מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 489 מתוך 1466
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  488  |  489  |  490  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ddp
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 17, 2010

הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 186

#7321  נשלח: שבת 16/10/2010 16:05

Catskinner כתב:
לדעתי אתה צריך לנתק כל מגע עם מי שהמליץ לך על הסרט הזה

הבנתי. אז אז גם השבוע הזה אני אעשה לעצמי מרתון של סרטי פורנו
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
sam22
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 30, 2006

הבעות תודה: 816
מספר הודעות: 20172

#7322  נשלח: שבת 16/10/2010 18:40

avilior כתב:
שליחותו של הממונה על משאבי אנוש
פיגוע טרור מקפח את חייה של עובדת זרה המועסקת במאפייה ירושלמית. הבעיה היא שמקום העבודה לא הבחין כלל בחסרונה למרות שעזבה חודש לפני הפיגוע. הממונה על משאבי אנוש יוצא לתקן את הרושם שיצרה המאפייה לפני שתיצלב על ידי התקשורת.
שחקנים: מרק איווניר, גורי אלפי, גילה אלמגור
במאי: ערן ריקליס

מהנה ומעניין
9/10

ראיתי אותו השבוע
הגעתי עם הרבה ציפיות
כגודל הציפיות, גודל האכזבה
ShayGTi
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 02, 2005
הבעות תודה: 11
מספר הודעות: 1448

#7323  נשלח: שבת 16/10/2010 18:47

Toy Story 3.

WOW. אין לי מילים לתאר.
הסרט עשוי טוב מתחילתו ועד סופו, לא מצאתי שום פגם בסרט.
לדעתי הטוב ביותר בסדרה!
אין הרבה מה להרחיב, פשוט רוצו לראות! אה וגם הילדים יכולים להצטרף באמת סרט שכל אחד מקטן ועד גדול יכול לקחת ממנו משהו.

10/10! מושלם!

Into The Wild -
בחור צעיר, משוכנע שחומריות היא המחלה הגדולה ביותר של האנושות, יוצא למסע לחיפוש עצמי ברחבי צפון אמריקה ובעיקר אלסקה ללא אמצעים.
הסרט טיפה ארוך, לעתים יש רגעים של חוסר אמינות אבל סה"כ סרט סוחף, נופים קסומים, סיפור אנושי מרגש וכמובן מסר חינוכי.

8/10
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 591
מספר הודעות: 14571

#7324  נשלח: שבת 16/10/2010 19:25

30Days of Night: Dark Days

ישנם סרטים שתופסים אותך בגרון ולא מרפים ממך עד לסוף המפתיע. סרטים שבהם ההזדהות שלך עם הגיבורים היא טוטאלית ואתה חש את כאבם ורגשותיהם כאילו שהיו שלך.

אז בוא וארגיע אתכם: 30Days of Night: Dark Days רחוק מאוד מהסוג האמור לעיל.זהו שעמומון משמים שמהווה המשך לסרט שגם הוא לא היה מוצלח במיוחד. העלילה מבוססת על קורות הניצולה ממתקפת הערפדים באלסקה והתחברותה בלוס אנג'לס עם חבורת ציידי ערפדים שמצליחים לעשות את כל הטעויות האפשריות תוך סירוב עיקש ללמוד מהנסיון שלהם עצמם.

באיזה שהוא שלב חשבתי שזהו סרט לימודי של מכללת ציידי הערפדים המדגים לפני החניכים את כל מה שאסור לעשות.

בנוסף, אך מבלי לגרוע מהדפקטיביות של העלילה, המשחק יותר צפוי ממזג האוויר באוגוסט בישראל, האפקטים לא קיימים והדבר היחיד שהוא יותר דו מימדי מהעלילה זה פס הקול - אפשר היה לקוות שההזדמנויות שניתנו במהלך הקרבות במנהרות ובמחסן יאפשרו משחק מדהים של אפקטים, אבל גם את זה הצליחו לפספס.

2/10 גם עבור מי שהוא חובב סרטי ערפדים מושבע
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31672

#7325  נשלח: שבת 16/10/2010 20:34

Catskinner,
דווקא הסרט הראשון היה מוצלח למדי (לטעמם של לא מעט אנשים...)
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 591
מספר הודעות: 14571

#7326  נשלח: שבת 16/10/2010 20:43

הדבר היחיד שהיה מוצלח היה הרעיון של עיירה שלמה ההופכת למגרש המשחקים ולמעדניה של ערפדים במשך 30 ימי חשיכה. הביצוע עצמו היה מחריד.
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7356

#7327  נשלח: שבת 16/10/2010 21:30

stolen. נקרא גם stolen lives

בלש משטרה שבנו נעלם לפני 8 שנים עומד בראש חקירה של גופת ילד שנמצאה קבורה בתוך קופסא במשך 50 שנה.
הגופה היא לא גופת בנו כמובן אך למרות זאת הוא נחוש למצוא את הרוצח. הסרט נע בין 2008 ל 1958, אז נקבר הילד.

סרט עשוי טוב ומרגש. לא באתי עם ציפיות ונהנתי.

7.5\10
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36761

#7328  נשלח: שבת 16/10/2010 22:58

Operation Endgame
חבורה של מתנקשים סודיים בחסות הממשלה נתקעים בבונקר שלהם כאשר שעון עצר מאיים לפוצץ את המקום. יש לרשותם 90 דקות למצוא את האחראי ולעצור את הפצצה.

סרט מאוד לא ברור. כולו מתרחש במרתף גדול מתחת לאדמה, כאשר בכל פעם אחד אחד מהמתנקשים מת על ידי חבר שלו. ברקע יש צמד סתומים שמשקיפים מלמעלה בעזרת מצלמות אבטחה וזורקים בדיחות גרועות. הסרט מכיל Cast מעניין למדי, אך התוצאה נראית כמו מפגש של אחר הצהרים בין קבוצת שחקנים מובטלת ותקציב של $2K, כולל תשלום לשחקנים.
פסקול LPCM Audio ולא פסקול Proprietary מכיוון שנגמר הכסף.
1/10
avilior (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 03, 2007

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 1586

#7329  נשלח: א' 17/10/2010 0:41

sam22 כתב:
avilior כתב:
פיגוע טרור מקפח את חייה של עובדת זרה המועסקת במאפייה ירושלמית. הבעיה היא שמקום העבודה לא הבחין כלל בחסרונה למרות שעזבה חודש לפני הפיגוע. הממונה על משאבי אנוש יוצא לתקן את הרושם שיצרה המאפייה לפני שתיצלב על ידי התקשורת.

מהנה ומעניין
9/10

ראיתי אותו השבוע
הגעתי עם הרבה ציפיות

אני הגעתי "טאבולה ראסה" ודווקא נהנתי. לפחות הורדנו את הגיל הממוצע באולם שהיה מורכב מרומנים בני 50+
גילוי נאות: אני קצת משוחד, יש לי שריטה - אני אוהב סרטים ישראליים.
avilior (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 03, 2007

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 1586

#7330  נשלח: א' 17/10/2010 0:46

The secret in their eyes
בלש נקרא לחקור רצח ואונס שבוצע בנערה. גם לאחר שנים רבות אותו מקרה לא נשכח מזכרונו.
הסרט בספרדית.
8/10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31672

#7331  נשלח: א' 17/10/2010 13:15

ziv_r כתב:
La horde
כאשר חבורה של שוטרים מושחתים יוצאים לנקום את מוות חברם, הם נאלצים לשתף פעולה עם מרצחי חברם על מנת לברוח מבנין מוכה זומבים קטלניים.

סרט זומבים מתקדם (הזומבים רצים וחזקים למדי). מה נשתנה בסרט הזה שלא ראינו בסרטים אחרים? הפעם יש לגיבורי הסרט מלאי תחמושת ונשקים אשר יספיק למלחמה קטנה. בין הנשקים המובילים: גרזן, תתי-מקלע, תת מקלע גדול, רובה ציד ענק ומספר קרבות אגרופים אלימים מאוד ומרשימים מאוד עם מספר זומבים עקשניים שפשוט לא רוצים למות.
סצנה בלתי נשכחת מספר אחת: אתם עומדים בקצה של מסדרון צר עם תת מקלע גדול כאשר בצד שני רצים אליכם עשרות זומבים ואתם מרססים אותם במסדרון עד שנוצרת ערימה גדולה. לקינוח, זורקים רימון.
סצנה בלתי נשכחת מספר שתיים: אתם נמצאים על גג רכב משפחתי כאשר מסביבכם מאות זומבים ובידיכם רק מצ'אטה. צירפתי גם תמונה של הסצנה הבלתי נשכחת.
פסקול DTS-HD Master Audio מצויין.
לחובבי זומבים בלבד.
8/10

הייתי מוסיף גם את סצינת המכות בין השוטרת לזומבית.
קרבות איגרוף כאלה זה בהחלט משהו חדשני לזאנר
הצרפתים ממש יודעים את העבודה ב-GORE, חבל רק הם דוברי צרפתית...
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7356

#7332  נשלח: א' 17/10/2010 13:54

avilior כתב:
sam22 כתב:
avilior כתב:

מהנה ומעניין
9/10

ראיתי אותו השבוע
הגעתי עם הרבה ציפיות

אני הגעתי "טאבולה ראסה" ודווקא נהנתי. לפחות הורדנו את הגיל הממוצע באולם שהיה מורכב מרומנים בני 50+
גילוי נאות: אני קצת משוחד, יש לי שריטה - אני אוהב סרטים ישראליים.

שריטה? סרטים ישראליים מדברים לליבנו הרבה יותר מסרטים זרים\אמריקאים. הבעיה בתקציב. חוץ מזה אני הרבה יותר נהנה לראות סרטים ישראלים מאשר כל סרט ממדינה אחרת כולל ארה"ב.
agent__smith (גיל)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2010

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 6317

#7333  נשלח: א' 17/10/2010 13:58

גבעת חלפון ! הסרט הטוב ביותר של כל הזמנים....

בעיקר כשעשו REMUX לדולבי דיגיטאל מהתחת לדולבי דיגיטאל HD מהתחת...

הוציאו אותו ב1080P 25MBIT

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 21, 2007
הבעות תודה: 98
מספר הודעות: 2165

#7334  נשלח: א' 17/10/2010 14:13

רובין הוד.
עיבוד די מוצלח, לדעתי, לאגדה על רובין הוד. ראסל קרואו מוצלח כהרגלו, ומה שאהבתי יותר בסרט, זה שהוא מציג תמונה יותר מורכבת - המלך ג'ון אינו רע מוחלט, הוא טיפה יותר מורכב (ולכן יותר מעניין)
סצנה בלתי נשכחת היא כמובן הריקוד של רובין עם אשתו, ומה שבלתי נשכח בה זה המוזיקה האלוהית.

8/10

טורפים
המשך לסרט המאוד מוצלח משנות ה80. העלילה מתחילה מצויין, עם 7 אנשים אלימים שנזרקים לגונגל אי שם. המפלצות מאוד מוצלחות, חבל שהדמות של דני טרחו מסיימת את התפקיד שלה די מהיר, זה שחקן שאני מאוד אוהב.
הדמות של לורנס פישבורן נותנת הופעה קצרה מדי ומוגזמת הרבה יותר מדי.
הסצנות בתוך הגונגל הרבה יותר מוצלחות מאשר אלה שהם INDOOR.
לצערי לא יכולתי להתחבר לדמות הראשית, אדריאן ברודי פשוט לא עובר כגיבור קשוח. הוא זכור יותר מדי חזק מהסרט "הפסנתרן".

הסיום של הסרט גם הוא לא רע, משאיר מקום לעוד המשכון.

8/10

הרקדן האחרון של מאו
אשתי הכריחה אותי להוריד ולראות.
חבל להכביר מילים. קיץ' ועוד עם רקודי בלט.
לא לבעלי האות השביעית של האלף בית.
1/10

הדרקון הראשון שלי
נער חננה גדל בכפר של ויקינגים קשוחים, ובסרט הוא מתמודד עם הפחד שלו מדרקונים, ועם פחד הרבה יותר גדול - לאכזב את אבא שלו.

ראיתי בעבר בקולנוע בדיבוב בתלת מימד, ועכשיו עם פס הקול המקורי.
אחד מסרטי הילדים הטובים ביותר שראיתי אי פעם, סיפק מקסים, עם מסרים נכונים, יפים וולא מוגזמים.
עלילה מאוד מוצלחת, לעיתים קטעים מצחיקים, אם כי אין מספיק כאלה.
האנימציה מעולה, וגם פס הקול מאוד מאוד מוצלח וסוחף. סצנות הסיום ממש גרמו לי להעלות דמעות. מזמן לא היו דמויות שגרמו לי להתחבר אליהן כל כך חזק.

9.5/10, וגם זה רק בגלל שסתם אין לי אומץ לתת 10.

אגדה עם כנפיים
עוד סרט ילדים ב 3D שראיתי בקולנוע.
עלילה לא ברורה על ינשופים והמלחמות שיש ביניהם. נסיון לעשות סרטי אנטי נאצי, אבל הסרט נורא מבולבל, כל הציפורים דומות, העלילה מאוד קלושה ולא הצלחתי להתחבר אליה בכלל. גם הדמויות לא מספיק עמוקות, ומתוארות ב"שחור לבן".

לא מוצלח. גם לא ה 3D.

3/10
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4695

#7335  נשלח: א' 17/10/2010 14:46

The human centipede

2 צעירות הולכות לאיבוד בטיול בגרמניה ומגיעות לבקש עזרה (לרוע מזלן) בביתו של מנתח פסיכופט, שיש לו אובססיה לניתוחים יצירתיים.

פעם בהרבה זמן מגיע סרט אימה שמזכיר לך מה זה באמת סרט אימה טוב. אני יכול להבין למה כל מיני אנשים לא אהבו אותו - אבל במקרה הזה זה מהסיבות הלא הנכונות, ואולי טוב שכך. העולם כנראה התרגל לסרטים שמתוייגים בטעות כ"אימה" שהם בעצם סתם הרבה GORE עם עלילה מטופשת ועריכה תזזיתית ומרגיזה.

אני חייב לומר שזה סרט עם אומץ יצירתי, הוא קיצוני ברעיון שלו ולא ממש מתאים להתכנסות ביום שישי של בני נוער מחוצ'קנים, הוא לא בא להתחנף לשום קהל יעד, והוא די הימור של מי שמימן אותו.

הוא גרם לי לאי נוחות רוב הזמן, ודווקא בגלל שהוא ברובו מאופק בכל המחלקות. בסאונד, עריכה, משחק. אין כמעט רגעי "בו" , אין עריכה מהירה, להפך, הקצב המרוסן שלו מורט את העצבים.

עם כל הכבוד לצרפתים, לזומבים, כרישי תמנון מכונפים ולמנסרים למיניהם, זה לדעתי אחד מסרטי האימה הטובים והמטרידים ביותר שראיתי בשנים האחרונות. הוא לא מושלם, אבל זה מהסוג שאתה מקווה שלא לחלום עליו בטעות בלילה.

ציון: 8 .
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  488  |  489  |  490  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה