מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 575 מתוך 1466
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  574  |  575  |  576  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 591
מספר הודעות: 14571

#8611  נשלח: א' 03/04/2011 22:59

יש לו סגנון כתיבה ייחודי המתאים לעלילה המתפתחת לאט ובונה את המתח בשלבים. מלבד חריג בודד זה לא עבר אף פעם טוב לסרט ותמיד התאים יותר למיני סדרות.

אם אני זוכר נכון, קינג טען שהמוטיבים המרכזיים הם: רוחות רפאים, המקומות הרעים, המתים החיים ואנשי הזאב. אבל האמת שעבר זמן רב ויכול להיות שאני לא זוכר טוב.

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 735
מספר הודעות: 5035

#8612  נשלח: ב' 04/04/2011 8:23
Garden State

סיפור על בחור החי לבדו בלוס אנג'לס מפוצץ בתרופות הזוי לחלוטין ומנותק מהמציאות הניקרא יום אחד לביתו בניו ג'רזי להלוויתה של אימו שטבעה.

הוא מתחיל מסע לגילוי עצמי ולהכרה עצמית בעזרתם של חבריו מהילדות שאותם הוא פוגש לאחר שנים רבות של ניתוק.

סרט איטי אך לא משעמם. סרט שלא קורא בו כלום אבל משאיר את הצופה מרותק למסך.

אין בסרט שום אפקטים, פשוט סיפור אנושי שמתפתח לאיטו ומגיע לסוף שלדעתי לא ממש מתחבר עם המציאות

בסך הכול מאוד מומלץ

7.9/10

יש לי חבר הלום קרב שלקח המון זמן ליטיום בשלב מסויים הוא חדל לקחת את התרופה וחי במשך חדשיים ללא התרופה כאשר הוא מרגיש נהדר ולא מבין למה היה עליו לקחת את התרופה כל השנים.

הכול היה מושלם עד שיום אחד כך ללא כל הזהרה הבן אדם התחרפן לגמרי התחיל להזות מראות מהמלחמה והתחיל לחיות בסרט עד כדי כך שהיו צריכים לאשפז אותו במחלקה פסיכיאטרית ולאזן אותו תרופתית ונפשית.

הסרט מראה את הגיבור חדל לקחת את התרופות (ליטיום) שאבא שלו רשם לו והכול בסדר.אין תופעות לוואי ואין תסמינים של מצוקה מסויימת נוכח החוסר בליטיום בגוף.

אמנם יש מצב שהוא לא היה צריך את הליטיום מלכתחילה אבל אני חושב שהמסר של הסרט שאפשר לחדול לקחת את התרופה הזאת על דעת עצמך הוא מסר מאוד מסוכן. אם היו מכלילים בסרט איזו התייעצות עם רופא שמאשר לו לחדול מלקחת את הליטיום זה היה הרבה יותר אחראי מצד הבמאי ויותר מציאותי.

אני ישבתי כל הסרט וציפיתי להתמוטטות שלו וכמובן היא כמובן לא הגיעה והסוף היה סוף אמריקאי טיפוסי
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Malcontent
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2008
הבעות תודה: 79
מספר הודעות: 3585

#8613  נשלח: ב' 04/04/2011 8:52

Huber כתב:
Catskinner - והוא עדיין מוציא ספר אחרי ספר בז'אנר הנ"ל ורובם הצלחות מיסחריות

Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#8614  נשלח: ב' 04/04/2011 22:10

The.Green.Hornet

בריט הוא הילד המורמר של בעל עיתון גדול ומצליח. כשאביו מת הוא יורש את האימפריה שלו ומחליט לעשות משהו עם חייו. התשובה היא "כמובן" חלומו של כל גבר שלא התבגר - להיות גיבור על. בעזרת עוזרו הקודם של אביו שהופך להיות הסיידקיק/שותף שלו הם יוצרים את "הצירעה הירוקה" ויוצאים לרחובות..

סט רוגן משחק תפקיד מאוד לא אופייני לו - גיבור על. רב הסרט ניסיתי להבין אם זה אכן סרט גיבור על או פארודיה על הז'אנר. הדמות והסיטואציות בסרט בהחלט הולכות על הקו הדק שבין שניהם. למרות זאת הסרט מהנה, מצחיק ומעביר את הזמן בכיף והבחירה בשחקן הנ"ל באופן די מפתיע הייתה בחירה הולמת לאופי הסרט. בהחלט סרט "גיבורי על" יוצא דופן מכל בחינה אפשרית.

8.5/10

ד"א 1 - שמתם לב איך בסרטים המשטרה מגיעה למוקד הפשע בלי בכלל שמזמינים אותם ובזמן שיא בפשעים הטריוויאליים, אבל בפשעים הגדולים באמת הם תמיד מגיעים בסוף? ואיך זה שתמיד בקטעי מרדף משטרתיים, למרות שתמיד רכבי המשטרה מתהפכים, מתרסקים וכו, אף פעם לא נפגע אף שוטר?

ד"א 2 - זה רק אני או שגברת דיאז כבר קצת גבולית מידיי מבחינת הגיל בשביל לשחק את תפקיד "הכוסית" בסרטים?

ד"א 3 - בערך בדקה ה 17 לתוך הסרט מוצגת מכונת קפה שפשוט גרמה ללסת שלי לגעת בריצפה

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד

נערך בפעם אחרונה על-ידי Huber בתאריך ב' 04/04/2011 23:01, נערך בסך הכל 3 פעמים
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 3691

#8615  נשלח: ב' 04/04/2011 22:29

The Business

סרט פשע בריטי מ-2005. עלייתם ונפילתם של סוחרי סמים שהגלו את עצמם לחופי ספרד כי היו מבוקשים בבריטניה מולדתם. שם הם מגלים את הכסף הקל והחיים הטובים. עד שהזאבים מבלי שיהיה להם אחרי מי לרדוף הם פונים זה על זה. האמת... לא יודע אם זאבים באמת מתנהגים כך. אולי זו סתם סטיגמה. אז אני מביע התנצלות בפני איגוד הזאבים או קהילת הזאבים הגאים או מה שלא יהיה. בכל מקרה מה שמוסיף ייחוד לסרט הוא שהוא מתרחש כולו בשנות השמונים. עם פסקול מעולה ובגדים מצחיקים. חביב ומעביר את הזמן.

8 על הפסקול
7 לכל השאר
7.3 לסרט

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2482

#8616  נשלח: ב' 04/04/2011 23:40

Huber כתב:
The.Warriors.Way

מתנקש שקיבל הוראה לחסל את כל השבט היריב מחליט לחוס על חייה של תינוקת אחת מהשבט. עתה הוא צריך לנוס לקצה העולם על מנת להגן על חייה.

את הסרט הזה אפשר לסכם בשלוש מילים - נינג'ות במערב הפרוע. העלילה הזויה, יכולות המשחק של הדמויות לא רלוונטיות וכמו בכל סירטי הקונג פו הסטנדרטיים כל המסביב הוא תירוץ לקטעי קרבות טובים. רק שהפעם השעטנז של כדורים וחרבות לא ממש מתחבר היטב. ישנם פה ושם כמה סצנות מהנות, אבל כמכלול הסרט קצת מפספס לטעמי. סה"כ סביר ומהנה אבל מעט מפוספס.

6.5/10

אני מצטט את הביקורת הזאת מאחר ואני מסכים לרובה, רק שאוסיף שלצערי כחובב סרטי אומנות לחימה, תשכחו מקונג פו או בכלל אומנות לחימת מגע. ישנן מספר סצנות בודדות בהן ישנן קרבות חרב בלבד.
הסרט הוא קוראני ולא יפני, והפלוס היחיד הוא הצילום והפילטרים המשמשים את הרקעים בסרט (רובם הלבשה של רקע מלאכותי).
בשורה התחתונה מבחינתי, אכזבה .
אם אתם חובבי סרטי אומנות לחימה, זה לא הסרט שאתם מחפשים.
* אם הסרט היה מתנהל כפי שבחמש דקות הראשונות והעשר האחרונות, הייתי מאוד נהנה.
6/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31672

#8617  נשלח: ג' 05/04/2011 7:03

לסרט הזה יש בעיה של גיבור בלתי מנוצח, שזה דבר שמוריד מהנצחונות שלו.
וחלק גדול מאוד נטול אקשן

בסה"כ חביב.
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36761

#8618  נשלח: ג' 05/04/2011 20:56

The Green Hornet
בן מתהולל אשר ירש אימפריה מאביו שנפטר, מגייס את אחד העובדים לשעבר של אביו ויחדיו הם נלחמים בפשע.

מהסרטים האלו שצופים ומקבלים הרגשה שכבר ראיתם אותם כי כל המוטיבים כבר חזרו בסרטים קודמים לכן. למרות האמור, הסרט דבילי בצורה משעשעת.
8/10 במדד הסרטים לראות כשחוזרים מהעבודה ולא רוצים לחשוב.
6/10 במדד שגרתי.
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010

#8619  נשלח: ד' 06/04/2011 0:03
L.A. Confidential

שלל שחקנים טובים כמו קים באסינגר ראסל קראו קיווין ספייסי דני דה ויטו ועוד רבים אחרים מגישים סרט יפיפה מותח עם טוויסטים מעניינים הרעים והטובים משמשים בערבוביה ועל כולם מנצחת קים היפייפיה והסקסית המשחקת תפקיד של !!!! הדומה לשחקנית קולנוע ידועה (ורוניקה לייק) המפילה ברישתה גם כמה שוטרים חלקם מושחתים וחלקם ישרים

העלילה מסתבכת ומתקדמת לאט לסוף הבלתי נמנע

יותר משעתיים של הנאה מתח ומשחק מצויין מה עוד צריך בסרט?

9/10
taoyossi (יוסי ביטון)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Oct 18, 2006
הבעות תודה: 100
מספר הודעות: 5206

#8620  נשלח: ד' 06/04/2011 13:40

טוב לאחרונה ראיתי מס' סרטים , כולם מהמלצות האנשים כאן , ככה שרק אדרג אותם ....

jona hex
יופי של סרט , אני מת על הג'אנר הזה
ציון שלי 8.5/10

RED
אני כל כך אוהב לראות את הגיבורים שלי משעשעים ועדיין תותחים
רק בגלל הליהוק וההומור השנון
9/10

Inception
האמת ש ליאו הוא לא ה cap of tea שלי , ובכל זאת , הוא מצליח כל פעם מחדש להפתיע אותי במשחק שלו
סרט עם חשיבה מעניינת ויופי של משחק
7.5/10

דרושות אמהות למאדים 3D
הלכתי עם הבן (בן לסרט , היינו אולי 7 אנשים בקהל , מה שגרם להנאה מרובה מהאווירה , הסרט קליל ונחמד ואפילו בקטע האחרון הזלתי דמעה , הילד לא סגור כל כך על חיבתו לסרט
6.5/10 (ורק בגלל ש Inception קיבל 7.5)

salt
אהובתי אנג'לינה , כל כך מהנה לראות אותך , למרות שבלונד ממש אבל ממש לא מתאים לך , התפקיד של המחסלת\לוחמת כל כך תפור עליך שזה הנאה ,למרות שהעלילה פשוט ואפילו ברורה , שלא לדבר שהסרט כולו ככולו נראה כמו פנטזיה חסרת הגיון , עדיין העביר לי אחל'ה של שבת בבוקר בשמירה על התינוקת כשאשתי משלימה שעות שינה
8/10 (רק בגלל אנג'לינה הבלתי נגמרת ... כל שחקנית אחרת היתה מורידה את הציון ל 6)

יוסי

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4695

#8621  נשלח: ד' 06/04/2011 16:25

stinki כתב:
טוב לאחרונה ראיתי מס' סרטים , כולם מהמלצות האנשים כאן , ככה שרק אדרג אותם ....

jona hex
יופי של סרט , אני מת על הג'אנר הזה
ציון שלי 8.5/10

יוסי

אני איתך ברוב הסרטים שהזכרת,
אבל ג'ונה הקס 8.5 ?? סרט עם פוטנציאל גדול שלא נוצל בכלל. היו צריכים לתת את זה לטרנטינו או רודריגז.
אני מקנא בך שאתה לא מרגיש שבזבזת שעה וחצי
RoyalVitz
עובד כבלים/לויין
עובד כבלים/לויין

הצטרף בתאריך:
  Dec 07, 2009
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 437

#8622  נשלח: ד' 06/04/2011 17:30

אחרי חצי שנה שלא הייתי בארץ ..ראיתי כמה סרטים

פיראנה- זוועה
אויב שבפנים החדש- לא ברמה של הקודמים.ולמה כל המטרקיס הזה??
קבור- סרט טוב.הרעיון נשמע מאד הזוי אבל הוא עשוי מעולה- מומלץ
שטן- מותחן ממש טוב. אהבתי אבל זה לא אימה.
מסור 7- אני חושב שזה היה כבר יותר מידי וזה באמת מספיק. היה סגירת מעגל טובה .
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010

#8623  נשלח: ד' 06/04/2011 18:53
Almost Famous

הצצה תמימה אל מאחורי הקלעים של להקת רוק בסיור בארה"ב דרך עינים של נער כשרוני בן 15 שמנסה לכתוב כתבה על הלהקה עבור מגזין רוק מפורסם

הלהקה מלווה בגרוופיות אשר נותנות את עצמן ללהקה ולמוזיקה ומשלב סיפור אנושי מוזיקה טובה ומבט מאוד נוקב על החיים של להקות הרוק בסיורי ההופעות ברחבי ארצות הברית

הזוהר המסיבות הסמים האלכהול הנשים והמין משמשים בערבוביה עם המתחים הפנימיים בתוך הלהקה והמתחים בין הגרוופיות לחברי הלהקה האהבות הבלתי אפשריות וההתפקחויות הכואבות

כל זה שזור בסיפור של נערה שהיא גרופית ותיקה המסרבת להודות בהיותה גרופית. והיחסים בינה לבן הכתב הצעיר המאוהב בה קשות

סרט מהנה המתפתח לאט לאט נותן לצופה זמן להכיר את הלהקה את חבריה ואת המנברות של כל אחד ואחד מהחברים ומתפתח לסיום די טעון ואמוציונלי המפשיט את כולם מהתחפושות שלהם ומראה אותם בצורתם האמיתית והמזוקקת

סרט טוב

8/10
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010

#8624  נשלח: ד' 06/04/2011 23:23
500 Days of Summer

בחור פוגש בחורה ובטוח שזו האחת בשבילו אבל לא הכול הולך לפי התכניות שלו או שאולי כן? הסרט מספר על חמש מאות הימים שעוברים על מרגע שצצה השאלה עד לקבלת התשובה לשאלה.

קומדיה רומנטית אבל לא ה Chick Flick הרגיל

המשחק מעולה והגיבורים וחבריהם מעבירים דמויות מאוד משכנעות.

כמוצר נלווה אנו גם נחשפים בסרט לתעשיית כרטיסי הברכה בראצות הברית. גרתי שם משנת 1985 למשך חמש שנים ותמיד חשבתי כרטיסי הברכה הללו הם קיטש שלא נברא! ולתומי הייתי בטוח שדבר כזה אף פעם לא יתפוס בארץ ..... כמה שטעיתי אבל למרות שטעיתי ממדי התעשיה בארץ לא מגרדת את ממדי הענף בארצות הברית

ראיתי את הסרט לבד והוא הותיר אותי ער למרות שהייתי די עייף הסרט זורם מעלה חיוך על הפנים לפעמים וממש לא משעמם

לא חובה אבל ממש לא נפילה הייתי אומר די טוב

7/10
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36761

#8625  נשלח: ה' 07/04/2011 7:33

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
פרק נוסף בעלילות פוטר. הפעם כל המכשפים הרעים אחריו והוא בורח כמו ילדה קטנה.

אני באמת שלא יודע למה אני עושה את זה לעצמי. סרט אחרי סרט בימים האחרונים וכולם רעים. הפרק הנוכחי של הרי פוטר נמשך קצת מעבר לשעתיים בהם נזכה לראות את פוטר המתוסבך יושב הרבה באוהל עם חבריו המעצבנים ויחדיו מעלים הגיגים שאני באמת לא יודע מאיפה הביאו אותם. בסרט הזה יותר מידי הסתמכו על זכרון הצופים שידעו מי נגד מי וכיצד הסתיימו הפרקים הקודמים בעלילות פוטר. אני ממש לא זוכר מה היה בפרקים הקודמים והיה ראוי כי יכללו קדימון או תזכורת רצינית יותר במהלך הפלייבק.
אני חייב לציין כי אחד הדברים המגוחכים ביותר זה לראות חבורה של אנשים מבוגרים מחזיקים שרביט קסמים דקיק, הוגים מילות לטיניות מהדימיון ופתאום מגיע פיצוץ לא ברור אליו מכוון השרביט.

למרות כל המילים הרעות, יש סצנה אחת מאוד טובה, זוהי הסצנה בה מספרים על אוצרות המוות. זהו סיפור אשר מלווה באנימציה יפה אשר מתאר 3 אנשים אשר חוצים את הנהר ונתקלים במוות אשר מעניק לכל אחד מהם מתנה. נקודת זמן של הסצנה: 01:50:33 - תראו את הסצנה הזאת אשר נמשכת 4 דקות ותוכלו לוותר על שאר השעתיים המשעממות.
פסקול DTS-HD Master Audio אשר מכיל בעיקר הגיגים משמימים של פוטר.
2/10
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  574  |  575  |  576  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה