מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 494 מתוך 1467
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  493  |  494  |  495  | ... |  1465  |  1466  |  1467  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3715
מספר הודעות: 36775

#7396  נשלח: ה' 21/10/2010 11:45

Grown Ups
חמישה חברים טובים נפגשים שוב לאחר 30 שנה בשל הלוויה של מאמן הכדורסל שלהם מהילדות. כל אחד מביא את האישה והילדים וביחד הם מבלים ומעלים זכרונות.

נשמע כמו Plot דבילי, אך הסרט פשוט כיף!
הסרט עטור בשל כוכבים ופרצופים מוכרים. הוא לא נע לפי תסריט קבוע עם סיפור התחלתי, אמצע וסוף כל רוב הסרטים, אלא מסתובב בין סצנות מצחיקות ומראה את תגובת החברים. הסרט מכיל מספר סצנות משעשעות כמו בילוי בפארק מים, פנטזיה על הבנות של אחד מהחברים, טיול ביער או סתם בילוי ביום העצמאות - קטעים שישאירו אותכם עם חיוך רחב.
איך יודעים שהסרט היה טוב? הוא יגרום לכם להתקשר בתומו לחברים שלכם ולקבוע איזה אירוע בו כולכם תוכלו להשתטות יחדיו.
פסקול DTS-HD Master Audio עשיר עם הרבה סראונד.
8/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Malcontent
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2008
הבעות תודה: 79
מספר הודעות: 3585

#7397  נשלח: ה' 21/10/2010 11:48

erezsolan כתב:
Malcontent כתב:
יש לי את מאצ'טה בדיסק הקשיח והוא מחכה שאצפה בו. נשאלת השאלה - אפשר לצפות בו עם האישה? גם היא נהנתה מ PT, אם זה אומר משהו.

תזכיר לי, אישתך היא לא Noona שהייתה מסתובבת ב Radek Academy עם Shotgun ומכסחת לי ת'צורה?

אם כך, אני חושב שהתשובה לשאלתך ברורה.

אני חושב שאתה טועה.
אישתי היא נונה שהייתה מסתובבת באקדמיה של ראדק עם שוטגאן והרובוטים שלה היו מכסחים לך את הצורה.
esloan
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

הבעות תודה: 192
מספר הודעות: 2678

#7398  נשלח: ה' 21/10/2010 12:34

Malcontent כתב:
erezsolan כתב:
Malcontent כתב:
יש לי את מאצ'טה בדיסק הקשיח והוא מחכה שאצפה בו. נשאלת השאלה - אפשר לצפות בו עם האישה? גם היא נהנתה מ PT, אם זה אומר משהו.

תזכיר לי, אישתך היא לא Noona שהייתה מסתובבת ב Radek Academy עם Shotgun ומכסחת לי ת'צורה?

אם כך, אני חושב שהתשובה לשאלתך ברורה.

אני חושב שאתה טועה.
אישתי היא נונה שהייתה מסתובבת באקדמיה של ראדק עם שוטגאן והרובוטים שלה היו מכסחים לך את הצורה.

כן, עכשיו נזכרתי..
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#7399  נשלח: ו' 22/10/2010 19:34

Machete
סוכן פדרלי לשעבר אשר נבגד על ידי מעסיקו, יוצא למסע דמים לנקום במי שבגד בו ובדרך גם עוזר לקהילה המקסיקנית ב US.

בדרך כלל B Movies לא יודעים שהם כאלו, הם מתחילים כשאיפה גדולה של השחקנים לצאת מהאנונימיות שלהם והמשקיעים בעלי ציפיות גבוהות לשבור את הבנק. הסרטים הללו לרוב נכשלים בקופות או שבכלל לא מגיעים לקופות וישר יוצאים ל DVD, למרות כל מאמצי ההפקה והשחקנים.
כאן המצב שונה לחלוטין. הסרט נוצר על מנת להיות המלך של כל סרטי ה B Movies ומהווה את המילון השלם והלא מצונזר של כל הקלישאות בסרטי ה B Movies. מה שמיוחד כאן שהסרט נעשה מראש בצורה זו והוא פשוט מצויין.
ראשים של בני אדם מתעופפים כמו כדורי-רגל במשחק של ילדים בבית ספר יסודי בהפסקה הגדולה, כל השחקנים אומרים בדיוק את הקלישאות שאנחנו מצפים מהם וכל הסרט צולם ונערך בסגנון שנות ה 80' אשר שפעו בסרטים מסוג זה.
זהו סרט חובה לכל מי שמחפש לראות משהו קצת שונה, מרענן ומצויין.
תמונה Blu-ray, אך פסקול DTS סטנדרטי.
8.5/10
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 595
מספר הודעות: 14585

#7400  נשלח: ו' 22/10/2010 20:54

אחד מחילופי הדברים הגדולים בתולדות סרטי ה B:

Sartana: I thought Machete don't text.
Machete: Machete improvise.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#7401  נשלח: שבת 23/10/2010 19:12

Devil's Playground
חברת תרופות גדולה מבטיחה תרופת מרץ חוקית אשר תעזור לאנשים להתמודד עם הלחצים היומיומיים. היא מגייסת 30,000 אנשים לניסוי ומתברר כי כמעט כולם לוקים בתופעות לוואי חמורות כמו דימומים פנימים, הקאות וסימנים מוזרים על הגוף. לאחר חודש ימים בהם החברה מתגוננת ממתקפת הציבור והתקשורת על הניסוי הגדול שהיא ערכה בבני אדם, כל הנסיינים עוברים שינוי ונהיים מפלצות רעבות לבשר אדם. רק נסיינית אחת משום מה לא מקבלת את התסמינים ולכן עובד בכיר בחברת התרופות יוצא למצוא אותה על מנת למצוא פתרון למשבר.

אין כמו ההתרגשות בצפיית סרט זומבים\וירוסים חדש. הסרט הזה לא איכזב וסיפק את הסחורה כמו שצריך.
אם נענה על השאלות הבוערות:
עירום נשי? אין.
מה נשתנה בסרט הזה לעומת סרטים קודמים דומים? הפעם הזומבים\מוכי וירוסים יודעים לרוץ באמוק וגם מאומנים בפארקור.
מה חסר בסרט? נשקים גדולים יותר. הנשק הפופולארי כאן הינו אקדח יד קטן. הייתי רוצה לראות נשק אוטומטי וגם ציוד חקלאי כמו מגלים, קילשונים, מאצ'טות וגם ציוד כבד אחר.
זה זומבים או וירוסים? אנחנו לא רואים את האנשים מתים, אלא ממצב חי הם עוברים למצב נגוע - לכן וירוסים. עוד חיזוק מתקבל בזה שהם רצים.
לראות? בהחלט. סרט מותח ומספק את הסחורה למי שאוהב את הז'אנר.
8.5/10
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 595
מספר הודעות: 14585

#7402  נשלח: שבת 23/10/2010 19:47

זיו אתה גדול. זה בדיוק הסרט שנמצא כרגע בתור אצלי לצפיה.

צודק גם בקשר לנשקים. מתקפת זומבים זכאית למשהו בסדר הגודל של ה BFG מ Doom

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31679

#7403  נשלח: שבת 23/10/2010 21:19

ziv_r כתב:
Devil's Playground
חברת תרופות גדולה מבטיחה תרופת מרץ חוקית אשר תעזור לאנשים להתמודד עם הלחצים היומיומיים. היא מגייסת 30,000 אנשים לניסוי ומתברר כי כמעט כולם לוקים בתופעות לוואי חמורות כמו דימומים פנימים, הקאות וסימנים מוזרים על הגוף. לאחר חודש ימים בהם החברה מתגוננת ממתקפת הציבור והתקשורת על הניסוי הגדול שהיא ערכה בבני אדם, כל הנסיינים עוברים שינוי ונהיים מפלצות רעבות לבשר אדם. רק נסיינית אחת משום מה לא מקבלת את התסמינים ולכן עובד בכיר בחברת התרופות יוצא למצוא אותה על מנת למצוא פתרון למשבר.

התרופה אמורה להפוך אותם גם לחזקים ונמרצים יותר, לכן קיבלנו פה זומבים על סטרואידים.

מצטרף להמלצה.
ran_carney
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 23, 2008
הבעות תודה: 61
מספר הודעות: 1916

#7404  נשלח: שבת 23/10/2010 22:43

האקסים של חברה שלי
מייקל סרה משחק חנון (כרגיל, נו) שמתאהב בבחורה. כדי לצאת איתה, הוא חייב לנצח את שבעת האקסים הרשעים שלה.

מבוסס על קומיקס. חברה שלי ואני צפינו אתמול בקולנוע. לא ציפינו לגדולות ונצורות. יותר מזה, סביבות ה-8 אנשים עזבו את הסרט באמצע והשאירו את הקולה והפופקורן על הריצפה . מצד שני, באנו עם ראש פתוח, צחקנו, נהנינו מהקונספט.

7/10. מי שלא לוקח דברים קשה מדי ומחפש להעביר שעתיים בצחוקים מפגרים, יאהב.
idan309
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 20, 2005

הבעות תודה: 237
מספר הודעות: 2531

#7405  נשלח: א' 24/10/2010 7:09

Mother & Child

דרמה מצויינת, נכנסת בקלות לטופ 5 סרטים שאישתי ואני ראינו יחד ויש הסכמה ביננו לגביהם.
אין ספק שהנשים שביננו יהנו יותר אבל גם הגברים יכולים להינות גם בזכות המשחק המשובח של כל השחקנים.

תודה -Gizzz על ההמלצה (בעיקר מאישתי)
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 3691

#7406  נשלח: א' 24/10/2010 22:34

Predator

הסרט המקורי מ87. עדיין אחד הטובים. שומר על מתח ויחס טוב של קטעי פעולה. הפעולה קצת מיושנת. הרעים מעופפים מעל המצלמה אחרי כל פיצוץ ולא נראה שהם באמת מתים. הדיאלוגים טיפשיים כמובן אבל קשה לצפות משוורצי ליותר ממילים בנות שתי הברות. ראיתי בגירסת ultimate hunter לא הבחנתי בהבדל כלשהו.
8/10

Predators

חידוש? לא ממש. סרט חדש בסידרה. הרגיש לי כמו המשך לסרטי AVP. הP אוספים אוייבים כדי להילחם בהם.
מה שלא ברור זה למה רק תושבי כדוה"א מתאימים לקרב? כוכבים אחרים לא מייצרים לוחמים?
בכל מקרה במקום השרירן קיבלנו את הפסנתרן. ברודי השורד האולטימטיבי עושה קולות של כריטסטיאן בייל בבאטמן. יוצא די מגוחך. הצוות מגוון וכולל פנים מוכרות מסדרות TV. לורנס פישבורן... איך נפלו...
הפעולה לא הכי משכנעת. טכנית טובה יותר מהמקורי. בכל זאת עברו 23 שנים. אבל שום דבר שלא ראינו כבר.
6.5/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#7407  נשלח: א' 24/10/2010 22:41

Toy Story 3
אנדי גודל והולך למכללה. בקומדיה של טעויות כל הצעצועים מגיעים לגן ילדים גדול ומגלים כי הם הפכו למשחקי עינויים של הילדים. הם מנסים לברוח, אך מגלים כי קיימת היררכית צעצועים בגן.

סרט מבית דיסני לילדים. למה צפיתי? באמת אני שואל את עצמי אותה שאלה. יש סרטים מצויירים שיתאימו גם למבוגרים, אך Toy Story 3 ממש לא כזה. יש לשבח את הפקת ה Blu-ray אשר מאפשרת בלחיצת כפתור להגיע לתפריט הראשי של הסרט ללא צפייה בכל הקדימונים. מי שכן יחליט לצפות בקדימונים, יש לפחות 15 דקות מאלו (היה לי ערב חופשי).
פסקול DTS-HD Master Audio עשיר.
3/10 למבוגרים.
8/10 אם הייתי בן 7.
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#7408  נשלח: א' 24/10/2010 23:32

Toy Story 3
הסרט השלישי בסדרת צעצוע של סיפור הוא סרט חמוד ומתוק על צעצועים שמוצאים את עצמם לא רצויים יותר כי הבעלים שלהם כבר גדול.
סרט חמוד, מצחיק, משעשע ולפעמים גם קצת מפחיד. אני זוכר שהביקורות אמרו שזה לא סרט לילדים, אז הם הגזימו, זה כן.
אבל בטח לא לילדים "כוסיות"
אני מאוד נהניתי, הסרט מרגש ויפה ועומד במסורת הסרטים הקודמים.
8\10 (במסגרת הז'אנר)

סיוט ברחוב אלם 2010
אני זוכר את תחושת האימה שליוותה אותי למשך ימים ארוכים אחרי הצפייה בסיוט ברחוב אלם הראשון. הייתי ילד, בר מצווה כזה, ופחדתי פחד מוות. מסדרונות, חדרי מדרגות, מסלולי הליכה בעיר מהחברים חזרה הביתה, הפרדס... יוווו איזה פחד היה לעבור בפרדס. ואז גדלתי ועברו הרבה מאוד שנים והנה הגיע הרי-מייק
הסיוט גרסת 2010 התקבל בהססנות אצלי. הזמנתי את אחי לצפות איתי, שנינו גדלנו על הסדרה את רובה ראינו בקולנוע.
ודווקא בגלל הציפיות הנמוכות שנינו מאוד נהנינו. אולי גם בגלל המיתולוגיה של הדמות בחיים שלנו, בכל זאת, פרדי קרוגר הוא מפלצת שליוותה את הסיוטים של כל בן טיפשעשרה שגדל בין 84-99
אז פרדי הפעם נראה יותר "עכשווי" והרבה יותר מפחיד. הסרט מאוד יעיל, קצת מפחיד, קצת מלחיץ, חוץ משחקן אחד ממש מכוער שמסרב למות, אבל לא נורא
מומלץ לאוהבי הקצביות
8/10

Pavelz (pavel)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 4032

#7409  נשלח: ב' 25/10/2010 0:09

The Social Network
כ"כ כיף לראות סרט בשנת 2010 שכולו סיפור אנושי מעניין ותו לא אפקטים דיגיטליים וסאונדים מנסרי אוזניים.
כ"כ לראות סרט שכתוב, מצולם, מבויים ומשוחק בצורה מבריקה מא' עד ת'.
אז נכון שהסיפור האמיתי של פייסבוק היה בטח הרבה יותר אפור ולא כלל כ"כ הרבה סמים, אלכוהול וסקס בשירותים של מועדון. אבל לנו, לבני המאה ה21 שאוהבים לצרוך הכל בשניות בודדות אין כנראה את הסבלנות לסצינות יותר ארוכות מדקה.
אם כל זאת, יופי של סרט שכנראה יחגוג בעונת האוסקרים בואכה מרץ 2011.
9/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 19, 2005
הבעות תודה: 88
מספר הודעות: 4722

#7410  נשלח: ב' 25/10/2010 0:23

How to train your dragon
אחד הסרטים המצוירים האנושיים והמרגשים שראיתי בשנתיים האחרונות, כולל UP. דומה ליצירת מופת הצרפתית dragon hunters בסגנון הציור, אבל הרבה יותר מתפתח.
9/10 לסרט
10/10 לאיכות תמונה. פאקן לא יאומן.

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  493  |  494  |  495  | ... |  1465  |  1466  |  1467  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה