מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 608 מתוך 1458
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  607  |  608  |  609  | ... |  1456  |  1457  |  1458  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 562
מספר הודעות: 14387

#9106  נשלח: שבת 04/06/2011 15:06

Unknown

מתח ופעולה. סרט המוכיח שביוטוכנולוגיה זה עסק רצחני. ליאם ניסן משחק את ד"ר מרטין הריס המגיע עם אישתו ליז (השחקנית ג'ניוארי ג'יונס המזכירה מאוד בחיצוניותה בתפקיד זה את ניקול קידמן) לכנס בנושא תעשיות מזון וביוטכנולוגיה בברלין. הוא נפצע בתאונה, מתעורר מתרדמת אחרי 4 ימים ומגלה שבזמן שחלף מישהו גנב את זהותו, שוהה במקומו במלון ומבלה עם אישתו ועוד יותר גרוע מזה - אוכל ושותה במקומו בסעודות הנשף של הכנס!

הוא נאלץ להיעזר בג'ינה (דיאן קרוגר) נהגת המונית בה נסע בזמן התאונה ומסתבך עם חבורת רוצחים שכנראה אינה מעוניינת שמרטין ישוב לחיקה האוהב של אישתו ליז.

מה עובד: ליאם ניסן המשחק כאן בתפקיד שקטן עליו בכמה מידות.

מה לא עובד: כמעט הכל. החל מדרך הצגת העיר ברלין הנראית בסרט כמו כרך הומה אדם, מה שבדיוק ההיפך ממה שהיא באמת. העלילה הדורשת מאיתנו להאמין שמישהו המוטל בחוסר הכרה והנושא עליו טלפון ויומן שבהם יש אין ספור רמזים שהוא אמריקאי לא יגלה את נציג הקונסוליה למרגלות מיטתו עם התעוררותו מתרדמת. הסוף הכביכול מפתיע והצפוי מראש עבור כל מי ששם לב למה שקורה במרדף המכוניות.

מי שמצפה לראות סרט טוב עם ליאם ניסן שהוא משעשע ומצחיק כמו Gun Shy יתאכזב. מי שמצפה לראות סרט טוב עם ליאם ניסן שהוא מותח ומלא פעולה כמו Taken גם יתאכזב. מי שסתם רוצה לראות סרט פעולה קליל עם אלמנטים עדינים של מתח נוסח היצ'קוק כנראה יהנה מהסרט.

הציון שלי: עובר, 6/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2476

#9107  נשלח: שבת 04/06/2011 15:58

Huber כתב:
X-Men: First Class

צפיתי בסרט בקיריון בגלובוס מקס, היום היתה הקרנת הבכורה - קרי הקרנה ראשונית של הסרט והם עדיין איכשהו הצליחו לספק איכות זוועתית של ווידאו כולל סריטות, עיגולים שחורים ושאר תופעות שהייתי מצפה להם מפילם שעבר מספר רב של הקרנות ולא סרט שמוקרן בפעם הראשונה. בדיחה.

כבר המלצתי כאן בעבר להתרחק מרשת גלובוס כמו מאש - מדובר ברשת המזלזלת בצופיה באופן בוטה.
רק ילדים וצופים שאיכות dvix סבירה בעיניהם לא ירגישו באיכות האודיו ווידאו העלובה שלהם.

אחרי הטראומה האחרונה שלי מגלובוס כפר-סבא,הגעתי למסקנה כי הרשתות היחידות בארץ הנותנות תמורה ראויה למחיר הן - סינמה סיטי וייס פלאנט.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 280
מספר הודעות: 4649

#9108  נשלח: שבת 04/06/2011 17:00

Huber כתב:
Louis C.K.: Hilarious

מופע הסטנדאפ של בחור שעד עכשיו לא ממש הכרתי אבל שאחרי המופע קראתי קצת לגביו ומסתבר שהיה אחראי לכתיבה בתכניות כגון Late Show with David Letterman, Late Night with Conan O'Brien ועוד. הפעם נראה אותו במופע משלו, שלמרות שחלק קטן ממנו כנראה לא יצחיק את חלקנו (הקשרים לתרבות האמריקאית), חלקו הגדול מצחיק מאוד. הסטנדאפ מליח לחצות גבולות טעם טוב כך שלמי ששי "בטן רכה" עדיף שלא יצפה. כל השאר מוטזמנים לצחוק מכל הלב.

8/10

מצטרף בחום להמלצה.
לגבי הקשרים לתרבות האמריקאית, אין מה לחשוש שלא תבינו. אם אתם רואים סרטים, צופים מדי פעם בקונאן/לנו, אתם כבר תבינו את רוב הבדיחות.
iakovl (יאן לנגרמן)
גורו גאדג'טים
גורו גאדג'טים

הצטרף בתאריך:
  Mar 18, 2009

הבעות תודה: 226
מספר הודעות: 5343

#9109  נשלח: שבת 04/06/2011 17:01

PAUL
קומדיה על זוג חנונים אנגליים שמגיעים מאנגליה לכנס COMI CON בארה"ב ובדרך פוגשים חייזר בשם פול שמבקש מהם עזרה על מנת לברוח מאנשים שרודפים אחריו ולהגיע הביתה.

9/10

כי מקבלים בדיוק את מה שמצפים
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 349
מספר הודעות: 3886

#9110  נשלח: שבת 04/06/2011 17:06

Open House / 2010

ביתם של בני זוג שנפרדו, עומד למכירה. אל הבית מגיע זוג אחר, שמשתלט על הבית ומנכס אותו לעצמו, לאחר שבעלת הבית נכלאה בתוכו.
משלב זה ועד סוף הסרט (אל תדאגו, אין כאן שום ספויילר), לא קורה בסרט כלום למעט זה שבני הזוג "נפטרים" צ'יק - צ'אק מכל מי שמגיע לבית.

הסרט מזכיר במקצת בסגנונו סרטים כמו "משחקי שעשוע" של האנקה, "הזרים" עם ליב טיילר מ-2008, ועוד, אבל לא מתקרב בכלל לרמתם.
רמת משחק בינונית, ותסריט משמים שלא מתפתח לשום כיוון, יצרו סרט צפוי לחלוטין, שלא לומר משעמם. בטח לא סרט אימה או אפילו מתח כמו שהוא קוטלג. פשוט ריקנות אחת גדולה.
שאלות כמו- מי הזוג הרצחני, ולמה הם עושים את מה שהם עושים, ישארו תלויות באויר (ולא כטריגר מחשבתי...) גם לאחר סיום הצפייה, כמו גם השאלה, למה לעזאזל עוד נעשים סרטים עלובים כאלה...

ציון: 4
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2110
מספר הודעות: 35887

#9111  נשלח: שבת 04/06/2011 17:47

Hall Pass

שני גברים נשואים מקבלים מנשותיהם שבוע חופשי לעשות ככל העולה על רוחם ללא תוצאות לוואי מצידן. מכאן כמובן הדברים רק הולכים ומסתבכים.

סרט חביב, בהחלט לא צ'יק פליק - להיפך, זהו סרט שקהל היעד שלו הוא בבירור גברים. למרות שישנם כמה סצנות מעולות בסרט (הקטע עם הג'קוזי, קטע הסיום לאחר הכתוביות, הבחורה שמפליצה במקלחת ועוד) רב הסרט די בינוני.

שווה צפיה רק אם אתם במצב רוח לקומדיה קלילה מאוד, טיפה מטופשת שאינה מצריכה הלפעיל את התאים האפורים.

6.5/10

קוריוז קטן, בתור מעריץ חובב של משפחת בנדי, כל הסרט הסתכלתי על כריסטינה אפלגייט וחשבתי לעצמי "הגברת נראית ממש רע בשביל בחורה בת 30 פלוס". רק אחרי שהסתיים הסרט ובדקתי וראיתי שהגברת כבר בת 40 הבנתי שהיא נראית סביר לגילה.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7347

#9112  נשלח: שבת 04/06/2011 22:46

London.Boulevard

לפי הטריילר הייתי בטוח שמדובר בסרט פעולה. התכלס זה סרט דרמה עם אלמטים קלים של מתח.
מיטשל (קולין פארל), משתחרר מהכלא ומנסה להתחיל חיים חדשים. כמו כל איש עולם תחתון לשעבר, הצרות נדבקות אליו והוא לא מצליח להשתחרר מהבוס שלו. תוך כדי, הוא מתחיל עבודה אצל שחקנית קולנוע מוכרת (קירה נייטלי היפייפיה) כשומר שלה מפני הפאפארצי.

6\10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2110
מספר הודעות: 35887

#9113  נשלח: שבת 04/06/2011 23:26

Slither

הבמאי ג'יימס גאן (שחר המתים, 2004) יוצר מחווה לסרט הטפילים החכם של דיוויד קרוננברג "Shivers". ווילסי היא עוד עיירה קטנה ושקטה בלב אמריקה, שתושביה הידידותיים מתעסקים רוב זמנם בעניינים שלהם בלבד, עד שיום אחד מטאוריט נוחת בשדה פתוח שבעיר ומערער את כל השלווה. גרנט (מייקל רוקר), אחד מעשירי העיירה, יוצא כדי לבדוק את מקום נפילת המטאוריט, אך נדבק בטעות מזחל טפיל שהגיע ככל הנראה מהחלל החיצון ביחד עם אותו מטאוריט. הזחל משתכן במוחו וכתוצאה מכך משתלט על גופו ומשנה את מראהו למפלצתי. כעת מוטלת על אשתו, סטרלה (אליזבת בנקס) ועל ביל, השריף המקומי ובן זוגה לשעבר, המשימה לנסות ולעצור אותו ואת מגיפת הזחלים הטפילים שמתפרצת בעיירה והופכת בהדרגה את כל תושבי העיירה לזומבים ולמוטציות מפלצתיות.

אני אישית מחבב מאוד את השחקן נתן פיליון (Castle, Serenity) וסרטים מהז'אנר הזה כך שעבורי הסרט הנ"ל היה הנאה כפולה. הסרט משלב אימה, GORE וקומדיה במידה הנכונה, מה שחסר שם הוא רק עירום. סה"כ סרט יותר מסביר לז'אנר.

מומלץ לחובבי התחום.

8/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
sufgi (איציק)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 13, 2005

הבעות תודה: 219
מספר הודעות: 3643

#9114  נשלח: א' 05/06/2011 1:34

sanctum
ארבעה חברים שונים כתבו על הסרט הזה, אז אין לי מה להוסיף.
הסרט מומלץ מאוד, והשאיר אותי מרותק למסך.
בנוסף תענוג לראות את הסצינות החשוכות על הקורו.

9/10
pargit
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2007
הבעות תודה: 14
מספר הודעות: 911

#9115  נשלח: א' 05/06/2011 9:04

Tron - המורשת (2010)
סרט המשך נחמד מאד, לא צריך לחשוב יותר מדי, קצת אקשן קצת בדיוני...
פסקול dts-ma נחמד מאד (למרות ששמעתי בווליום נמוך כי כולם ישנו)...
7/10
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3697
מספר הודעות: 36690

#9116  נשלח: א' 05/06/2011 9:16

Unknown
אדם אשר נסע לברלין לכבוד כנס ביוטוכנולוגיה חשוב, נקלע לתאונת דרכים. לאחר שהוא מתעורר מתרדמת בת 4 ימים, הוא מגלה כי מישהו גנב את זהותו, מסתובב עם אישתו אשר משתפת פעולה בקנוניה ונמלט ממתנקשים. הוא נעזר בנהגת מונית ויחדיו הם נוסעים לסכל מזימת ריגול בינלאומית.
עם ליאן ניסן.

זוהי מעין גרסה מודרנית ל- The Bourne Identity, רק עם הרבה פחות מכות וזריזות ידיים. כל מילה נוספת מיותרת.
6/10
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 42
מספר הודעות: 2328

#9117  נשלח: א' 05/06/2011 9:21
X MEN FIRST CLASS

יש לציין שהגעתי באיחור של כ- 10 דק' לתחילת הסרט, אבל אני לא מאמין שזה מייצר הבדל מהותי בהתרשמות מהסרט.
לחיוב: שחקנים מצויינים. באמת שלא פשוט להיכנס לנעליים הצעירות של איאן מקלן ופטריק סטיוארט, אבל השחקנים עושים זאת בגדול. בייחוד השחקן שמגלם את מגנטו ועושה כבוד לדמות.
רוב הקאסט טוב וגם חלק מסצינות הפעולה לא רעות בכלל.

כרגיל, יש קצת דילמות לגבי מקום יוצא הדופן בחברה, אבל לא משהו מעבר למה שראינו בסרטים קודמים של הסדרה.
אני בדעה ששלושת הסרטים היו מצויינים ושוולברין היה מהנה למדי, אך לא שמר על אותה רמת עניין כמו השלושה.

לגבי הפריקוול יצאתי בתחושות מעורבות. מצד אחד, הוא בהחלט מותיר חשק לראות את הסרט הבא (עדיין יש פער זמנים גדול בין הסרט הזה לבין הפרק הראשון בסדרה). מצד שני הוא לא זורם טוב. מאוד אהבתי את קיק-אס, סרטו הקודם של מתיו ווהן, בימאי סרט זה. אבל...פה אין לו את הזרימה והקצב שהיו באותו הסרט. קיק אס היה מאוד קליל בחלקו ומאוד קודר בחלקו והבימאי דילג בכשרון מהאחד לשני. כאן לעומת זאת, הקטעים הקלילים לא באמת מבדרים והקטעים הכבדים לא מקדמים את הסרט היטב (למעט הקטעים עם מגנטו בשואה שהם מאוד חזקים).

סה"כ הייתי נותן לסרט 7.8 מתוך 10. אפשר מאוד ליהנות ממנו, אבל אני חושב שעדיף לבוא עם ציפיות מוגבלות וגם לדעת שהוא לא עומד בקנה אחד עם הקצב של הסרטים האחרים בסדרה.

אגב, אני ראיתי אותו בר חן גבעתיים וזה קולנוע מצויין. יוצא לי לקרוא פה על הזוועות שבחלק מבתי הקולנוע ואני ממליץ למי שבאיזור לבקר בקולנוע זה, שהוא בן 4 שנים סה"כ וליהנות מחווית צפייה כמו שצריך.

גורו גאדג'טים
גורו גאדג'טים

הצטרף בתאריך:
  Mar 18, 2009

הבעות תודה: 226
מספר הודעות: 5343

#9118  נשלח: א' 05/06/2011 11:04

Hanna
סרט טוב אבל קצת מאכזב לקראת הסוף.
7/10

Priest
באופן מפתיע, סרט ערפדים/אקשן די מוצלח... אהבתי במיוחד את הפתיחה
מקווה לראות סרט המשך כי לפי הסרט הזה יש חתיכת "סוף פתוח" שלא פוגם אבל בעלילה או בסרט עצמו. רק נותן הכנה ל 2 במידה ויצא
8/10
blknom1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2009

הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 1280

#9119  נשלח: ב' 06/06/2011 11:20

oferlaor כתב:
sam22

מה שמדהים בסרט הזה הוא בכלל לא העלילה. זה סרט שבתאכלס קורה בו מעט מאוד. הדיאלוג והמשחק פשוט קרעו אותי. הדיאלוג שנון להפליא, הטכניקות והצילום וכמובן גף ברידג'ס שמתעלה על עצמו כאן.

אני חייב לומר שבשנים האחרונות האחים כהן נעו מסרטים מבריקים לחלוטין (no country) לסרטים מוזרים (Burn after reading) עד כדי מופרכים (היהודי הטוב). כך שזה היה סוג של הימור.

קשה לומר שזה סרט טוב כמו no country for old men, אבל הוא בהחלט בשכונה.

ישבתי כמעט כל הסרט עם חיוך דבילי מאוזן לאוזן... זה סרט ארוך, אבל זה עובר כאילו כלום ודי התבאסתי שהוא נגמר. בקלות הייתי סוחב עוד שעה של סרט...

היילי סטיינפלד, הילדה בסרט, היא פשוט כוכב עולה. היא כשרונית להפליא, אינטיליגנטית ושחקנית מעולה. הנפילה היחידה היתה מאט דיימון שלדעתי היתה טעות קשה בליהוק.

מסכים לכל מילה שעופר כתב. האחים כהן חזרו למסלול הנכון (אחרי מספר סטיות לא מחויבות המציאות)..
blknom1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2009

הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 1280

#9120  נשלח: ב' 06/06/2011 11:35

cell 211

הבמאי הספרדי דניאל מונזון כתב (בשיתוף עם התסריטאי חורחה גאריחצ'ווירה) יצירת מופת של ממש.
עלילת הסרט מתמקדת בסוהר חואן אוליבר (אלברטו אמאן הנפלא) אשר עתיד לעבוד באחד מבתי הכלא הקשוחים ביותר בספרד. מנגד עומד מלמאדרה (לואיס טוסאר המאיים), אסיר עולם השולט בכלא ביד רמה.
סרט נטול שטיקים הוליוודיים אלא כזה שנותן לך את האגרוף בבטן בדיוק במקום שכואב.
לעניות דעתי זהו ההבדל המהותי בין הקולנוע הספרדי (גם הבריטי והצרפתי) לבין האמריקאי (הוליווד), בהוליווד חשוב שהסוף יהיה כזה שיוציא את הצופה "נינוח", הטוב מנצח, הרע מפסיד - מאוד תבניתי וברור. לעומת זאת, ב-CELL 211 מעמיד מונזון את הצופה מול סצינות כואבות וקשות, כאלה שמטרידות את שלוותך, הוא לא מנסה להתחנף אלא הוא מעמיד את הדמויות בסיטואציות שעלולת לקרות במציאות היומיומית הקשה הקיימת בבתי הכלא ( מזכיר את הסדרה הנפלאה "אוז" שגם היא לא ניסתה להתחנף אלא הביאה את עולם האסירים כמות שהוא).

שווה מאוד !

9/10

morning glory

בניגוד לתא 211 הפעם החלטנו (אשתי היקרה ואנוכי) לראות את האריסון פורד שר את שירת הברבור שלו (או לפחות כך חשבנו) בקומדיה קלילה אבל האמת היא שמאוד אהבנו את הסרט.
עלילת הסרט מספרת על בקי פולר (רייצ'ל מקאדאמס בתפקיד בלתי אפשרי - כמות המלל שהיא מוציאה מהפה פשוט מטורפת.. ) אשר מקבלת את תפקיד חייה - מפיקה ראשית בתכנית בוקר ( עם אחוזי רייטינג שהיו מביישים גבינת 1/2 אחוז של תנובה...) דיאן קיטון הבלתי נלאית היא מגישת התכנית ואילו האריסון פורד (בתפקיד באמת ענק) משחק את מייק, תחקירן בעל אגו מנופח, אטימות רגשית והמון המון כעסים חבויים (וגם כאלה שלא חבויים), אשר זכה בכל פרס אפשרי והמגויס על ידי בקי לשמש כמגיש בתכנית הבוקר לצידה של קיטון.
הסרט לא מצחיק בטירוף אבל בהחלט נחמד לראות כיצד מתנהלת תכנית טלוויזיה, קיטון ופורד פשוט נפלאים והסרט מעביר שעתיים בכייף.

7.5/10
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  607  |  608  |  609  | ... |  1456  |  1457  |  1458  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה