מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 596 מתוך 1458
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  595  |  596  |  597  | ... |  1456  |  1457  |  1458  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3696
מספר הודעות: 36679

#8926  נשלח: שבת 14/05/2011 8:22

Shadow
בני זוג אשר מטיילים באופנים בטבע מצליחים לעצבן זוג ציידים אשר רודפים אותם במטרה להורגם. הם הולכים לאיבוד ביער ואז תופס אותם זקן גרמני שרוצה לבדוק להם את האיברים הפנימיים.

כבר עשו בערך 150~ סרטים דומים בהם חוטפים אנשים ומתעללים בהם, אז מה נשתנה פה לעומת שאר הסרטים? האמת שלא הרבה. הסרט לא מצליח ליצור מתח כמו שצריך, קטעי ה- Gore לא גרפים וזה בסדר גמור אם היו לפחות נותנים לנו לדמיין מה שהולך שם, אבל גם זה לא היה. הגרמני בעל חזות מעצבנת של Alien שרק דורש איזה אגרוף שמישהו יביא לו (ועד סוף הסרט אף אחד לא הרים את הכפפה) וגם הבחורה שהסתובבה בסרט, משום מה נעלמה במחציתו ללא הסבר. אל תגרמו לי להתחיל לדבר על הסוף שבכלל היה גרוע. מה טוב בסרט? השאלה נשארת ללא מענה.
דלגו בכיף.
4/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
nirmv (ניר)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 19, 2006
הבעות תודה: 81
מספר הודעות: 1150

#8927  נשלח: שבת 14/05/2011 9:54

Source Code

קולטר סטיבנס מתעורר פתאום ברכבת נוסעת, באמצע שיחה עם מישהי שקוראת לו שון.
תוך כמה דקות הרכבת מתפוצצת כליל, אך סטיבנס לא מת, הוא מתעורר שוב בתוך תא סגור.
מסתבר שהוא חלק מיחידה צבאית סודית עם טכנולוגיה מיוחדת.
עכשיו משחזירים אותו שוב לאותה נקודת זמן לפני פיצוץ הרכבת, הפעם עם משימה. לא הצלחת ? שוב.

מותחן טוב. מעניין, מותח, לא צפוי, משאיר אותך צמוד לכסא לאורך כל הסרט. מומלץ.

8/10

avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2475

#8928  נשלח: שבת 14/05/2011 11:23

ziv_r כתב:
I Am Number Four
ילד עם כוחות אשר בורח כל חייו, מואס ומחליט להתמודד מול החוצנים שרודפים אחריו.

זה היה יכול להיות סרט טוב. מה כבר רע בילד עם כוחות שמעמיד במקום את הבריונים של התיכון וסוחף את היפהפיה המקומית ולקינוח מכסח כמה חוצנים? ובכן, אנשים צופים בסרטי Superheroes בשביל לראות אנשים מעופפים, לייזרים מהעיניים, כדורי אש וכדומה. מה רבה האכזבה כאשר הכוחות של הכוכב מסתכמות בזוג פנסים מהידיים ומעין טלקינזיס בסגנון Star Wars משודרג. גם אני לא האמנתי. מעבר לכך, הסיפור מכיל יותר מידי חורים ודברים שסתם נדמה שהוכנסו בשביל לסגור פינות או להכניס עניין שלא קשור. הסיפור הדבילי גם הופך את הסרט למתאים לגילאי טיפשעשרה בלבד.
פסקול DTS-HD Master Audio בינוני.
כמו השם של הסרט, ככה גם הציון.
4/10

מצטרף לביקורת ומסכים עם רובה.
אכן סרט ילדותי, עם כי אני קצת פחות ביקורתי בציון בשל ההצטרפות של הבחורה (מספר 6),
והוא מקבל ממני
6/10

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Aug 30, 2009
הבעות תודה: 12
מספר הודעות: 684

#8929  נשלח: שבת 14/05/2011 22:09

Kill The Irishman

סרט מבוסס על סיפור אמיתי,
הסרט מספר על המאפיונר האירי דני גרין
ששלט בעולם התחתון של קליבלנד בשנות ה-70 המאוחרות.

סרט פשע נחמד, הרבה שחקנים טובים ומוכרים,
מתאר יפה את תקופת שנות השבעים, עיצוב וינטאג מקסים, מכוניות יפיפיות...

8/10
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#8930  נשלח: א' 15/05/2011 9:31

Vanishing on 7th Street
מספר אנשים מגלים כי הסובבים אותם נעלמו כאשר הם משאירים אחריהם רק את בגדיהם והם נשארו בחיים מכיוון שהם החזיקו אביזר שהקרין אור (פנס, סיגריה...). האנשים מנסים לשרוד על ידי אגירת סוללות ופנסים, אך עם הזמן, הימים נהיים קצרים יותר והחושך טומן בתוכו סכנות.

אני לא יודע מה חשבו לעצמם היוצרים של הסרט עם הביצוע והסיפור הזה. לפנינו 90 דקות של חיפוש סוללות, שאלות קיומיות ומשחק עם פנסים ומכונית גרוטאה. הצלחתי להשאר ער עד לתום הסרט בשאיפה לקבל תשובות מי זה החושך, מי מסתובב בתוכו ולאן כל האנשים נעלמו. האם קיבלתי? תנחשו. האם הסרט שווה צפייה? תנחשו שוב.
פסקול DTS-HD Master Audio עם כמה Rumbles טובים לסאב המנומנם וזהו.
1/10
DorM (דור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 11, 2008
הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4201

#8931  נשלח: א' 15/05/2011 10:13

כל הכבוד לך זיו על החוזק לצפות בסרט הזה, אני פסלתי את הסרט רק מהציון של בIMDB.
rm571
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 12, 2010
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 134

#8932  נשלח: א' 15/05/2011 22:09

בעוד יומיים אני מקבל את ה dvd בלו ריי, צריך המלצה לסרט פעולה עשוי טוב עם אפקטים טובים כדי לבחון את המערכת הקולנוע הביתית עם ה dvd הנ''ל..
בתודה מראש.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 279
מספר הודעות: 4638

#8933  נשלח: א' 15/05/2011 23:21

I saw the devil
(קוריאה)

חברתו של סוכן פדרלי נרצחת באכזריות על ידי רוצח סדרתי. הסוכן עולה על עקבותיו ומתחיל בנקמה שהופכת למשחק כוחות אלים של צייד וטרף.

מותחן פסיכולוגי מעולה ויוצא דופן, כזה שזוכרים אחרי הרבה זמן ויוצאים ממנו בהרגשה שעברת חוויה. האלימות מאוד קשה וברוטלית (ראו הוזהרתם), אבל בניגוד להמון סרטים בהם זה העיקר, פה זה הגיוני ומשרת את העלילה. המשחק, הצילום, האווירה, כמעט ללא רבב.

אני לא נותן הרבה ציונים גבוהים, אבל לו מגיע.

9/10
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 721
מספר הודעות: 4984

#8934  נשלח: א' 15/05/2011 23:33
Its Kind Of A Funny Story

סרט משגע על משוגעים ועל משתגעים ועל מה שביניהם.

נער סבור שהוא אובדני, הוא סובל מהרבה התקפי דיכאון מחליט לבקש עזרה הוא הולך לחדר מיון ומוצא את עצמו מאושפז במחלקה הפסיכיאטרית של בית החולים.

כמו כל מחלקה כזו הדמויות בה מאוד ססגוניות ומאוד רב גוניות. לא הביאו את משתתפי קן הקוקיה למחלקה אבל הביאו כמה שמזכירים את הדמויות משם.

לתוך הקלחת הזו הנער נזרק ומוצא איזה סעד בדמות אחד החולים שנראה די שפוי בתחילה

הסרט מלא בהתנהגויות הורמונליות של גיל הטיפש עשרה ומראה שההתנהגות של המבוגרים לא פחות מבולבלת.

לדעתי הסרט מקסים מלא טוב לב ופרגון הדדי

מאוד מהנה במיוחד אם האישה מצטרפת לצפייה

8/110
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2102
מספר הודעות: 35810

#8935  נשלח: ב' 16/05/2011 9:46

Julias Eyes

אחותה העיוורת של ג'וליה נמצאת תלויה במרתף ביתה, אך ג'וליה מסרבת להאמין שאחותה התאבדה. ג'וליה, המאבדת גם היא אט אט את ראייתה, מחליטה לחקור את הנושא.

סרט מתח ספרדי המביא עימו רעיון די מקורי (או לפחות לא אחד שנלעס שוב ושוב ושוב) בסירטי מתח דבר המאפשר לו ליצור סצנות מעניינות, אך למרות הכל נופל לכמה קלישאות בתחום. המשחק של רב השחקנים מצויין, הסרט עצמו יותר מסביר, אך בהחלט יכל להיות הרבה יותר טוב. אני אישית הבנתי די מהר מי הרוצח, דבר שקצת הרס את ההנאה.

סה"כ סרט מומלץ.

7/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#8936  נשלח: ב' 16/05/2011 9:56

In a Better World
שני סיפורי משנה אשר עוסקים בשני ילדים צעירים בבית ספר, האחד איבד את אימו למחלת הסרטן והשני הוריו פרודים.

פיהוק ארוך ומתמשך ללא פואנטה.
2/10
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3392
מספר הודעות: 67706

#8937  נשלח: ב' 16/05/2011 10:01

Resident evil afterlife

העתק מאוד לא מתוחכם של MATRIX, כאשר בפרק מופרך זה של סדרה אין סופית זו שוב אליס טסה (מאיפה כל הדלק!?!) ברחבי העולם בחיפוש אחרי אותו מקום שאולי יוכל להגן על בני האנוש מהזומבים. הפעם יש להם גם מנהיג, אחד ממנהלי umbrella שעבר מוטציה ועכשיו חובש משקפי שמש (מישהו אמר מטריקס)? כמות השטיקים דמויי מטריקס (חשבתי נמאס לאנשים להעתיק את זה) אין סופי, רק שהפעם זה בתלת מימד...

5/10

Youth without youth

סרט מוזר על אדם בן 70 בתחילת מלחמת העולם השניה, אשר לאחר פגיעת ברק חוזר לפתע לשנות השלושים שלו, מה שמאפשר לו גם להתהולל (בעיקר עם שליחות שונות ומשונות של הרייך השלישי שמנסה להבין איך הוא הפך לצעיר) וגם לנסות ולהשלים את עבודת חייו - ספר מתיש על מקורות השפה והתרבות האנושית. חייו משתנים כשהוא פוגש מישהי שפגע בה ברק אשר גורם להשפעות שונות לחלוטין עליה.

רעיון חביב, סיום מתיש.

7/10

Fair game

במשחק הפוליטי, כל העולם קורבן. סיפור מרתק על הפוליטיקה שמאחורי הקלעים של מכונת הכסת"ח של ג'ורג' W בוש בנסיון להגן על כך שהוא כביכול החזיק במידע קונקרטי על כך שסדאם חוסיין ניסה להשיג נשק אטומי.

9/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 279
מספר הודעות: 4638

#8938  נשלח: ב' 16/05/2011 10:11

oferlaor כתב:
Resident evil afterlife

העתק מאוד לא מתוחכם של MATRIX, כאשר בפרק מופרך זה של סדרה אין סופית זו שוב אליס טסה (מאיפה כל הדלק!?!) ברחבי העולם בחיפוש אחרי אותו מקום שאולי יוכל להגן על בני האנוש מהזומבים. הפעם יש להם גם מנהיג, אחד ממנהלי umbrella שעבר מוטציה ועכשיו חובש משקפי שמש (מישהו אמר מטריקס)? כמות השטיקים דמויי מטריקס (חשבתי נמאס לאנשים להעתיק את זה) אין סופי, רק שהפעם זה בתלת מימד...

5/10

אפילו ההמשכים של המטריקס היו העתק לא מחוכם של המקור.
guy_k
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Nov 19, 2005
הבעות תודה: 14
מספר הודעות: 899

#8939  נשלח: ב' 16/05/2011 10:18

נאום המלך...
חביב, ראינו, חייכנו, המשכנו הלאה...

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#8940  נשלח: ג' 17/05/2011 7:54

Kill the Irishman
דרמה תקופתית אשר מתרחשת בשנות ה- 70' ומגוללת את סיפורו של דני גרין, בריון אירי אשר צמח מפועל פשוט לפושע הכי גדול בקליבלנד.

אין כמו לשבור סדרה של סרטים גרועים עם סרט טוב - וזה סרט טוב. קשה לי לשים את האצבע על מה שעושה את הסרט לכל כך טוב, אולי זה האישיות העוצמתית של הכוכב הראשי אשר לא נותן לאף אחד לדרוך עליו (והרבה מנסים), אולי זה הסיפור הטוב של פועל פשוט אשר מטפס למעלה ואולי זה בכלל התיאור של גרין בנסיונו להשתלט ולגדול בקליבלנד בשנות ה- 70' אשר שפעה בכנופיות וגנגסטרים, מה שאני כן יכול לומר שזה סרט ששובר טוב את הבינוניות אשר שורצת כיום בהרבה סרטים.
הסרט מציג גם את מלחמת הכנופיות בשנים הללו אשר מתבטאת בהרבה חיסולים על ידי הטמנת מטעני חבלה אשר כמובן מתפוצצים ונשמעים נהדר מעל פסקול DTS-HD Master Audio.
8.5/10
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  595  |  596  |  597  | ... |  1456  |  1457  |  1458  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה