מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 485 מתוך 1465
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  484  |  485  |  486  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4693

#7261  נשלח: א' 10/10/2010 17:03

nir11 כתב:
2001ממש לא מסתכם בויזואליות מרשימה.
הסרט דן בשאלות עמוקות, למשל בשאלה נצחית הקשורה למחשבים, והאם הם עשויים יום אחד לקחת שליטה.
נכון שלא מדובר על סרט אקשו סטייל שליחות קטלנית (שעוסק גם הוא באותה שאלה), אבל ממש לא מדובר על סרט שהוא רק ויזואלי.
לגבי דייויד לינץ', אני חושש שגם כאן אתה טועה. כל הסרטים שלו, לפחות אלה שאני ראיתי, מתעסקים בבבעיות די יסודיות.
כך למשל, לאורך חלק גדול מהפילמוגרפיה שלו, יש לו רומן עם הרוע האנושי, ויש לו נסיון להבין אותו.
אני יודע שמה שכתבתי נשמע פלצני, אבל, מצד שני, לומר שמדובר על יצירות בעלות ערך ויזואלי בלבד - זה פספוס גדול של המטרה.

ממליץ לך לראות (אם לא ראית), את הסדרה טווין פיקס של דייויד לינץ.

ראיתי את twin peaks לפני כמה שנים וגם יש לי אותה עכשיו ב HD לשמחתי כדי לראות מתישהו שוב. אבל ההשוואה לא נכונה, טווין פיקס היתה סדרה מצויינת עם התפתחות בעלילה ודמויות מעניינות, היא היתה קצת סהרורית אבל היה בה קסם ועניין מאוד ייחודיים.
הרבה סרטים מתעסקים בלי סוף בשאלות שהעלת. פסיכו, שבעה חטאים ושתיקת הכבשים גם דנים ברוע האדם ובצורה מאלפת אבל הם זוכרים שהם סרט שצריך לשבת מולו שעתיים בלי לפהק. בסדר, אז המחשב השתלט על ספינת החלל ועשה מה שעשה, הבנו את המסר, אבל לא פיתחו את זה כמעט. זאת הבעיה המרכזית, סרט שלוקח 150 דקות אבל כמעט לא קורה בו שום דבר. אני מכבד את ההחלטה האומנותית לעשות את הסרט בצורה המסויימת הזאת אבל זה לא מקנה לו שום מעמד מיוחד אצלי.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 589
מספר הודעות: 14563

#7262  נשלח: א' 10/10/2010 17:12

mulder, זה כל היופי בחברה פלורליסטית בכלל ובשרשור הזה בפרט הוא שאף אחד לא יכריח אותך לאהוב סרט שלא מצא מצא חן בעינך או לייגע אותך בהסברים מדוע לדעתם אתה טועה.

יש פה קבוצה של אנשים, ביניהם זיו ואנוכי, שמאוד אוהבים סרטי זומבים וסרטי B. יש לי אפילו מדד לקביעת ה"איכות" שלהם. אבל ביננו, אלו סרטים שכל האחרים יגדירו אותם כזבל שלא שווים צפיה. יש גם מקרים פחות קיצוניים - מספיק לראות את הציונים שנותנים לסרטים כדי לראות שאנחנו ממש לא אחידים בדעות שלנו.

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2010

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 6317

#7263  נשלח: א' 10/10/2010 17:16

וטוב שכך אחרת היה משעמם.
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 19, 2005
הבעות תודה: 88
מספר הודעות: 4721

#7264  נשלח: ב' 11/10/2010 0:29

Micmacs.A.Tire.Larigot
הסרט ההזוי של השנה. פסקול מצוין, שחקני תאטרון משובחים, כל קטע פשוט הפיל אותי מבחינת רעיון וביצוע. וכמובן סוף טוב.

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jul 23, 2008

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 466

#7265  נשלח: ב' 11/10/2010 7:33
The last airbender

למרות כמה ביקורות פושרות שקראתי החלטתי לתת הזדמנות לסרט הזה, ולגמרי הופתעתי! הצילומים בסרט הזה פשוט מדהימים העלילה אומנם מעט ילדותית ובנאלית אבל מועברת בצורה מצויינת בעיני. העולם שנוצר הוא קסום ובהחלט עוצר נשימה. אפקטים מקסימים ופס קול מצויין! זה כמו הארי פוטר פוגש את קארטה קיד מה שאהבתי זה שאין רגעים מתים בסרט, הוא פשוט רץ קדימה בלי הפסקה כל הזמן קורה משהו.
בעיניי אחת ההפתעות הנעימות של השנה.

8.5/10 (תוספת קטנה לציון בגלל ההפתעה)

בגלל הסוף הפתוח של הסרט אני מאמין שהרעיון הוא ליצור סידרה של סרטים, מישהו יודע מה קורה עם זה?
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4693

#7266  נשלח: ב' 11/10/2010 10:02

Catskinner כתב:
mulder, זה כל היופי בחברה פלורליסטית בכלל ובשרשור הזה בפרט הוא שאף אחד לא יכריח אותך לאהוב סרט שלא מצא מצא חן בעינך או לייגע אותך בהסברים מדוע לדעתם אתה טועה.

יש פה קבוצה של אנשים, ביניהם זיו ואנוכי, שמאוד אוהבים סרטי זומבים וסרטי B. יש לי אפילו מדד לקביעת ה"איכות" שלהם. אבל ביננו, אלו סרטים שכל האחרים יגדירו אותם כזבל שלא שווים צפיה. יש גם מקרים פחות קיצוניים - מספיק לראות את הציונים שנותנים לסרטים כדי לראות שאנחנו ממש לא אחידים בדעות שלנו.

זה בסדר, לא הרגשתי שמישהו פה מכריח אותי לאהוב את הסרט. הדיון נוצר כי מדובר ב"פרה קדושה" בקולנוע, אז אנשים רוצים להסביר למה הם אוהבים את הסרט, זה מובן ואני מעריך את דעתם גם אם לא מסכים איתם.
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 42
מספר הודעות: 2328

#7267  נשלח: ב' 11/10/2010 10:41
זה בסדר בעיניי שלעיתים יש פה מיני דיון לגבי סרט

זה נותן עוד עניין לשרשור וכל עוד הביקורת היא על הסרט ולא על המבקר...לא קרה שום דבר.
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jan 25, 2010

הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 687

#7268  נשלח: ב' 11/10/2010 10:47

"קרוב אליה"

סיפור מרגש עד כמעט דמעות שמשלב בגידות,חיי משפחה ואת מחלת הסרטן..ענק!

אחלה תסריט וביצוע מרגש של השחקנים..הסרט הוא בהולנדית עם תרגום כמובן.

מומלץ!

ציון?..נהוג לציין סרטים בציון 1-5,כשחמש זה סרט מצוין..אז נראה לי שאתן לו 4..
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36755

#7269  נשלח: ב' 11/10/2010 11:35

How To Train Your Dragon
היקאפ הינו נער צעיר אשר לא מצליח להשתלב בכפר הויקינגים בו הוא חי. כולם גודלים להיות לוחמי דרקונים גדולים ורק הוא בעל מידות גוף צנומות אשר אינן מתאימות לקטל דרקונים. היקאפ הופך ללעג הכפר ובושה בפני אביו, צייד הדרקונים הגדול בכפר. הכל משתנה כאשר היקאפ מצליח במקרה לתפוס את הדרקון המסתורי והמסוכן ביותר. לאט לאט הוא מתקרב לדרקון ומגלה כל מיני סודות על עולם הדרקונים, כמו כיצד להרדים אותם במגע, ממה הם מפחדים ועוד. בעזרת טיפים אלו הוא מצליח להיות ראשון באימוני קרבות הדרקונים והופך לגאוות הכפר. במהרה כישורים אלו יבוא למבחן כאשר הוא יאלץ להוכיח את עצמו בקרב מול הדרקון הגדול ביותר.

סרט אנימציה מצויין מבית DreamWorks. איכות הוידאו מובחרת עם עושר רב של צבעים ותמונה שנעים להסתכל עליה. פסקול Dolby TrueHD Audio מרשים מאוד, עם כמויות באס מטורפות (בגלל כל הדרקונים) וגם סיפור שיתאים למבוגרים.
גרסת ה Blu-ray מכילה גם JukeBox עם הרבה קליפים מוזיקלים משאר הסרטים של האולפן, אופציה חביבה שגם הילדים יאהבו.
אהבתי שאת הטריילרים הם מיקמו כאופציה לצפייה שלא מחייבת לפני התחלת הכותר. כך נחשפתי לסרט Megamind אשר נראה להיט נוסף מבית DreamWorks.
מילים רעות על הסרט? אין ממש, נהנתי ממנו. בכל זאת מילים רעות? היו זורקים כמה זומבים כטרף עבור הדרקונים והייתי יותר מאושר.
בקיצור, מומלץ.
8.5/10
agent__smith (גיל)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2010

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 6317

#7270  נשלח: ב' 11/10/2010 12:06

בהחלט אחלה סרט ! יופי של וידאו ויזואלית - יש את הקטע שהם עפים מעל הים פשוט תענוג.

+1 להמלצה.

אני נותן ציון טיפה יותר נמוך 7.5/10 כי העלילה עדיין לוקה בחסר.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 3691

#7271  נשלח: ב' 11/10/2010 16:18

Ferris Bueller's Day Off

ב-1986 כשראיתי את הסרט הוא היה פשוט הסרט הטוב ביותר שראיתי אי פעם. מהמקרים האלו שנתקלים בסיפור שמדבר אליך ישירות. כאילו נכתב עליך... פריס מצחיק, ואיזו יפה סלואן, ואיזה מרגש מה שעבר על קמרון. צ'רלי שין בתפקיד אורח cool (בהשוואה להיום הבחור פשוט לא מזדקן... אם חברות הקוסמטיקה יעלו יום אחד על השילוב של סקס סמים ואלכוהול יהיה להם באמת משהו למכור לגברים) הילדה המעצבנת מריקוד מושחת בתפקיד... הילדה המעצבנת מריקוד מושחת. בקיצור 10/10!

אבל היום בפרספקטיבה... 10/10!!!!

טוב ברצינות, הסרט מצליח איכשהו להחזיק מעמד את כל השנים והוא סרט נוער לא רע. חסרים בו הרבה סקס סטלנים ואלימות כדי שיחשב סרט נוער עכשווי אבל התמימות שלו היא החן ואולי מה שמאפשר להנות ממנו עדיין.
הילדים (10+13) אהבו ובכל מקרה זה נראה לי טווח הגילאים הנכון לסרט הזה. קטנים יותר לא יבינו. גדולים יותר רגילים לסוג אחר של סרטים. עבורי פשוט נוסטלגיה.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#7272  נשלח: ג' 12/10/2010 9:44

Jonah Hex
במאה ה 19, במערב הפרוע, צבא US מגייס את Jonah Hex, צייד ראשים מצליח, שיעזור לחסל את אויבו הוותיק.
מבוסס על סדרת קומיקס.

איזה סרט, איזה שחקנים, איזה סיפור, איזה אפקטים, פשוט דרק אחד ארוך ומתמשך.
מלבד כמה דקות בהן מייגן פוקס מגיעה לקשט את המסך, שאר הזמן הסרט מתאים יותר לצפייה בשעות אחר הצהרים בהם מנמנמים ולא מרוכזים בנעשה על המסך.
2/10 ורק בגלל מייגן.
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 589
מספר הודעות: 14563

#7273  נשלח: ג' 12/10/2010 9:57

מעניין שכולם בדעה אחידה ש Jonah Hex הוא סרט מיותר.

דרך אגב, אתה מתכונן לבואה של הסידרה The walking dead?

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#7274  נשלח: ג' 12/10/2010 10:06

כאילו דאאאההה.
liorreem (ליאור ראם)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 95
מספר הודעות: 2088

#7275  נשלח: ג' 12/10/2010 11:58
Solomon Kane

Solomon Kane

לוחם אנגלי בתקופת ימי הביניים מוכר את נשמתו לשטן ומעביר את ימיו כשודד אכזר, עד אשר הוא מחליט לחזור בתשובה ולפרוש מחיי המלחמה.
כשכוחות הרשע משתלטים על אנגליה הוא חוזר להלחם והפעם בשורות הטובים על מנת לגאול את נשמתו.

הסרט שוכב אצלי כבר כשנה רק משום שהעלילה לא נראתה לי מרשימה והביקורות היו בינוניות מינוס.
מצאתי קצת זמן פנוי וראיתי בכל זאת.
אולי בגלל הציפיות הנמוכות התאכזבתי לטובה.
העלילה קצת קלושה אבל האקשן לא רע בכלל - חרבות, מרדפים, מפלצות מהגהנום וכו.
נהניתי
7/10
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  484  |  485  |  486  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה