מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 476 מתוך 1432
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  475  |  476  |  477  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 511
מספר הודעות: 14146

#7126  נשלח: א' 26/09/2010 21:11

לא בסדר שפיספסתי את יצירות המופת האלו, אני כבר ניגש להוריד.
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 209
מספר הודעות: 7324

#7127  נשלח: א' 26/09/2010 21:16

blackout

סרט כלבבי, 75 דקות בלבד!!! של מתח נבנה. מסוג הסרטים שמתחילים רגוע ולאט לאט יוצאים משליטה

הסרט מספר על גבר שאיבד לאחרונה את אישתו ומתקשה לחזור לחיים נורמלים. ביום חופש שלו מהעבודה (רופא) הוא נכנס למעלית בבית שלו עם גבר צעיר ובחורה צעירה. המעלית נתקעת ומפה העלילה מתחילה להתקדם. לכל אחד מהם סיפור משלו וחויות בילתי שיגרתיות מהימים האחרונים.

8\10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

#7128  נשלח: א' 26/09/2010 21:27

Infestation

קומדית אימה.

לקופר (כריס מרקט) אין בעיות בחיים כי הוא חולף דרכם על טייס אוטומטי. בטלן שלא עשה דבר פרודוקטיבי אחד ויחיד מימיו, הוא מעביר את הזמן כנציג מכירות טלפוני (לא מוצלח במיוחד) של תוספי מזון. בדיוק ביום שבו הבוסית שלו מחליטה לפטר אותו כולם מאבדים את ההכרה וכשהוא שב ומתעורר הוא מגלה שהוא חנוט בקורי עכביש ושכל העולם נכבש על ידי חרקים ענקיים דמויי חיפושיות וצרעות.

אם זה לא מספיק צרות אז עכשיו הוא צריך להעיר ניצולים אחרים, לחבור לאביו (ריי וויז האדיר מטווין פיקס ו Reaper) שאותו הוא לא סובל ולנסות להשיג חברה. וזה באמת המון דברים שצריך לעשות בעיקר אם אתה בטלן לא יוצלח מטבעך.

סה"כ היה משעשע והניקוד הוא 7/10 (יש קצת ציצים)
gizzz
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Sep 08, 2005
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 674

#7129  נשלח: ב' 27/09/2010 1:53

solitary man
סרט על זקן חביב שמזיין צעירות ומסתבך עם חייו.
בכיכובו של מייקל דאגלס ,דני דה ויטו , סוזן סרנדון , והכוכבת של WEEDS המהממת מארי לואיז פארקר.
כולם בתפקידים קטנים ולא ממש חשובים די כמו הסרט כולו.
אין עומק לשום דמות , לא ממש התחברתי , הייתי נותן לו 10\5.5 הציון היחסית גבוה רק בגלל אימוגן פוטס שמשחקת את ביתה של מארי לואיז.
פשוט מהממת דומה לסקרלט ג'והנסון שתי טיפות של ערק זחלאווי, שיחקה גם בסנטוריון וגם שם היא מהממת.(דיברנו עליה לא מזמן פה).

22 קליעים
גם אני ציפיתי לסרט טוב אבל התבדיתי.
סרט גרוע, צפוי, לא מעניין , האקשן עשוי רע ,כאילו חיקוי של הוליווד בצרפתית .
חבל מאד איפה הסרטי נקמה של פעם , איפה צ'ארלס ברונסון שצריך אותו.
10\5
Shtirlitz
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 19, 2005
הבעות תודה: 85
מספר הודעות: 4707

#7130  נשלח: ב' 27/09/2010 2:32

קלוד, איפה נעלמת? חיפשתי את העברית הקולחת שלך וההערות הסרקסטיות במשך חודשים... יש חדש בפיך? ועוד הוספת את המילה ציצים! וייזמיר...
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

#7131  נשלח: ב' 27/09/2010 8:07

ציצים הם חלק מהפרמטרים המסייעים בהענקת ניקוד צודק לסרטי B. הפרמטרים האחרים הם (לא בהכרח באותו סדר חשיבות): נינג'ות, נאצים, זומבים ולסביות. ביני לבין זיו יש וויכוחים על המשקל לכל פרמטר אבל אין לנו וויכוח על החשיבות שביצירת סולם דירוג אמיתי לסרטי B.
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 86
מספר הודעות: 3648

#7132  נשלח: ב' 27/09/2010 22:25

Toy Story 3

פרק אפל בסידרת האנימציה. החבורה נקלעת למתקן שמזכיר את OZ. את המקום מנהל פסיכופת שונא אדם בגלל אהבה נכזבת, שכולא ומתעלל בהם גופנית ונפשית בעזרת עדר של בני אדם שאיבדו שליטה. אחד מהם עובר סוג של אונס קבוצתי ושטיפת מח שמשנה את האישיות שלו.
הם מצליחים לברוח וניצלים תוך כדי הבריחה מהשמדה בשריפה. הנקמה שלהם באה במהירות ובאכזריות. הפסיכופת נתפס ע"י נהג משאית מתעלל ונכלא לנצח.
כן זה מה שקורה בסרט. בערך.
חוצמזה יש קטעי פיקסר רגילים. אהבה, חברות, אנימציה מעולה, צחוקים (לילדים), דרמה (לילדים) וכד'.

9 (לילדים)
6 להורים. מרדים.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 239
מספר הודעות: 4388

#7133  נשלח: ב' 27/09/2010 22:46

מסרין: אויב הציבור מס' 1

החלק השני שממשיך את הסיפור של ז'ק מסרין ומסע הפשע שלו.

קצת פחות התחברתי מאשר לחלק הראשון, למרות שעדיין היה שווה בגלל וינסנט קאסל.

ציון: 6.5

לסרט הראשון: 7
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

#7134  נשלח: ג' 28/09/2010 7:29

Predators

פעולה עתידני

מה קורה כשחבורה של חיילים, רוצחים, פושעים וסתם אזרחים מוצאת עצמה בג'ונגל ללא שם לאחר שהוצנחו אליו בעודם מחוסרי הכרה? מנסים להבין איפה הם (לא על כדור הארץ), מי הם (טיפוסים מאוד אלימים) ולמה הם כאן (כדי להיות הניצודים). זאת על רגל אחת העלילה של הסרט ואם הקטע עם הג'יונגל והטורפים מזכיר קצת את הסרט הראשון אז זה לא במקרה היות ונציגת צה"ל בחבורה מסוגלת לספר ליתר הניצודים את קורות צוות הכוחות המיוחדים הראשון שפגש את הטורף.

יש יותר מאיזכור בודד זה לסרט הראשון, הטריק עם הסתרת פליטת חום גוף האדם חוזר בגדול, השיטה של הטורפים לחסל את טרפם אחד אחרי השני גם היא מוכרת והאווירה הכללית של הסרט די זהה. יש לברך גם על שובו של המקלע הרב קני למרות שהוא שוב מפגין חוסר תועלת בהתמודדות עם הטורף.

הקטע החביב עם ה Gatling Minigun שמשתמש בעוד כמה איזכורים מהסרט הראשון

כדי לתבל את העלילה החבורה מגלה שהטורפים (הפעם יש יותר מאחד) אינם הדבר היחיד שצריך להדאיג אותם והם גם פוגשים בלאורנס פישבורן שלקח פסק זמן מ CSI כדי להיזכר בתפקיד הקודם שלו שבו הוא גילם לוחם אחר בכוחות הרשע שהיה עתיר ידע ודיבר במשפטים סתומים.

בסה"כ סרט מהנה לצפיה שמתעלה מעל לנסיונות הקודמים להחיות את ג'נר הטורפים. שווה צפיה לחובבי המד"ב שלא איכפת להם שבתאור היחסים הסימביוטים ביננו לבין יתר שוכני הגלקסיה אנחנו תמיד משמשים בתור הארוחה.

ניקוד 8/10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 209
מספר הודעות: 7324

#7135  נשלח: ג' 28/09/2010 16:15

Dead snow

סרט זומבים? אם הבמאי חושב שזה מה שהוא ביים, הייתי מפגיש אותו בארבע עיניים עם זיו
אני לא מכיר זומבים שרצים כמו בני אדם ואף מהר יותר ומשמיעים נהמות של חיה ויש להם כוח ביד שיכול לבתר ראש של אדם אבל מילא...
סרט נורווגי המספר על חבורה של צעירים שמגיעה לביקתה בהר מושלג כדי להעביר מספר לילות בכייף. לאחר העלמות של אחת מהחבורה, החבורה מגלה שהם בעצם ניצודים ע"י חבורת זומבים אכזרית.

למרות מה שכתבתי למעלה, זה סוג של סרט זומבים ולכן נהנתי.

6.5\10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 406
מספר הודעות: 31417

#7136  נשלח: ג' 28/09/2010 16:31

Catskinner כתב:
חכה, זה כלום. אני ממתין בשקיקה לרגע המיוחל שבו אוכל לצפות ב Sharktopus

זמין ב-HD
(וחבל, HD רק מקלקל עוד את ה-"אפקטים" )
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 406
מספר הודעות: 31417

#7137  נשלח: ג' 28/09/2010 16:33

kingikra כתב:

אני לא מכיר זומבים שרצים כמו בני אדם ואף מהר יותר ומשמיעים נהמות של חיה ויש להם כוח ביד שיכול לבתר ראש של אדם אבל מילא...

כנראה לא ראית שחר המתים, 28 יום/שבועות אחרי
(למרות שבאלה מדובר בוירוסים ולא זומבים קלאסיים)
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3658
מספר הודעות: 36444

#7138  נשלח: ג' 28/09/2010 16:43

ההבדל בין זומבים, וירוסים וערפדים.
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

#7139  נשלח: ג' 28/09/2010 17:53

The Wolfman

סרט אימה קלאסי

להגיד שלורנס טלבוט (בניטו דל טורו) לא אוהב את משפחתו זו לא הגזמה. למעשה משפחתו הרסה לו את החיים - אימו נפטרה ועזבה אותו לבדו עם אביו העריץ והנכה ריגשית (אנטוני הופקינס) שעשה הכל כדי להרחיק אותו מהבית החל משליחה לפנימיה, אישפוז כפוי במוסד לחולי רוח ושליחתו לאמריקה.

כך שאפשר להבין שהוא לא בדיוק שש לשמוע את הבשורה של ארוסת אחיו המודיעה לו שאחיו נהרג ושעליו לשוב לאנגליה על מנת ללבן את הנסיבות המסתוריות האופפות את מותו הטרגי של האח.

מתברר שטרגדיה זה לא כמו ברק, היא דווקא כן מכה פעמיים (או אפילו שלוש) באותו מקום. לורנס ננשך ביער על ידי אותה מפלצת שרצחה את אחיו ועליו לנהל כעת נאבק על מנת לגלות מי מבין הכפריים, צוענים ומכריו הוא המפלצת ועדיף שיעשה זאת מהר לפני שהוא עצמו יאבד כל צלם אנוש.

זה גם לא עוזר שמפקח המשטרה אברלין (הוגו וויוין) הכעוס עדיין מכשלונו בלכידת ג'ק המרטש החליט שהוא יחשוף את פניו ויצוד אותו בכל מחיר. (משחק מעולה מצידו דרך אגב).

האפקטים טובים, המשחק של דל טורו סביר וזה של הופקינס מעולה כרגיל. למרות שסרט זה הוא remake של הסרט הקלאסי משנות הארבעים בכיכובו של לון צ'אני, הוא עדיין מצליח לעמוד בפני עצמו ואני אישית מאוד אהבתי אותו.

כמו כן ישנם קטעי פעולה שבהם אפשר לראות את עליונותו הברורה של איש הזאב על פני הזומבים ושבמאבק ביניהם הוא היה מרטש ומקצץ את כולם בלי להתנשף אפילו.

ניקוד: 7/10 - כי בכל זאת יש עוד מה לשפר במשחק של הופקינס וניתן היה לסחוט מדל טורו משחק מרשים יותר - לדמותו הטראגית של טלבוט באמת הגיע יותר.
ShayGTi
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 02, 2005
הבעות תודה: 11
מספר הודעות: 1440

#7140  נשלח: ג' 28/09/2010 18:08

היה לי קשה מאוד לסיים את WOLFMAN, באמת שזה אחד הסרטים הגרועים שראיתי בשנים האחרונות.
ציון מעל 2/10 זו מחמאה לסרט הזה.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  475  |  476  |  477  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה