מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 440 מתוך 1473
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  439  |  440  |  441  | ... |  1471  |  1472  |  1473  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 4736

#6586  נשלח: ו' 30/07/2010 19:25

Nunatak כתב:
The Usual Suspects
5.5/10

אני מניח שהרוב ראו את הסרט אז אני לא ממש אקלקל למישהו (אם לא ראיתם, תעברו הלאה)

אני לא מסכים עם מה שכתבת, כי לא נתנו מידע לחוקר (ולנו) מהתחלת הסרט שמדובר בנוכל המתוחכם ביותר שהוא ראה אז שלא יאמין לאף מילה שלו.

קינט מוצג מההתחלה כסתם נוכל וגנב בתחתית "שרשרת המזון" וכפחדן שרוצה להציל את התחת של עצמו, הצופה שרואה פעם ראשונה את הסרט ואת הפלשבקים, לוקח את הכל כמו שהוא, כמו החוקר, כי זה נראה שקינט באמת מפוחד ודובר אמת.
בדיוק כמו החוקר, הצופה מקבל את המידע "בזמן אמת" חלק אחרי חלק. הטוויסט היפה הוא בדרך שבה הוא שיקר כל הדרך, וזה שבסוף הוא לא רק סתם נוכל אלא בכלל אדם שונה ממה שחשבנו.

מערכת של Meridian תוצרת אנגליה
https://www.hometheater.co.il/vt265148.html
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3726
מספר הודעות: 36820

#6587  נשלח: ו' 30/07/2010 22:19

Battle in Seattle
מספר רב של פעילים למען הסביבה מגיעים לסיאטל לבצע הפגנות המוניות כנגד ארגון הסחר העולמי, אשר תורם להגברת החוסר איזון בין העניים לעשירים במדינות מתפתחות ואיננו שם בעדיפות סוגיות אנושיות, כמו תרופות ומזון לעניים.
עם שלל כוכבים ופרצופים מוכרים, בינהם שרליז תרון, וודי הרלסון, ריי ליאוטה, מישל רודריגז ועוד.

סרט שאמור להביא לתודעת הציבור מאורעות אמיתיים שהתרחשו בשנת 1999 בזמן הפגנה סביבתית, אך הסרט מפספס בגדול. לא ממש מצליחים ליצור חיבור עם הצד המפגין ולהזדהות עם כוונותיהם. פעם זה למען הצבים, פעם למען הרעבים ופעם סתם הולכים לעשות בלאגן ברחובות. אין פה סיפור מרכזי, אלה צירוף קורותיהם של מספר דמויות, כמו ראש העיר אשר מנסה להשליט סדר ללא אלימות, המשטרה אשר כורעת בעומס, ראשי ההפגנה אשר קולם נאבד בין שלל ההמון, כתבת חדשות ואשת שוטר בהריון. הסיפורים עצמם לא יותר מידי מרגשים ודי משעממים.
פסקול DTS-HD Master Audio שלא הצליח לשפר את המצב.
6/10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7373

#6588  נשלח: ו' 30/07/2010 22:59

armored

שחקנים טובים. משחק טוב ורעיון לא רע בכלל אבל עדיין התאכזבתי.
מאבטחי ברינקס מתכננים לגנוב כסף שהם מעבירים אבל העיניינים מסתבחים.

6.5\10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2230
מספר הודעות: 37590

#6589  נשלח: שבת 31/07/2010 0:30

Inception

סרט חדש של כריסטופר נולן (האביר האפל, ממנטו ועוד), ועוד אחד שיושב עם ציון של 9.2 על כ 970000 הצבעות (מקום שלישי נכון לכרגע ברשימת 250 הסרטים הטובים ביותר) ב IMDB - ברור שחובה לראות ובטח שצריך לחרוג ממנהגי וללכת לקולנוע למרות כל המגרעות שלו, נכון?

על הסרט כתבו כבר מספיק, אני רק אומר שלמרות שאני לא ממש מחבב את דה קפריו, הפעם הוא לא ממש הצליח להרוס לי את הסרט. בסיכום הכללי סרט מהנה ויחסית לא שיגרתי. למי שמצפה "להשאיר את המח בבית" ולהינות מסרט אקשן חסר מחשבה לא ממש יקבל את מבוקשו. למשך כל הסרט תצאו את עצמכם מנסים לעקוב אחרי העלילה ואחרי רבדי החלום והמציאויות. בהחלט סרט שגורם לך לחשוב.

בהחלט שווה צפייה - אבל בדיעבד הייתי מעדיף לראת אותו בביתי.

9/10

ספוילר:

זה רק אני או שהיה ממש מתסכל שהשאירו אותנו בלי תשובה לגבי הסביבון בסוף?

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7373

#6590  נשלח: שבת 31/07/2010 12:11

שמתי לב שההודעות נרשמות פה פעם על רקע תכלת ופעם על רקע תכלת בהיר מאוד. לקח לי זמן להבין למה את הספויילר שאני רשמתי בלבן רואים יחסית לספויילרים אחרים שנכתבו בלבן
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#6591  נשלח: שבת 31/07/2010 15:59

A.Christmas.Carol

קשה לי להאמין שיש פה מישהו שלא מכיר את הסיפור הקלאסי "רוחות חג המולד" של צ'ארלס דיקנס - נכון? אם יש מישהו שכזה שאינו מכיר את השם אבנעזר סקרוג', מדובר על זקן מריר המקבל ביקור משלוש רוחות, רוח העבר המראה לו את ילדותו ונערותו, רוח ההווה המראה לו את שפלות חייו בהווה ורוח העתיד המראה לו את הסוף המר העתיד לבוא לפתחו.

הפעם הסיפור מובא באנימציית CGI באיכות די מרשימה ובדיבובם של שחקנים משובחים כגון ג'ים קארי, בוב הוסקינס, גארי אולדמן, קולין פירת ועוד (ואפילו זוג השחקנים הראשי שיזוהה מיידית ע"י כל מי שצפה בסרט הקאלט The Princess Bride). על כל זה מנצח במאי עם הרבה ניסיון בתחום (Beowulf, Monster House, The Polar Express ועוד). למרות שראיתי את הסיפור הנ"ל לפחות 2-3 פעמים בסרטים אחרים נהניתי ממנו שוב בהפקה המיוחדת הזו.

מומלץ.

7.5/10

Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#6592  נשלח: שבת 31/07/2010 16:02

Kick-Ass

כבר סופר פה רבות על הסרט ולכן רק אצטרף להמלצות. למרות שיש בסרט לא מעט קטעים לא הגיוניים ומוזרים, הסרט כמכלול מהנה למדיי ושווה צפייה.

7.5/10

oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3441
מספר הודעות: 67945

#6593  נשלח: שבת 31/07/2010 16:51

Brothers

דרמה אנושית, לא פשוטה על מה שמלחמה עושה לבני אדם מכמה כיוונים. אנסמבל מרשים עם ג׳ייק ג׳ילנהול המעולה, נטלי פורטמן המצויינת וטובי מקווייר, האיש וצוואר העיפרון שלו. טובי מקווייר נחטף באפגניסטן בעוד שאשתו ואחיו מתקרבים מאוד כשהם חושבים שהוא מת.

מקווייר משחק מעט אפטי, ונראה כמו טעות ליהוק תמוהה. מי שגונבות את ההצגה הן שתי הילדות שפשוט מרגשות.

קשה להבין את הפואנטה או את באג׳נדה של הבמאי אז נשארתי מעט עם חצי תאוותי בידי.

8/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#6594  נשלח: שבת 31/07/2010 22:08

Cop Out
זוג בלשים שטוטניקים מושעים מהמשטרה לאחר פדיחה שהם עשו. כמובן שבזמן ההשעייה שלהם הם ממשיכים לחקור וזה מצטלב עם חקירה ראשית שהמשטרה מנהלת.
עם ברוס וויליס.

קחו Lethal Weapon בתקציב דל, תוסיפו לזה את השטויות שיש ב Rush Hour אך עם פחות כשרון וקיבלתם את הסרט המדובר. לצפות רק אם אין לכם שום דבר טוב יותר לעשות בשבת בערב (תעשו כלים, תשאבו את השטיח, רק אל תראו את הסרט). לא ייאמן לאן ברוס התדרדר.
פסקול DTS-HD Master Audio שגרתי.
3/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#6595  נשלח: שבת 31/07/2010 22:12

ziv_r כתב:
Cop Out

לצפות רק אם אין לכם שום דבר טוב יותר לעשות בשבת בערב (תעשו כלים, תשאבו את השטיח, רק אל תראו את הסרט). לא ייאמן לאן ברוס התדרדר.

3/10

TOLD YOU SO

נערך בפעם אחרונה על-ידי Huber בתאריך שבת 31/07/2010 22:29, נערך סך הכל פעם אחת
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#6596  נשלח: שבת 31/07/2010 22:27

Otis

אוטיס השמן והמכוער הוא הלא יוצלח שתמיד התעללו בו בבית הספר וכזה שנערות אף פעם לא הסתכלו לכיוון שלו, מה שמוביל אותו "למסקנה המתבקשת" - צריך פשוט לקחת אותן בכח. אז כמיטב מוסרת סירטי הסלאשר הוא בונה מרתף מעוצב למישעי ומאחסן שם נערות שישמשו כפיצוי לנעורים האומללים שלו וכבובות לפנטזיות שלו.

למען הסדר הטוב - הסרט הזה מרגיש יותר כמו פארודיה מאשר סרט GORE טיפוסי. יש תחושה שעשו אותו בתקציב של סרט סטודנטים והמשחק של רב השחקנים בו פשוט בהתאם. הדמויות רובן ככולן מרגישות חד מימדיות וסטריאוטפיות להחריד. חוץ מ 2-3 סצנות חביבות כל הסרט פשוט מרגיש מיותר.

משחק חובבני, עלילה צפויה ומטופשת, פסקול שלא מתאים בשום קטע לסרט, חוסר החלטיות על ז'אנר (GORE? פארודיה על סירטי אימה?) - הכל ביחד מוביל לסרט פשוט ומיותר.

ד"א, הטוויסט שמגיע לקראת שליש מסוף הסרט היה צפוי להחריד.

לא מומלץ.

5/10

ד"א, אני חושב שזה סרט האימה/GORE היחיד שראיתי בשנים האחרונות שלא היה בו עירום. כנראה שלא היה להם מספיק כסף לשלם לשחקניות שמוכנות להתפשט

ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#6597  נשלח: שבת 31/07/2010 22:56

Huber כתב:
ziv_r כתב:
Cop Out

לצפות רק אם אין לכם שום דבר טוב יותר לעשות בשבת בערב (תעשו כלים, תשאבו את השטיח, רק אל תראו את הסרט). לא ייאמן לאן ברוס התדרדר.

3/10

TOLD YOU SO

לי ולך יש טעם שונה בסרטים. לראייה הסרט Otis בתגובה האחרונה שלך שאני אהבתי ואתה לא, לכן ההערות הללו מיותרות.
TANDBERG (אביעד כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 06, 2009

הבעות תודה: 147
מספר הודעות: 4214

#6598  נשלח: שבת 31/07/2010 23:23

1) יישרתי קו וראיתי את IRON MAN2 פיצוצים ? יש. עלילה ? בסדר (מנ אפשר לבקש מסרט קומיקס ?) קטעים משעממים ? אין.
7/10.

2) SALT - אוקיי. שני דברים: הראשון הוא שגם אם יושבים בסינמה סיטי בראשון לציון בשורה 2 באולם 12 - לא שוברים את הצוואר ! חוויה מעולה למרות שההקרנה הייתה מעט מטושטשת. הסאונד היה טוב. אוולין סולט היא סוכנת CIA, החוגגת יום נישואין עם בעלה, רגע לפני שהיא מספיקה לצאת מהמשרד שלה, מגיע עריק מרוסיה שטוען לקונספירציה מטורפת, וטוען שסולט היא חלק ממנה... אם רק הרבצת הצצה בטריילר אתם יכולים להבין שסולט הולכת להשתולל ובגדול, סצינות מרדפים מדליקות, עלילה בינונית פלוס שמתפתלת לה, אין רגע דל בסרט. את הסוף ניתן לצפות כבר משלב מסוים (הייתי אומר אמצע) אבל עדיין נהניתי מאוד. שעה וארבעים שעוברים מהר מאוד.
7/10.

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jul 23, 2008

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 466

#6599  נשלח: א' 01/08/2010 9:39

Inception
ראינו בסינימה סיטי בראשון ביום שישי.

התחושה שקיבלתי מהסרט ממש הזכירה לי את התחושה שהרגשתי בפעם הראשונה שראיתי את המטריקס. בעיניי יש בהחלט הרבה דימיון בינהם, במטריקס לא ברור אם חיים בתוכנת מחשב או בעולם האימיתי, וכאן זה אם חולמים או בעולם המציאות.
הסרט מרתק ומחזיק את הצופה במתח ופליאה ולא מרגישים איך עוברים להן שעתיים וחצי.
אבל אני חייב לומר שיש לי גם ביקורת שלילית על הסרט, לא קל לעכוב אחרי העלילה והמעבר מחלום לחלום נותן לפעמים תחושה של אוסף סצינות ולא סיפור רציף. בנוסף לכך לא אהבתי את המשחק של דיקפריו, אותי הוא לא שיכנע.

אני ממש לא אהבתי את ממנטו ולא אוהב שמספרים סיפור באמצעות טריקים קולנועים של מעבר בזמנים וכ"ו כי בדרך כלל מה שמסתתר מאחוריהם זה סיפור לא מעניין. לעומת זאת את האביר האפל אהבתי מאוד, לכן לא ידעתי למה לצפות מהבמאי בסרט הזה, בסך הכל היה בהחלט טוב.

אסתפק ב- 8.5/10.

Unthinkable
סרט מטריד ואפל על המאבק בטרור.

למרות שהסרט מנסה לשדר תמונה מציאותית, הדמות של הטרוריסט לא ניראתה לי מציאותית במיוחד, אני חושב שבעצם המטרה של הסרט היא לחשוף את ההתנהגות האמיתית של האנשים שנלחמים בטירור על ידי טרוריסט לא מציאותי - משהו בסגנון של סטיבן קינג שמתשמש בדברים על טבעיים על מנת לחשוף התנהגות של אנשים אמיתיים.
בסך הכל בהחלט סרט טוב ומותח.

8/10.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#6600  נשלח: א' 01/08/2010 9:55

ziv_r כתב:
Huber כתב:
ziv_r כתב:
Cop Out

3/10

TOLD YOU SO

לי ולך יש טעם שונה בסרטים. לראייה הסרט Otis בתגובה האחרונה שלך שאני אהבתי ואתה לא, לכן ההערות הללו מיותרות.

אני מסכים לחלוטין, אבל אני לא חושב שיצא לנו שסרט שאני חשבתי שהוא מיותר לגמרי כשאתה חשבת שהוא שווה צפייה ומהנה, תקן אותי אם אני טועה. אני לא מדבר על סרטים שאתה אהבת ואני חשבתי שהם סתם בינוניים (כמו OTIS), מה שקורה לא מעט (ואפה בא לידי ביטוי השוני בטעם האישי) אלא סרטים שאני המלצתי לוותר לחלוטין ואתה חשבת אחרת. למרות השוני בטעם בננו - סרטים ממש גרועים זה כנראה משהו אוניברסלי (שים לב שכולם כמעט הסכימו שהסרט הזה זוועה).

אז אם הטעם שלך באמת חריג במידה כזאת יוצאת דופן ולא שמתי לב, אני מתנצל מראש, אבל כרגע אני עדיין יוצא מנקודת הנחה שיש מכנה משותף נמוך ברב המיקרים

כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  439  |  440  |  441  | ... |  1471  |  1472  |  1473  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה