מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
guyy17
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #8101 

התחלה
סרט טוב אבל אני לא חובב את הזאנר ציון 8

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #8102 

The King's Speech

סיפורו של המלך ג'ורג' השישי, שהוכתר למלך לאחר שאחיו הבכור ויתר על זכותו לכתר עקב שערוריה אישית. למרות היותו מגמגם ולמרות ואופיו המפוזר מוצא עצמו המלך מנהיג את עמו בפתחה של מלחמת עולם שנייה. בעזרת מטפל בדיבור מוזר ויחודי, מוצא המלך לבסוף את קולו ונושא את הנאום המשודר הראשון של בית המלוכה אל העם והצבא, נאום ששינה את פני המערכה ואת מעמדו בהיסטוריה.

שלושת השחקנים הראשיים בסרט נותנים הופעה מדהימה שלדעתי צריכה לזכות אותם באוסקר. לרב אינני חובב גדול של סירטי דרמה ואם סרט דרמה מצליח לרתק אותי כך - בהחלט מגיע לו ציון גבוה.

מומלץ בחום.

9/10

liorreem
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ליאור ראם
נתן תודות: 536 פעמים
קיבל תודות: 134 פעמים

Unstoppable

נושא שלא נקרא #8103 

אחד הסרטים המאכזבים ביותר שראיתי בזמן האחרון.
אנשים בשרשור התלהבו מפס הקול והסאונד ה"אותנטי" של הרכבות אבל גם זה לא הציל את בעלילה הרדודה.
לבנות סרט שלם על קליימקס אחד, ובלי שום עומק רציני, בלי רעים, טובים, או משהו להזדהות איתו, משאיר את הצופה אדיש.
4/10

sunny_jim
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #8104 

אם כבר מדברים על סרטים מאכזבים אז...

Scott pilgrim vs. the world

אחד הסרטים הגרועים ביותר שראיתי לאחרונה. כל רגע אתה מקווה שהנה, עכשיו זה יתחיל להיות משעשע\מעניין אבל אחרי שעת צפיה פשוט ויתרתי והפסקתי לצפות בו באמצע. לא יכולתי לסבול את השעמום.

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 636 פעמים

נושא שלא נקרא #8105 

Obsessed

מעין "חיזור גורלי" , רק בשנות ה 2000 ועם משפחה שחורה.
איש משפחה נאמן שהוא עובד בכיר ומצליח מקבל לעבודה עובדת זמנית וקצת קוקו בראש, שנמשכת אליו ובהדרגה הופכת אובססיבית לגמרי.

המשחק הלא רע של השחקן הראשי זה בערך הדבר היחיד שמצליח להחזיק את הסרט רוב הזמן. דווקא התחיל בסדר והתפתח בצורה מעניינת ודי מותחת יחסית לחיקוי של סרט אייקוני. הבעיות של הסרט היו תסריט שמאבד את המומנטום שלו עם התקדמות העלילה ומציג כל מיני התפתחויות לא הגיוניות, שהבעייתית שבהן היא חקירה רצינית של בלשית משטרה (לא פחות) אחרי שהבחורה מנסה להתאבד בחדר המלון של הבוס שלה. למה לחקור את זה בכלל? למה זה מעניין את המשטרה? היא הרי לא הגישה תלונה בכלל. והכי דבילי זה שהיא פרצה לחדר שלא שלה, ועוד הבוס שלה נחקר מסיבה לא ברורה.

עוד בעיה היא שלביונסה יש כנראה סוכן חזק מדי, שהצליח להכניס אותה בתפקיד אשתו של השחקן הראשי. היא משחקת כל כך גרוע שזה מביך.

אם זה בטלויזיה ואין משהו אחר לראות. בידור סביר.

5/10

Anything for her

המקור הצרפתי המצויין שחודש בסרט האמריקאי "שלושת הימים הבאים" שיצא לא מזמן.

החיים השקטים של זוג נשוי עם ילד קטן נקטעים בבת אחת לאחר שהאישה נעצרת בחשד לרצח. לאחר שכל הניסיונות המשפטיים לזכות אותה נכשלו, היא תישלח ל 20 שנה בכלא. בעלה, שהוא רק מרצה באוניברסיטה ולא איזה רמבו או מייקל סקופילד, לא יכול לסבול את המצב ומנסה למצוא דרך להבריח אותה ממתקן הכליאה, כשהוא במירוץ נגד הזמן עד שהיא תועבר לכלא מאובטח בהרבה.

8/10

liorreem
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ליאור ראם
נתן תודות: 536 פעמים
קיבל תודות: 134 פעמים

Conviction

נושא שלא נקרא #8106 

וואו, סרט חזק ומרגש ביותר.
משחק משובח של הילרי סוונק (זוכת האוסקר על מיליון דולר בייבי) וסאם רוקוואל, תותח בפני עצמו.
הנשים לא הפסיקו לבכות חצי מהסרט, וגם אני אודה שסירבתי להדליק את האור בחדר בגמר הסרט עד שגמרתי לנגב כמה איזורים לחלוחיים...
מומלץ מאד אבל רק עם קלינקס צמוד.
10/10

shapin
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 48 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

נושא שלא נקרא #8107 

אני רק רוצה להגיד שבזכות הביקורות שלכם אני ראיתי הרבה סרטים שלולא השרשור הזה לא הייתי רואה, תמשיכו כך.

בנוגע לסרט CONVICTION, עכשיו הטורנט שלי סיים "לרכוש" אותו ואני יראה אותו מחר, תודה רבה.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #8108 

due date

דאוני מגלם את פיטר היימן, המצפה לבן בכור שאמור להיוולד בכל יום. הוא ממהר לתפוס טיסה מאטלנטה חזרה הביתה ללוס אנג'לס כדי להיות לצד אשתו ברגע המרגש, אך כל תכניותיו יורדות לטמיון בעקבות מפגש מקרי עם השחקן השאפתן ומגנט האסונות אית'ן טרמבליי (גליפיאנאקיס). הפגישה מביאה לכך ששניהם מורדים מהטיסה ונכנסים לרשימה שחורה. הבעיה היא שהמטען של פיטר יחד עם הארנק שלו ותעודת הזהות ממריאים בלעדיו. באין אלטרנטיבה פיטר נאלץ לתפוס טרמפ יחד עם אית'ן והכלב שלו. הנסיעה הופכת למסע חוצה יבשת במהלכו נהרסות כמה מכוניות, אינספור חברויות ונחרב אחרון העצבים של פיטר.

לא יודע מה איתכם, אבל לא יצא לי לראות סרט אחד בכיכובו של גליפיאנאקיס (ויצא לי לראות כמה כאלו לאחרונה) בו צחקתי מהשחקן הנ"ל. הוא מגלם באופן שיטתי דמויות דביליות אבל ממש, ממש לא מצחיקות. גם הפעם הוא לא איכזב. יצא לי לצחוק פעם וחצי במשך כל הסרט, די עצוב בסרט שמוגדר כקומדיה.

לא סרט ממש גרוע, אבל אפשר בהחלט לוותר.

6/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #8109 

Definitely, Maybe
בחור צעיר אשר עובד במשרד יחסי ציבור ועומד לפני גירושין, מספר לביתו כסיפור לפני שינה כיצד הכיר את אשתו. הוא עושה את זה על ידי סיפור אשר מערב 3 נשים בתקופות שונות בחיים שלו והבת צריכה לגלות מי היא אמא שלו.
עם ראיין ריינולדס.

Chick Flick שגרתי. ריינולדס כגבר מיוסר שחיי האהבה לא הולכים לו ועם סוף שמח ומשפחתי.
6/10

zeev78
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 121 פעמים
קיבל תודות: 155 פעמים

קריסטין

נושא שלא נקרא #8110 

מכונית שטנית או לא, גם אני הייתי רוצה מכונית שמתחזקת את עצמה (כולל עבודות פחחות וצבע) :lol: .
שווה צפייה, ציון 8 מתוך 10.

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #8111 

נראה לי שכריסטין היה הסרט הראשון שראיתי לפי ספר של קינג.

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #8112 

The Crazies

סרט וירוסים טיפוסי. הסרט מותח מאוד והחזיק אותי יופי לאורך 90 הדקות.
וירוס שגורם לאנשים להפוך למשוגעים ולרוצחים קרי רוח משתלט על עיירה. מדינת ארה"ב מחליטה לסגור את השטח שעליה יושבת העיירה כדי שהמחלה לא תתפשט.

סאונד טוב מאוד

7\10

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #8113 

עריכה, דאבל פוסטינג - להתעלם.
נערך לאחרונה על ידי Huber ב 05/02/2011 23:35, נערך פעם 1 בסך הכל.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #8114 

Black.Swan

נינה היא הבלרינה הראשית החדשה של להקת המחול של ניו-יורק. היא מקבלת את התפקיד הראשי ביצירה הקלאסית אגם הברבורים, תפקיד שכל אחת מבנות הלהקה חולמת לקבל. עכשיו מצפים ממני לעמוד במשימה ולתת את ההופעה של חייה. האם תעמוד בלחץ?

סרט "פסיכולוגי" המתאר את ההתדרדרות הנפשית של בחורה שמופעל עליה לחץ עצום מצד הממונה עליה ויותר מזה - מצידה, להגיע לשלמות. הסרט מתחיל לאט ובהתחלה אפילו קצת משעמם עד שכמעט וויתרתי על הצפיה, אבל השליש האחרון של הסרט מכניס הכל לקונטקסט ומחזיר את העיניין בסרט.

סה"כ סרט בהחלט לא רע, אבל גם אני חושב שהציון שהוא מקבל וההייפ סביבו מוגזם.

7.5/10

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #8115 

Huber,
יש לי דה ז'ה וו...

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”