מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 454 מתוך 1451
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  453  |  454  |  455  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
sam22
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 30, 2006

הבעות תודה: 815
מספר הודעות: 20171

#6796  נשלח: ד' 25/08/2010 23:03

מצטרף להמלצה על לבנון
סרט חזק מאוד

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2010

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 6317

#6797  נשלח: ד' 25/08/2010 23:07

זה כמו וואלס עם באשיר.... ?

כי אם כן

אפוקליפסה עכשיו כבר ראיתי והרבה יותר טוב.

לכולם יש טראומות...

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Apr 07, 2007

הבעות תודה: 254
מספר הודעות: 5875

#6798  נשלח: ה' 26/08/2010 10:35

לדעתי לבנון הרבה פחות טוב מוואלס עם באשיר המעולה.

בימוי פחות טוב, ביצוע פחות טוב, משהו היה חסר כדי להפוך אותו לסרט טוב באמת, אולי גם אחרי די הרבה סרטים בשנים האחרונות על לבנון אז כבר קצת איבדתי את "הרעב" לסרטים כאלה, יכול להיות.

טראומות על לבנון הרבה יותר חזקות מאלו של וייטנאם לישראלי הממוצע, גם עלי.

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2010

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 6317

#6799  נשלח: ה' 26/08/2010 10:41

ציטוט:

אין ספק לרגע אחד...

אבל כסרט טראומה אפוקליפסה עכשיו יותר טוב
העיקרון של סרט טראומה מלחמתי מובן לי אבל וואלס עם באשיר יותר מדי חד צדדי בעיניי.
אנחנו מוצגים כמו...... ואני לא אוהב את זה.

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Apr 07, 2007

הבעות תודה: 254
מספר הודעות: 5875

#6800  נשלח: ה' 26/08/2010 10:48

agent__smith כתב:
ציטוט:

אין ספק לרגע אחד...

אבל כסרט טראומה אפוקליפסה עכשיו יותר טוב
העיקרון של סרט טראומה מלחמתי מובן לי אבל וואלס עם באשיר יותר מדי חד צדדי בעיניי.
אנחנו מוצגים כמו...... ואני לא אוהב את זה.

כסרט אפוקליפסה עכשיו הוא לדעתי יצירת מופת, והשניים שהוזכרו לא באותה הליגה בכלל, זה לא אומר שאין להם מקום ברשימת הצפייה שלי.

בנוגע לוואלס, בלי להיכנס לוויכוח פוליטי זה או אחר, אני לא חושב שיש הרבה שהיו שם ויכחישו את מה שהסרט הציג שם, צריך גם לדעת שיש שני צדדים למטבע וגם אנחנו טועים ולקבל את זה.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 268
מספר הודעות: 4561

#6801  נשלח: ה' 26/08/2010 13:10

גלנגרי גלן רוס

סיפורם של אנשי מכירות מבוגרים בסוכנות לנדלן שלא ממש מצליחה. מנהל בכיר של הרשת שמגיע אליהם מודיע להם שיש להם עד סוף היום לשפר את המכירות - ומי שימכור הכי פחות יפוטר במקום.
לפי תסריט ומחזה של דיויד מאמט.

הסרט הזה מזכיר לך בצורה הכי חזקה איך דיאלוגים מצויינים, תסריט ועניין הם בסופו של דבר מה שקובע אם תהנה מהסרט ותישאב לתוך הסיפור.

יש גם צוות שחקנים ענק בהרכב נדיר - ג'ק למון ז"ל, אל פאצ'ינו, אלן ארקין, קווין ספייסי, אד האריס ואלק בולדווין שמופיע לסצינה אחת בלבד (אבל בלתי נשכחת) בתפקיד מנהל חסר רחמים.

ציון: 10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#6802  נשלח: ה' 26/08/2010 14:07

The Descent

קבוצת חברות שאוהבות ספורט אתגרי מחליטות לסייר במערה באיזור נידח. המערה קורסת כשהן בפנים, ובנוסף מסתבר שהן לא לבד שם. הפתעה, יש שם יצורים. מפחיד.

אחרי שקראתי בכל מיני מקומות הפניות והמלצות לסרט הזה, החלטתי לראות סוף סוף במה מדובר. אני חייב לומר שלא נפלתי. הסרט די סטנדרטי, והולך בדרך הנוחה והסלולה של רוב סרטי האימה מהסוג הזה.

החצי הראשון של הסרט עשוי די מעניין ומבטיח. כבר בהתחלה יש רמזים על סדקים בחברויות ועל צורך להתמודד עם אובדן, וסוגי אישיות שונים שיכולים להגיע לקונפליקטים.

למרות שהיה עם מה לעבוד, החצי השני נופל איפה שרובם נופלים: לא הרבה קורה חוץ מצרחות, איברים שסועים, ופתאום בחורות רגילות נלחמות רוב הזמן בהצלחה בקרב מגע עם מפלצות אוכלות אדם בעלי יכולת ללכת על תקרות. בערך מהאמצע הסיפור מדשדש באותו העומק ובלי הרבה יצירתיות, ומסתמך יותר מדיי על רגעי "בו !! " בשביל לשמור על עניין. פספוס.

ציון: 6
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7330

#6803  נשלח: ה' 26/08/2010 16:10

guyezra כתב:
טוב, מצאתי 44 Inch Chest
שנראה מתאים לתיאור..

תיקנתי את השם. קצת אלכוהול אף פעם לא עוזר לדייק בפרטים
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

#6804  נשלח: ה' 26/08/2010 16:13

mulder כתב:
The Descent

קבוצת חברות שאוהבות ספורט אתגרי מחליטות לסייר במערה באיזור נידח. המערה קורסת כשהן בפנים, ובנוסף מסתבר שהן לא לבד שם. הפתעה, יש שם יצורים. מפחיד.

אחרי שקראתי בכל מיני מקומות הפניות והמלצות לסרט הזה, החלטתי לראות סוף סוף במה מדובר. אני חייב לומר שלא נפלתי. הסרט די סטנדרטי, והולך בדרך הנוחה והסלולה של רוב סרטי האימה מהסוג הזה.

החצי הראשון של הסרט עשוי די מעניין ומבטיח. כבר בהתחלה יש רמזים על סדקים בחברויות ועל צורך להתמודד עם אובדן, וסוגי אישיות שונים שיכולים להגיע לקונפליקטים.

למרות שהיה עם מה לעבוד, החצי השני נופל איפה שרובם נופלים: לא הרבה קורה חוץ מצרחות, איברים שסועים, ופתאום בחורות רגילות נלחמות רוב הזמן בהצלחה בקרב מגע עם מפלצות אוכלות אדם בעלי יכולת ללכת על תקרות. בערך מהאמצע הסיפור מדשדש באותו העומק ובלי הרבה יצירתיות, ומסתמך יותר מדיי על רגעי "בו !! " בשביל לשמור על עניין. פספוס.

ציון: 6

מסכים שהסרט לא משהו אבל אחד המבהילים ביותר שראיתי. לחובבי סרטי אימה, אני ממליץ בחום.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#6805  נשלח: ה' 26/08/2010 16:47

טוב, יש גבול כמה אפשר להשתמש בטריק של הבהלה בשקל, כי זה נהיה שחוק וצפוי. בשלב מסוים זה התחיל להראות ברמה של רכבת שדים בלונה פארק.
toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 497
מספר הודעות: 7613

#6806  נשלח: ה' 26/08/2010 22:56

ציטוט:
טוב, יש גבול כמה אפשר להשתמש בטריק של הבהלה בשקל, כי זה נהיה שחוק וצפוי. בשלב מסוים זה התחיל להראות ברמה של רכבת שדים בלונה פארק.

אני דווקא חושב שהסרט מצליח להתבלט בז'אנר שלו. הוא בנוי על טהרת המין הנשי והשימוש במערות צפופות וחשוכות רק מגדיל את הפחד ממקומות סגורים.
דרך אגב לדעתי אתה צריך לסמן ספוילר ליד הביקורת שלך. אולי יש כאלה שעדיין לא ראו את הסרט.
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

#6807  נשלח: ה' 26/08/2010 23:14

mulder כתב:

על טעם ועל ריח...
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

#6808  נשלח: ה' 26/08/2010 23:18

DAYBREAKERS

הסרט מספר על עולם בו הערפדים שולטים ובני האדם הולכים ונכחדים. במוקד אדוארד (איתן הוק), ערפד בעל רגשות לבני אדם. אודארד מנסה לעזור לבני האדם לשרוד אך נתקל בהתנגדות עיקשת של בני מינו.

לדעתי מדובר ברעיון שלא חשבו עליו עדיין. אני נהנתי. הסאונד היה טוב מאוד. הרבה באס והרבה שימוש ברמקולים האחוריים.

7.5\10
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#6809  נשלח: ו' 27/08/2010 11:33

toxin כתב:
ציטוט:

אני דווקא חושב שהסרט מצליח להתבלט בז'אנר שלו. הוא בנוי על טהרת המין הנשי והשימוש במערות צפופות וחשוכות רק מגדיל את הפחד ממקומות סגורים.
דרך אגב לדעתי אתה צריך לסמן ספוילר ליד הביקורת שלך. אולי יש כאלה שעדיין לא ראו את הסרט.

ספויילר? הכוונה שיש מפלצות במערה? זה אפילו בטריילר, ובעצם הסיבה היחידה שראיתי את הסרט
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3687
מספר הודעות: 36606

#6810  נשלח: שבת 28/08/2010 0:32

Why Did I Get Married Too?
ארבעה זוגות נשואים יוצאים לחופשה שנתית משותפת באיי הבהאמה. במהלך החופשה הסדקים נפתחים ולאחר שהם חוזרים הבית, הכל משתבש ונישואי כל הזוגות עומדים בסכנה.

Chick Flick שגם הגברים יאהבו בשל שלל סצנות משעשעות שניתן בקלות להזדהות איתן. תתכוננו להרבה דיאלוגים שימשכו לאורך שעתיים.
7/10
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  453  |  454  |  455  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה