מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 554 מתוך 1433
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  553  |  554  |  555  | ... |  1431  |  1432  |  1433  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
AviBiton (אבי ביטון)
גורו HTmobile
גורו HTmobile

הצטרף בתאריך:
  Apr 10, 2005

הבעות תודה: 359
מספר הודעות: 17346

#8296  נשלח: ג' 01/03/2011 12:06

ziv_r כתב:
Jackass 3D
חבורת Jackass החלה ב MTV לפני 10 שנים וזהו הסרט השלישי אשר חותם 10 שנים של המותג. למי שלא מכיר, הסרט משלב מתיחות ומעשי פעלולים אשר יגרמו לכם ללסת שמוטה.

כמיטב המסורת, גם בסרט זה כל סצנה מכילה נוזלי גוף. זה יכול להיות קיא, זיעה או הפרשות ממקומות נמוכים יותר בגוף ללא שום צנזורה. הסצנות כאן וולגריות בצורה קשה, היו קטעים בהם לא האמנתי שדברים כאלו עולים על המסך. בהרבה סצנות אחרות פשוט הרצתי אחורה כל פעם 10 שניות בשביל לראות את הסצנה שוב מכיוון שלא האמנתי למה שאני רואה.
בשביל לסבר את הדמיון, הנה מדגם מייצג של האביזרים בהם נעשה שימוש בסרט: דבק 3 שניות ומספר גופות ערומות, Sling Shot משני מנופים גדולים כאשר באמצע שירותים ובחור קשור, אופנוע ים שעף למקום בו אין מים, שור נגד אדם, תיש נגד אדם, כדורי גולף ואיברי מין גבריים בצורה שמעולם לא ראיתם, אדם עם יכולת נשיפת אויר יוצאת דופן מנקבים בגוף ועוד.
הרבה מהסצנות צולמו עם מצלמת Slow Motion אשר מניבה צילומים מרשימים מאוד של האפקטים.
מי שיחליט לצפות, שיחזיק דלי עבור קיא בקרבת מקום ושיבין שהוא לעולם לא יחזור להיות תמים כפי שהוא היה.
למבוגרים בלבד.
8/10

ראיתי אתמול, ממשיך את מיטב המסורת של Jackass רק שנראה שהפעם הם לקחו את עניין ההפרשות צעד אחד (או הרבה צעדים) קדימה.
היו סצינות שפשוט אמרתי WTF.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 21, 2007
הבעות תודה: 93
מספר הודעות: 2108

#8297  נשלח: ג' 01/03/2011 12:14

mulder כתב:
guyezra כתב:
מצ'טה זה לא לכל אחד.
זה יותר לחובבי טראש ו-B MOVIE

הייתי בהצגת טרום בכורה של הסרט והיו כאלה שיצאו באמצע
אבל אני מסכים, זה סך הכל סרט כיפי ומופרך בכוונה. פשוט חייבים לאהוב את הסגנון של רודריגז בשביל להתחבר לזה ולהנות. למרות המראה הכאילו זול זה Bמובי טוב, ומי שראה פעם את הרמה של סרטי הגריינדהוס האמיתיים או כל מיני שארקטופוסים יבין מה הכווונה.

הכי הזוי - הסרט לא הוקרן אחר כך בבתי הקולנוע בארץ כי "הוא אלים מדי" , איזה טמטום וצביעות. אם זה היה איזה דרמה מזרח אירופאית על רועה צאן שאונס את הכבשים שלו היו מראים את זה כי זה נחשב "אומנותי" . אפילו את "ממזרים" של טרנטינו שיבחו והיללו למרות שהוא חולני וגראפי פי כמה, אבל זה עובר מסך כי העם היהודי אוהב לראות שדופקים לנאצים את הצורה.

כשעושים COVER לשיר, אם הביצוע החדש לא מוסיף משהו, פרשנות חדשה, משהו מפתיע - אין בו כלום. כזה הוא מצ'טה. אם מישהו רוצה לעשות עוד B MOVIE - סבבה, לא ניראה לי שזאת הייתה כוונת המשורר.

ואם כבר הזכרת את ממזרים חסרי כבוד, זה אמנם סרט מהנה, אבל נמאס לי כבר מהחוצפה של טרנטינו. הוא עלאק עושה מחוות לכל מני סרטים, בפועל מה שהוא עושה זה להעתיק כמו שאני הייתי מעתיק שעורים בתיכון - אחד לאחד.
תסתכל על סצנת הפתיחה של "ממזרים" ואחר כך תסתכל על הסצנה הראשונה ב"טוב הרע והמכוער" שבה מופיע angel eyes.
זו פשוט אותה סצנה. אז מה הוספנו כאן? סתם טרנטינו לקח משהו מאוד מוצלח, ועשה אותו בעצמו. יש היום מספיק אנשים בעולם שלא ראו את הסרט המקורי. מה שטרנטינו עושה לא יותר יצירתי ממה שאני עשיתי בתיכון. הוא פשוט יודע ממי להעתיק.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
esloan
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

הבעות תודה: 191
מספר הודעות: 2671

#8298  נשלח: ג' 01/03/2011 13:21

nir11 כתב:

זו פשוט אותה סצנה. אז מה הוספנו כאן? סתם טרנטינו לקח משהו מאוד מוצלח, ועשה אותו בעצמו. יש היום מספיק אנשים בעולם שלא ראו את הסרט המקורי. מה שטרנטינו עושה לא יותר יצירתי ממה שאני עשיתי בתיכון. הוא פשוט יודע ממי להעתיק.

גם זה סוג של כישרון
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 40
מספר הודעות: 2322

#8299  נשלח: ג' 01/03/2011 13:40
מכבד את דעתך, אבל מוכרח לציין שאני ממש לא מסכים

[quote="nir11"]
mulder כתב:
guyezra כתב:
מצ'טה זה לא לכל אחד.
זה יותר לחובבי טראש ו-B MOVIE

ואם כבר הזכרת את ממזרים חסרי כבוד, זה אמנם סרט מהנה, אבל נמאס לי כבר מהחוצפה של טרנטינו. הוא עלאק עושה מחוות לכל מני סרטים, בפועל מה שהוא עושה זה להעתיק כמו שאני הייתי מעתיק שעורים בתיכון - אחד לאחד.
תסתכל על סצנת הפתיחה של "ממזרים" ואחר כך תסתכל על הסצנה הראשונה ב"טוב הרע והמכוער" שבה מופיע angel eyes.

נכון שסצינת הפתיחה היא בהשראת הטוב הרע והמכוער, אבל...
במקור מדובר על אדם אחד מול אדם אחד והשיחה היא יחסית קצרה (נניח 2-3 דקות, לא יותר) ומטרתה לגלות איפה החביאו זהב.
בממזרים - מדובר על החוקר הנאצי מול אדם אחד, אך ברור שיש לו חיילים שעומדים מאחוריו ובשפע. פה גם מדובר על אנשים שמתחבאים ולא על מחבוא של זהב ולכן המתח הוא שונה. הסצינה הזו היא קרוב לעשר דקות באורכה וזה גם הבדל משמעותי.

בוודאי שהדמיון הוא רב, אבל להגיד שזו העתקה פסולה, זה בעצם לומר שסצינות שבהן מתנהלת שיחה בפתיחת הסרט שברור לך שתסתיים במוות של אחד הצדדים, הן פסולות, משום שזה כבר היה בהטוב הרע והמכוער.

טרנטינו גם אמר שזו מחווה, כלומר לא התיימר להמציא משהו מאפס, אז לדעתי זו מחווה שהיא לגיטימית (וגם סצינה מצויינת בפני עצמה).

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 240
מספר הודעות: 4394

#8300  נשלח: ג' 01/03/2011 13:51

erezsolan כתב:
nir11 כתב:

גם זה סוג של כישרון

אני לא מומחה גדול אבל זה ידוע שהוא לוקח השראה מסרטים ישנים ואוהב לעשות להם מחוות (מה ידוע, הוא הודה בזה לבד עם דוגמאות). אז הוא עשה פתיחה דומה ל"טוב הרע והמכוער" ב'ממזרים' , ביג דיל. אני לא רואה בזה בעיה, זאת בחירה שלו והקהל שופט אותו בסוף, הוא לא ממש מרמה אף אחד. גם הבנתי ש TRUE GRIT החדש הוא כמעט אחד לאחד דומה למקור מבחינת דיאלוג. ועדיין הקונצנזוס הוא שהאחים כהן "גאונים" משום מה ופה אנחנו מדברים על copy/paste.
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3313
מספר הודעות: 67404

#8301  נשלח: ג' 01/03/2011 13:55

לא הבנתי את הקטע - הרי ברור שזה גנוב (גם שם הסרט גנוב!!!), הרי זה כל הטריק של טרנטינו, הוא לוקח מ-א' ואז מחבר ל-ב' ומשנה את העלילה ל-ג'.

הוא עושה סוג של רמיקס לסרטים של פעם בשביל ליצור יצירות חדשות כיום. זה בדיוק הרעיון שלו והוא לא רק שלא חוצפן, אלא נותן סופר כבוד והכרה לסרטים שהוא לוקח מהם את ההשראה.

ממזרים היה הסרט הטוב ביותר של שנה שעברה מבחינתי.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 21, 2007

#8302  נשלח: ג' 01/03/2011 14:17

כמו שאמרתי, ממזרים היה סרט מהנה (אבל בטח לא ה-סרט של השנה שעברה, לא עבורי).
סצנת הפתיחה לא גנובה רק ברמה של שיחת 1:1, זה עד פרטים הרבה יותר קטנים. כשאנג'ל אייז מגיע, הילד של האיש שואב מים מהבאר, כשמגיע הגרמני הזה, מה לדעתכם עושה ידידנו הצרפתי מסתיר היהודים? שתי הסצנות כוללות שיחה באווירה מאוד מתוחה, שתיהן נגמרות ברצח משפחה. טרנטינו, ולא ממש צריך להיות גאון בשביל זה, זיהה את הגאונות בסצנה מהסרט המקורי, והעתיק את זה.

ברור שהסצנה לא מועתקת 1 ל 1 ברמה של לחזור על אותן מילים, אבל מצד שני - להגיד שטרנטינו "שואב השראה" מהסצנה הזו, זה כמו להגיד שרינת קיבלה השארה משירן. מדובר על העתקה, ויש אפילו ראיון עם טרנטינו שבו הוא אומר שהוא פשוט העתיק את הסצנה, אני רק לא מוצא אותו עכשיו בגוגל.

ציטוט:

לא הבנתי את הקטע - הרי ברור שזה גנוב (גם שם הסרט גנוב!!!), הרי זה כל הטריק של טרנטינו, הוא לוקח מ-א' ואז מחבר ל-ב' ומשנה את העלילה ל-ג'.

הוא עושה סוג של רמיקס לסרטים של פעם בשביל ליצור יצירות חדשות כיום. זה בדיוק הרעיון שלו והוא לא רק שלא חוצפן, אלא נותן סופר כבוד והכרה לסרטים שהוא לוקח מהם את ההשראה.

שם הסרט גנוב מסרט שעסק בנושא אחר כמדומני. אין קשר בין הסרטים, וזה גם לא מכשיר בעיני שום גניבה.
מה שטרנטינו עושה מביא לבסוף לתוצאה מהנה, אין ויכוח, אבל הוא חוצפן גדול, כי הוא לוקח רעיונות של אחרים, אפילו לא מוסיף להם טוויסט, אלא רק חוזר עליהם - ואז כל מני חוכמולוגים נופלים מהכסא מהגאונות שלו. אל תיקח את זה אישית עופר, הדברים לא מכוונים אליך אישית בשום פנים ואופן.

תסתכל על סרטי קיל ביל. עלאק "מחווה" לסרטי הקונג פו. מדובר על סרטי קונג פו נטולי עלילה, אלא אם כן אתה קורא ל- אישה הורגת אישה, ואחר כך איש ואחר כך עוד איש ועוד אישה- "עלילה".
בפועל אלה סרטי *** שכל מה שמבדיל אותם מסרטי קונג פו זה התקציב והפעלולים. אין בהם (לפחות אני לא מצאתי) שום פריצת דרך, שום פרשנות שמחדשת משהו. לא עבורי. אלה היו סרטים סתמיים שלא היה בהם כלום חוץ מאלימות שלעיתים הייתה מסוגננת.

אם מסתכלים על ספרות זולה או אפילו על כלבי אשמורת, אלה היו סרטים שהביאו לקהל הרחב משהו חדש, אם זה סיפור לא רצוף (גם את זה טרנטינו לא באמת המציא, אבל לפחות עשה את זה מעולה), ואם זה דיאלוגים מאוד שנונים.
עד היום אני זוכר משפטים שלמים מספרות זולה.
ומה עם ממזרים? יש איזה ציטוט זכור במיוחד? איזו סצנה מבריקה? סיפור עם טוויסט? משהו? כלום. זה היה סרט מהנה במובן שהוא העביר את הזמן בכיף, אבל לא נשאר לי ממנו משהו מיוחד, שושנה או לא שושנה. טרנטינו אמר שהשחקן שעשה את הגרמני עשה את הסרט, אני אומר שהוא הציל את הסרט.
טלHD
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 15, 2008
הבעות תודה: 932
מספר הודעות: 12796

#8303  נשלח: ג' 01/03/2011 14:18

oferlaor כתב:

לדעתי ביזבוז של שעתיים וחצי מהחיים....
sam22
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 30, 2006

הבעות תודה: 815
מספר הודעות: 20171

#8304  נשלח: ג' 01/03/2011 14:19

טלHD כתב:
oferlaor כתב:

לדעתי ביזבוז של שעתיים וחצי מהחיים....

בזה תמה החברות שלנו
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 40
מספר הודעות: 2322

#8305  נשלח: ג' 01/03/2011 14:27
TRUE GRIT

ראיתי בקולנוע את הגרסה החדשה. העלילה בקצרה:
ילדה בת 14 שאבא שלה נרצח שוכרת מרשל מושחת (ג'ף ברידג'ס) למצוא את הרוצח ולמצות עימו את הדין.
היא גם מתעקשת להצטרף אליו למסע המסוכן.

את המקור לא ראיתי, אז כרגע אין לי בסיס להשוואה, אבל החידוש בפני עצמו - פשוט מצוין.
צילום מעולה ורחב יריעה, משחק מעולה של ברידג'ס ובראש ובראשונה של הילדה הקטנה
(הייתי בטוח שהיא תזכה באוסקר, כ"כ צעירה וכבר כה מוכשרת).
מט דיימון גם משחק חביב (טקסס ריינג'ר שלא סותם את הפה לרגע), אבל הוא לא בקליבר של שניהם.

הרבה זמן לא נהניתי ככה מסרט. עכשיו צריך לראות את נאום המלך ולהבין אם האוסקר מוצדק
ציון: 8.8

ובהקשר אחר, מוזר מאוד בעיניי שכריסטופר נולאן כלל לא היה מועמד לאוסקר על בימוי (הסרט היה מועמד, אבל הבימאי לא).
יצירת סרט כמו התחלה זו מלאכת מרכבה וגם אם פחות מתחברים לסרט, אני חושב שהבימוי היה מבריק
ושלכל הפחות הרוויח מועמדות, אם לא זכייה באוסקר.

מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3313
מספר הודעות: 67404

#8306  נשלח: ג' 01/03/2011 14:49

שם הסרט לקוח מסרט משנות השבעים (אם אני זוכר נכון) שהיה בדיוק על העלילה הזו - קבוצה של אנשים שמתנקמת בגרמנים במלחמת העולם השניה. הממ... מזכיר משהו?

ציטוט:
ומה עם ממזרים? יש איזה ציטוט זכור במיוחד? איזו סצנה מבריקה? סיפור עם טוויסט? משהו?

הגזמת...

"each of you owes me 100 naaazi scalps".
סצינה מבריקה? אחת בלבד?!! הפתיחה היא המבריקה מכולם "שושששנננההה"
טוויסט?! הסוף לא היה מספיק טוויסט בשבילך שהרגו את היטלר ומלחמת העולם הסתיימה בפתאומיות?!
יותר טוויסט מזה?!

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 406
מספר הודעות: 31430

#8307  נשלח: ג' 01/03/2011 14:54

nir11 כתב:
להגיד שטרנטינו "שואב השראה" מהסצנה הזו, זה כמו להגיד שרינת קיבלה השארה משירן.

איזה השוואה...
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#8308  נשלח: ג' 01/03/2011 15:26

ציטוט:
אם מסתכלים על ספרות זולה או אפילו על כלבי אשמורת, אלה היו סרטים שהביאו לקהל הרחב משהו חדש, אם זה סיפור לא רצוף (גם את זה טרנטינו לא באמת המציא, אבל לפחות עשה את זה מעולה), ואם זה דיאלוגים מאוד שנונים.
עד היום אני זוכר משפטים שלמים מספרות זולה.

אה..כן, לגבי כלבי אשמורת

גם לא בדיוק מקורי וחדש. מצד אחד RD הוא סרט מוכר יותר בתודעת הקהל ונראה על פניו גם סרט הרבה יותר טוב (למרות שהרעיון בשניהם זהה ללא מתן קרדיט מצידו). טרנטינו הודה שזה בכלל הגרסה שלו לסרט של קיובריק, ואם תעשו חיפוש קטן תגלו שיש עוד הרבה קטעים בסרט שנראים דומים מאוד לסרטים ישנים אחרים (בעיקר סצינת חקירת השוטר בכסא וקטע עם האוזן). בסרט שנקרא the big combo יש סצינה כזאת, והדמות של הגנגסטר היא MR BROWN...

הוא מוציא סרטים שאמנם יש בהם הרבה דברים "מושאלים" אבל המוצר הגמור שונה אחרי הכל מהסרטים האלה. במקרה של RD מעבר לרעיון וכמה קטעים שנראים דומים לגמרי, עדיין הסגנון שלו נראה שונה לגמרי ואני בינתיים רוצה להאמין שגם הדיאלוגים שלו מקוריים לפחות.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#8309  נשלח: ג' 01/03/2011 15:41

oferlaor כתב:
שם הסרט לקוח מסרט משנות השבעים (אם אני זוכר נכון) שהיה בדיוק על העלילה הזו - קבוצה של אנשים שמתנקמת בגרמנים במלחמת העולם השניה. הממ... מזכיר משהו?

קצת שונה -
הסרט היה על חיילים אמריקאים ב WWII שנשפטו למאסר בכלא צבאי אמריקאי אבל נמלטו משם, ואז הם עוזרים למחתרת הצרפתית לגנוב נשק יקר מהגרמנים. אני לא חושב שמדובר שם על סיפור נקמה כמו בסרט החדש.
* בו סוונסון (השחקן הראשי בסרט מ 1978) מופיע בתפקיד קטן בסרט החדש.
* השם האיטלקי שאלדו מוסר במסיבה של הנאצים הוא אנזו גירולאמי, שם הבמאי של הסרט מ 78.

נערך בפעם אחרונה על-ידי mulder בתאריך ג' 01/03/2011 21:01, נערך סך הכל פעם אחת
nir11
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 21, 2007

#8310  נשלח: ג' 01/03/2011 16:00

oferlaor כתב:

ציטוט:
ומה עם ממזרים? יש איזה ציטוט זכור במיוחד? איזו סצנה מבריקה? סיפור עם טוויסט? משהו?

הגזמת...

"each of you owes me 100 naaazi scalps".
סצינה מבריקה? אחת בלבד?!! הפתיחה היא המבריקה מכולם "שושששנננההה"
טוויסט?! הסוף לא היה מספיק טוויסט בשבילך שהרגו את היטלר ומלחמת העולם הסתיימה בפתאומיות?!
יותר טוויסט מזה?!

הסרט המקורי הוא על קבוצת חיילים שמנסים להשמיד איזה רקטה או משהו כזה, לא פעולת נקמה לשמה כמו שהיא מתוארת בסרט של טרנטינו.

http://www.imdb.com/title/tt0076584/plotsummary

ממש לא.

לגבי הציטוטים שהבאת, כנראה שזה עניין של קבוצת התייחסות או משהו כזה, אני מכיר לא מעט אנשים שיודעים לצטט את דו שיח האופנוע (zeds dead) או אתה משפט האיום על הסועדים בשוד בסצינת הפתיחה, "שושנה" לא נכנס לקטגוריה הזאת.
כמו שאמרתי, זה אולי תלוי מי החברים שלך.

לגבי הטוויסט של היטלר, אני ראיתי את שוב כחוצפה של טרנטינו שיהיר מספיק כדי לחשוב שהוא יכול לשנות את ההסטוריה.
קצת מזכיר לי את דני רופ שלפעמים ממש משוכנע שהוא ממש קובע מה יהיה מזג האוויר.

כנראה שזה עניין של טעם וריח...

אגב, הרבה מחלוקות לגבי טרנטינו, על דבר אחד אי אפשר להתווכח - לאיש יש פטיש מטורף לכפות רגליים של נשים...
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  553  |  554  |  555  | ... |  1431  |  1432  |  1433  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה