מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 447 מתוך 1465
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  446  |  447  |  448  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4692

#6691  נשלח: ו' 13/08/2010 22:27

kingikra כתב:
The road

קראתי פה ביקורות בפורום ובחלקם נכתב שהסרט גרם להם למחשבות. אני מניח שאלו שכתבו את זה הם אבות לילדים אחרת לא ברור לי למה הם התכוונו.
6.5\10

אולי בגלל שהסרט לא ממש הוליוודי ומתמקד דווקא בפרטים הקטנים של ההשרדות הקשה מיום ליום, למצוא פיסת אוכל, בגד, מים, והכל בסביבה משכנעת של עולם אחרי אסון. זה פשוט גורם לבן אדם לחשוב קצת איך הוא עצמו היה שורד אם מחר היה קורה משהו כזה לעולם. ואגב אין לי ילדים...
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2482

#6692  נשלח: שבת 14/08/2010 0:04

אני אכן מוצא קשר בין הורות לתחושות הקשות.
ברווקותי הסרט המדובר היה מדבר אלי אחרת לגמרי.
לעומת זאת בשלב הזה בו אני אב ,היתה לי תחושת מועקה לאורך רב הסרט, מה שבסך הכל די הוריד לי מההנאה.
אמנם הצילום והבימוי מדהימים, אבל התחושה הקשה המלווה אותו אשר גרמה לי להציב את עצמי במקום האב בסרט לא אפשרה לי להנות ממנו.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#6693  נשלח: שבת 14/08/2010 0:07

The.Magnificent.Seven

עיירה מקסיקאית הסובלת מכנופיית שודדים הגוזלת מהם את כל פרנסתם מתכנסת על מנת למצוא את פתרון לבעייה. באופן בלתי צפוי הישועה מגיעה מכיוונם של 7 אקדחונים להשכרה מעברו השני של הגבול, המחליטים לבוא לעזרתם - כל אחד מסיבותיו הוא.

אני חושב שכל מי שאוהב סרטי מערבונים כבר ראה את הסרט הזה בעבר מתישהו, ואם לא הגיע הזמן להשלים את החור בהשכלה. הסרט עמוס בכוכבי עבר כגון יול ברנר, צ'ארלס ברונסון, אלי וואלאך, סטיב מקווים ועוד.

כבר לא עושים מערבונים כאלו...

8.5/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7355

#6694  נשלח: שבת 14/08/2010 11:48

mulder כתב:
kingikra כתב:
The road

קראתי פה ביקורות בפורום ובחלקם נכתב שהסרט גרם להם למחשבות. אני מניח שאלו שכתבו את זה הם אבות לילדים אחרת לא ברור לי למה הם התכוונו.
6.5\10

אולי בגלל שהסרט לא ממש הוליוודי ומתמקד דווקא בפרטים הקטנים של ההשרדות הקשה מיום ליום, למצוא פיסת אוכל, בגד, מים, והכל בסביבה משכנעת של עולם אחרי אסון. זה פשוט גורם לבן אדם לחשוב קצת איך הוא עצמו היה שורד אם מחר היה קורה משהו כזה לעולם. ואגב אין לי ילדים...

לא משהו שלא ראינו לפני כן.
עופר_צפריר
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 27, 2005
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 4890

#6695  נשלח: שבת 14/08/2010 13:22
אחסוך את הכתיבה...

Huber כתב:
After Life

סה"כ סביר למרות שאני הייתי מעדיף סוף פחות פתוח.

6.5/10
אם החלטתם לראות את הסרט אשמח אם תגיבו לגביו (אחרי הצפייה כמובן) פה:

http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Foru...

אכן סרט סביר.ומצטרף לציון שנתת.
מי "שהחזיק" איך שהוא את הסרט,היה ליאם ניסן במשחק טוב.

חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#6696  נשלח: שבת 14/08/2010 13:24

kingikra כתב:
mulder כתב:
kingikra כתב:
The road

6.5\10

לא משהו שלא ראינו לפני כן.

לדוגמא?
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3711
מספר הודעות: 36753

#6697  נשלח: שבת 14/08/2010 18:29

The Final
כל החנונים של התיכון מתאחדים להתנקדם בצורה אלימה באלו שהציקו להם כל השנים.

סיפור טוב, פוסטר טוב (תראו, תבינו) - מה חסר? כמעט כל השאר. התיישבתי כולי נלהב לצפות בסרט, אך כבר בדקה הראשונה מבינים שזה מסוג הסרטים הללו שנעשו בתקציב דל, עם שחקנים אנונימים וחובבנים ותסריט עלוב. הסרט מנסה להיות עמוק על ידי כל מיני נאומים של מנהיג חבורת החנונים (הוא מדבר כמעט לאורך כל הסרט), אך הדיאלוגים שלו ממש מייגעים ורק מוסיפים עוד הרגשה של חובבניות לכל הסרט.
זהו סרט חובבנים, עם פסקול DTS-HD Master Audio חובבני, איכות תמונה חובבנית (למרות שצפיתי בגרסת ה Blu-ray - בקיצור, חובבני ולא ראוי צפייה.
את החצי שעה האחרונה של הסרט צפיתי ב FFx4.
1/10
TANDBERG (אביעד כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 06, 2009

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4202

#6698  נשלח: שבת 14/08/2010 19:30

ziv_r כתב:
The Final

סיפור טוב, פוסטר טוב (תראו, תבינו) - מה חסר? כמעט כל השאר. התיישבתי כולי נלהב לצפות בסרט, אך כבר בדקה הראשונה מבינים שזה מסוג הסרטים הללו שנעשו בתקציב דל, עם שחקנים אנונימים וחובבנים ותסריט עלוב. הסרט מנסה להיות עמוק על ידי כל מיני נאומים של מנהיג חבורת החנונים (הוא מדבר כמעט לאורך כל הסרט), אך הדיאלוגים שלו ממש מייגעים ורק מוסיפים עוד הרגשה של חובבניות לכל הסרט.
זהו סרט חובבנים, עם פסקול DTS-HD Master Audio חובבני, איכות תמונה חובבנית (למרות שצפיתי בגרסת ה Blu-ray - בקיצור, חובבני ולא ראוי צפייה.
1/10

אאוצ' ! הייתי בטוח לפי הפרומו שצריך להיות משהו נחמד, עכשיו אתה קוטל... אני לא חובב סרטי אימה, אז גם על זה נוותר, חשבתי שאולי זה יהיה שונה.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#6699  נשלח: שבת 14/08/2010 22:49

Kiss.Kiss.Bang.Bang

איך מסכמים סרט בו לגיבור הראשי מכסחים את הצורה במכות, חותכים לו את האצבע, מרביצים לו בפנים עם אקדח, מחשמלים לו את הביצים ובסוף גם יורים בו?

אז כן - ככה בדיוק מתנהל הסרט. סרט יוצא דופן, משעשע להפליא (ההומור הציני של הבלש ההומו פשוט הרג אותי מצחוק), והזוי בצורה הכי חיובית של המילה.

ואל קילמר משחק דמות מעולה כבלש הומו, רוברט דאוני ג'וניור משחק את הדמות היחידה שהוא יודע לשחק (את עצמו למי שלא הבין) ויש גם לא מעט בחורות יפות בלי בגדים.

אני חושב שאם יש משפט אחד שמבחינתי יכול לסכם את הסרט המיוחד הזה הוא המשפט הבא שאומר הבלש ההומו לגיבור הראשי:

ANY QUESTIONS - HESITATE TO CALL

אתם עוד פה? רוצו לראות!

8.5/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2482

#6700  נשלח: שבת 14/08/2010 23:17

Huber כתב:
Kiss.Kiss.Bang.Bang

איך מסכמים סרט בו לגיבור הראשי מכסחים את הצורה במכות, חותכים לו את האצבע, מרביצים לו בפנים עם אקדח, מחשמלים לו את הביצים ובסוף גם יורים בו?

אז כן - ככה בדיוק מתנהל הסרט. סרט יוצא דופן, משעשע להפליא (ההומור הציני של הבלש ההומו פשוט הרג אותי מצחוק), והזוי בצורה הכי חיובית של המילה.

ואל קילמר משחק דמות מעולה כבלש הומו, רוברט דאוני ג'וניור משחק את הדמות היחידה שהוא יודע לשחק (את עצמו למי שלא הבין) ויש גם לא מעט בחורות יפות בלי בגדים.

אני חושב שאם יש משפט אחד שמבחינתי יכול לסכם את הסרט המיוחד הזה הוא המשפט הבא שאומר הבלש ההומו לגיבור הראשי:

אתם עוד פה? רוצו לראות!

8.5/10

זה הסרט שמתחיל בבריחה של רוברט דאוני ג'וניור מהחוק ובטעות מגיע למבחן בד ?
אם זה הסרט, אז באופן מפתיע אני לא זוכר ממנו דבר פרט לפתיחה.
אני מניח שלא אהבתי במיוחד ולא התאכזבתי במיוחד.
ובדר"כ אני תמיד זוכר סרטים.

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004

הבעות תודה: 69
מספר הודעות: 5866

#6701  נשלח: שבת 14/08/2010 23:55

The Ghost Writer
מותחן חדש של פולנסקי, עשוי היטב, כהרגלו, (אם כי העוקץ קצת עמום כבר).
מדהים איך הבמאי הזה תופס אותך מהשנייה הראשונה. אינטיליגנטי, מלא ניואנסים, משחק מעולה.
טיפה ארוך, צריך להיות במוד הנכון.
לא יחשב כמסטרפיס שלו, אבל עושה את העבודה.
8/10

The Secret Of the Grain
סיפור על משפחה, הגשמת חלומות, והחיים.
ארוך מדי כדי להנות, אבל עשוי טוב, אמיתי כזה.
7/10
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#6702  נשלח: א' 15/08/2010 9:36

TANDBERG כתב:
ziv_r כתב:
The Final

1/10

אאוצ' ! הייתי בטוח לפי הפרומו שצריך להיות משהו נחמד, עכשיו אתה קוטל... אני לא חובב סרטי אימה, אז גם על זה נוותר, חשבתי שאולי זה יהיה שונה.

טאנדברג, אל תפסול כל כך מהר.
אני גם סולד מסרטים שעשויים בצורה חובבנית, אבל דל תקציב וחובבני זה שני דברים שונים לגמרי. נכון, הוא דל תקציב ובכל זאת, הוא השאיר אותי במתח ועניין במשך שעה וחצי. רובוטריקים 2 עלה טריליון דולר ונראה מצויין אבל השתעממתי בו למוות.
THE FINAL שווק בטעות כסרט אימה אולי כדי למשוך יותר קהל. האמת שהוא יותר דרמת מתח מטרידה, ואת רוב ה"אימה" לא מראים כמעט.

אם אתה מחפש משהו טיפה אינטילגנטי ומספק יותר מכל מיני סרטים דפוקים כמו אוטיס/האספן ושאר שטויות במיץ, תן לסרט הזה סיכוי.
Malcontent
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2008
הבעות תודה: 79
מספר הודעות: 3585

#6703  נשלח: א' 15/08/2010 9:53

Huber כתב:
Kiss.Kiss.Bang.Bang

אתם עוד פה? רוצו לראות!

8.5/10

אני יותר אהבתי את
Look up "idiot" in the dictionary. You know what you'll find?
A picture of me?
No! The definition of the word idiot, which you ***** are!
Anton
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jul 23, 2008

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 466

#6704  נשלח: א' 15/08/2010 10:00

black death
בתקופת המגיפה השחורה בבריטניה קבוצה של שליחים של הנצרות (שמורכבים ברובם מעבריינים) יוצאת לחקור כפר שבו אין סימנים למגיפה, כומר צעיר מתנדב ללוות אותם. לאט לאט מתגלות מטרות אחרות למסע הזה מצידם של הכומר הצעיר והחייל המוביל (שמשוחק על ידי בורימיר משר הטבעות).

אווירה אפילה ומרתקת, קרבות יפים, וסיפור בהחלט לא רע.
מי שלא מתעצבן מידי משילוב של אלמנטים נוצריים, ואוהב קרבות וסרטים היסטוריים\מיסטיים כמוני בהחלט יהנה
8/10

Centurion
שוב סרט תקופתי\מיסטי. הצבא הרומאי מנסה לכבוש את צפון בריטניה כאשר התושבים הפראיים מתנגדים. הצבא הרומאי מותקף ומובס כמעט כולו בעקבות בגידה של הגששית המקומית שלהם. המפקד נלקח בשבי וקומץ החיילים הנותרים מחלטים לנסות להציל אותו, הניסיון נכשל ומכאן מתחיל נסיון בריחה של החיילים כאשר הפראיים דולקים אחריהם.
מתח לאורך כל הסרט ללא קטעים מתים, משחק טוב בעיניי, פסקול מצויין שמכניס לאווירה וקרבות בהחלט יפים!
8.5/10

לאוהבי הסרטים בסגנון אלו שני סרטים בהחלט מצויינים ומפתיעים מבחינתי היה סוף שבוע קולנועי מעולה
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3711
מספר הודעות: 36753

#6705  נשלח: א' 15/08/2010 12:37

Tooth Fairy
שחקן הוקי מקבל עונש לתפקד בתור פיית שיניים למשך שבועיים. הדבר לא ממש מסתדר עם העבודה שלו כשחקן מקצועי וגורם למתחים עם חברה שלו.
עם The Rock.

ציפיתי לסרט דיסנילנד שטוח וילדותי - וזה באמת מה שקיבלתי, אך משום מה נהנתי. נכון שהסיפור ילדותי, אך נדמה שהיוצרים ידעו מכך ודי הובילו את קו העלילה הזה, אם אלו הכנפיים המגוחכות עד טירוף והדיאלוג הקשקשני בחלק מהסצנות. סרט משעשע שדווקא הצליח להעביר 90 דקות בכיף.
מומלץ אם אתם במצב רוח מתאים.
פסקול DTS-HD Master Audio בינוני.
7/10

נערך בפעם אחרונה על-ידי ziv_r בתאריך א' 15/08/2010 14:33, נערך סך הכל פעם אחת
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  446  |  447  |  448  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה