מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

דעתכם חשובה לנו....

עמוד 84 מתוך 91
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  83  |  84  |  85  | ... |  89  |  90  |  91  |  הבא 
   פורומים > כללי > כללי
מחבר הודעה
avihuli
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2011
הבעות תודה: 554
מספר הודעות: 4378

#1246  נשלח: א' 22/01/2017 18:16

עוד משהו שנתקלתי, לא מצליח להעלות תמונות בתגובה לשרשור כלשהו דרך טלפון נייד (מערכת הפעלה - אנדרואיד).
לא בעורך הרגיל ולא המתקדם.

| פרופיל | שלח הודעה | חפש
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3373
מספר הודעות: 67633

#1247  נשלח: א' 22/01/2017 18:39

אני לא מודע לבעיה כזו. יתכן שהרזולוציה של התמונות גדולות מדי, נסה להקטין לפני שאתה מעלה.
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2011

#1248  נשלח: א' 22/01/2017 22:12

אני לא מגיע בכלל לאפשרות של בחירת התמונה.
בלחיצה על "בחר קובץ" אמורה להיפתח אפשרות לעיון בתיקיות הטלפון וזה לא קורה.
למעשה הלחיצה לא עושה שום דבר.

tomer953
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 05, 2010
הבעות תודה: 1361
מספר הודעות: 4704

#1249  נשלח: א' 22/01/2017 22:31

ממליץ לך שלא לצרף תמונות דרך האתר (שכן זה סתם שומר את התמונה על השרתים של HT ומייקר עלויות אחסון במרוצת השנים, בעוד יש אלפי אתרי אחסון חינמיים לתמונות)

כתבתי פה מדריכון קצר לאיך להעלות תמונה בקלות לפורום:
https://www.hometheater.co.il/vt227268.html

(1) הבעות תודה: avihuli
MartinHSabag (מרטין סבג)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 1509
מספר הודעות: 58875

#1250  נשלח: א' 22/01/2017 22:55

ניסיון מהנייד

avihuli
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2011

#1251  נשלח: א' 22/01/2017 22:59

מרטין - איך עשית ? דרך דפדפן ? אפליקציה ?
אנדרואיד או אייפון ?

gilg7
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 14, 2009
הבעות תודה: 184
מספר הודעות: 2752

#1252  נשלח: ד' 08/02/2017 12:46
באג בדואר walla והודעות מ hometheater

שלום,
העליתי את הבעיה בפורום אינטרנט: https://www.hometheater.co.il/vt269532.html
מצטער על הכפילות.

בקיצור:
1. בהיפרלינק לא עובד כשהודעות מ hometheater נפתחות בדואר walla.
2. לאחרונה הבעיה החמירה כך שאם אני מעתיק את הקישור (כדי שאוכל לפחות לפתוח אותו בטאב אחר) הטאב של walla נתקע לגמרי עד כדי כך שאי אפשר לסגור אותו אפילו.

כשאני מעביר את אותה הודעה לג'ימייל הכל תקין וההיפר-קישור עובד.

אני משער שהבעיה ב walla אבל היות והבעיה קורה לי רק עם ההודעות של hometheater אולי יש דרך לעקוף אותה ?

oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#1253  נשלח: ד' 08/02/2017 12:58

לא רוצה לנהל דיון כפול, ננהל את הדיון בשרשור המקורי.
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#1254  נשלח: ד' 22/03/2017 12:24

למי ששאל לגבי אפליקציות חדשות ואתר רספונסיבי. אנחנו בהחלט עובדים על זה. לצערי היה לנו עיכוב מאוד רציני שהחלטנו להחליף חברת פיתוח ולהתניע מחדש את פרוייקט פיתוח האתר לאחר הרבה מאוד זמן של עבודה שלצערי נזרקה לפח לחלוטין. לא אכנס לסיבות, אבל בסופו של דבר תקציב זה חלק גדול מהבעיה כאן.

צריך לזכור שהאתר הזה הוא לא בוננזה כלכלית. החנויות המתמחות ואפילו הרשתות ירדו מאוד בהקפי המכירות וגם היבואנים לא במצב קל. יש הרבה פחות עניין בפרסום דיספליי והמחירים בשוק הזה צנחו דרמטית. מספר השחקניות בעולמות שלנו ירד ולכן רמת התחרות ירדה. מעשית זה אומר שאנחנו רואים פחות השקות, פחות השקעה בשיווק). חנויות החשמל בבעיה ובאופן כללי השוק בכיוון ירידה. כפי שאתם רואים, אין לנו פרסומות של חברות שיש להם כספים כמו בזק, הוט, יס, סלקום, ודומיהן - הן מעדיפות להשקיע את הכסף שלהם בגוגל, בפייסבוק ואולי בוואלה וב-YNET.

מהצד של הגולשים, אנחנו רואים מספרי שיא של גולשים אך חלק גדל והולך מהם חוסם פרסומות, כך שכמות הבאנרים לאו דווקא עולה למרות שמספר הגולשים כאן עולים. מצד שני, העלויות של התפעול שלנו עולות כי מספר הגולשים וכמות ה-DATA שאנחנו מחזיקים רק גדל.

לכל מי שחושב שלהריץ אתר כמו שלנו זה סיפור פשוט או רווחי, הוא לא יודע כמה עורכי דין עולים (אין שנה שאין תביעות נגדנו או משהו מקביל לזה), טיסות לתערוכות זה סיפור יקר, וגם שרתים ופיתוח זה סיפור לא זול בכלל. אף אחד מאיתנו אינו עוסק בענייני האתר כמקצוע או כעבודה (ניסינו את זה, זה לא מוצדק כלכלית). כלומר, זה תחביב עבור כולנו. המשמעויות המיידיות של זה היא שבניגוד לשנים קודמות שבו עתיד האתר היה מובטח כלכלית, זה ממש לא המצב כיום.

זו הסיבה שאנחנו כל הזמן מחפשים מודלים עסקיים חדשים, ונאלצים לא פעם להוות קריאטיב לחברות ולהמציא את עצמנו מחדש כל הזמן ולו בכדי לשרוד. אנחנו בהחלט מודעים לכך שהאתר נראה מיושן ואינו מתקדם מבחינה טכנולוגית, אבל בהתחשב בתנאי השוק זה סוג של פלא שאנחנו בכלל קיימים ומצליחים להחזיק מעמד כלכלית. אף אחד מאיתנו אינו יכול להרשות לעצמו להחזיק את המיזם הזה כמיזם אלטרואיסטי ולממן אותו מהכיס שלנו, הקפי העלויות כאן פשוט גדולים מדי.

כחלק מהמאמצים הללו אנחנו עושים צעדים כמו פתיחת נושא ה-affiliates שאם לא היינו מפעילים אותו, יש סיכוי טוב שהייתם מקבלים שגיאה של "אתר לא קיים" כשהייתם מנסים לקרוא את ההודעה הזו עכשיו. אני לא מנסה לגייס רחמים - ההיפך, מהיום הראשון טענתי שאם אתר כזה לא יכול להחזיק את עצמו אז כמו שדארווין אמר - survival of the fittest, יתכן שאין לו הצדקה.

בינתיים, טפו טפו, האסטרטגיה עובדת, והמצב לא קטלני. כמובן שזה דורש מכם, הגולשים, ובמיוחד מי שכותב כאן בפורום, להבנה ולהסכמה. אנחנו עושים כמיטב יכולתנו לעשות את הדברים באופן שקוף ככל הניתן ובתוך מגבלות החוק ובמגבלות הסביר (שליחת מייל לכלל חברי האתר זה סיפור יקר למדי בגלל שמדובר בהרבה עשרות אלפים של משתמשים שלא לכולם המייל תקין ורבים סימנו שאינם מעוניינים לקבל מאיתנו מייל).

נמשיך וננסה לחשוב ולמצוא מודלים עסקיים שבתקווה יהפכו את האתר הזה לא רק למוקד משיכה לקוראים, אלא למנגנון עיתונאי מכובד שיכול להחזיק את עצמו כלכלית.

אם הייתם יודעים כמה קשה לצוות האתר להתנהל בתוך מנגנון כזה, הייתם מעריכים את הפועל שאנשים כמו זיו ואלי עושים כל יום, עם אין ספור הקרבה ששום סכום כסף לא היה יכול בכלל לפצות.

אנחנו מודים לכל הקוראים והכותבים והעוסקים במלאכה על הסבלנות הרבה והבנה לסיטואציה הלא פשוטה הזו.

Satyr82
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Oct 30, 2009
הבעות תודה: 27
מספר הודעות: 331

#1255  נשלח: ד' 22/03/2017 13:12

oferlaor
·תודה על ההסבר והסבלנות לכתוב, זה לא מובן מאליו.
מה עם מודל של תשלום X ש"ח בחודש? האם חשבתם על כך בעבר? (ואני בטוח שכן).

אני אישית מוכן לשלם על המוצר הזה שנקרא hometheater.co.il דמי מנוי חודשיים סמליים על מנת שתוכלו לשפר ולקדם עוד דברים ללא צורך לחפש מודלים כלכליים עקיפים.

חודש - חודשיים נסיון על בסיס ip / mac ואז תשלום חודשי סמלי של 5 ש"ח בחודש לא יהרוג פה אף אחד. אנשים מוציאים פה אלפי שקלים על ציוד/שירותים בעקבות המלצות וייעוץ (בחינם) שהתקבלו על בסיס קריאת דפי האתר.
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#1256  נשלח: ד' 22/03/2017 14:30

Satyr82 כתב:
@oferlaor
·תודה על ההסבר והסבלנות לכתוב, זה לא מובן מאליו.
מה עם מודל של תשלום X ש"ח בחודש? האם חשבתם על כך בעבר? (ואני בטוח שכן).

אני אישית מוכן לשלם על המוצר הזה שנקרא hometheater.co.il דמי מנוי חודשיים סמליים על מנת שתוכלו לשפר ולקדם עוד דברים ללא צורך לחפש מודלים כלכליים עקיפים.

חודש - חודשיים נסיון על בסיס ip / mac ואז תשלום חודשי סמלי של 5 ש"ח בחודש לא יהרוג פה אף אחד. אנשים מוציאים פה אלפי שקלים על ציוד/שירותים בעקבות המלצות וייעוץ (בחינם) שהתקבלו על בסיס קריאת דפי האתר.

בעולם עשו כמה נסיונות עם זה. בארץ אני מכיר רק אתר אחד שיש לו paywall וזה אתר "הארץ". בעולם זה לא ממש עובד הסיפור הזה (יש מספר לא גדול של אתרים שעובדים ככה, כמו WSJ ו NYP). אני לא מכיר אתרים טכנולוגיים שמשלמים עבורם. משמעות המודל הזה הוא שנצטרך לתת רמה הרבה יותר גבוהה של תוכן וכמובן שבשביל זה צריך התכנות כלכלית הגיונית. כלומר, צריך אלפים רבים של מנויים בשביל להפוך את המיזם להגיוני. בינתיים כל שאר האנשים יפסיקו לקבל את הגישה לאתר. בקיצור, להערכתי זה לא פרקטי. הוכחה נוספת היא מספר המנויים ל- ht-friends, מנוי של 50 ש"ח לשנה, שמעט מאוד אנשים כאן משלמים עליו (ואנחנו מודים לכל אחד ואחד מהם כמובן).

ובכל מקרה, זה ממש לא היה המודל שלנו. מההתחלה רצינו ליצור פלטפורמה שתאפשר לאנשים חדשים לשאול שאלות ולהנות מהטכנולוגיות החדשות של קולנוע ביתי, בית חכם, סמאטרפונים וכו'. זה די יחסל את הרעיון הזה ויהפוך למועדון סגור, במקרה הטוב, ולמועדון סגור (shut down) במקרה הפחות טוב...

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Oct 30, 2009
הבעות תודה: 27
מספר הודעות: 331

#1257  נשלח: ד' 22/03/2017 14:57

oferlaor
· יהיה חודשיים נסיון ליוזרים חדשים. אני לא מכיר את המנוי החודשי עליו אתה מדבר, כנראה שלא מספיק הבלטתם את היתרונות שלו לעומת אלה שלא משלמים. בכל מקרה, אני חושב שדולר וחצי לחודש זה בדיחה עבור מה שאתם נותנים היום ואולי כדאי שתרים סקר קטן מה דעת החברים על כך.
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 717
מספר הודעות: 4976

#1258  נשלח: ד' 22/03/2017 17:14

חברה.... תצטרפו למועדון!

אלו חמישים השקלים הכי כדאיים שתוציאו בשנה

אני הצטרפתי עכשיו
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#1259  נשלח: ד' 22/03/2017 18:16

Satyr82 כתב:
@oferlaor
· יהיה חודשיים נסיון ליוזרים חדשים. אני לא מכיר את המנוי החודשי עליו אתה מדבר, כנראה שלא מספיק הבלטתם את היתרונות שלו לעומת אלה שלא משלמים. בכל מקרה, אני חושב שדולר וחצי לחודש זה בדיחה עבור מה שאתם נותנים היום ואולי כדאי שתרים סקר קטן מה דעת החברים על כך.

·זה לא יעבוד. המשמעות תהיה שמעט מאוד אנשים יצטרפו ולכן התמורה לא תשתלם. זה ממש chicken and egg problem.

קח אותי. אם אני הייתי משתמש באתר הזה והיו מבקשים ממני כסף, הייתי מתעצבן והולך למקום אחר...

לגבי ht-friend, יש את זה ב-toolbar העליון:

http://www.hometheater.co.il/ht-friend

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 17, 2007

הבעות תודה: 129
מספר הודעות: 4135

#1260  נשלח: ה' 23/03/2017 10:19

oferlaor
·,תרמתי!!!
(1) הבעות תודה: oferlaor
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > כללי עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  83  |  84  |  85  | ... |  89  |  90  |  91  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה