מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 511 מתוך 1451
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  510  |  511  |  512  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
liorreem (ליאור ראם)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 92
מספר הודעות: 2044

#7651  נשלח: ה' 02/12/2010 11:11

mulder כתב:
Splice

2 מדענים שעוסקים בהנדסה גנטית מתפתים לחצות גבולות מקצועיים ואתיים כאשר הם קרובים למציאת פתרון למחלות הקשות שיש היום. הם יוצרים זן שמתפתח לצורת חיים חדשה וצריכים להתמודד עם ההשלכות המסוכנות.

אל תצפו למשהו כמו ALIENS או SPECIES , זה יותר בכיוון דרמת מדע בדיוני מעוררת מחשבה, אבל לא לדאוג - יש מספיק מתח. פשוט זה עשוי בצורה מעניינת ואנושית ולא הלכו לכיוון הזול של עוד איזה פליק אימה על יצור מעבדה מסוכן שברח.

לא מומלץ לצפיה עם ילדים.

ציון= 7

ראיתי אתמול את הסרט ונהנתי למדי.
לא ארחיב על העלילה שנסקרה כבר בשרשור, אבל מאחר ולדעתי הסרט שווה צפייה, ומכיל שילוב נאות של מתח, דרמה ומשחק אמין, אני מעלה אותו שוב.
הסרט מביא אותך לשלוש מסקנות:
1. גם אריה מחמד מאולף הוא עדיין אריה.
2. בעיות צריך לחסל כשהם עדיין קטנות.
3. אל תנסה להרוג בטביעה יצור עם זימים.
הייתי נותן לו אפילו 7.5/10 .
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
liorreem (ליאור ראם)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 92
מספר הודעות: 2044

#7652  נשלח: ה' 02/12/2010 11:16
enter the void - מישהו ראה?

נראה מעניין לפי התוכן וההמלצות, אבל לא שגרתי ולא לכל אחד.
מישהו ראה?
http://www.imdb.com/title/tt1191111/
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 416
מספר הודעות: 31577

#7653  נשלח: ה' 02/12/2010 13:57

Lost Future
בעולם פוסט אפוקליפטי, בני האדם חזרה בתקופת האבן, לאחר שוירוס השמיד את רוב האוכלוסייה והפך חלקים גדולים מהשורדים למעיו מוטנטים זומבים. מכפר שהותקף ע"י המוטנטים יוצאים 3 לחיפוש עזרה כאשר יתרת השורדים כלואים במערה.

עוד הפקה של ערוץ SYFY, שהפעם לא נכנסת לשבלונה הרגילה.
באופן יחסי לרמה הנמוכה של הסרטים שהערוץ מפיק, הפעם מדובר בהחלט בסרט חביב, כאשר הפרצוף המוכר שם הוא בורומיר משר הטבעות.

6.5/10
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2475

#7654  נשלח: ה' 02/12/2010 14:13

mulder כתב:
Catskinner כתב:
רעם טרופי היה דווקא אחד מהסרטים שאצלי ביצע המראה מהדקה השלישית שלו ישר לסל המיחזור.

ההפסד כולו שלך.

מי שגנב את ההצגה בסרט היה דווקא טום קרוז בתפקיד קורע של מפיק מטורף.
שימו לב לתמונת הפרופיל של mulder ותנסו לזהות את השחקן.

הצצה קלה :

אני דווקא חשבתי ש"זולנדר" הוא סרט מאוד מצחיק של בן סטילר,למרות שרבים לא חושבים כך.
אם משתפים פעולה עם הגישה שזה סרט דבילי ברמות קשות וזורמים איתו,הוא פשוט קורע.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3687
מספר הודעות: 36606

#7655  נשלח: ה' 02/12/2010 17:22

Easy A
נערה בתיכון מספרת שקר קליל לחברה שלה על יחסי המין הסוערים שלה ובמהרה הופכת לדבר הכי חם. אנשים משלמים לה בכסף ובטובין על מנת שהיא תגיד שהיא הייתה איתם והיא נהנית מתשומת הלב. היא מבינה שהמצב לא תקין כאשר למרות תשומת הלב המוגברת, היא מאבדת את אמון חבריה ומרגישה לבד.

קומדיה שנונה עם ליהוק טוב. זהו Chick Flick שגם גברים יהנו והסרט לא כזה שטוח כפי שנדמה.
פסקול DTS-HD Master Audio שגרתי.
7.5/10
sbwolf
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Aug 12, 2009

הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 138

#7656  נשלח: ה' 02/12/2010 17:29
Easy A - באה בקלות (כרגיל שם דבילי בעברית)

קומדיה מצחיקה ושנונה, מומלץ בחום.

אפילו הייתי נותן לה 8 בהשוואה לז'אנר.
bariko
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

הבעות תודה: 266
מספר הודעות: 6936

#7657  נשלח: ה' 02/12/2010 19:47

Catskinner כתב:
אני יוצא מהבית מהמון סיבות אבל ביניהן אני לא מונה צפייה בסרט באיכות גרועה יותר ממה שאני מקבל בבית, אודיו בתת רמה, צלצולי טלפון, לחשושים וצחקוקים הבאים כרעש רקע מתמיד, כיבודים במחיר של ארוחת גורמה במסעדת יוקרה או גילוי שהרכב בחניון נפרץ בזמן שהייתי באולם.

אז זהו שכל אחד מתייחס לכך בזווית שונה. אצלי דווקא הקהל מהווה את הקטליזאטור לצאת ולצפות בסרט בקולנוע. ואם אפשר אז אפילו ביום הראשון להקרנתו.
אמנם יש לי בבית סך הכול מערכת די בינונית, אבל גם אם היה ברשותי חדר הקרנה פרטי ענק וציוד HIGH END , עדיין יש אלמנט אחד שלעולם לא יצליח להידמות לאולם קולנוע וזה קהל של 200-300 איש
אני מאוד אוהב לשמוע את התגובות של הקהל , שמוסיף לי המון לחוויית הצפייה (גם אם פה ושם יש חבר'ה שמפריעים).

אם לחזור לנושא השרשור, צפיתי לאחרונה במספר סרטים טובים, יכול להיות שחלקם כבר הוזכרו כאן, ולכן אציין בקצרה:

1. המחליפים 2009- מותחן בדיוני, עם אקשן סוחף, בלי רגע דל, פס קול נהדר, וכמובן ברוס ויליס הגדול מכולם 9/10

2. הדרקון הראשון שלי 2010- סרט אנימציה מעולה, שבמרכזה נער ויקינגי המתגורר בכפר שנאלץ להילחם בדרקונים 9/10

3. The Hangover 2009 שבארץ נקרא "בדרך לחתונה עוצרים בווגאס". קומדיה מטורפת לגמרי, עם הרבה צחוקים ועלילה מרתקת 8/10
ariel-ro
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 12, 2009
הבעות תודה: 126
מספר הודעות: 3121

#7658  נשלח: ו' 03/12/2010 0:31

הארי פוטר ואוצרות המוות חלק א'

הרגע חזרתי מהקולנוע.
אני לא יודע מה להגיד, את הספר אני מכיר בע"פ, איכות ההקרנה הייתה על הפנים, איכות הסאונד הייתה פשוט מכה.
קשה לי ככה לבחון סרט שפשוט לא העביר לי את מה שהבמאי רצה להעביר.
בינתיים 5/10 עד שייצא בלו-ריי ואני אראה שוב בבית.

עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Aug 12, 2009

הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 138

#7659  נשלח: ו' 03/12/2010 1:22
כלבת

כלבת - סרט הביכורים בז'אנר האימה בארץ.

הסיפור מספר על 2 זוגות שחקני/ות טניס, פקח יערות וכלבתו, אח ואחות, זוג שוטרים ואיך לא, רוצח(או לא )
הנ"ל נפגשים ביער בן שמן והתוצאות מוצגות בסרט.

הסרט הופק וצולם בתקציב דל ביותר וזה עוד בהתחשב לסרט ישראלי.

הלכתי לסרט עם ציפיות גבוהות, למרות שלפי נסיוני זה מתכון בטוח לאכזבה, ואני שמח לומר שהופתעתי אפילו לטובה.

הסרט לא הולך לפי אף אחד מחוקי הז'אנר ולא ניתן לצפות מה יקרה ומה סדר המיתות.
בנוסף הדיאלוגים שנונים, מצחיקים ומרתקים ובעצם נותנים לסרט את הייחוד שלו (אפילו אגזים ואומר שחשבתי על טרנטינו).

אני לא מתבייש לומר שזה אחד הסרטים הישראלים שהכי נהניתי לראות.
גם בלי להתחשב בתקציב הסרט, "כלבת" מתעלה על רוב סרטי האימה שראיתי בחיי(כן כולל הוליוודיים).

לסיכום אתן לסרט 10/10 וזאת בהשוואה לכל סרט אימה אחר הולוודי או זר.

לדעתי סרט חובה לכל חובב קולנוע או יהודי/ציוני, אפילו מי שלא בהכרח נהנה מהז'אנר.
mta194 (שי שלוס)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 1284

#7660  נשלח: ו' 03/12/2010 1:26

ariel-ro כתב:
הארי פוטר ואוצרות המוות חלק א'

הרגע חזרתי מהקולנוע.
אני לא יודע מה להגיד, את הספר אני מכיר בע"פ, איכות ההקרנה הייתה על הפנים, איכות הסאונד הייתה פשוט מכה.
קשה לי ככה לבחון סרט שפשוט לא העביר לי את מה שהבמאי רצה להעביר.
בינתיים 5/10 עד שייצא בלו-ריי ואני אראה שוב בבית.

איפה ראית?
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#7661  נשלח: ו' 03/12/2010 1:30

I Will Sleep When I'm Dead
סרט מתח , על פושע שעבר משבר והלך להתבודד בהרים , ואחיו נאנס , והתאבד
הסרט איטי אבל מרתק בטירוף , אחד הסרטים הטובים שראיתי , ממליץ מאוד לכול אחד שרוצה מתח לא לפספס את הסרט הזה
9/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2054
מספר הודעות: 35223

#7662  נשלח: ו' 03/12/2010 4:24

Crazy.Heart

זמר קאנטרי מזדקן וחסר פרוטה פוגש באחת מהופעותיו אשה הנכנסת עם בנה הצעיר אל חייו. האם יצליח לשנות את חייו האומללים ומלאי האלכוהול על מנת להכיל בתוכם את הצמד?

הסרט הנ"ל יושב אצלי ברשימת ההמתנה זמן מה וכמה פעמים כמעט מחקתי אותו וזאת בגלל שאינני מתחבר כלל ועיקר למוזיקת קאנטרי ובטח ובטח לא לסרטים על זמרים/להקות למינהם. הסיבה היחידה שהמשכתי להחזיק אותו בדיסק הייתה כמה וכמה המלצות די חמות של אנשים פה בת'רד. אז אחרי צפייה אני חייב לציין שדי נהניתי ואפילו כמה מהשירים במהלך הסרט היו לא רעים בכלל.

ג'ף ברידג'ס שנראה כמשתבח כשחקן עם השנים נותן הופעה משכנעת ומתאים כמו כפפה ליד לתפקיד הנ"ל. בנוסף די הופתעתי לגלות שלשחקן הנ"ל יש קול שירה די משובח.

8/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3370
מספר הודעות: 67609

#7663  נשלח: ו' 03/12/2010 13:32

שליחותו של הממונה משאבי אנוש

סרט ישראלי על ממונה כח אדם במאפיה תעשייתית גדולה, אשר עברו מעט לא ברור והוא נמצא במצוקה משפחתית (תהליך פרידה). עיתונאי זוטר (גורי אלפי) של מקומון אשר מצליח לצייר אותו כאחראי על כך שפגועת טרור שלא זוהתה נשארה ללא זיהוי לאורך זמן (לא שמו לב שהיא נעלמה מהמפעל).

הסרט מעט מדכדך, הוא אומר לא מעט על יחסי אנוש בכלל ועל תעשיה ועל עובדים זרים בפרט. הסרט עצמו במרביתו מצולם במזרח אירופה, שם ממונה משאבי האנוש מנסה להצטייר כבן אנוש, אלא שזה כבר הופך עבורו כבר למטרת על שעוברת על כל הגיון, שיקול כלכלי או אפילו על משפחה.

האובססיביות הזו היא מה שמריצה את הסרט ומה שמעט הופכת אותו ללא ראליסטית. הרי כל אחד עם שכל בראשו היה מתייאש הרבה לפניו ומקבל על עצמו את הגזירה (לא הגיונית ולא פיירית ככל שתהיה) שהוא "לא בנאדם".

מעניין, אך לדעתי סרט לוקה מאוד בחסר. גורי אלפי מצטייר כאן כשחקן מוכשר אך מעצבן טילים (לצערי זה הדמות שהוא חידד אותה כתער) וכשרונותיו הרבים לא ממש באים לכדי ביטוי בסרט הזה. מקווה לראותו בעוד סרטים רבים, הוא לדעתי אחד הטאנלטים החזקים ביותר במדינה שעדיין לא באו לכדי ביטוי נאות ביחס לכשרונותיו.

7/10

GROWN UPS

חבורת אינפנטילים ש "התבגרו" מתאחדים עם הילדים שלהם והמשפחות שלהם בגלל שה-COACH שלהם נפטר.

מה אגיד לכם, כמה שתנמיכו ציפיות מסרט כזה, עדיין מדהים כמה הוא יכול לאכזב.

2/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#7664  נשלח: ו' 03/12/2010 23:02

C.R.A.Z.Y.

ז'אק הוא הילד הרביעי במשפחה בת חמישה בנים. אימו מאמינה כי ישו לו כוחות מיוחדים וכי הוא ילד "שונה". גם ז'אק מרגיש "שונה" אבל לא מאותה הבחינה.

סרט דרמה המציג את היחסים בין בחור בשנות ה 60-80 הנאבק בנטייה הומוסקסואלית אל מול חברה סגורה ולא מקבלת ואל מול אב שמרן וקשה.

סרט יוצא דופן וייחודי שיצר אצלי תחושה מאוד אמביוולנטית. למרות שנהניתי בגדול, בחלק לא קטן מהסרט הייתה תחושה "נמרחת" ומעין חזרה על מוטיב זהה. הסרט מרגיש איטי מידיי ולעיתים אף משעמם, ולמרות כמה סצנות טובות ומרגשות, בגדול מצאתי את עצמי יותר מידיי פעמים מנסה להבין האם ולאן הסרט מתקדם. קצת קשה לי להמליץ על הסרט, נראה לי שיהנו ממנו רק אנשים שאוהבים סרטי דרמה כבדים ואלטרנטיביים.

6.5/10

Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#7665  נשלח: שבת 04/12/2010 1:40

Despicable.Me

ד"ר גרו הוא הרשע האולטימטיבי. כשהוא מגלה שיש ארכיפושע צעיר חדש בעיר שהצליח לגנוב את הפירמידה בגיזה, הוא מתכנן תוכנית חדשה בעזרתה יחזור לפיסגה - גניבת הירח (מוהאהאהא)!

למימוש תוכניתו הוא יזדקק לנשק כיווץ שנמצא בידיו של האויב הצעיר שלו, נשק שיוכל להשיג רק בעזרתן של שלושה יתומות תמימות. מה שהוא עוד לא יודע זה ששלושת הבנות יהיו המכשול הגדול ביותר לתוכניתו המרושעת(מוהאהאהא)!

בשנים האחרונות יצאו כ"כ הרבה סרטי CGI (מה שבעבר היה נקרא "סרטי דיסני/פיקסאר") בינוניים שדי התרגלתי לרמה שלהן ושכחתי איך סרט שכזה אמור באמת להיות - קרי משעשע, ייחודי, בעל דמויות מדליקות ומצחיקות ובהחלט לא "רציני" או בעל "תסריט כתוב היטב", או "בימוי טוב" או "משחק משכנע". כנראה שהיוצרים בז'אנר הזה שכחו לאחרונה שהתפקיד המרכזי של הסרטים מהסוג הנ"ל הוא פשוט - הנאה ושעשוע של הצופה. דוגמא מושלמת לכך הוא הסרט הקודם בז'אנר שיצא לי לראות, "הדרקון הראשון שלי". סרט מושקע מבחינת ה CGI, ערוך למופת ובהחלט מרשים. רק מה - לא צחקתי אפילו פעם אחת במהלכו ומבחינתי זהו "ביג לא-לא" לסרט שכזה.

אז הפעם לשם שינוי צחקתי, וצחקתי הרבה ומכל הלב. כבר כמה שנים לא יצא לי לצחוק כ"כ הרבה בסרט. פשוט התגעגתי. כ"כ נהניתי שממש הצטערתי שהסרט נגמר וישבתי לראות את הכתוביות (וטוב שכך - אחרי התחלת הקרדיטים ישנם עוד כמה קטעים משעשעים נוספים שכנראה אמורים היו לנצל את אפקט התלת מימד בסרט, אבל עדיין משעשעים בלעדיו).

אז אם אתם כמוני ואוהבים סרטי CGI, זה סרט שבהחלט לא תרצו להחמיץ!

9/10

ולמי שכבר צפה בסרט יש לי רק דבר אחר להגיד - "פאפוי!"

כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  510  |  511  |  512  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה