מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 589 מתוך 1451
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  588  |  589  |  590  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#8821  נשלח: ה' 28/04/2011 0:24

liorreem כתב:
האם המשמעות היא שאופיינו מושפע בצורה דרמטית מהתפקיד שניתן לנו?
או שאולי התפקיד מאפשר לאלמנטים מסויימים באופיינו להתפרץ ולאחרים להדחק?

אם אתה לא עובד על המידות שלך , אזי אם ניתנת לך היכולת להוציא את השדים שלך , אתה תוציא אותם.

אני זוכר שכשהייתי נער , הייתי מטרה להצקות בכיתה , ולמדתי מהר מאוד שאם אני רוצה להפסיק את זה אני צריך להכות יותר חזק ממה שהם יכולים להרשות לעצמם , אחר כך זה היגיע למצב כזה שם אני רואה "אדום" , אין לי אלוקים . פעם כמעט הרגתי מישהו במכות ואז התחלתי לעבוד על האדום שלי . כך שהיום זה מבוקר מאוד (ובד"כ אני לא מגיע לשם ) , אבל עדיין אם אני אתקל בחבורת בריונים , אני פשוט אתן לזה לצאת החוצה (וזה מפחיד עד כדי כך שאני אף פעם לא ממש צריך להשתמש בזה , הם יותר מידי פחדנים )
למעשה אני שומר את זה בדיוק בגלל העובדה שחבורות בריונים הם פחדנים וזה מונע מצבים כאלו מלהדרדר .
אבל זה נקרא עבודה עצמית , אדם שלא עובד על החלקים הגרועים שלו , יוציא אותם אם הוא יקבל לגיטימציה ע"י התפקיד/סמכות/או כול דבר אחר . זו הסיבה שלעיתים שוטרים הם בריונים כמו הפושעים, וזו הסיבה שאם יש מלחמות , אנשים אעלק נורמאטיביים , נעשים רצחניים .
ד"א יצא לי לא מזמן להתווכח עם חבורת שמאלנים יפי נפש , כשהם באיזור שבו יש להם יתרון , פתאום כול יפיות הנפש שלהם נעלמת ומה שנשאר זה הבריון , וזה לא משנה מה המעמד שלהם בחוץ . ושלא יובן שזה פוליטי , נתתי את הדוגמה כי הם מתגאים בהיותם כאלו שנותנים אפשרות לכול אחד , ועדיין במבחן הם בדיוק כמו כול הבני אדם
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
blknom1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2009

הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 1278

#8822  נשלח: ה' 28/04/2011 18:36

CatFish - "דג חתול"

בעקבות המלצה של זוג חברים ( http://RozBud.co.il ) החלטתי לצפות בסרט הדוקומנטרי הזה שיצר כמה וכמה הדים ברחבי העולם.
הסיפור הוא לכאורה מאוד פשוט: צלם, יהודי בשם יניב החי בניו יורק, מפתח קשר עסקי-רגשי עם משפחה אמריקאית באזור שיקגו. הקשר נבנה ומתפתח בעקבות העובדה כי הבת הצעירה במשפחה בת ה-8 החלה לצייר את הצילומים אשר צילם יניב (פורסמו במקומות שונים, בין השאר בפייסבוק), דבר שנגע מאוד לליבו של יניב.

על פניו סיפור נחמד על יוצרת צעירה ומוכשרת וצלם שנשבה בקסמה ובקסם משפחתה, אך ככל שהסרט ממשיך העלילה מתפתלת ונדמה כי הסיפור עולה על כל דימיון..
שווה צפייה לחלוטין !

* יש הגורסים שהסיפור מפוברק, בשל היותו מופרך מאוד.

9/10
tnt424
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Oct 03, 2007
מספר הודעות: 387

#8823  נשלח: ה' 28/04/2011 20:17

truejoker כתב:
liorreem כתב:
האם המשמעות היא שאופיינו מושפע בצורה דרמטית מהתפקיד שניתן לנו?
או שאולי התפקיד מאפשר לאלמנטים מסויימים באופיינו להתפרץ ולאחרים להדחק?

אם אתה לא עובד על המידות שלך , אזי אם ניתנת לך היכולת להוציא את השדים שלך , אתה תוציא אותם.

אני זוכר שכשהייתי נער , הייתי מטרה להצקות בכיתה , ולמדתי מהר מאוד שאם אני רוצה להפסיק את זה אני צריך להכות יותר חזק ממה שהם יכולים להרשות לעצמם , אחר כך זה היגיע למצב כזה שם אני רואה "אדום" , אין לי אלוקים . פעם כמעט הרגתי מישהו במכות ואז התחלתי לעבוד על האדום שלי . כך שהיום זה מבוקר מאוד (ובד"כ אני לא מגיע לשם ) , אבל עדיין אם אני אתקל בחבורת בריונים , אני פשוט אתן לזה לצאת החוצה (וזה מפחיד עד כדי כך שאני אף פעם לא ממש צריך להשתמש בזה , הם יותר מידי פחדנים )
למעשה אני שומר את זה בדיוק בגלל העובדה שחבורות בריונים הם פחדנים וזה מונע מצבים כאלו מלהדרדר .
אבל זה נקרא עבודה עצמית , אדם שלא עובד על החלקים הגרועים שלו , יוציא אותם אם הוא יקבל לגיטימציה ע"י התפקיד/סמכות/או כול דבר אחר . זו הסיבה שלעיתים שוטרים הם בריונים כמו הפושעים, וזו הסיבה שאם יש מלחמות , אנשים אעלק נורמאטיביים , נעשים רצחניים .
ד"א יצא לי לא מזמן להתווכח עם חבורת שמאלנים יפי נפש , כשהם באיזור שבו יש להם יתרון , פתאום כול יפיות הנפש שלהם נעלמת ומה שנשאר זה הבריון , וזה לא משנה מה המעמד שלהם בחוץ . ושלא יובן שזה פוליטי , נתתי את הדוגמה כי הם מתגאים בהיותם כאלו שנותנים אפשרות לכול אחד , ועדיין במבחן הם בדיוק כמו כול הבני אדם

הייתי שמח להמשיך בקו הדיון הזה אבל אני חושב שזה ירגיז לא מעט חברים בפורום שרוצים לשמור על השרשור הזה כביקורת סרטים ולא כדיון פסיכולוגי מעמיק, אבל אני חולק עליך בייחוד על ההתבטאויות ("נורמטיבים") ישנם הרבה ניסויים בתחום שמראים שאנשים לא מוציאים דחף מודחק כאלים אלא פשוט נגררים לזה מכוח הסיטואציה (שאגב כך קורט לוין מומחה בתחום מכנה זאת), מלבד זאת אתם יכולים לבדוק ולקרוא קצת ולהבין על זה - ניסוי הכלא בוצע על ידי פיליפ זימברדו (עשו חיפוש בגוגל ואפילו תשמעו אותו מספר על כך) , או אפילו הניסוי המפורסם של סטנלי מילגרם שביקש מנבדקים לחשמל נבדק אחר (שחקן בניסוי) ברמות שוק חשמלי העולות בהדרגה - תוצאות הניסוי היו ש - 65% מהנבדקים נתנו לשחקן שוק חשמלי של 450 וואט שהיה רשום עליו קטלני!!! (כמובן שלא ניתן לו שום שוק באמת אלא הוא רק צעק ושיחק אותה) כלומר יש הרבה השפעה לכוח הסיטואציה מעבר לגורמים אישיים.
אני שוב מתנצל כלפי כל חברי הפורום שזה לא רלוונטי לשרשור וזה לא מעניין אותם.
godZilla
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 22, 2009
הבעות תודה: 23
מספר הודעות: 404

#8824  נשלח: ה' 28/04/2011 22:05

truejoker כתב:
למצודת ברסט יש אולי כתוביות ? כי אחרת איך אתם רואים אותו ?

יש כתוביות ברשת.
דוברי רוסית יכולים לראות בלי

זיו, כל הכבוד!

נערך בפעם אחרונה על-ידי godZilla בתאריך ו' 29/04/2011 0:23, נערך סך הכל פעם אחת
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7330

#8825  נשלח: ה' 28/04/2011 23:33

A serious man

אני זוכר שראיתי פה ביקורות בפורום. לא זוכר כבר מה הביקורות האלה אמרו אבל אני ממש התאכזבתי מהסרט.
לא בא לי אפילו לספר על מה הסרט חוץ מזה שהוא הזוי

2\10 ובאמת שאני לא נותן כאלה ציונים
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7330

#8826  נשלח: ה' 28/04/2011 23:37

RED HILL

הסרט עשוי בצורה גרועה מאוד. למרות זאת, הוא לא גרוע מאוד. הוא חלש אבל מעביר את הזמן.

שוטר חדש מגיע לעיירה באוסטרליה.לאט לאט מתברר לו שהממונה עליו ורוב הקולגות שלו אנשים רעים. פושע נמלט מאיים על העיר וכולם יוצאים למנוע ממנו.

5.5\10
IamEzio (דוד)
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Jul 05, 2010

הבעות תודה: 495
מספר הודעות: 6726

#8827  נשלח: ה' 28/04/2011 23:39

מי שרוצה סטים הזויים שפשוט יראה את The box

הסרט הכי חסר טעם , מיותר , הזוי שראיתי בזמן האחרון .

אני נותן לו 10/10-

ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3687
מספר הודעות: 36613

#8828  נשלח: ה' 28/04/2011 23:44

The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec
בתחילת המאה ה-20, סופרת צעירה יוצאת למצרים להביא איתה מומיה על מנת להחיות אותה מכיוון שבידע הידע כיצד לרפא את אחותה החולה. הבעיה שהפרופסור שאמור לעזור לה, נכנס לכלא מכיוון שהוא עורר ביצת דינוזאור אשר מטילה את חיתתה על פריז.

יותר מידי פעמים בסרט לא הבנתי מה הקשר בין הדמויות. למה הפרופסור עורר דינוזאור? מאיפה הוא יודע להעיף דברים באויר? למה שהוא יעזור לסופרת? יש עוד מלא שאלות פתוחות, אך אם תתעלמו מזה, תגלו סרט מושקע למדי מבחינת תפאורה, איפור ולבוש, עם מקבץ אפקטים טובים וגם תזכו לחייך קצת מהבדיחות הטיפשיות.
הסרט דובר צרפתית ונכתב ובויים על ידי לוק בסון.
7/10
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 717
מספר הודעות: 4976

#8829  נשלח: ו' 29/04/2011 9:04
I love you man

קומדיה חביבה על בחור שמחפש Best Man לחתונה שלו כי פתאום התברר לו שאין לו ממש חברים ובארה"ב אם אין לך Best Man אתה כמעט מנוע מלהתחתן.

ואז מתחיל המצוד אחרי החבר הטוב שיוכל למלא את התפקיד הנכסף

הסרט מתחיל חלש והאצבע רפרפה על כפתור ה FF אבל לא לחצה ולאט לאט הסרט תופס מתחיל לעניין ואפילו מצחיק

ראינו את הסרט קבוצה של 8 גברים עם היו צחקוקים ולעיתים אפילו פרצי צחוק. כך שאפשר לומר שכולם נהנו

שווה ביותר להעביר ערב קליל

7/10
yarino
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007
הבעות תודה: 103
מספר הודעות: 2711

#8830  נשלח: ו' 29/04/2011 11:19

The Rite
כומר צעיר שסיים את לימודיו מגיע לאיטליה לעבור הכשרה ע"י כומר מתמחה (אנטוני הופקינס)כיצד לבצע גירוש שדים.

7/10
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 537
מספר הודעות: 14265

#8831  נשלח: ו' 29/04/2011 11:27

צריך בזה התמחות מיוחדת? אז זו הסיבה למה זה לא הולך לי אף פעם!
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 89
מספר הודעות: 3675

#8832  נשלח: ו' 29/04/2011 11:31

Perfect Creature

במציאות חלופית הערפדים שולטים בניו זילנד. הכנסיה היא אוסף של ערפדים שבמשך 300 שנה מגינים על האנושות החלשה וניזונים ממנה מבלי לרצוח.
מי שהצליח לעבור את השורה הקודמת וממשיך לקרוא הוא:
א. חובב סרטי ערפדים
ב. חובב b-movies
ג. לא זיו...
ד. כל התשובות
יש בסרט ערפד ששובר שורות ומתחיל לרצוח בני אדם. בעצם בגלל מחלה שהוא מפיץ. נערך מצוד אחריו והסוף צפוי. מעבר לזה אין הרבה בסרט. פילוסופיה ערפדית בלי הרבה אקשן או מתח.
4/10

נערך בפעם אחרונה על-ידי OferL בתאריך ו' 29/04/2011 14:59, נערך סך הכל פעם אחת
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 417
מספר הודעות: 31580

#8833  נשלח: ו' 29/04/2011 13:24

זיו דווקא לא חובב ערפדים...
DorM (דור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 11, 2008
הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4201

#8834  נשלח: ו' 29/04/2011 14:41

זיו חובב זומבים....
blknom1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2009

הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 1278

#8835  נשלח: ו' 29/04/2011 14:50

זיו כחובב זומבים מה דעתך על REC? (האם שמעת על הסרט הספרדי הנפלא הזה?)
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  588  |  589  |  590  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה