מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #7516 

guyezra כתב:kingikra,
יש תרגום? יצא בבלוריי?
:lol:
...
אני אומר לך, אין סרטים כאלה

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

Toy Story 3

נושא שלא נקרא #7517 

שוב אני מפגר אחרי חברי האתר אבל מוטב מאוחר מאשר אף פעם.

הצעצועים מוצאים את עצמם בגלל טעות אומללה במקום שנשקפת סכנה קיומית אמיתית לצעצועיותם ולשפיותם הצעצועית.

צעצעים רעי לב מתנכלים אליהם, ממררים את חייהם הצעצועיים, משנים את אופיים ומפעילים עליהם לחץ פסיכולוגי ופיסי כלל לא מתון

אבל כשנשארים מלוכדים אין דבר העומד בפניהם וכמו כל סיפור ילדים הסוף טוב.

לטעמי הסרט הטוב ביותר מהטרילוגיה יש בו הרבה פניות חדות והפתעות מצחיקות דמויות שאני לא ציפיתי לראות בסרט ילדים ואני חושב שיוצרי הסרט יצאו מנקודת הנחה שהילדים שראו את הסיפור הראשון גדלו מעט בינתיים והם יכולים להינות גם מהסיפור השלישי שאינו בדיוק סרט נוטף דבש

קומדיה מרנינה מצחיקה בגדול ומפתיעה ובסך הכול יפייפיה

9/10

OferL
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 340 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #7518 

City Island

דרמה משפחתית. סוהר מביא הביתה את בנו האבוד. הארוע מעיר את כל המשפחה לצאת מהתבנית ההתנהגותית והשגרה הלא נעימה שפיתחו עם השנים.
משחק לא רע ועלילה סבירה.

7/10
Enjoy the Silence

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #7519 

Charlie St. Cloud
צ'ארלי הינו צעיר אשר עומד לפני סיום הלימודים בתיכון. מחכה לו מלגה ללימודים גבוהים באקדמיה נחשבת, הוא בדיוק זכה בגביע הזהב בתחרות שיט והוא זוכה לאהדת חבריו ומשפחתו. הכל מתרסק כאשר הוא מעורב בתאונת דרכים ואחיו נהרג. הוא שוקע באבל וכל העתיד הורוד אשר מחכה לו, יורד לטמיון. הוא עובד במשרת שרת בבית הקברות ונחשב למוזר של הכפר.
תפנית מתעוררת כאשר נערה צעירה מגיעה לכפר ומתכוננת להשתתף בתחרות שיט בינלאומית.

פיהוק גדול. זהו ה Chick Flick השבועי אליו אני מחוייב. סרטים כאלו גורמים לי לחשוב על העבודה כמקום שאני מתגעגע אליו.
1/10

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

shooter

נושא שלא נקרא #7520 

צלף בצבא ארהב נבגד על ידי שולחיו ומחליט לעשות צדק בעולם. מערבון קלסי רק שבמקום אקדחי קולט 45 משתמשים ברובי צלפים עם קנים ארוכים וכדורים בגודל פיצצת אטום

סרט עשוי טוב מאוד מתח שאינו מאפשר לך להרדם אפילו אם אתה ממש עייף עם מעט רגעים מתים

כמו בכל הסרטים הגיבורים ממשיכים לתפקד ממש טוב אחרי שהם ספגו 2 כדורים הרעים לא פוגעים למרות שהם יורים מליוני כדורים והטובים פוגעים ביריה הראשונה והכי חשוב ... הבחורות נראות מלכות יופי לפחות.

אבל זה סרט שמוציא אותך ממנו עם טעם טוב על שעתיים של הנאה מתח וסיפוק בבטן. וכמו שאתם מבינים לא הסתפקנו בפופקורן הפעם

8.5/10

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #7521 

Titanic

12 השנים שבהן הצלחתי להתחמק מהזוועתון הקיטשי הזה נרמסו ברגל גסה כשבת זוגתי גילתה השבוע שמעולם לא צפיתי בטיטניק.

התוצאה הייתה 3 שעות של עינוי שבהן נאלצתי להחזיק חיוך על הפרצוף ולעשות קולות של מתמוגג בזמן שהדרעק הזה שרף לי שעות מסך בפלזמה.

אפקטי ה CGI לא הזדקנו בכבוד והמלאכותיות של הסט צרמה לעיני. די קפריו הדגים שוב את כישורי המשחק המינימליים שלו ולי בא להעיף נעל על הפרצוף של קייט וינסלט בקטע שבו היא בחרטום הספינה ומקרקרת שהיא עפה.

וכל זאת כשברקע נשמעת הנעימה הסופר דביקה של סלין דיון שגרמה לי לחרדות קשות שאטוטו מתחיל להישפך סירופ דביק מהרמקולים.

חוות דעתי היא שזה גועל נפש מרוכז שאינו ראוי למאכל אדם. אם אתם עדיין חייבים ציון אז 1/10 וגם זה רק בזכות שהחברה שלי הייתה מאושרת מהסרט (מתברר שזו הפעם השישית שהיא צופה בו, אוי לבושה)

truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 72 פעמים
קיבל תודות: 52 פעמים

נושא שלא נקרא #7522 

Catskinner כתב: Titanic

וכל זאת כשברקע נשמעת הנעימה הסופר דביקה של סלין דיון שגרמה לי לחרדות קשות שאטוטו מתחיל להישפך סירופ דביק מהרמקולים.

חוות דעתי היא שזה גועל נפש מרוכז שאינו ראוי למאכל אדם. אם אתם עדיין חייבים ציון אז 1/10 וגם זה רק בזכות שהחברה שלי הייתה מאושרת מהסרט (מתברר שזו הפעם השישית שהיא צופה בו, אוי לבושה)
...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
הרגת אותי , במיוחד עם סלין דיון שאני מבין שעושה מלך סיוטים משום מה :lol: :lol:

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #7523 

אין לי כלום נגד סלין דיון מלבד השיר הקיטשי והנוראי המלווה את טיטניק וששימש מאז כמוזיקת רקע באלפי חתונות.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

theezway
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

scot pilgrim...

נושא שלא נקרא #7524 

מבוסס על קומיקס. סקוט יוצא עם בחורה חדשה וכדי להמשיך להיות איתה עליו להביס את שבעת האקסים שלה.
לא התחברתי בכלל.
5 מתוך 10.
אתר הבית שלי - www.ezway.co.il

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #7525 

The Sorcerer's Apprentice

אני כל פעם נופל במלכודת ששמה ניקולאס קייג ולא מפספס שום הזדמנות ליפול עם סרט בכיכובו. אני כבר לא זוכר למה נתקע לי בראש שהוא שחקן טוב כאשר הפעם האחרונה שנהניתי מסרט בהשתתפותו הייתה עם בירדי ב 1984.

ברם לא הכל שחור משחור בסרט הזה, שמחו ועילזו רעי וחברי! הסרט הזה נותן לכולם הזדמנות להכיר שחקן שמסוגל להיות יותר מעצבן מהמעצבן הסידרתי Shia LaBeouf. ובנימה זו אני גאה להציג בפניכם את Jay Baruchel שאני צופה לו קריירה ארוכה של גרימת גריסת שיניים והטחת הראש בקיר בקרב צופיו.

אז מה בקשר לעלילה של הסרט? נעשה את זה פשוט: זה מעין קרטה קיד כשניקולס קייג בתפקיד אדון מיאגי ומשתמשים בכישוף במקום בקרטה.

יצויינו לטובה אלפרד מולינה שנראה ברוב הסרט כשאשרת תיסכול מהולה בתדהמה נסוכה על פניו (הוא כנראה לא הבין למה הוא נכנס עד שהיה מאוחר מידי) ומוניקה בלוצי שתמיד עושה טוב.

ציון: 5-6/10 תלוי אם לקחתם אדויל אחד או שניים לפני ההקרנה.

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 636 פעמים

נושא שלא נקרא #7526 

Catskinner כתב: The Sorcerer's Apprentice

אני כל פעם נופל במלכודת ששמה ניקולאס קייג ולא מפספס שום הזדמנות ליפול עם סרט בכיכובו. אני כבר לא זוכר למה נתקע לי בראש שהוא שחקן טוב כאשר הפעם האחרונה שנהניתי מסרט בהשתתפותו הייתה עם בירדי ב 1984.

ברם לא הכל שחור משחור בסרט הזה, שמחו ועילזו רעי וחברי! הסרט הזה נותן לכולם הזדמנות להכיר שחקן שמסוגל להיות יותר מעצבן מהמעצבן הסידרתי Shia LaBeouf. ובנימה זו אני גאה להציג בפניכם את Jay Baruchel שאני צופה לו קריירה ארוכה של גרימת גריסת שיניים והטחת הראש בקיר בקרב צופיו.

אז מה בקשר לעלילה של הסרט? נעשה את זה פשוט: זה מעין קרטה קיד כשניקולס קייג בתפקיד אדון מיאגי ומשתמשים בכישוף במקום בקרטה.

יצויינו לטובה אלפרד מולינה שנראה ברוב הסרט כשאשרת תיסכול מהולה בתדהמה נסוכה על פניו (הוא כנראה לא הבין למה הוא נכנס עד שהיה מאוחר מידי) ומוניקה בלוצי שתמיד עושה טוב.

...
אני למדתי ללכת לפי הכלל שאם השיער של ניקולס קייג' ארוך בסרט ו/או זו הפקה של דיסני, אני מתרחק.
לדוגמא, הסרט החדש שלו
http://www.imdb.com/media/rm2380107520/tt0479997
נראה לי שהבן אדם הזה יעשה כל זבלון שישלמו לו עליו.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #7527 

Legendary
נער בתיכון אשר איבד את אביו בתאונת דרכים בגיל צעיר, נכנס לתחום ההתאבקות על מנת להתקרב לאחיו אשר מאשים את עצמו בתאונה.
עם ג'ון סנה ודני גלובר.

דרמת ספורט. כאשר אנחנו שומעים על דרמת ספורט כאשר הספורט הינו התאבקות וקוראים כי מככב בסרט ג'ון סנה, ישר אנחנו חושבים כי לפנינו יצירת מופת. מה רע הרי לראות את סנה נלחם נגד קרנפים אחרים במשך 90 דקות? מסתבר כי סנה הוא רק המאמן. השחקן הראשי הינו ילד צנום במשקל 60 קילו אשר ללא חשש הייתם שולחים את אחותכם לשחק איתו התאבקות. הסרט הינו פיהוק גדול ומתמשך עם Plot צפוי מראש: הילד מפסיד בקרבות ומזלו משתנה לאחר האימונים של אחיו. כמובן שבסוף יש תחרות גדולה מלווה בסוף חיובי ודביק.
השחקן הראשי כל כך עלוב, שהוא אפילו לא מופיע על הפוסטר של הסרט. לעומת זאת, דני גלובר אשר קיבל לאורך הסרט 2 דקות מסך - כן. מה זה אומר על השחקן? בדיוק מה שחשבתם.
תמונה Blu-ray ופסקול LPCM לא מלהיב.
3/10

איתי_הגיתי
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 92 פעמים
קיבל תודות: 76 פעמים

נושא שלא נקרא #7528 

Catskinner כתב: Titanic

12 השנים שבהן הצלחתי להתחמק מהזוועתון הקיטשי הזה נרמסו ברגל גסה כשבת זוגתי גילתה השבוע שמעולם לא צפיתי בטיטניק.

התוצאה הייתה 3 שעות של עינוי שבהן נאלצתי להחזיק חיוך על הפרצוף ולעשות קולות של מתמוגג בזמן שהדרעק הזה שרף לי שעות מסך בפלזמה.

אפקטי ה CGI לא הזדקנו בכבוד והמלאכותיות של הסט צרמה לעיני. די קפריו הדגים שוב את כישורי המשחק המינימליים שלו ולי בא להעיף נעל על הפרצוף של קייט וינסלט בקטע שבו היא בחרטום הספינה ומקרקרת שהיא עפה.

...
דווקא אחלה סרט.
טיפה ארוך, אבל בכל זאת צ'יק פליק עם אחלה אפקטים וכו'.
בזמנו הוא היה מאד מרשים, והשוטים שהספינה מתבקעת שוים את מחיר הכרטיס.

agent__smith
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 144 פעמים

נושא שלא נקרא #7529 

mulder כתב:
Catskinner כתב: The Sorcerer's Apprentice

...
אני למדתי ללכת לפי הכלל שאם השיער של ניקולס קייג' ארוך בסרט ו/או זו הפקה של דיסני, אני מתרחק.
לדוגמא, הסרט החדש שלו
http://www.imdb.com/media/rm2380107520/tt0479997
נראה לי שהבן אדם הזה יעשה כל זבלון שישלמו לו עליו.
...
+1 מה נסגר איתו ? מדרדר מסרט לסרט...
סרט חמוד בסהכ אפקטים נורא נחמדים, הפיירבול שם נראה כמו שצריך !
אני נהנתי 6/10.

bossgt6
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 138 פעמים
קיבל תודות: 131 פעמים

נושא שלא נקרא #7530 

נהניתי מניקולס קייג' ב Leaving Las Vegas
לא משנה מה יש לך בחיים אלא את מי יש לך בחיים .........

Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”