מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 525 מתוך 1452
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  524  |  525  |  526  | ... |  1450  |  1451  |  1452  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2056
מספר הודעות: 35253

#7861  נשלח: שבת 01/01/2011 15:39

La.Horde/The Horde

חבורת שוטרים פולשים לבית לביצוע משימה והדברים מסתבכים לאחר שמס' אנשים קמים לתחיה בגלל מגפה נוראית שהתפשטה בעיר. כעת השוטרים והפושעים צריכים לשתף פעולה בכדי למצוא פיתרון.

סרט בינוני ביותר, משחק חובבני ומוגזם, צילום שגרם לי לעיתים לבחילה, ומעל כל זה - בצרפתית. אני אישית הפסקתי אחרי חצי שעה. אז נכון, יצא לי לראות סרטי זומבים גרועים יותר כשפה לפחות ה GORE מושקע, אבל אין הרבה מעבר לזה. למריצים מושבעים של סרטי זומבים בלבד.

5/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#7862  נשלח: שבת 01/01/2011 18:12

You.Dont.Know.Jack

דרמה המבוססת על סיפורו של ג'ק קבורקיאן, הידוע בכינויו ד"ר מוות, שסייע לכ-130 חולים סופניים לשים קץ לחייהם. מאבקו לאשר המתות חסד עורר סערה בארה"ב ובעולם כולו.

אל פאצ'ינו מוכיח שוב שהוא אחד מהשחקנים היותר מוכשרים בדורנו, והפעם הוא משחק את דמותו של ד"ר ג'ק קבורקיאן (אני מניח שלא צריך הצגה). לצידו שמות מוכרים וטובים כגון סוזן סרנדון, ג'ון גודמן ועוד במשחק מרשים משלהם. הסרט אורך מעל שעתיים אבל לא נמתח ועובר מהר. שוחרר לטלוויזיה ולא לקולנוע ולכן לא הרבה שמעו עליו, אבל לדעתי חבל לפספסו.

מומלץ בחום.

8/10

ד"א - למען הפרוטוקול, אני גם מאמין לחלוטין שאדם בוגר ושפוי צריכה להיות זכות מלאה על חייו ומותו.

ran_carney
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 23, 2008
הבעות תודה: 60
מספר הודעות: 1915

#7863  נשלח: שבת 01/01/2011 19:39

ברבור שחור
החדש והמדובר של דארן ארונופסקי, שאחראי גם למתאבק
סרט מאכזב מאוד. הרבה פסיכולוגיה בחצי שקל.
בזבוז של זמן מבחינתי
4/10

בריק
זוכה פסטיבל סאנדנס. משנת 2005 אם אני לא טועה
מעט יומרני, לפעמים טיפ-טיפה מעייף, אבל סה"כ אחד הסרטים היותר סבבה שראיתי לאחרונה
8/10
zeev78
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2008
הבעות תודה: 167
מספר הודעות: 5732

#7864  נשלח: שבת 01/01/2011 19:50

פרסי ג'קסון וגנב הברק: נער שמגלה שהוא הבן של פוסידון שיוצא למסע שיוביל אותו לגיהנום כדי להציל את אימא שלו וכדי לשכנע את זאוס שהוא לא גנב את "הברק שלו. העלילה משעשעת וקלילה (יש שם אולי אפילו עקיצה לכיוון הסרט התנגשות הטיטאנים) והסרט עצמו עתיר אפקטים כך שמי שיש מערכת ק"ב טובה יהנה מהסאונד.
8 מתוך 10.

סולט: סרט אקשן בכיכובה של אנג'לינה ג'ולי (המדהימה) שנותנת בראש לכל מי שמתעסק איתה. אני לא אכנס לפרטים כדי לא להרוס לאחרים את הצפייה, מה שכן אני מוכרח לציין שמדובר בסרט אקשן איכותי ששווה לראות (ולא רק בגלל שאנג'לינה נמצאת שם ).
9 מתוך 10.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#7865  נשלח: שבת 01/01/2011 21:34

Piranha

רעידת אדמה המתרחשת תחת פני המים באגם ויקטוריה באריזונה, משחררת לתוך האגם דגי פיראנה פרהיסטוריים. השריף של העיירה מסכנת את הכל על מנת לנסות ולהציל את תושבי העיר ממכונות ההריגה המסוכנות והצמאות לדם.הפקה מחודשת של הסרט "פיראנה" של ג'ו דנטה משנת 1978.

סרט GORE במיטבו. לא זכור סרט כלשהו בשנים האחרונות עם כ"כ הרבה דם וחלקי גופות. כמובן שזרקו לקדרה גם כמות מכובדת של שדיים וישבנים חשופים והרי לנו סרט קיץ אידיאלי. ה CGI לעיתים סביר ותו לא, לעיתים עשוי היטב, אבל עושה את העבודה לרב. חדי העין שבכם יזהו את הד"ר עם השיער הלבן מ"בחזרה לעתיד" ואת הבחור מהסידרה "גולשים בזמן" ועוד כמה וכמה פרצופים מוכרים. הנאה מובטחת לחובבי הז'אנר.

לא לילדים!

8/10

madror (דרור א.)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 11, 2004
הבעות תודה: 105
מספר הודעות: 2317

#7866  נשלח: א' 02/01/2011 0:17

zeev78 כתב:

סולט: סרט אקשן בכיכובה של אנג'לינה ג'ולי (המדהימה) שנותנת בראש לכל מי שמתעסק איתה. אני לא אכנס לפרטים כדי לא להרוס לאחרים את הצפייה, מה שכן אני מוכרח לציין שמדובר בסרט אקשן איכותי ששווה לראות (ולא רק בגלל שאנג'לינה נמצאת שם ).
9 מתוך 10.

מצטרף להמלצה על סולט , אקשן עם סיפור רקע מעניין , אנגלינה במיטבה ואנדרה ברואר לכמה דקות , מה צריך יותר !
8 מתוך 10.
Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Dec 21, 2005
הבעות תודה: 193
מספר הודעות: 3625

#7867  נשלח: א' 02/01/2011 8:12

Zombieland
קומדיית זומבים (משהו שאני מתחיל לחבב בשנה האחרונה). קולמבוס (נער שאיבד את משפחתו), טלהסי (בחור שנהנה להעביר את הזמן בלירות בזומבים) ושתי האחיות ויצ'יטה וליטל רוק (מומחיות להונאה) יוצאים למסע ברחבי ארץ הזומבים.

סרט קליל ומהנה, הדבר היחיד שקצת הציק לי זה שהבנות היו מטומטמות.

8/10

The Town
חבורת שודדים מסתבכת לאחר שהFBI עולה על עקבותיהם ומנהיגם מתאהב במנהלת הבנק שהם שדדו.

קצת קשה לי לראות את בן אפלק בתפקיד שודד בנקים, הוא לא מתאים לזה וגם לא מוקדש מספיק זמן לסיפור האהבה ולכן הסוף לא הכי אמין.
היה נחמד לראות את בלייק לייוולי על תקן מסוממת.

7.5/10
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 717
מספר הודעות: 4976

#7868  נשלח: א' 02/01/2011 10:47
A Christmas Carol רוחות חג המולד

סרט אנימציה של דיסני המספר על חג המולד. איזה כותר יהיה יותר מתאים לצפייה בחג המולד באווירה משפחתית עם הילדים?!

ובכן לא את הכותר הזה! במיוחד אם הילדים צעירים.

הסרט במיוחד בחלקו השני והשלישי מאופיין במוטיבים של מוות ורוחות רפאים שלא תמיד נראים סימפטי וזה בלשון המעטה הילדים יצאו באמצע עם מבט מזוגג רועדים מפחד ועם תובנה חדשה ושונה לגמרי על סרטי דיסני ה"חביבים"

הסרט עצמו מושקע בצורה מרשימה האנימציה הממוחשבת מעל לכל רמה מוכרת ובהרבה נקודות בסרט אתה לא יודע להחליט האם זה צילום אמיתי או אנימציה שאו משהו באמצע. פס הקול מאוד דרמטי ולא משאיר אותך אדיש עוזר לבניית המתח ועוזר להפחדת הילדים.

דיברו על העלילה רבות וכל מה שנותר לי להוסיף - דיקנס במיטבו

לעומת זאת הדמות בסרט לטעמי לא מצליחה לשכנע בסוף הבלתי נמנע. המטמורפוזה המתחוללת על הגיבור מונעת מפחד ולא מהבנה, המסר לא הועובר טוב לדעתי.

לפחות כך זה הובן על ידי הצופים בסרט אצלי בבקריסטמיס השנה.

שתהייה שנה אזרחית משופעת בסרטים טובים ובהרבה שמחה ובריאות
zeev78
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2008
הבעות תודה: 167
מספר הודעות: 5732

#7869  נשלח: א' 02/01/2011 11:49
Re: A Christmas Carol רוחות חג המולד

molvy כתב:
סרט אנימציה של דיסני המספר על חג המולד. איזה כותר יהיה יותר מתאים לצפייה בחג המולד באווירה משפחתית עם הילדים?!

ובכן לא את הכותר הזה! במיוחד אם הילדים צעירים.

הסרט במיוחד בחלקו השני והשלישי מאופיין במוטיבים של מוות ורוחות רפאים שלא תמיד נראים סימפטי וזה בלשון המעטה הילדים יצאו באמצע עם מבט מזוגג רועדים מפחד ועם תובנה חדשה ושונה לגמרי על סרטי דיסני ה"חביבים"

הסרט עצמו מושקע בצורה מרשימה האנימציה הממוחשבת מעל לכל רמה מוכרת ובהרבה נקודות בסרט אתה לא יודע להחליט האם זה צילום אמיתי או אנימציה שאו משהו באמצע. פס הקול מאוד דרמטי ולא משאיר אותך אדיש עוזר לבניית המתח ועוזר להפחדת הילדים.

דיברו על העלילה רבות וכל מה שנותר לי להוסיף - דיקנס במיטבו

לעומת זאת הדמות בסרט לטעמי לא מצליחה לשכנע בסוף הבלתי נמנע. המטמורפוזה המתחוללת על הגיבור מונעת מפחד ולא מהבנה, המסר לא הועובר טוב לדעתי.

לפחות כך זה הובן על ידי הצופים בסרט אצלי בבקריסטמיס השנה.

שתהייה שנה אזרחית משופעת בסרטים טובים ובהרבה שמחה ובריאות

סרט עם אנימציה ואפקטים מצויינים וכמו שכתבתה זה בכלל לא סרט לילדים קטנים.
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3687
מספר הודעות: 36625

#7870  נשלח: א' 02/01/2011 23:17

Saw 3D
ג'גסו חוזר בפרק האחרון אשר סוגר סופית את סדרת הסרטים המזוויעה.

לפי נוסח ה Plot, מבינים כי אני לא ממש מסמפט את הסדרה. הראשון היה באמת גאוני, אבל לאחר מכן, לא ממש היה מובן (לי לפחות) מי הרוצח, למה הוא בכלל רוצח ולמה לעזאזל אני צופה בעוד פרק בשושלת הזוועתית הזאת.
כמה שמחתי כשיצא החלק השביעי אשר סוגר את הסאגה. הפעם אנחנו חוזים במיתות מגוונות, בלי קשר בינהם כאשר 60% ממקרי המוות שיש בסרט, אפשר לחתוך מהסרט הסופי ולא לאבד מאומה. בנוסף, הסרט לא קישר אותנו לדמויות אשר נרצחות (כמו בכל 7 הפרקים בסדרה) ולכן לא ממש מעניין אותנו אם הדמות תחיה או תמות. המיתות מזוויעות, עם דם וחלקים פנימיים שמתעופפים לכל עבר (עבור גרסת ה 3D).
הסרט איננו מתח כל וכלל, אפילו לא אימה. סתם דילוגים בין סצנות עם תמהיל של גופות מרוטשות וגפיים זרוקות בעל עבר.
לראות רק בשביל לדעת שזה האחרון ויותר לא יהיו. תרגישו חופשי להביא עיתון לסרט ולעיין בו כאשר מראים את החלקים הפנימיים, לא תפסידו כלום, תאמינו לי.
פסקול DTS-HD Master Audio אשר לא ממש הגיע לידי מימוש ראוי.
2/10
liranmishani (לירן)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 31, 2007

הבעות תודה: 20
מספר הודעות: 653

#7871  נשלח: ב' 03/01/2011 10:13

דווקא קיוויתי שתהיה איזו סגירת מעגל עם הראשון מבחינת איכות הסרט.....
טוב נו. כמו שאמרת. "לראות רק בשביל לדעת שזה האחרון ויותר לא יהיו"....

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 92
מספר הודעות: 2044

#7872  נשלח: ב' 03/01/2011 10:20
takers + the social network

takers

עוד סרט שודים (שוד בנקים) אפקטיבי ושוטף אבל לא מביא שום חידוש לזאנר, במיוחד אחרי "גנב עירוני" שניסה עוד איכשהו להכניס קצת דרמה ורגש לז'אנר הלעוס מכל.
חבורת שודדים מקצוענית מתפתה לבצע מכה גדולה במיוחד המתוכננת על ידי חבר לשעבר בחבורה, שהשתחרר זה עתה מהכלא. צמד שוטרים קשה יום (כרגיל) ועקשן (כרגיל) לא מוותר ודולק בעיקבותם.
סה"כ אקשן סביר עם שחקנים סבירים להעביר ערב עם החברים על פיצוחים ובירה, בלי לפתח ציפיות גבוהות.
7/10

the social network

ובניגוד מוחלט לסרט לעיל, זהו סרט לראות עם זוגתך, וחברתה הטובה ובן זוגה האריסטוקרטים, על כוס קפוצ'ינו ועוגת גזר של לחם ארז.
על העלילה בוודאי שמעתם (איך הומצא הפייסבוק ועל מי היו צריכים לדרוך בדרך), בסך בכל סרט נחמד, חוץ מבקטעים שניסו להרשים אותנו כמה מארק צוקנברג חכם באמצעות זה שהוא מדבר בקצב של טומיגאן במשך 10 דקות רצופות, ומצפה שנעקוב אחרי מה שהוא אומר.
7/10 (האריסטוקראטים היו נותנים לו 9/10).
amir073
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2005
הבעות תודה: 17
מספר הודעות: 789

#7873  נשלח: ב' 03/01/2011 12:27

The Americn

סיפורו המשעמם של מתנקש שכיר. הסרט לא טורח להסביר במי הוא מתנקש? למה הוא מתנקש? מי מפעיל אותו וכו'. פשוט סרט חסר עלילה לחלוטין ומאד משעמם. אז נכון, יש עירום נשי מלא ואיכותי באחת מהסצינות וגם צילומי נוף מאד מרשימים מאיטליה, אבל זה עדיין מאד מאכזב.

שומר נפשו ירחק.

1/10
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 268
מספר הודעות: 4575

#7874  נשלח: ב' 03/01/2011 13:26

liranmishani כתב:
דווקא קיוויתי שתהיה איזו סגירת מעגל עם הראשון מבחינת איכות הסרט.....
טוב נו. כמו שאמרת. "לראות רק בשביל לדעת שזה האחרון ויותר לא יהיו"....

אני לא רוצה לחשוף יותר מדי אבל כן יש סגירת מעגל, ומבחינת איכות הוא מוצלח יותר מהחלקים שלפניו. זה עדיין לא ברמה של הראשון, אבל ככה זה, ניצוץ של מקוריות קשה לשחזר.
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3373
מספר הודעות: 67633

#7875  נשלח: ב' 03/01/2011 13:51

השאלה מה כבר זוכרים, העלילה כל כך מסובכת ב SAW (היה לי חששות, אבל אני באמת נהנה מאוד מהסדרה הזו) שלא בטוח שאני זוכר מי הרעים ANY MORE...
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  524  |  525  |  526  | ... |  1450  |  1451  |  1452  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה