שרשור מחירי אינטרנט - כמה באמת אתם משלמים??

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
matan-d
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #1276 

Class889 כתב:אפילו בפורום היה אשכול על זה באותו יום שבזק חתכו את המחירים.
http://www.bezeq.co.il/NGN/Pages/ngn-sp ... ffers.aspx

וגם בטלוויזיה.
המבצע אומר שמי שמשדרג למהירות של 20 עד 100 ישלם חצי שנה אותו מחיר (וזה ללא התחייבות גם) שהוא משלם על התשתית שלו כרגע.
...
בלינק הזה http://www.bezeq.co.il/Sales/Pages/inte ... grade.aspx אכן כתוב שכל מי שמשדרג למהירות של 20 מגה ומעלה משלם אותו מחיר חצי שנה וחצי שנה 120. אבל בלינק שאתה הבאת כתוב שחצי שנה לא משלמים בכלל וחצי שנה אחר כך גם 120.
מישהו יכול להבהיר את העניין הזה? אני משלם 61 ש"ח לחודש ל2.5 מגה ורוצה לשדרג, אני מסתפק גם במהירות של 10 מגה אבל אני רואה ש20 יוצא יותר זול אז למה לא..

מוקי27
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

נושא שלא נקרא #1277 

"ללא תוספת תשלום" ו"תשלום חודשי כפי ששולם עד היום" זה אותו הדבר...

matan-d
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #1278 

עכשיו הבנתי, יש דרך להשיג מהם 10 מגה במחיר זול יותר מ20 בהנחה שאני משלם כיום 61 ש"ח לחודש על 2.5?
ממילא חוץ מהספקיות הגדולות (שאני לא מעוניין להתחבר אליהן) אין ספקית שנותנת מהירות של 20 מגה...

Class889
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 77 פעמים
קיבל תודות: 283 פעמים

נושא שלא נקרא #1279 

למה אתה לא רוצה להיות בספקית גדולה?

matan-d
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #1280 

בגלל שבשעות העומס כמות המשתמשים גדולה מידי ויש חסימות טורנטים, יוטיוב לא זז, אתרים בחו"ל נטענים לאט וכו'. זה לפחות הנסיון שהיה לי עם נטויז'ן, ולפי מה שאני רואה שהמצב לא כל כך שונה אצל בזק בינלאומי ו012. מה גם שלא צריך לריב איתם שעה בשביל מחיר זול, בספקיות הקטנות המחיר טוב ואחיד לכולם, ולא צריך לשלם "אקסטרה" על גיימר בשביל משהו שאתה אמור לקבל במחיר רגיל. כמובן גם שלא צריך להמתין שעה על הקו בשביל נציג. אני עכשיו בטריפל סי ויחסית מרוצה מהם, מה שבטוח הם הרבה יותר טובים מנטויז'ן. אגב, מישהו יודע מה זה ה"מחיר חד פעמי - SET-UP" שטריפל סי דורשים כדי להתחבר אליהם? והאם זה תקף רק ללקוחות חדשים או גם לכאלה שמשדרגים מהירות אצלם? אם כן יש דרך לעקוף את התשלום השערורייתי והמיותר הזה?

Class889
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #1281 

בגלל שבשעות העומס כמות המשתמשים גדולה מידי ויש חסימות טורנטים, יוטיוב לא זז, אתרים בחו"ל נטענים לאט וכו'. זה לפחות הנסיון שהיה לי עם נטויז'ן,
שום דבר מזה לא מוכר לי, אני אכן בגיימר ב014, הכל טס לי כל שעות הייממה. וכמה אני משלם על גיימר, כולה 7 שקל.
זה שאתה אומר שאתה משלם על חיבור לאינטרנט אז זה צריך להיות מהיר? אני לא מסכים איתך, אתה משלם רק על חיבור.
חיבור רגיל זה לאנשים שרק גולשים בארץ ומתעסקים במיילים ודברים כאלה.
יש לך דברים מעבר לזה? גיימר זה התשובה שלך. ב014 זה מאוד זול.
יש כאלה שמשלמים גם 100 שקל על ניתוב לחול (למשל TAG4).
רוחב פס לחול עולה ממש יקר לספקיות שלנו לעומת ספקיות שנמצאות בחול באירופה.
לספקיות רוחב פס בארץ עולה כלום, בדיוק כמו שספק בחול משלם גם למדינות אחרות, אך לספקיות שלנו עולה פי 10 יותר , לפחות רוחב פס לחול.
לכן הספקית לוקחת ממך EXTRA כסף. כי זה הרי לא צודק לקחת מכולם כסף על זה על מישהו שאין לו שימוש.
לכן המציאו את הדבר הזה שנקרא גיימר, כמובן שזה לא מתייחס נטו לפינגים אלא להכל. והוא עושה את העבודה שלו גם ב014 וגם ב012 ממה שאני בדקתי. לא יודע לגביי השאר.

תעשה עם המידע הזה מה שבא לך. אני אמרתי את שלי.

fighterblast
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #1282 

יש לי חבילת 5 מגה בבזק בינלאומי ובזק. שידרגתי ל10 מגה וכתוב לי עכשיו סעיף שבזק בינלאומי הכניסו שאני מוגבל ל65 גב. בטלפון לא ציינו שום הגבלה שכזאת. האם למישהו נוסף יש את ההגבלה הזאת?
רזולוציה וביטרייט אלו תמצית החיים, בכל דבר צריך איזון.

Elad8
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 112 פעמים
קיבל תודות: 438 פעמים

נושא שלא נקרא #1283 

זה חוזה סטנדרטי שעל הנייר יש הגבלה של 65 ג'יגה. בפועל אין הגבלה.
אלעד

liranmishani
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 40 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #1284 

fighterblast,
לי קרה בדיוק אותו הדבר איתם, כבר לפני הרבה זמן. במעמד סגירת העיסקה אף אחד לא מזכיר לך דבר כזה.
אחרי שאתה סוגר, מגיע אימייל עם החוזה. וכשאתה קורא אותו אתה נתקל בסעיף הזה ומקבל חום.

אני התקשרתי אליהם מיד כשראיתי את זה וביקשתי הבהרה מדוע הנציג לא יידע אותי על זה בטלפון ובנוסף, והכי חשוב, מה המשמעות של העניין.
שירות הלקוחות הבטיחו לי שאין משמעות בפועל לסעיף הזה והוא נועד רק למקרה בהם הלקוח יחרוג בצורה קיצונית (מה זה אומר קיצונית?) מהכמות הממוצעת של השימוש. אחרי שאמרתי להם שאני לא מוכן לזה ושאני רוצה לבטל את העיסקה, הם גם העבירו אותי למחלקה ההנדסית שלהם (לא יודע אם זה אכן היה נציג של המחלקה ההנדסית, אולי רק כדי להרגיע אותי, וגם לא יודע מה הקשר של המחלקה ההנדסית לעניין....) אבל עשה רושם שהוא לא מבין כלום בחוזה אלא רק מבחינה טכנית ואמר, שאם קיים כזה סעיף זה רק כסת"ח משפטי ובפועל הוא מעולם לא ניתק ולא ידוע לו על ניתוק של לקוחות בעיקבות שימוש עודף בשירות.

השורה התחתונה: החוזה הזה נסגר לפני הרבה זמן, לא זוכר במדויק, אבל היו חודשים מאז שעברתי את החריגה הזו בצורה משמעותית מאוד, ומשמעותית מאוד אומר בכפולות.... אז אני חושב שאתה יכול להסיר דאגה מליבך.
לירן

matan-d
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #1285 

Class889 כתב:בגלל שבשעות העומס כמות המשתמשים גדולה מידי ויש חסימות טורנטים, יוטיוב לא זז, אתרים בחו"ל נטענים לאט וכו'. זה לפחות הנסיון שהיה לי עם נטויז'ן,
שום דבר מזה לא מוכר לי, אני אכן בגיימר ב014, הכל טס לי כל שעות הייממה. וכמה אני משלם על גיימר, כולה 7 שקל.
זה שאתה אומר שאתה משלם על חיבור לאינטרנט אז זה צריך להיות מהיר? אני לא מסכים איתך, אתה משלם רק על חיבור.
חיבור רגיל זה לאנשים שרק גולשים בארץ ומתעסקים במיילים ודברים כאלה.
יש לך דברים מעבר לזה? גיימר זה התשובה שלך. ב014 זה מאוד זול.
יש כאלה שמשלמים גם 100 שקל על ניתוב לחול (למשל TAG4).
רוחב פס לחול עולה ממש יקר לספקיות שלנו לעומת ספקיות שנמצאות בחול באירופה.
לספקיות רוחב פס בארץ עולה כלום, בדיוק כמו שספק בחול משלם גם למדינות אחרות, אך לספקיות שלנו עולה פי 10 יותר , לפחות רוחב פס לחול.
לכן הספקית לוקחת ממך EXTRA כסף. כי זה הרי לא צודק לקחת מכולם כסף על זה על מישהו שאין לו שימוש.
לכן המציאו את הדבר הזה שנקרא גיימר, כמובן שזה לא מתייחס נטו לפינגים אלא להכל. והוא עושה את העבודה שלו גם ב014 וגם ב012 ממה שאני בדקתי. לא יודע לגביי השאר.

תעשה עם המידע הזה מה שבא לך. אני אמרתי את שלי.
...
בחודשים האחרונים אני שומע אין-ספור בעיות על 014, והיו על זה גם כמה אשכולות בפורום, יוטיוב בקושי נטען, חסימות על טורנטים ואפילו יוזנט, ול012 אני לא מוכן להתקרב אחרי כל כך הרבה תגובות רעות בשנים האחרונות. אני עם הספקיות הגדולות גמרתי, אין סיבה להתחבר אליהן שיש את CCC/018/אורנג'/FAST.
2.5 מגה בCCC מספק את הסחורה, טורנטים על המקס' כל הזמן, השאלה אם הם לא מפשלים במהירויות הגבוהות..

l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

נושא שלא נקרא #1286 

liranmishani אני גם תוהה מה זה בצורה קיצונית

מישהו פה טוען שהוריד כמה טרות חודש ולא "עשו" לו שום דבר :)
th1s 1s my d1st0rt3d r34l1ty

Class889
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #1287 

אם הייתי על 2.5 מגה הייתי משתגע.
אני לא יודע על איזה חסימות טורנטים אתה מדבר, אני מוריד טורנטים על 5.2MB\s , יוטיוב 95% מהסרטונים טסים, נדיר שאני נופל על סרטון שפועל ממש לאט, עדיין אפשר לראות את הסרטון רצוף אך הוא פשוט לא מוריד את כולו מהר(מאוד נדיר). יוזנט? אין לי מושג אני לא משתמש. גלישה בHTTP טס לי, משחקי רשת יש לי פינגים מאוד מאוד נמוכים, סביבות 60 לגרמניה, סביבות 145-155 למזרח ארה"ב.

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #1288 

Class889 כתב:אם הייתי על 2.5 מגה הייתי משתגע.
אני לא יודע על איזה חסימות טורנטים אתה מדבר, אני מוריד טורנטים על 5.2MB\s , יוטיוב 95% מהסרטונים טסים, נדיר שאני נופל על סרטון שפועל ממש לאט, עדיין אפשר לראות את הסרטון רצוף אך הוא פשוט לא מוריד את כולו מהר(מאוד נדיר). יוזנט? אין לי מושג אני לא משתמש. גלישה בHTTP טס לי, משחקי רשת יש לי פינגים מאוד מאוד נמוכים, סביבות 60 לגרמניה, סביבות 145-155 למזרח ארה"ב.
...
כמה זמן אתה מנוי אצל הספק שלך כבר?

fighter
חבר ותיק
חבר ותיק
קיבל תודות: 27 פעמים

נושא שלא נקרא #1289 

כנ"ל אצלי

Mistoffelees
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 375 פעמים
קיבל תודות: 180 פעמים

נושא שלא נקרא #1290 

ירדתי מה-20 מגה ללא תוספת תשלום.
לטענת בזק זה דורש נתב שניתן במודל חיוב זיכוי, זה כמו התחייבות לשנתיים!

כרגע קיבלתי הצעה סבירה ל-10 או 5 מגה,
79 או 69 בהתאמה.

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”