האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 455 מתוך 1424
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  454  |  455  |  456  | ... |  1422  |  1423  |  1424  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 234
מספר הודעות: 4293

#6811  נשלח: ה' 26/08/2010 14:07

The Descent

קבוצת חברות שאוהבות ספורט אתגרי מחליטות לסייר במערה באיזור נידח. המערה קורסת כשהן בפנים, ובנוסף מסתבר שהן לא לבד שם. הפתעה, יש שם יצורים. מפחיד.

אחרי שקראתי בכל מיני מקומות הפניות והמלצות לסרט הזה, החלטתי לראות סוף סוף במה מדובר. אני חייב לומר שלא נפלתי. הסרט די סטנדרטי, והולך בדרך הנוחה והסלולה של רוב סרטי האימה מהסוג הזה.

החצי הראשון של הסרט עשוי די מעניין ומבטיח. כבר בהתחלה יש רמזים על סדקים בחברויות ועל צורך להתמודד עם אובדן, וסוגי אישיות שונים שיכולים להגיע לקונפליקטים.

למרות שהיה עם מה לעבוד, החצי השני נופל איפה שרובם נופלים: לא הרבה קורה חוץ מצרחות, איברים שסועים, ופתאום בחורות רגילות נלחמות רוב הזמן בהצלחה בקרב מגע עם מפלצות אוכלות אדם בעלי יכולת ללכת על תקרות. בערך מהאמצע הסיפור מדשדש באותו העומק ובלי הרבה יצירתיות, ומסתמך יותר מדיי על רגעי "בו !! " בשביל לשמור על עניין. פספוס.

ציון: 6
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 207
מספר הודעות: 7310

#6812  נשלח: ה' 26/08/2010 16:10

guyezra כתב:
טוב, מצאתי 44 Inch Chest
שנראה מתאים לתיאור..

תיקנתי את השם. קצת אלכוהול אף פעם לא עוזר לדייק בפרטים
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

#6813  נשלח: ה' 26/08/2010 16:13

mulder כתב:
The Descent

קבוצת חברות שאוהבות ספורט אתגרי מחליטות לסייר במערה באיזור נידח. המערה קורסת כשהן בפנים, ובנוסף מסתבר שהן לא לבד שם. הפתעה, יש שם יצורים. מפחיד.

אחרי שקראתי בכל מיני מקומות הפניות והמלצות לסרט הזה, החלטתי לראות סוף סוף במה מדובר. אני חייב לומר שלא נפלתי. הסרט די סטנדרטי, והולך בדרך הנוחה והסלולה של רוב סרטי האימה מהסוג הזה.

החצי הראשון של הסרט עשוי די מעניין ומבטיח. כבר בהתחלה יש רמזים על סדקים בחברויות ועל צורך להתמודד עם אובדן, וסוגי אישיות שונים שיכולים להגיע לקונפליקטים.

למרות שהיה עם מה לעבוד, החצי השני נופל איפה שרובם נופלים: לא הרבה קורה חוץ מצרחות, איברים שסועים, ופתאום בחורות רגילות נלחמות רוב הזמן בהצלחה בקרב מגע עם מפלצות אוכלות אדם בעלי יכולת ללכת על תקרות. בערך מהאמצע הסיפור מדשדש באותו העומק ובלי הרבה יצירתיות, ומסתמך יותר מדיי על רגעי "בו !! " בשביל לשמור על עניין. פספוס.

ציון: 6

מסכים שהסרט לא משהו אבל אחד המבהילים ביותר שראיתי. לחובבי סרטי אימה, אני ממליץ בחום.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#6814  נשלח: ה' 26/08/2010 16:47

טוב, יש גבול כמה אפשר להשתמש בטריק של הבהלה בשקל, כי זה נהיה שחוק וצפוי. בשלב מסוים זה התחיל להראות ברמה של רכבת שדים בלונה פארק.
toxin
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 480
מספר הודעות: 7475

#6815  נשלח: ה' 26/08/2010 22:56

ציטוט:
טוב, יש גבול כמה אפשר להשתמש בטריק של הבהלה בשקל, כי זה נהיה שחוק וצפוי. בשלב מסוים זה התחיל להראות ברמה של רכבת שדים בלונה פארק.

אני דווקא חושב שהסרט מצליח להתבלט בז'אנר שלו. הוא בנוי על טהרת המין הנשי והשימוש במערות צפופות וחשוכות רק מגדיל את הפחד ממקומות סגורים.
דרך אגב לדעתי אתה צריך לסמן ספוילר ליד הביקורת שלך. אולי יש כאלה שעדיין לא ראו את הסרט.
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

#6816  נשלח: ה' 26/08/2010 23:14

mulder כתב:

על טעם ועל ריח...
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

#6817  נשלח: ה' 26/08/2010 23:18

DAYBREAKERS

הסרט מספר על עולם בו הערפדים שולטים ובני האדם הולכים ונכחדים. במוקד אדוארד (איתן הוק), ערפד בעל רגשות לבני אדם. אודארד מנסה לעזור לבני האדם לשרוד אך נתקל בהתנגדות עיקשת של בני מינו.

לדעתי מדובר ברעיון שלא חשבו עליו עדיין. אני נהנתי. הסאונד היה טוב מאוד. הרבה באס והרבה שימוש ברמקולים האחוריים.

7.5\10
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#6818  נשלח: ו' 27/08/2010 11:33

toxin כתב:
ציטוט:

אני דווקא חושב שהסרט מצליח להתבלט בז'אנר שלו. הוא בנוי על טהרת המין הנשי והשימוש במערות צפופות וחשוכות רק מגדיל את הפחד ממקומות סגורים.
דרך אגב לדעתי אתה צריך לסמן ספוילר ליד הביקורת שלך. אולי יש כאלה שעדיין לא ראו את הסרט.

ספויילר? הכוונה שיש מפלצות במערה? זה אפילו בטריילר, ובעצם הסיבה היחידה שראיתי את הסרט
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3648
מספר הודעות: 36409

#6819  נשלח: שבת 28/08/2010 0:32

Why Did I Get Married Too?
ארבעה זוגות נשואים יוצאים לחופשה שנתית משותפת באיי הבהאמה. במהלך החופשה הסדקים נפתחים ולאחר שהם חוזרים הבית, הכל משתבש ונישואי כל הזוגות עומדים בסכנה.

Chick Flick שגם הגברים יאהבו בשל שלל סצנות משעשעות שניתן בקלות להזדהות איתן. תתכוננו להרבה דיאלוגים שימשכו לאורך שעתיים.
7/10
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#6820  נשלח: שבת 28/08/2010 1:07

גרינברג - Greenberg
רוג'ר גרינברג (בן סטילר) הוא רווק בן 40 שכרגע השתחרר מבית חולים לחולי נפש אחרי התמוטטות עצבים. אחיו המצליח לוקח את אשתו וילדיו לטיול ויאטנאם וגרינברג מוצא את עצמו שומר על ביתם בלוס אנג'לס. הוא מנסה לחדש קשרים עם חברים ותיקים, ומתאהב במקביל בבייבי סיטר של המשפחה של אחיו. ואז הסיפור הופך למן סיפור אהבה על שתי נשמות אבודות.
סרט מאוד מאכזב. נראה כאילו הוא מצחיק, שנון וחכם אבל הוא בעצם מלא בשטויות ובעיקר איטי מאוד ומתסכל מרוב שיעמום.
אפשר בכיף לוותר.
4/10

kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

#6821  נשלח: שבת 28/08/2010 14:14

unthinkable

אזרח אמריקאי שהתאסלם, מאיים להפעיל פצצות אטומיות ברחבי ארה"ב אם לא יענו לדרישותיו. חוקר צבאי מנוסה (סמואל ל. ג'קסון), מנסה בכל דרך שהיא להוציא ממנו את המידע על מיקום הפצצות ותוך כדי נאבל בממסד על שיטות החקירה.

כגודל הציפייה כך גם גודל האכזבה. הרבה ביקורות טובות היו על הסרט כאן בפורום ולכן באתי עם ציפיות רבות. הסרט בס"כ עשוי טוב, המשחק בו טוב וגם השחקנים בעלי שם. ממש לא השתעממתי אבל מצד שני גם לא נפלתי מהרגליים.

ובכל זאת...

7\10
Netstat
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 13, 2008
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 664

#6822  נשלח: שבת 28/08/2010 23:07
prince of persia sands of time

עיבוד קולנועי למשחק מחשב משנות השמונים ,שבאופן מפתיע יצא לא רע בכלל ,מבית היוצר של שודדי הקריביים.
מסופר על דסטן ילד יתום שאומץ ע"י מלך פרס לאחר שהמלך נוכח בגבורתו ואומץ ליבו כאשר הגן על ילד אחר מפני אנשי המלך . לאחר מספר שנים הסיפור כמובן מסתבך כאשר מזימות שונות נרקמות במשפחת המלוכה ,שגורמות לרצח המלך והראיות מופנות כלפי דסטן , לאחר שהוא בורח ובנסיון לטהר את שמו יוצאים הנסיך והנסיכה טמינה במסע להגן על פגיון הזמן המאפשר לאוחז בו כוחות מיוחדים של חזרה בזמן ושינוי העתיד . יש לציין שגרסה זו יצאה לטעמי מוצלחת אולי בגלל שזה עיבוד למשחק מחשב והציפיות מלכתחילה אינן גבוהות מאוד - כפי שהתרגלנו בעבר מעיבודים כאלו .
הסרט רוויי באפקטים ,תמונה מאוד איכותית ,וסאונד איכותי לא פחות .גם פה מספר סצינות לדעתי גרעיניות מדי אבל בסופו של דבר זה לא מוריד מהציון הכולל .
עלילה 7
תמונה 8
סאונד 8+
סה"כ 8

נערך בפעם אחרונה על-ידי Netstat בתאריך א' 29/08/2010 7:49, נערך בסך הכל 2 פעמים
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3234
מספר הודעות: 67078

#6823  נשלח: א' 29/08/2010 2:23

Prince of Persia

חביב לימי הקיץ החמים כשלא רוצים משהו מסובך מדי. הרבה אקשן ובאמת הקשר לשודדי הקריביים ברור.

7.5/10

Afterlife

האם הגיבורה מתה באמת והקברן שמתקשר איתה פשוט קיבל מתנה או שהוא בכלל מתעלל בה והוא רוצח סדרתי?

סרט משונה ומוזר. לא ברור לי איך הביאו שחקנים מהקליבר של ליאם ניסן לסרט הזה.

תחושה מעיקה אחרי הצפיה שלו.

8/10

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jul 23, 2008

הבעות תודה: 43
מספר הודעות: 442

#6824  נשלח: א' 29/08/2010 8:16

furry vengence
זהו כנראה הסרט האחרון שאני רואה בטושיבה HDR שלי, את הסרט הבא כנראה אראה כבר בפיליפס 5405 החדשה שלי
הסרט מספר על מנהל פרוייקט נדלן שרוצה להרוס יער על מנת לבנות שם פרוייקט נדלן וחיות היער לא מוכנות להסכים לכך בלי מאבק.
הסרט איום ונורא, ילדותי בטירוף! לפעמים אני דווקא אוהב סרטי ילדים למשל מאוד אהבתי את ה"אי של נים" אבל בסרט הזה באמת אין כלום, לא מצחיק במיוחד (חוץ מכמה קטעים קטנים) וטיפשי ביותר. ברנדון פרייז'ר הוא באמת אחד השחקנים הגרועים בעיניי.
מה לעשות, אישתי חולה על חיות וביקשה להוריד, טוב לפחות היא נהנתה
2/10
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3648
מספר הודעות: 36409

#6825  נשלח: א' 29/08/2010 8:45

The Ghost Writer
סופר אנונימי נשכר לכתוב יומן זכרונות של ראש הממשלה לשעבר של אנגליה. במהרה הוא מגלה כי הלקוח שלו היה מעורב במעשים מעוררי מחלוקת כנגד טרוריסטים מוסלמים והוא גם חושף כי לראש הממשלה יש קשר לסוכנות הביון של US.
עם פירס ברוסנן.

הסרט נשמע משעמם וזאת הסיבה שלקח לי כמעט שלושה שבועות להגיע אליו. גם האורך של שעתיים לא משך אותי להתחיל בצפייה. אז אתמול, יום שבת, כולם פרשו למיטה אחרי יום מעייף בים והתיישבתי לראות על מה כל הרעש. ובכן, למרבה ההפתעה ולמרות הסיפור שנשמע משעמם ומזג האויר האפרורי ששרר לאורך כל הסרט, הסרט מצליח לשמור על עניין לאורך השעתיים. הסרט מכיל מספר רמיזות מעניינות, כמו רומן בין המזכירה לראש הממשלה או הרומן בין אשת ראש הממשלה לסופר הקודם, אך דווקא העובדה שלא פיתחו את הכיוונים הללו, גירה את הדמיון ועזר לשמור על עניין לאורך הסרט.
פסקול DTS-HD Master Audio סתמי.
7.5/10
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  454  |  455  |  456  | ... |  1422  |  1423  |  1424  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה