האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 623 מתוך 1424
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  622  |  623  |  624  | ... |  1422  |  1423  |  1424  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
LinkMattan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2008
הבעות תודה: 16
מספר הודעות: 437

#9331  נשלח: ה' 30/06/2011 12:53

ziv_r כתב:
LinkMattan,
הרבה פעמים בסרטי אנימציה, ממקמים מספר בדיחות למבוגרים מכיוון שיודעים שהם בהרבה מקרים מתלווים לילדים לצפייה. בסרט הזה לא היו בדיחות כאלו או רמיזות דומות (בסרט The Incredibles למשל, המצב שונה). בנוסף, המוטיבים של הסרט די פשוטים ופונים לילדים.
כמעט אחרון, הסרט בהפקת Nickelodeon.
אחרון, הדירוג של הסרט לפי MPAA הינו PG.

אבל עזוב שטויות, בסופו של דבר שנינו נהננו מהסרט ואנחנו ממליצים עליו

ֿ
אני מסכים שהמוטיבים של הסרט די פשוטים, אבל אם אני יודע שאם בתור ילד הייתי רואה את הסרט, הדמויות היו נחקקות בזכרוני בצורה לא בדיוק אידיאלית. אבל הייתי ילד פחדן, אז אולי אני לא בדיוק רפרנס.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Pavelz (pavel)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 4032

#9332  נשלח: ה' 30/06/2011 13:15

LinkMattan כתב:
Transformers 3

המילון העברי לא מספיק עב-כרס כדי לתאר כמה הסרט הזה גרוע. גרוע עד כדי כך שהוא פוגם בהנאה של האפקטים המדהימים והסאונד המשובח. רמת הקיטש האמריקאי של מייקל ביי לא יכלה להיות יותר מטופשת. עלילה? לא ציפיתי למשהו מטורף, אבל מה כבר ביקשתי, טקסטים חביבים? אבל לא, במקום זה קיבלנו אוסף של סצינות סטריאוטיפיות אמריקאיות מסרט אסונות/חיזרים אמריקאי. שלא נדבר על הכוסית התורנית, שכשרון המשחק שלה יותר תואם לסרט של אוטיסטים.

מה עוד? אה כן, גם היו חייבים לצרף חבורה של לוחמים כושים עם הדיבור הכושי הכאילו-מצחיק כדי לפנות גם לקהל הזה ולהיות סרט חובק עולם וגזע (אני לא גזען, אבל בסרט שכולו לבנבנים פתאום לצרף חבורה של כושים רק כדי להיות פוליטקלי-קוקרט או מצחיק זה פשוט מגוכך). עוד משהו - התסריט כל כך מזורז וזול שפשוט זה כבר גבל בזלזול באינטליגנציה של הצופים. לדוגמא, יש קטע אחד שלם שאופטימוס-פריים מושבת מהקרב הגורלי רק כי.... הוא נתקע בחבלים באוויר (לא יודע מאיפה הגיעו) והוא קשור... או... *ספויילר* הקרב הסופי הוכרע בגלל פיסת עיתון שעפה במקרה על הפנים של הנבל האנושי בסרט. תגידו, אתם רציניים? אני מחרים מהיום כל סרט של מייקל ביי.

לסיכום:
הטוב: אפקטים.
הרע: כל השאר.
המכוער: האנשים המעצבנים מאחורי שצחקו כל הסרט. אתם רציניים?

1/10

Well put!

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 29, 2007

הבעות תודה: 123
מספר הודעות: 2112

#9333  נשלח: ה' 30/06/2011 16:27

Tucker And Dale vs Evil
לא בדקתי מספיק דפים אחורה כרגע בשביל לראות תגובות אחרות לגבי הסרט , אבל בכיית , תחסכו מעצמכם את הבזיון הזה לא מגיעה לסרט הזה אפילו ביקורת.
iziko
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 14, 2007
הבעות תודה: 5
מספר הודעות: 1170

#9334  נשלח: ה' 30/06/2011 21:03

RANGO

מספר את סיפורה של זיקית "החיה בסרט" במדבר מוהבי בכפר קטן של יצורים המשוועים למים.

יותר מזה הסרט לא שוה את ההשקעה עם כל הכבוד לדיבוב של ג'וני דפ.

אצלי 10\6 וגם זה בחסד.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 234
מספר הודעות: 4293

#9335  נשלח: ה' 30/06/2011 22:14

Insidious

אימתון חדש של הבמאי ג'יימס וואן (SAW). ילד נכנס לתרדמת פתאומית וחסרת טיפול ובמקביל קורים בבית דברים מטרידים ומוזרים. ההורים שלו, בצעד נואש, נעזרים באישה שיש לה יכולות "תיקשור" כדי לנסות להבין מה קרה.

מבחינה טכנית הסרט מהוקצע, עם ויזואליות וסאונד טובים שעוזרים להגביר את תחושת הלחץ.

חבל רק שהסיפור והדיאלוגים לא עזרו לשדרג את הסרט לפוטנציאל המלא שלו. מי שראה מספיק סרטי אימה יזהה את המוטיבים הרגילים. חברה שלי נלחצה קצת ולא רצתה להמשיך לראות אחרי 20 דקות, אז אולי מי שלא רגיל לסרטים האלה יושפע יותר ממני.

לסיכום זה מה שאפשר לכנות "הלחם והחמאה" של הז'אנר. לא מדהים אבל מספיק טוב כדי להנות ממנו. למרות שהוא נצמד לתבנית קלאסית הוא מציע לא מעט רגעים מלחיצים.

מי שאוהב סרטים כאלה יקבל את ה "פיקס" שלו, מי שמחפש משהו מקורי יותר אולי יתאכזב. לשיקולכם בלבד.

7/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1735
מספר הודעות: 30917

#9336  נשלח: ו' 01/07/2011 18:16

Rango

רנגו הוא זר מוזר שיד הגורל מביאה למערב הפרוע וזאת על מנת לשחק את תפקיד הגיבור המושיע.

סרט אנימציה משעשע ומהנה בכיכובם של מספר רב של דמויות מוזרות ומעניינות. רמת ה CGI/אנימציה בסרט מהגבוהות ביותר שיצא לי לראות בשנים האחרונות, פשוט מדהים כמה התחום הזה מתקדם מבחינה טכנית. היו כמה סצנות שיכולתי להישבע שהן לקוחות מתוך סרט אמיתי של הנאשיונל גיאוגרפיק.

את הדמות הראשית מדובב ג'וני דפ ובסרט מופיע דמות הנקראת "רוח המערב" שמזכירה באופן די מובהק את קלינט איסטווד (לפחות את הדמויות בהן הוא שיחק בסירטי המערב הפרוע בקיירה שלו).

מבחינת ה"פאן פקטור", קצת פחות מידיי בדיחות לטעמי ואולי מכיוון שהסרט אמור פנות לגיל הרך ומדורג בהתאם - חלקן לא ממש שיעשעו. למרות זאת פה ושם היו כמה הבלחות מוצלחות והסרט בסה"כ די מהנה.

מומלץ לראות עם כל המשפחה או לבד אם אתה חובבים של סרטים שכאלו.

7/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3234
מספר הודעות: 67078

#9337  נשלח: ו' 01/07/2011 18:21

i love you beth cooper

אחרי ההצלחה של i love you phillip morris הלכתי על הסרט הזה שהשם שלו דומה... במקרה הזה מדובר על יום הסיום של התיכון ותלמיד מצטיין שעולה לנאום מחליט לתת את נאום חייו שבו הוא מכריז על אהבתו לבת' קופר (הבלונדה מ-Heroes זחוחה ובוהקת כהרגלה) ועל הדרך מוציא חבר מהארון, יורד רצח על חלק מהסטונדטים ועושה לו כמה אוייבים בנפש.

היום ממשיך במסע לנסות ולהתקרב לאותה בת' קופר, כאשר זה מצד אחד מצליח מצד שני לא ממש ברור מה האג'נדה של הבחורה עצמה.

סרט טיפה מוזר, עם שחקים מאוד לא מתאימים (פרט לחבר החצי הומו שעושה עבודה יפה עם שתי בחורות בנסיון להבין מה המעמד המיני שלו). בסה"כ לא ממש להיט.

7/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 89
מספר הודעות: 2007

#9338  נשלח: ו' 01/07/2011 22:10
Kill The Irishman

סרט מאפיה/דרמה על עליתו ונפילתו של מנהיג מאפיה אירי, יחסי אהבה/שנאה עם המאפיה האיטלקית ונסיונות חיסול בלתי פוסקים.
ליין ארוך שחקנים טובים.
מהנה וחזק למדי.
שווה צפיה.
7/10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 207
מספר הודעות: 7310

#9339  נשלח: ו' 01/07/2011 22:57

The green hornet

אחרי שקראתי כמה ביקורות לא טובות על הסרט הזה החלטתי בכל זאת לתת לו צ'אנס. לדעתי הסרט לא גרוע בכלל. הוא גם קיבל ב IMDB 6.2.
העלילה עצמה דיי מפגרת אבל זה סרט קומדיה אז את מי מעניינת העלילה? היו כמה קטעים שהצחיקו אותי (כמו בכל סרט קומדיה. אני לא מאלה שנקרעים מצחוק בסרטי קומדיה).

6.5\10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1735
מספר הודעות: 30917

#9340  נשלח: ו' 01/07/2011 23:36

Conan the Destroyer

אחד הסרטים המוקדמים של השרירן הבינלאומי שהפך למושל, ארנולד שוורצנגר. קונאן הוא דמות מיתולוגית שאוספת כמה חברים טובים למסע גילוי של קרן מתוכשטת ויהלום גדול ומבוקש, הכל כדי שיזכה בתחייתה מן המתים של אהובתו. סצנות רבות באקסטראווגנזה הבדיונית הזו צולמו על הסטים של הסרט "חולית" של דיוויד לינץ'. נסיכות יפהפיות, מכשפות, קוסמים, ולוחמים נטולי חת בארץ אגדית המבוססת על קומיקס פופולרי.

זהו הסרט השני בסידרת סירטי קונאן כשהראשון נקרא קונאן הברברי ויצא שנתיים לפני הסרט הנוכחי. הסרט הנ"ל משנת 1984, כמעט בן 30 וגילו ניכר עליו. האפקטים מיושנים, המפלצות נראות כמו יצאו מסרט אימה סוג ג' והמשחק של רב השחקנים לא ממש קיים. אך למרות הכל וכנראה עקב אפקט הנוסטלגיה וגם בגלל שיש תחושה שהסרט לא לוקח את עצמו יותר מידיי ברצינות - נהניתי.

מומלץ אך ורק למי שממש מכור לסירטי פנטזיה ולאלו שרוצים לחזור ולראות סרטים שראו בילדותם.

ד"א - השנה יוצא החידוש לסרט עם השחקן מ Game of Thrones:

http://www.imdb.com/title/tt0816462/

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
Jackel
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 06, 2006
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 426

#9341  נשלח: שבת 02/07/2011 9:01

Huber כתב:
Conan the Destroyer
האפקטים מיושנים, המפלצות נראות כמו יצאו מסרט אימה סוג ג' והמשחק של רב השחקנים לא ממש קיים. אך למרות הכל וכנראה עקב אפקט הנוסטלגיה וגם בגלל שיש תחושה שהסרט לא לוקח את עצמו יותר מידיי ברצינות - נהניתי.

מומלץ אך ורק למי שממש מכור לסירטי פנטזיה ולאלו שרוצים לחזור ולראות סרטים שראו בילדותם.

מזכיר לי כשראיתי את WONDER BOY, אותו משחק מדהים עליו גדלנו ב-SEGA שקיבלנו לבר המצווה.
חודשים של משחק שזכרתי לטוב התערערו לי בשניה וחצי - ישנם דברים שעדיף להשאיר באיזושהי פינה מתוייגת בזכרון: "זכורים לטוב".

לעניינינו:
1. The Lincoln Lawyer - חביב, תמיד נחמד לצפות במתיו מקונהי (אישתי תסכים במיוחד)
8 \ 10
2. Unkown - ליאם ניסן בהצגה נחמדה, לצערי לא כמו ב- Taken
7.5 \ 10
3. The Adjustment Bureau - חביב מאד ולדעתי מומלץ לצפייה -
סוג של תיקון פשוט להסתבכות העלילתית המטורפת של ה- Matrix
9 \ 10

צפייה מהנה
TANDBERG (אביעד כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 06, 2009

הבעות תודה: 140
מספר הודעות: 4149

#9342  נשלח: שבת 02/07/2011 10:50

במסגרת שבועיים ברציפות בקולנוע (ומבצע של סלקום...) הלכנו אתמול לראות את מהיר ועצבני 5.
אני כל כך שמח ששילמנו רק על כרטיס אחד...
עלילה - היו כל כך הרבה חורים בעלילה שהפסקתי לספור.
אקשן - בהחלט, משביע רצון בכל רמה שיש.
סאונד - גלובוס מקס מודיעין, רמקולים צרמו כמה פעמים (ואני לא טיפוס ששם לב בד"כ לניואנסים), הבאסים היו חזקים מדי לא מעט פעמים.
תמונה - ראה הערה מעלה, פסים על המסך, שוב - מזל ששילמתי על כרטיס אחד בלבד.
סה"כ - 6.5/10, הסרט כיף לצפיה, הוא זורם ולא נתקע על שטויות, לא ברור לי תהליכים שקרו בסרט, פתאום דברים קורים עם הדמויות, אני יודע שזה יותר מדי לנתח את זה, אבל יש גבול. בכל אופן - מספר 6 בדרך וThe Rock, מישל רודריגז, ווין דיזל ופול ווקר יהיו שם בוודאות. מי שמצליח להישאר אחרי כותרות הסיום יגלה בדיוק למה.
לא לקולנוע, כן לקולנוע ביתי.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2009

הבעות תודה: 34
מספר הודעות: 1274

#9343  נשלח: שבת 02/07/2011 12:01

TANDBERG כתב:
במסגרת שבועיים ברציפות בקולנוע (ומבצע של סלקום...) הלכנו אתמול לראות את מהיר ועצבני 5.
סאונד - גלובוס מקס מודיעין, רמקולים צרמו כמה פעמים (ואני לא טיפוס ששם לב בד"כ לניואנסים), הבאסים היו חזקים מדי לא מעט פעמים.
סה"כ - 6.5/10, הסרט כיף לצפיה, הוא זורם ולא נתקע על שטויות, לא ברור לי תהליכים שקרו בסרט, פתאום דברים קורים עם הדמויות, אני יודע שזה יותר מדי לנתח את זה, אבל יש גבול. בכל אופן - מספר 6 בדרך וThe Rock, מישל רודריגז, ווין דיזל ופול ווקר יהיו שם בוודאות. מי שמצליח להישאר אחרי כותרות הסיום יגלה בדיוק למה.

בתור מודיעיני אני יכול להזדהות איתך לחלוטין. מאז שפתחו את הסינמה בראשון אני ואשתי החלטנו לוותר על התענוג במודיעין ( עד שיוצאים למה לסבול? )
mta194 (שי שלוס)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 1284

#9344  נשלח: שבת 02/07/2011 12:04

הפרקליטה

קני ווטרס מואשם ברצח שהוא לא ביצע ונשלח למאסר עולם.
אחותו בטי אן הולכת ללמוד משפטים בשביל לייצג אותו והביא לזיכויו.

כמו שנחשתם זהו סרט דרמה שמתמקד בקשר בין האחים, אבל גם מתייחס לאספקטים המשפטים, חיי המשפחה של האחים ועוד.
הטוב -
נהנתי מאוד מהסרט, העלילה זורמת והסרט נמשך בדיוק כמו שרצוי, אין תחושה שהבמאי ניסה למשוך אותו כמו סרטים אחרים בקולנוע (אהמ.. שיעול.. רובוטריקים... שיעול).
הילארי סוונק משחקת את בטי אן נפלא כהרגלה.
סאם רווקוול משלים אותה בגילום האח האוהב אך נתון להתקפי זעם.
מיני דרייבר מופיעה בתור ההפוגה הקומית בסרט ועושה תפקיד מעולה.

הרע -
ראינו את הסרט באולם גלובוס מקס בישפרו סנטר במודיעין.
נראה היה שבמקור הוא תוכנן להיות בסגנון סינמה סיטי ויס פלנט (הוא ממוקם במרכז מסחרי פתוח וענק) אבל האולמות עצמם גרועים. באולם לידנו היה סרט אקשן ככל הנראה ושמענו את הסאונד שלהם יותר טוב מאשר את הסאונד של הסרט שלנו.

המכוער -
הקהל - מכיוון שזו דרמה אז לא היו ילדים קטנים באולם אבל התברר לי שאנשים מבוגרים לא פחות בעייתיים, כולל אישה מבוגרת שדיברה בפלאפון באמצע הסרט.

הציון ב-imdb הוא 7.2 שלדעתי לא משקף.
9/10
mta194 (שי שלוס)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 1284

#9345  נשלח: שבת 02/07/2011 12:05

blknom1 כתב:
TANDBERG כתב:

בתור מודיעיני אני יכול להזדהות איתך לחלוטין. מאז שפתחו את הסינמה בראשון אני ואשתי החלטנו לוותר על התענוג במודיעין ( עד שיוצאים למה לסבול? )

תאמין או לא אבל האולם הוא שיפור אדיר ביחס לבתי הקולנוע בירושלים (על אחד מהם - גלובוס בנייני האומה חבר אמר " אני מעדיף שיורידו לי את כל השערות בגוף בפינצטה מאשר לראות שם סרט")
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  622  |  623  |  624  | ... |  1422  |  1423  |  1424  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה