מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 628 מתוך 1432
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  627  |  628  |  629  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
IamEzio (דוד)
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Jul 05, 2010

הבעות תודה: 492
מספר הודעות: 6711

#9406  נשלח: א' 17/07/2011 1:08

Tamirl, כשאתה מחפש גירסה לסרט פשוט תעבור בין התגובות .. זה חסך לי הרבה GB בTL.

Source Code - אחד הסרטים הטובים יותר שראיתי השנה , עלילה מצויינת לדעתי

8/10

Battle Los angeles - קראתי פה חוות דעת אז ישר הנמכתי את הצפיות שהיו , סרט אקשן לא רע כדי סתם להעביר את הזמן , למרות שהיו כמה חלקים שהיה אפשר להוריד כדי לקצר אותו קצת..

6/10

ocsi
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 18, 2005
הבעות תודה: 112
מספר הודעות: 1609

#9407  נשלח: א' 17/07/2011 1:50

tamirl כתב:

אתה יכול לפרט עוד קצת - לא ברור מה בדיוק הבעיה, נשמע ממך כאילו יש עריכה לא נכונה ?! לא הבנתי...
אפשר להמליץ על גרסא אחרת שאין בה את הבעיה, יש את CHD, היא בסדר ?

למה להתפשר ,יש לך את CtrlHD,לא יהיה לך טוב מזה....ביחד עם ESIR נחשבים למקודדים הכי איכותיים,בתור קבוצות פרטיות,ולא סצנה...
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
pargit
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2007
הבעות תודה: 14
מספר הודעות: 908

#9408  נשלח: א' 17/07/2011 16:03

LinkMattan כתב:
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

+ הרבה יותר טוב מהחלק הראשון.
+ הפתעה - דם ומוות בשפע.
+ צילומים מרהיבים.
+ פס-קול משובח.
+ אפקטים לא רעים בכלל.

- לאלו שמכירים את הסרטים/ספרים בלבד!
- קיטש טהור.
- שלוש הדקות האחרונות של הסרט הן מהמגוכחות שראיתי.

8/10

מסכים מילה במילה חוץ מהקיטש, אני ראיתי את הגרסא הרגילה ולא ה 3D מתוך עיקרון המחיר ההזוי (ומתוך העובדה שראיתי את שודדי הקריבים שהיה אפל מאד והסרט היה חשוך מאד עם המשקפיים אז שיערתי שככה יהיה גם הארי פוטר). סוף הסרט בהחלט מהמגוחכים שראיתי, יכלו לחסוך מאיתנו את הזמן הזה כדי שנגיע לאוטו מהר יותר
TANDBERG (אביעד כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 06, 2009

הבעות תודה: 140
מספר הודעות: 4159

#9409  נשלח: א' 17/07/2011 16:08

רובוטריקים 3 תלת ממד (יש משהו אחר בזה ?)
קשקוש, העלילה והסרט לא קשורים, הבחורה יפיפיה, האפקטים מדהימים. כיביתי במוח את החלק של ההגיון והסרט זרם יופי.
לא נותן ציון, חבל על המאמץ.

mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 239
מספר הודעות: 4386

#9410  נשלח: א' 17/07/2011 20:07

Tucker and Dale vs Evil

טאקר ודייל הם 2 'הילביליס' דרומיים וחברים טובים, שנתקלים בחבורת מטיילים צעירים. בגלל המראה שלהם, הצעירים חושדים שהם רוצחים סדרתיים, מה שגורם למהלך אירועים מוטרף.

מי שאהב את The cottage ו Severance בטח יהנה גם מהסרט הזה שדומה בסגנון שלו, למרות שחסר לו היתרון של ההומור והדיאלוג המושחזים של הבריטים.
הסרט משתמש בארסנל של קלישאות שיש בסרטי אימה על "דרומיים" ובצורה די מוצלחת ומצחיקה, וגם מצליח ליצור דמויות ראשיות שהן לא קרטוניות או נלעגות.

לסיכום, מקורי ומשעשע.

7/10
Hertz33
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2897

#9411  נשלח: א' 17/07/2011 21:00

mulder כתב:
Tucker and Dale vs Evil

טאקר ודייל הם 2 'הילביליס' דרומיים וחברים טובים, שנתקלים בחבורת מטיילים צעירים. בגלל המראה שלהם, הצעירים חושדים שהם רוצחים סדרתיים, מה שגורם למהלך אירועים מוטרף.

מי שאהב את The cottage ו Severance בטח יהנה גם מהסרט הזה שדומה בסגנון שלו, למרות שחסר לו היתרון של ההומור והדיאלוג המושחזים של הבריטים.
הסרט משתמש בארסנל של קלישאות שיש בסרטי אימה על "דרומיים" ובצורה די מוצלחת ומצחיקה, וגם מצליח ליצור דמויות ראשיות שהן לא קרטוניות או נלעגות.

לסיכום, מקורי ומשעשע.

7/10

התחלתי לראות אך נרדמתי. סרט חביב בעיקר בזכות שחקן שאני אוהב ששיחק גם בסדרה "ריפר".
נIMDB אגב יש הרבה תגובות שהסרט צריך להיות סרט קאלט (פולחן) קלאסי.
נו לך תבין אמריקאים
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3658
מספר הודעות: 36438

#9412  נשלח: א' 17/07/2011 22:04

Source Code
בחייל מושתל מוח של אדם אשר נהרג בפיגוע על מנת שישתמש בזכרונות שלו על מנת לפענח את מבצעי הפיגוע. בכל נסיון יש לחייל 8 דקות לנסות ולמצוא את האחראים, אך ככל שהנסיונות מתרבים, הדבר מתחיל להשפיע עליו.

סרט מעט צפוי, כבר ראינו סרטים דומים לזה. מעבר לכך, אין פה שום דבר חדש.
פסקול DTS-HD Master Audio אשר מגיע לגדולה בכל פעם מחדש כאשר הפצצה מתפוצצת.
7.5/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1898
מספר הודעות: 33163

#9413  נשלח: ב' 18/07/2011 19:37

Bubba Ho-Tep

מה המשותף לנשיא קנדי, לאלביס פרסלי ולמומיה מיצרית עתיקה? שלושתם גרים בבית אבות בטקסס...

אני אישית חובב גדול של השחקן ברוס קמפבל עוד מימי Army of Darkness. אישית לרב אינני מתחבר ל B-Movies אך גם בז'אנר הזה יש כמה סרטים אשר יוצאים מן הכלל ומצליחים, לרב בעזרת הומור עצמי רב, להתבלט ולהיות די מוצלחים. לצערי הסרט הנ"ל שבהחלט נכלל בקטגוריה הזו, לא עושה זאת מספיק טוב לטעמי. למרות זאת, הסרט לא לגמרי רע ומידיי פעם עורר בי חיוך משועשע. סה"כ סרט סביר ותו לא, לחובבי B-Movies בלבד לדעתי.

6.9/10

ד"א- הסרט צולם ב 30 יום ובתקציב של מיליון דולר בלבד. למרות שהסרט הוא על אלביס, בסרט לא מושמע שום שיר שלו עקב מגבלות תקציב (התגמולים על כך היו גבוהים מידיי ליוצרי הסרט).

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
Cable_Guy (אורי)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jan 30, 2009
הבעות תודה: 24
מספר הודעות: 527

#9414  נשלח: ג' 19/07/2011 13:59

ziv_r כתב:
TRON: Legacy
הסרט מאוד אומנותי וחזיון לעיניים, אם זה התלבושות, האיפור ובכלל כל התפאורה.
בדומה לסרט The Dark Knight, גם כאן יש לנו יחס מסך משתנה לפי המתרחש על המסך - וזה יופי של אפקט. בסצנות הפעולה המסך פתאום נמתח על מנת להעניק לנו עוד פרטים. גם הפסקול אשר מגיע בפורמט DTS-HD Master Audio מרשים. אחת מסצנות הפעולה הראשונות בעולם הדיגיטלי אשר מכילה גם את שינוי ה AR ל 16:9, מכילה כמות באסים לא פרופורציונאלית לשום דבר. הסאבים שאגו עם קשר רופף מאוד למתרחש על המסך - לא שזה הפריע לי חלילה. לאורך הסרט יש המון חלליות וקטעים דומים עם באסים שיאמצו את הסאב\ים שלכם וינערו מהדרייבר את כל האבק.
אז דיברתי על התמונה המרהיבה ועל הסאונד, מה נשאר, התוכן? לא ממש קיים ולא ממש מעניין. הסרט מהווה יופי של חזיון לעין ולאוזניים ותו לא.
7/10

מסכים עם כל מילה!!!
אהבתי במיוחד את אפקט יחס מסך משתנה לפי המתרחש, אני רק יכול לקוות שבעתיד עוד סרטים ישתמשו באפקט, פשוט משדרג את חווית הצפיה!
הפסקול בפורמט DTS-HD Master Audio פשוט מדהים!

נערך בפעם אחרונה על-ידי Cable_Guy בתאריך ג' 19/07/2011 14:20, נערך סך הכל פעם אחת
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3658
מספר הודעות: 36438

#9415  נשלח: ג' 19/07/2011 14:09

Wrecked
אדם מתעורר ברכב אשר תקוע באמצע יער נטוש לאחר תאונת דרכים. הרגל שלו תקועה ומונעת ממנו לצאת מהרכב והוא סובל מאיבוד זכרון. הוא מגלה סביבו זוג גופות וערימה של מזומנים. לאורך הסרט הוא מנסה להשתחרר ולהגיע למקום מבטחים כאשר לאט לאט חוזר לו הזכרון.
עם אדריאן ברודי.

זוכרים את Buried? הסרטים מעט דומים ממבט ראשון, אך כאן הסיפור יותר פתוח ופחות קלסטרופובי.
האם הסרט עובד? המצוקה של הכוכב הראשי לא ממש משכנעת, לא הרעב ולא הפחד מחיות הטרף. גם התוספת של החזיונות השונים סתם מעצבנת.
סרט בינוני מינוס, לא משהו שתזכרו עוד יומיים.
5/10
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#9416  נשלח: ג' 19/07/2011 18:12

Horrible bosses

3 חברים מתוסכלים מממקומות העבודה שלהם בגלל הבוסים המטורפים שלהם שממררים את חייהם.
הם מחליטים לחסל אותם והכל כמובן משתבש.

אחת הקומדיות המוצלחות בתקופה האחרונה. מומלץ בחום.

8/10
שי-כ (שי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 25, 2009
הבעות תודה: 223
מספר הודעות: 4054

#9417  נשלח: ג' 19/07/2011 20:14

Cable_Guy כתב:
ziv_r כתב:
TRON: Legacy
הסרט מאוד אומנותי וחזיון לעיניים, אם זה התלבושות, האיפור ובכלל כל התפאורה.
בדומה לסרט The Dark Knight, גם כאן יש לנו יחס מסך משתנה לפי המתרחש על המסך - וזה יופי של אפקט. בסצנות הפעולה המסך פתאום נמתח על מנת להעניק לנו עוד פרטים. גם הפסקול אשר מגיע בפורמט DTS-HD Master Audio מרשים. אחת מסצנות הפעולה הראשונות בעולם הדיגיטלי אשר מכילה גם את שינוי ה AR ל 16:9, מכילה כמות באסים לא פרופורציונאלית לשום דבר. הסאבים שאגו עם קשר רופף מאוד למתרחש על המסך - לא שזה הפריע לי חלילה. לאורך הסרט יש המון חלליות וקטעים דומים עם באסים שיאמצו את הסאב\ים שלכם וינערו מהדרייבר את כל האבק.
אז דיברתי על התמונה המרהיבה ועל הסאונד, מה נשאר, התוכן? לא ממש קיים ולא ממש מעניין. הסרט מהווה יופי של חזיון לעין ולאוזניים ותו לא.
7/10

מסכים עם כל מילה!!!
אהבתי במיוחד את אפקט יחס מסך משתנה לפי המתרחש, אני רק יכול לקוות שבעתיד עוד סרטים ישתמשו באפקט, פשוט משדרג את חווית הצפיה!
הפסקול בפורמט DTS-HD Master Audio פשוט מדהים!

חחח... זה באמת היה אפקט? אני חשבתי שיש לי בעיה בסטרימר...
Cable_Guy (אורי)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jan 30, 2009

#9418  נשלח: ד' 20/07/2011 23:50

ziv_r כתב:
Source Code
בחייל מושתל מוח של אדם אשר נהרג בפיגוע על מנת שישתמש בזכרונות שלו על מנת לפענח את מבצעי הפיגוע. בכל נסיון יש לחייל 8 דקות לנסות ולמצוא את האחראים, אך ככל שהנסיונות מתרבים, הדבר מתחיל להשפיע עליו.

סרט מעט צפוי, כבר ראינו סרטים דומים לזה. מעבר לכך, אין פה שום דבר חדש.
פסקול DTS-HD Master Audio אשר מגיע לגדולה בכל פעם מחדש כאשר הפצצה מתפוצצת.
7.5/10

מסכים עם כל מילה (שוב פעם...) חוץ מהציון, לדעתי 7/10 מתאים יותר אבל למה להיות קטנוניים...

נערך בפעם אחרונה על-ידי Cable_Guy בתאריך ה' 21/07/2011 0:18, נערך סך הכל פעם אחת
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#9419  נשלח: ד' 20/07/2011 23:59

source code

חייל משתתף בניסוי סודי שבו הוא נשלח שוב ושוב לגוף של אדם אחר כדי למנוע פיגוע המוני, כשבכל ניסיון יש לו רק 8 דקות לפני הפיגוע.

תחשבו groundhog day פוגש את הסדרה quantum leap (בקשר לזה אני אוסיף למטה הערה בצבע לבן כדי לא לקלקל).

הבעיה היא שאת הרעיון הבסיסי עליו נשען כל הסרט הם מסבירים ב 2 משפטים (ממש כאילו לכותבים לא היה כח לחשוב על זה לעומק..), וזה גורם לסרט להיות פחות אפקטיבי ממה שהוא יכל להיות, וככה כל מה שנותר זה סתם אקשן חביב.
אני לא אומר שאת הכל חייבים להסביר, אבל כשכל העלילה של הסרט נשענת על רעיון אחד, צריך להשקיע קצת יותר ברקע.

כמו שאמרתי, מבחינתי זה היה אקשן חביב ומעניין, הפעלולים לפעמים קצת אכזבו.

7/10 רק בגלל שג'ילנהול היחיד שנראה שעשה שם את כל העבודה.

פרט טריוויה למי שראה (כתוב בצבע לבן):

עוד חיבור לז"זינוק לאתמול" : מי שעושה את הקול של אבא שלו בסרט הוא סקוט בקולה מ"זינוק לאתמול", שגם משתמש בשיחה בביטוי oh boy שהיה אומר בכל פרק..
Cable_Guy (אורי)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jan 30, 2009

#9420  נשלח: ה' 21/07/2011 0:15

יכול להיות שאני לא מחדש לכולם אבל עדיין יש לי המלצה קטנה....
אני עוקב אחרי השרשור הזה בזמן האחרון וראיתי שיחסית יוצא לאנשים לראות סרטים די מעפנים... (פחות משש וחצי בסולם אישי של כל אחד מאיתנו)
נכון שזה עניין סוביקטיבי אבל בעבר המליצו לי על אתר שמבקר סרטים, אני אישית בודק כמעט כל סרט שאני הולך לראות ובדר"כ הדירוג שם די זהה למה שאני חושב ( לעומת IMDb...) וכמובן שיש חריגים, בשביל זה יש את השרשור הזה
בכל מקרה, באתר יש גם סיקור על DVD - ים חדשים שיוצאים וככה אפשר לדעת בדיוק איזה כותרי בלוריי יוצאים בימים הקרובים
מכוון שהאתר לא מתחרה ולא בא במקום השרשור המצוין כאן, לא נראה לי שאמורה להיות בעיה לבעלי האתר עם פרסום התגובה הזו (עופר ומרטין אני מקווה שלא הסתבכתי אתכם... אין לי מטרה או רצון לפרסם אתרים בפורום אבל נראה לי שמאתר זה כולם יוכלים להרוויח. אם כן קיימת בעיה אני מבטיח לא לקחת ללב אם תסירו את התגובה, נשבע לכם שחיפשתי את נוהלי האתר לפני פרסום התגובה ...
האתר: www.rottentomatoes.com
העיקרון פשוט מאוד, ככול שסרט מקבל אחוזים יותר טובים ככה יש לו ביקורות יותר טובות ממבקרי האתר, עגבנייה אדומה לצד הסרט זה סימן טוב!
תהנו,
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  627  |  628  |  629  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה