מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 635 מתוך 1451
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  634  |  635  |  636  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 268
מספר הודעות: 4565

#9511  נשלח: ו' 05/08/2011 13:43

BLITZ

רוצח מופרע הורג שוטרים באנגליה, ובלש משטרה (ג'ייסון סטייתאם) מנסה לעצור אותו.

למרות שכל המרכיבים נשמעים כמו הרבה סרטים שכבר ראיתי, הסרט היה מהנה ועם קצב טוב. ג"ס קצת יותר רגוע כאן, ומשהו בהפקה הבריטית מרגיש מוקפד ומלוטש, גם באיכות המשחק.

7/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2054
מספר הודעות: 35226

#9512  נשלח: ו' 05/08/2011 21:57

Blitz

בלש משטרה בעל מזג חם במרדף של חתול ועכבר אחר רוצח שוטרים סידרתי.

אחרי צפייה ברב הסרטים של ג'ייסון סטאת'אם בשנים האחרונות די הופתעתי מהסרט הבא. רב הסרטים בהם מכבב השחקן הנ"ל הם סירטי אקשן קלילים. הפעם קיבלנו סרט שהוא יותר דרמת משטרה ופשע מאשר סרט אקשן טהור. הסרט מרגיש הרבה יותר "רציני" וכבד משאר הסרטים של השחקן. לדעתי את זמן המסך שנתנו לכל דמויות המשנה שלא הושקע בפיתוחן יכלו לתת לדמויות הראשיות ולתת לסיפור שלהם מעט יותר עומק, מה שהיה עוזר לקידום העלילה. הסרט גם לא ממש "זורם" אחיד. בתחילתו לסרט קצב שונה מאוד מאשר ב 20-30 דקות האחרונות שלו.

צפיתי בסרט באיכות בלוריי ואולי אני טועה אבל הצבעים בסרט ממש דהויים והאיכות בכלליות לדעתי לוקה בחסר. הייתה לי תחושה שהבמאי (אולי בכוונה?) השתמש בפילטר חום-צהבהב לאורך כל הסרט, מה גם שהסרט היה לא חד מספיק. בהחלט לא האיכות שאפשר לצפות לה מסרט בבלוריי.

סה"כ סרט סביר ומהנה אבל בהחלט יכל להיות טוב יותר.

6.9/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
tomer_h (תומר הוברמן)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 24, 2010
הבעות תודה: 115
מספר הודעות: 1952

#9513  נשלח: ו' 05/08/2011 22:41

ziv_r כתב:
The Ward
צעירה בת 18 נעצרת על ידי המשטרה לאחר שהציתה בית ונלקחת לבית חולים לחולי נפש. היא מוצבת במחלקה סגורה עם עוד מספר צעירות ובמהרה מגלה כי ישות זרה מחסלת את הצעירות אחת אחרי השנייה.

אין כמו סרט אימה טוב להעביר את הערב, אך מה לעשות שהסרט הזה לא ממש טוב או בקטגורית אימה כפי שהוא מתיימר להיות. כמו רבים אחרים, הסיפור כאן עם פוטנציאל טוב, אך הקפיצות שהצופה מקבל בסרט הינן בדמות של דמות הרוח האימתנית אשר מופיעה כל פעם מאחורי אחת הנערות, תוסיפו לזה גם את הקפיצות בפסקול על מנת להבהיל עוד יותר את הצופה וקיבלתם סרט מאולץ שסוגר את כל הפינות שהוא פתח בחמש הדקות האחרונות שלו וגורם לצופה לרצות למלמל קללות.
מעבר לכך, הנקודה היחידה הטובה בסרט זה הליהוק של אמבר הרד אשר הופכת את הצפייה לקצת יותר נסבלת.
פסקול DTS-HD Master Audio שמכיל קצת יותר מידי קפיצות נאנסות על הצופה.
1/10 לסרט.
9/10 לאמבר.

בדיוק לפני כמה ימים אשתי ואני התחלנו לראות את הסרט, אחרי שהגיע לבקשתה (אצלנו בבית זה הפוך - היא חובבת סרטי האימה ) וכבר אחרי 5 דקות הפסקנו לראות מחוסר עניין, כנראה שלא טעינו...
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7330

#9514  נשלח: ו' 05/08/2011 23:35

sucker punch

ילדה אשר נשלחת ע"י אביה לבית חולים לחולי נפש, מדמיינת על עולמות פאנטזיים בזמן שהותה בית המשוגעים.

בסה"כ סרט לא רע. קצת משוגע אבל זורם יופי. דיברו פה הרבה על הפסקול שלו. מבחינת מוזיקה לא נפלתי מהרגליים אבל מבחינת סאונד יש לו מה להציע.

6.5\10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#9515  נשלח: שבת 06/08/2011 0:07

Raising Arizona

סיפורו של פורע חוק חביב וטוב לב המתחתן עם שוטרת עקרה. את הפתרון לעקרותה הם מוצאים בדמותם של חמישיית תינוקות שנולדו לזוג מבוגר. הזוג העקר מחליט שחמישה תינוקות זה יותר מידיי ושזה רק לטובתם אם יאספו תינוק אחד אל חיקם. מפה והלאה העיניינים רק הולכים ומסתבכים.

זוכרים את התקופה בה ניקולס קייג' השתתף בסרטים מהנים ואיכותיים? זוכרים תקופה שבה השם שלו התקשר באופן אוטומטי לסרטים שכיף לראות? אז הסרט הזה הוא סרט מאותה תקופה. צרפו לכך את העובדה שזהו סרט של האחים כהן בכל רמ"ח איבריו (וחובבי סירטי האחים כהן מבינים על מה אני מדבר) ואת העובדה שמשתתפים בו שחקנים נפלאים כגון הולי האנטר, ג'ון גודמן וכמובן ניקולס קייג' כשעוד השם הזה אמר משהו וקיבלתם סרט חביב, משעשע, מטורף ומהנה שחבל להפסיד.

8/10

ד"א, ראיתי את הסרט הזה כשהוא שוחרר לפני מעל ל 20 שנה, השיחרור שלו מחדש היה הזדמנות מצויינת ותירוץ מוצלח לצפות בו שוב. גם 20 שנה אחרי הוא מהנה הרבה יותר מהרבה מאוד סרטים "חדשים".

istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008
הבעות תודה: 1608
מספר הודעות: 14686

#9516  נשלח: שבת 06/08/2011 2:03

Huber כתב:
Blitz

בלש משטרה בעל מזג חם במרדף של חתול ועכבר אחר רוצח שוטרים סידרתי.

אחרי צפייה ברב הסרטים של ג'ייסון סטאת'אם בשנים האחרונות די הופתעתי מהסרט הבא. רב הסרטים בהם מכבב השחקן הנ"ל הם סירטי אקשן קלילים. הפעם קיבלנו סרט שהוא יותר דרמת משטרה ופשע מאשר סרט אקשן טהור. הסרט מרגיש הרבה יותר "רציני" וכבד משאר הסרטים של השחקן. לדעתי את זמן המסך שנתנו לכל דמויות המשנה שלא הושקע בפיתוחן יכלו לתת לדמויות הראשיות ולתת לסיפור שלהם מעט יותר עומק, מה שהיה עוזר לקידום העלילה. הסרט גם לא ממש "זורם" אחיד. בתחילתו לסרט קצב שונה מאוד מאשר ב 20-30 דקות האחרונות שלו.

צפיתי בסרט באיכות בלוריי ואולי אני טועה אבל הצבעים בסרט ממש דהויים והאיכות בכלליות לדעתי לוקה בחסר. הייתה לי תחושה שהבמאי (אולי בכוונה?) השתמש בפילטר חום-צהבהב לאורך כל הסרט, מה גם שהסרט היה לא חד מספיק. בהחלט לא האיכות שאפשר לצפות לה מסרט בבלוריי.

סה"כ סרט סביר ומהנה אבל בהחלט יכל להיות טוב יותר.

6.9/10

עדין לא ראיתי את הסרט במלואו אבל מסכים איתך לגבי איכות התמונה. גם אני שמתי לב לגוון החום צהבהב הזה אבל זה מה יש.
קטע הכסאח בהתחלה ,מול חבורת גנבי הרכב, אצלי נשמע סופני. כל חבטה שהוא מכניס להם עם המקל הזה קיבלתי שוס רציני בעיגולים. בקרוב נשב לצפות בסרט לכל אורכו.
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3687
מספר הודעות: 36613

#9517  נשלח: שבת 06/08/2011 7:10

Stake Land
סרט פוסט-אפוקליפטי אשר מתרחש לאחר השתלטות ערפדים על הערים הגדולות. מיסטר הוא קוטל ערפדים אשר רק מנסה לחיות כל יום ביומו בלי שיחוסל על ידי הערפדים. הוא מציל את מרטין, נער צעיר אשר חזה במות הוריו ויחדיו הם מנסים לשרוד ולהגיע לעדן, מקום אשר אמור להיות נקי מערפדים.

אין כמו סרטים פוסט-אפוקליפטים, עם מנה גדולה של סכנה לחיי הנפשות והרדיפה התמידית אחר מזון, מחסה ומינון גבוה של מפגשים מסוכנים - וזה בדיוק מה שאנחנו מקבלים בסרט. הדמות הראשית בדמות מיסטר אומנם לא דומיננטית כפי שהיא צריכה להיות וגם הנער עד לתום הסרט לא ממש נהיה לוחם גדול, אבל הסרט גדוש בסצנות טובות של מפגשים בין בני האדם לערפדים.

אגב, אלו לא ערפדים אינטילגנטים כפי שאנחנו מכירים מסרטים אחרים כמו Blade, Twilight או Lesbian Vampire Killers, אלא יותר מעניינים, ברמה של 30 Days of Night, כלומר בעלי יכולות ריצה, כוחות על ויכולות אבולוציה מהירות.
פסקול DTS-HD Master Audio חגיגה!
מרתק ומומלץ
8.5/10
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 268
מספר הודעות: 4565

#9518  נשלח: שבת 06/08/2011 11:00

SUPER 8

לאחר תאונת רכבת ליד עיירה קטנה, מתחילים לקרות שם אירועים מוזרים יותר ויותר. בזמן שהצבא מתחיל להתערב ומנסה להשתיק את העניין כמה נערים שהיו עדים לתאונה מנסים לגלות מה קורה.

קראתי כמה ביקורות שפורסמו בחו"ל ואני מסכים עם משהו שרובן אומרות פחות או יותר ובהרבה אהדה: זה מרגיש כמו סרט של שפילברג משנות ה 70-80 שאף פעם לא יצא.

אם אתם סביב גיל 30 קשה לעמוד בפני הקסם הנוסטלגי שמזכיר כל כך את הסרטים האלה שגדלנו עליהם כמו אינדיאנה ג'ונס, הגוניס, ET וכו'. הצילום, הפסקול, הצבעים, החלוקה התמימה והמוחלטת לטובים ורעים, הדרך שבה הדמויות מדברות. אברהמס (שהיה תחת חסותו המקצועית של שפילברג הרבה לפני שנהיה מוכר) התייחס לכל האלמנטים האלה בהרבה תשומת לב והערכה לאותה תקופה.

מלבד אפקטים מרהיבים ברובם, הדמויות והרקע שלהן זה מה שמדביק את הכל יחד וגורם לסיפור להיות מצחיק איפה שצריך,מרגש ושלם יותר.

אמנם לא יצירת מופת, אבל אחד הסרטים הכי מהנים שיצא לי לראות.

9/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#9519  נשלח: שבת 06/08/2011 15:17

Miller's Crossing

סרט נוסף של האחים כהן המספר על טומי, המח מאחורי הכל המנסה לשמור על השלום בין שני מחנות אויב אך נקלע לסערה ולמלחמה הקרבה ובעזרת תככים ומזימות מצליח לצאת מהכל כשידו על העליונה.

סרט גנגסטרים מעולה, אחד מהסרטים הטובים ברפרטואר המשובח של האחים כהן. סרט עמוס בסימבוליזם מוסווה וגלוי ומשופע בסצנות פשוט גאוניות. גבריאל בירן פשוט הברקה ליהוקית בסרט הזה שמצליח לקחת תפקיד לא קל ולעשות אותו היטב. הדמות שלו לאורך כל הסרט מצליחה לשמור על אמינות ועיניין בצופה. גם ליהוקי המשנה של שחקנים משובחים כגון ג'ון טורטורו, אלברט פיני, ג'ון פוליטו ועוד מצליחים ליצור קאסט משובח שתומך בשחקני המשנה בצורה מעוררת הערצה.

אחד הסרטים היותר טובים שיצא לי לראות בשנים האחרונות.

8.9/10

clubnet
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 02, 2005
הבעות תודה: 167
מספר הודעות: 3834

#9520  נשלח: שבת 06/08/2011 21:22
Mars Needs Moms

ילד בשם "מיילו" אשר מסתנן אל תוך חללית , ומגיע למאדים..
הוא מנסה להציל את אימו אשר נחטפת ע"י חייזרים .
מיילו מנסה בכל דרך אפשרית להציל את אימו ,
ומסתייע בחבר אשר נמצא בחלל (במאדים).

סרט מרהיב של היוצרים "וולט דיסני"
איכות תמונה סאונד +פסקול מעולה ,
פשוט סרט מדהים ..רצו לראות!

ציון לסרט 8 .
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#9521  נשלח: שבת 06/08/2011 23:01

Super

אדם שאשתו עזבה בשביל סוחר סמים מחליט שהיעוד שלו בחיים הוא להפוך ל"גיבור על" ולהילחם בפשע.

כפי שכבר ציינו פה, הסטר הזה הוא משהו בין Kick-Ass ל Defendor. הסרט עמוס בשחקני טלוויזיה כגון נתן פיליון (Castle, Serenity), ריין ווילסון (The Office), אנדריי רויו (The Wire) וכוכבנים הוליוודים כגון ליב טיילור (שהולכת ונראית פחות ופחות טוב מסרט לסרט), קוין בייקון, אלן פייג' ועוד.

הסרט לא ממש קומדיה, לא ממש סרט גיבורים טיפוסי ולא ממש דרמה אלא שילוב של כולם יחדיו.

שווה צפיה.

7/10

ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3687
מספר הודעות: 36613

#9522  נשלח: א' 07/08/2011 9:05

Something Borrowed
רחל חוגגת יומהולדת 30. לקראת תום המסיבה, היא נסחפת עם הארוס של חברתה הטובה אשר עומדת להתחתן עוד מספר ימים. המפגש המיני מעורר רגשות אצל שני הצדדים ומחשבות חוזרות אצל החתן לפני החתונה.
עם קייט הדסון.

Chick Flick מהאגדות, זה אומר הכל. לצפות רק עם האישה ברגע שתסיים עם המטלות במטבח. פסקול DTS-HD Master Audio שגרתי.
ציון מצד האישה: 9/10
ציון מצד הגבר: 2/10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7330

#9523  נשלח: א' 07/08/2011 9:44

priest= המאמין (שמישהו יסביר לי את התרגום הזה?)

קודם כל הסרט 80 דקות ככה שאצלי הוא כבר קיבל 2 נקודות. הסרט מותח כמעט לכל אורכו. עלילה שמתרחשת בעולם אפוקליפטי (עוד נקודה מבחינתי). מה שהפריע לי בסרט זה למה הפכו את הערפדים? זה כבר לא מה שאנחנו מקירים. זה יותר דומה ליצורים מהסרט the descent

6\10

סאונד ותמונה מצויינים (כשהכומר מזן אישה סובבה את הנשק שלה נגד האופנוענים באחת מסצינות הסיום זה היה תאווה לכל הרמקולים).
sheva23 (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#9524  נשלח: א' 07/08/2011 11:20

CAPTAIN AMERICA

העלילה : ילד צנום שמנסה להתגייס כנגד כל הסיכויים לצבא האמריקאי בכדי להלחם בנאצים מקבל סירוב פעם אחר פעם עד ש"במקרה" מדען שם לב לתכונות האופי היחודיות שלו ומגייס אותו להשתתף בניסוי גנטי של הצבא. הוא מקבל כוחות על טבעיים (שלא ממש ברור למה הוא לא משתמש בהם כמו שצריך) ונפח גוף של ואן דם. משם לאחר קאמפיין פרסומי הזוי וכושל של קריירת משחק תיאטרון שאמור להעלות את מצב הרוח של האומה, הוא מחליט לעזור לצבא לנצח במלחמה ועל הדרך מתאהב באחת הקצינות.

רמת המשחק 5/10. חוץ מטומי-לי-ג'ונס אין עם מי לדבר שם.
רמת הקיטש 9/10 , ראיתי דברים יותר אינפנטיליים אבל זה בקטגוריה העליונה.
אקשן/אפקטים 6.5/10 פה ושם כמה סצנות נחמדות.
3D - מיותר
סאונד-8/10 סצינות תקיפה אווירית מרשימות בעיקר הסראונד (YES PLANET), כל השאר חסר קצת באס ועומק.

לסיכום 6/10 , אולי למי שאהב את הקומיקס יצליח להתחבר יותר. אבל מאוד רדוד לקטגוריה הזאת של סרטי גיבורי על. לא בליגה של באטמן ואפילו לא ספיידרמן.

danielobreja
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2009
הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 465

#9525  נשלח: א' 07/08/2011 19:21

super
סרט נחמד על בחור שאשתו עזבה אותו בישביל סוחר סמים ורוצה לנקום בכך שהוא נלחם בפשע בתור גיבור
לא יודע למה אבל הרגשתי שמשהו חסר לי בסרט הזה
בכל מקרה היה נחמד והעביר את הזמן 6/10

נערך בפעם אחרונה על-ידי danielobreja בתאריך ב' 08/08/2011 11:43, נערך בסך הכל 2 פעמים
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  634  |  635  |  636  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה