מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 483 מתוך 1466
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  482  |  483  |  484  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36761

#7231  נשלח: ו' 08/10/2010 15:58

Predators
המשכון לא מחייב של Predator משנת 1987. הפעם מבחר אנשים לוחמים מיחידות מיוחדות, כל אחד הטוב בתחומו, נחטפים על ידי ה Predators לזירת קרב על כוכב אחר. כל הלוחמים צריכים לאחד יחדיו מאמצים ולהתגונן מפני 3 ציידים קטלניים שבעקבותם.

קחו את העילית מכל יחידה צבאית או לא חוקית מרחבי העולם, זרקו אותם לכוכב לכת עמוס בצמחייה ותריצו בעקבותיהם שלושה Predators. נשמע טוב? בהחלט. סרט מצויין ליום שישי בבוקר כאשר הילדים בגן והאישה הלכה להתייחד עם כרטיס האשראי.
פסקול DTS-HD Master Audio משובח אשר מגיע לגדולה בווליום גבוה.
8.5/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
zovirax
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Feb 04, 2006
הבעות תודה: 245
מספר הודעות: 14496

#7232  נשלח: ו' 08/10/2010 16:10

Scott Pilgrim vs. the World
סקוט (מייקל סרה) נלחם באקסים של החברה שלו - סה"כ 7 כאלה.

הלחימה שם היא בסיגנון משחקי מחשב.
סרט מצחיק ומגניב.

9/10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7356

#7233  נשלח: ו' 08/10/2010 22:16

kick ass

אז בדיוק כמו שציפיתי מדובר בסרט ילדים מפגר. סאונד בסדר. לא משהו מיוחד. החבר שהמליץ לי עליו ישלם בהסתלבטויות קשות
ילד שרוצה להיות גיבור על קונה חליפה מתאימה ויוצא לרחובות. שם הוא בעיקר חוטף מכות ותוך כדי מכיר אב וביתו שהם גיבורי על אמיתיים. השלושה נלחמים בפשע בכלל ובמשפחת פשע ספציפית בפרט.

5\10
sheva23 (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#7234  נשלח: שבת 09/10/2010 2:11

How to train your Dragon
9/10

אחד מסרטי האנימציה האיכותיים ביותר שנעשו, אם לא האיכותי ביותר. חכם,מצחיק,מרגש, גרפיקה וסאונד מדהימים. לא רואה את WALL-E ממטר
לא ממש שווה להרחיב על העלילה כדי לא לספיילר.
אפשר לראות בכיף עם כל המשפחה, אין אלימות ברוטאלית (יחסית, מכות בין ויקינגים לדרכונים או יותר נכון דרקונים רודפים אחרי ויקינגים) ואין דם.

Nightmare on Elm Street 2010

מכיוון ששכחתי את כל הסרטים הישנים כי לא ראיתי אותם מעל עשור, לראות את הסרט היה כאילו הפעם הראשונה, תוך כדי הסרט התחלתי להזכר בקטעים. וההנאה היתה גדולה יותר
הוסיפו אפקטים CGI והמון קטעים מגניבים.
מפחיד זה לא , אבל הסרט זורם ולא משעמם לרגע. חידוש מרענן ביותר
גם אני לא אהבתי את השחקן החדש שמגלם את פרדי אבל עדיין זה לא הפריע
יש גם כוסיות ככה ששוה לראות

7/10 לחובבי הג'אנר, הרבה יותר טוב מפרדי וג'ייסון
(זה הקטע בו האשא נכנסת באמצע ושואלת...שוב אתה מסתכל על בחורות באינטרנט ..תאשימו אותי חופשי חח)
[

]

נערך בפעם אחרונה על-ידי sheva23 בתאריך שבת 09/10/2010 11:51, נערך סך הכל פעם אחת
yarino
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007
הבעות תודה: 104
מספר הודעות: 2727

#7235  נשלח: שבת 09/10/2010 3:17

sheva23 כתב:
How to train your Dragon
9/10

אחד מסרטי האנימציה האיכותיים ביותר שנעשו, אם לא האיכותי ביותר. חכם,מצחיק,מרגש, גרפיקה וסאונד מדהימים. לא רואה את WALL-E ממטר

בהחלט צודק, ראיתי בזמנו את הסרט עם הבן שלי ב 3D, סרט נפלא עם אנימציה משגעת, הייתי מדרג אותו ואת רטטוי כטובים ביותר.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#7236  נשלח: שבת 09/10/2010 9:08

How To Train Your Dragon
גם אני נפלתי בקסם של הסרט היפה הזה. חוץ מאיכותו הטכנית המרשימה, זה סרט כל כך חמוד ומתוק שבה לי לראות אותו עוד פעם ממש מיידית.
מומלץ מאוד לכל המשפחה ולא רק לילדים.
אני בטוח ב- 100% שהאנימטורים קיבלו השראה מחתולים לאנימציה של הדרקון החמדמד הזה... מסכנה החתולה שלי: כמה פינוקים היא קיבלה בעקבות הסרט הזה בלי להבין למה
9/10

Splice
מה זה השטויות האלה "ספלייס". אני חושב שאפשר להגדיר אותו בתור הסרט הגרוע של השנה.
זוג מדענים מפתחים סוג של חיה מוזרה במעבדה על מנת לייצר תרופות וטרינריות. ברגע שהניסוי מצליח הם עוברים שלב, ללא אישור חוקי או מוסרי ומצרפים למערכת גם DNA אנושי ויוצרים מן יצור-חיה-בת אדם מוזרה. מאותו רגע ההגיון של הדמויות הופך להכי מוזר בעולם. ראינו את הסרט ולא הבנו לכל אורכו איך האנשים האלה הצליחו לסיים תואר דוקטור או להתקבל לעבודה מבלי שעלו על כך שהם פסיכים? כל ההחלטות של הדמויות לאורך הסרט הן החלטות ילדותיות, לא הגיוניות ובטח לא כאלה שמדענים בסדר גודל כזה יכולים לקחת ועוד לא מדובר בדמות אחת לא יציבה אלה במספר דמויות במקביל. ולצורך החידוד, גם ההגיון של הדמויות בקלאסיקה "הנוסע השמיני" הוא לא מבריק, אבל הנסיבות מביאות אותנו, הצופים, לקבל את ההחלטות האלה, להבין אותם ולהמשיך "לזרום" עם הדמויות הלאה. כאן, מרוב חוסר אמינות, נוצר נתק בין הצופה לסרט... חבל.
העובדה הזאת פשוט הפכה את הסרט לבלתי נסבל. כי גם השאלות הפילוסופיות שהוא מנסה לעלות לא יכולות להיות מאתגרות כי אנחנו פשוט לא יכולים להאמין שהדמויות האלה כל כך לא מודעות למעשיהן. המשחק של שרה פולי (המדענית הראשית) כל כך גרוע שאני מאחל לה להזדקן בחוסר כבוד וללא עבודה רק בתור נקמה על השתתפותה הכל כך לא טובה בסרט והזה. ומה נסגר עם אדריאן ברודי שעד לא מזמן עוד שיחק בסרטים אמיתיים? כל כך קשה למצוא עבודה בהוליווד??
הסרט לא מפחיד, לא מותח, לא חכם, לא מתוחכם ולא עשוי טוב. להתרחק כי חבל על הזמן.
1/10

sagyle (שגיא לוי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 02, 2008

הבעות תודה: 45
מספר הודעות: 2302

#7237  נשלח: שבת 09/10/2010 9:23

לגבי splice - זה הסרט הכי מטומטם שראיתי בשנה האחרונה לפחות. בשבילי 0.5/10.
לא ממליץ בכלל, משחק ברמות הנמוכות ביותר, אין הגיון מדעי בפעולות אותם עושים אותם "מדענים". זלזול באינטיליגנציה של הצופים וטוויסט "אבא מאוד אוהב את הבת שלו" - מיותר לחלוטין.
בקיצור, תחסכו לעצמיכם שעה וחצי מחייכם לדברים אחרים.
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36761

#7238  נשלח: שבת 09/10/2010 23:05

Black Death
במאה ה-14, כאשר המגפה השחורה השתוללה באירופה, מתפזרת שמועה על כפר מרוחק אשר נשאר נקי מהמגיפה בשל כפירה באלוהים והקרבת קורבנות אדם. חבורה של לוחמים ונזיר צעיר יוצאים בעקבות השמועה על מנת להעמיד לדין קטלני את כל הכפר, אך תושבי הכפר אינם תמימים כל כך כפי שהם נראים.

כמו כל סרט תקופתי מסוג זה, האלימות כאן בשיאה ומגיעה לידי ביטוי בראשים מתעופפים, שפריצים של דם וכל מיני עינויים אכזריים אשר עושים שימוש בצבת, פטיש, מסמר וזוג סוסים. לגבי העלילה, לא לנשים והאמת שגם לא יתאים להרבה גברים, סתם סרט בינוני ולא יוצא דופן.
5/10
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 591
מספר הודעות: 14571

#7239  נשלח: שבת 09/10/2010 23:08

זיו, כולנו יודעים שהמוות השחור נגרם על ידי יהודים שהרעילו בארות והשתמשו בדמם של ילדים נוצרים צעירים בשביל אפיית המצות. בגלל זה הסרט כל כך לא אמין.

אני רק ראיתי את הטריילר וכל הזמן חשבתי לעצמי מה לעזאזל עושה שם בורומיר משר הטבעות?

מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3414
מספר הודעות: 67818

#7240  נשלח: שבת 09/10/2010 23:53

The education of Charlie banks

סטודנט משכונות עניות מגיע לאוניברסיטה יוקרתית ונחשף לעולם הגדול.

הצרה מתחילה כשאחד ממקורביו מהשכונות מגיע באופן מפתיע ומתחיל לעורר שאלות מהעבר.

הבן של ג׳ון ריטר (the event ) מפתיע עם משחק חזק. השחקן הראשי מ the social network.

הסרט מפוספס, איטי ולא ממש ברור מה העמדה שלו או לאן הוא חותר.

6/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 02, 2005
הבעות תודה: 11
מספר הודעות: 1448

#7241  נשלח: א' 10/10/2010 0:18

Remember Me - דרמה רומנטית, טיילר (ההוא מדמדומים) מתאהב באלי (ההיא מאבודים) לאחר פגישה מקרית.
תוך כדי הסרט אנו נחשפים לעולמם של הדמויות ולבעיות ששתי המשפחות חוות.
הקטע החזק ביותר של הסרט הוא הסוף, שנותן לך פצצה ללב. אתם תחשבו עליו גם אחרי הסרט.

סה"כ הסרט ריתק אותי, עשוי טוב, רוברט פטינסון מצליח לשבור את הטייפקאסט שנוצר לו בדמדומים ולולא ידעתי הייתי אומר שמדובר בשני אנשים שונים.

8/10. מומלץ לערב שקט.

How to train a dragon - עוד אנימציה משכנעת מבית דרימוורקס, למרות שהסרט פחות או יותר היה צפוי וידוע לכל אורכו
אבל מאוד נהניתי מהאנימציה האיכותית ובכלליות סרט נחמד מאוד לכל המשפחה.

7/10

עכשיו ספויילר:
רק לי הפריע שבסוף הסרט לילד נקטעה הרגל כתוצאה מכך שנזרק לתוך כדור אש?
מעבר לכך שזה תמוה שכדור אש יגרום לדבר כזה, מה הפואנטה בלסיים את הסרט עם ילד קטוע רגל...לא ברור.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4695

#7242  נשלח: א' 10/10/2010 0:25

sagyle כתב:
לגבי splice - זה הסרט הכי מטומטם שראיתי בשנה האחרונה לפחות. בשבילי 0.5/10.
לא ממליץ בכלל, משחק ברמות הנמוכות ביותר, אין הגיון מדעי בפעולות אותם עושים אותם "מדענים". זלזול באינטיליגנציה של הצופים וטוויסט "אבא מאוד אוהב את הבת שלו" - מיותר לחלוטין.
בקיצור, תחסכו לעצמיכם שעה וחצי מחייכם לדברים אחרים.

לדעתי הגזמת לגמרי בציון. אפילו "ג'ונה הקס" המיותר היה שווה איזה ציון 4-5.

*ספויילר*

הפעולות שהם עשו אמנם נוגדות מה שמדען אמור לעשות במצב רגיל, אבל הם עמדו מול לחצים אדירים לספק תוצאות (שזה אומר כבוד, כסף ודחיפה לקריירה). היצור אמנם היה "תאונה" אבל בגלל מה שהזכרתי קודם ובגלל שהיא היתה כל כך אנושית זה גרם להם לחשוב בצורה שהיא לא מדעית וקרה ולכן היה להם מאוד קשה לחסל אותה אפילו שזה היה הכי הגיוני לעשות.
agent__smith (גיל)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2010

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 6317

#7243  נשלח: א' 10/10/2010 8:18

TOY STORY 3...

אנדי מגיע לקולג, ווודי וחבריו בטעות נזרקים לפח ומגיעים לגן טרום חובה ומדסכסים עם עצמם מה הם רוצים.

יופי של סיפור נהנתי מהאנימציה כמובן ,והסיפור מתאים לקו שהתחיל לפני אי אלו שנים והפך את הסרטים לטרילוגיה קלאסית.

מומלץ ! 7.5/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#7244  נשלח: א' 10/10/2010 8:38

agent__smith כתב:
TOY STORY 3...

אנדי מגיע לקולג, ווודי וחבריו בטעות נזרקים לפח ומגיעים לגן טרום חובה ומדסכסים עם עצמם מה הם רוצים.

יופי של סיפור נהנתי מהאנימציה כמובן ,והסיפור מתאים לקו שהתחיל לפני אי אלו שנים והפך את הסרטים לטרילוגיה קלאסית.

מומלץ ! 7.5/10

אין עדיין RIP 720.. חטאת בחטא הXVID R5 TC ?
agent__smith (גיל)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2010

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 6317

#7245  נשלח: א' 10/10/2010 8:40

למה TC ?

R5 כשר למהדרין.
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  482  |  483  |  484  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה