שרשור מחירי אינטרנט - כמה באמת אתם משלמים??

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
Piloter
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 36 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #1561 

תשתית של בזק משלם כרגע 75 ש"ח= לקוח חדש של 30 מגה
ספקית אקספון שילמתי גם 75 ש"ח ועכשיו עברתי לבזק בינלאומי ומשלם על 30 מגה 49.90 ש"ח
לפני כן זה היה יותר נראה לי... 59.90 וזה היה כולל אנטי וירוס ועוד תוכנת שקר כלשהי.
וזה ללא חבילת גיימר

or_y
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #1562 

הציעו לי עבור 10MB:
בזק: 80 ש"ח
בזקבינלאומי: 40 ש"ח חודש 12 חינם

מה אתם אומרים?

בנוסף, היום אני עם מודם ישן, ECI 270 וראוטר של לינקסיס WRT54GL.
בזק אומרים שלא צריך ציוד חדש.
זה נכון לדעתכם?

amadeyX
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #1563 

30MBPS בזק + בזק בין לאומי :
בזק - 79 ש"ח
בזק בין לאומי - 89 ש"ח ( עד שהצלחתי להוריד את בזק במחיר, כבר לא היה לי כוח אז "התפשרתי" עם בזק בין לאומי )

sbtgn1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #1564 

amadeyX כתב:30MBPS בזק + בזק בין לאומי :
בזק - 79 ש"ח
בזק בין לאומי - 89 ש"ח ( עד שהצלחתי להוריד את בזק במחיר, כבר לא היה לי כוח אז "התפשרתי" עם בזק בין לאומי )
...
תשלח לבבל פקס ניתוק כשהם יחזרו אליך וישאלו למה תגיד להם שקיבלת בחברה מתחרה ב 50שח
קבוע, הם ישוו לך את המחיר

adirbooking
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 108 פעמים
קיבל תודות: 107 פעמים

נושא שלא נקרא #1565 

sbtgn1 כתב:
amadeyX כתב:30MBPS בזק + בזק בין לאומי :
בזק - 79 ש"ח
...
תשלח לבבל פקס ניתוק כשהם יחזרו אליך וישאלו למה תגיד להם שקיבלת בחברה מתחרה ב 50שח
קבוע, הם ישוו לך את המחיר
...
בזק - 79 ש"ח והתחייבות לכמה זמן ?

בקשר לבזק בינלאומי, אני בספק אם על 30 מגה הוא יקבל ב-50 ש"ח.. 15מגה אפשר להוציא ב-49.90 בכיף..

liranmishani
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 40 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #1566 

adirbooking כתב:בזק - 79 ש"ח והתחייבות לכמה זמן ?

בקשר לבזק בינלאומי, אני בספק אם על 30 מגה הוא יקבל ב-50 ש"ח.. 15מגה אפשר להוציא ב-49.90 בכיף..
...
אפשר להוציא... אני קיבלתי מהם הצעה כזו. 49.90 ש"ח ל- 15 מגה, ושדרוג ל- 30 באותו המחיר, למשך חצי שנה ואז טלפון נוסף..
לירן

adirbooking
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #1567 

וואלה ?
איך השדרוג באותו המחיר ? מה עוללת לנציג/ה בטלפון ? :) ועוד לחצי שנה בלבד.. בד"כ המחיר יורד כשההתחייבות גדלה..

זה בהחלט יחסוך לי המון בשדרוג ל-30..

לא היו כרטיסי VDSL פנויים בבזק אז לא יכלתי לשדרג ל-30, כרגע אני על 15מגה, 49.90 ספק, 49.90 תשתית [היה 69.90 שגם את המחיר הזה הוצאתי בדם יזע וללא דמעות, שעתיים בטלפון.. רצו 79.90 ל-3 חודשים ולאחר מכן 86.90 - כן בטח.. ]

יהיה נחמד לעלות ל-30 עם מחירים כאלה..

אני מעריך שספק ב-49.90 + תשתית ב-84.90 ל-3 חודשים ואז נריב איתם שוב, יכול להיות נחמד..

liranmishani
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #1568 

תהרוג אותי איך אתה מוציא מבזק מחירים כאלה..
בהתחלה הם הציעו לי 15 מגה ב- 100 שקל. אמרתי לנציגה בסדר ואז אחרי כמה ימים התקשרתי שוב לברבר ואמרתי לנציגה אחרת, שאני לא מוכן לשלם כזה סכום. היא הורידה לי ל- 84. (אני עובד בשלבים :) כל פעם מוריד קצת) עכשיו אתה בא לי עם 50 ש"ח לחודש?! איימת עליהם באטום או משהו?

בזק בינלאומי פשוט אמרתי לו שאני רוצה לשדרג וזה יקר לי... הוא אמר לי שאין בעיה והוא מזין במחשב ששדרוג יהיה ללא תשלום נוסף..
לירן

adirbooking
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #1569 

בוא נעשה ועידה... אתה תריב עם נזק בינלאומי על המשתמש שלי ואני אעשה ההפך בשבילך עם נזק בלבד :)

הנציג אמר לי 79.90 ולא רצה לרדת אגורה מתחת לזה... העלנו את בזק בינלאומי על הקו בדקנו שהכל בסדר ושאפשר לקבל את הרוחב פס מפה לשם הנציג של בזק פלט 69.90.... מכאן הוא כבר היה בבעיה.

http://www.hometheater.co.il/vt153959.2 ... 7%95%D7%92

שרשור שפתחתי על כל ההתנהלות..

הנציג טען שאמר לי 79.90 ואני התעקשתי על ה-69.90, הוא טען שיש הקלטות והוא יכול להוכיח... [עוד טעות שהוא עשה..]
אמרתי לו תוציא את ההקלטות, חובת ההוכחה עליך... ברגע שהזכרת אותן.
הוא טען שאין ולא היה מחיר כזה [69.90 ש"ח] אז אמרתי לו שאם הוא מוציא את ההקלטות והוא שומע את עצמו אומר את המחיר הנ"ל, הוא משלם את ההפרש מכיסו הפרטי ? - כמובן שהוא ענה בשלילה וביקש שאמתין כמה דק'

לאחר כ-3 דק' המתנה הוא חזר לשיחה ואמר שדיבר עם אחד האחראים ואכן המחיר שאקבל הוא 69.90 ל-3 חודשים [בכל מקרה רציתי לשדרג ל-30 אז 3 חודשים להכין את הקרקע זה המון זמן..]
כמה ימים אח"כ אני מגיע למכללה ויושב משתעמם באיזה הרצאה, ידידה שיושבת לידי עובדת בנזק ואמרה שבדקה והתשלום שלי הוא 86.90 ש"ח... ושאלה אם ארצה שתסדר, אמרתי לה שלא.. אין צורך בקומבינה..
הגעתי הבייתה חייגתי לנזק ואכן, הנציגה הנחמדה הציגה בפניי את המחיר הנ"ל.. ביקשתי יפה שתיגש ללוגים ותראה את השיחות האחרונות אשר הסתכמו במחיר של 69.90 ואכן כך ראתה ואמרה גם היא שאין ולא היה מחיר כזה, אמרתי לה בואי תתאמצי לפני שנגיע לערכאות ע"פ הקלטות שלהם שצויין המחיר 69.90...
אמרה לי להמתין גם היא וחזרה אליי בתשובה שאקבל זיכוי של 30 שקלים בכל חודש ואין צורך להתעצבן..
:evil:

אנחנו חיים בישראל, רק ככה עובדים כאן אנשים וזה עצוב !!

כרגע אני כבר מבשל את השדרוג, כמה דפים אחורה יש בחור שקיבל הצעה של 84 ש"ח תשתית על 50מגה ל-3 חודשים, אני מסכים לקבל את המחיר הנ"ל ל-30מגה גם..

ובנוגע למה שאתה ציינת 49.90 ש"ח ל-30מגה ספק.. בכיף..

כל מי ששוקל לשדרג, תמצאו לכם קצת זמן פנוי ותחסכו לעצמכם עשרות אם לא מאות [ויש כאלה שגם אלפי..] שקלים בשנה על הוצאות האינטרנט השוטפות בלבד!!!

לא סתם אלי לוזון שר "איזו מדינה..."

liranmishani
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #1570 

adirbooking כתב:בוא נעשה ועידה... אתה תריב עם נזק בינלאומי על המשתמש שלי ואני אעשה ההפך בשבילך עם נזק בלבד :)
...
סגור. עשינו עסק. :D

אבל שים לב שהמחיר שקיבלת הוא לא מחיר "טריויאלי".. הרי הוא נאמר לך בטעות (כנראה בגלל שהנציג התבלבל עם מחיר ללקוח חדש). זה שאתה תפסת אותם בביי*ים על הטעות הזו, זה משהו אחר... (Y)
אני גם רוצה לשדרג ל- 30 מגה. אז כבר אמרנו שבזק בינלאומי הם לא הבעיה. בזק על 30 רוצים 120 לחודש. יקר מאוד.
מעבר לזה, לריב איתם כל שלושה חודשים? אין לי חשק. צריך לסגור מחירים לחצי שנה לפחות..

בוא נעשה מלחמת התשה משותפת...
לירן

shiranaway
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #1571 

חייבת לציין בתור אחת שיש לה 12 מגה.
כל חודשיים בערך מרגישה ירדה חדה במהירות הגלישה, אחרי בדיקה, באמת ישנה ירידה.
בעת צלצול לספק אינטרנט הם אומרים "אוי נכון... כנראה היתה בעיה" - מעלים למהירות הרגילה.
והנושא חוזר על עצמו.... :roll:

לכן לשים לב.. :twisted:

armagedd0n
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 30 פעמים

נושא שלא נקרא #1572 

ספק בזק בינלאומי -10 מגה ב 30 ש"ח לחודש .

l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

נושא שלא נקרא #1573 

פשש איזה מחירים+שיחות,וואלה עשיתם לי תאבון! רק בעסה שיש לי פה כרגע רק 8מגה.

שירןAWAY :

מהירות בקנטים? בב"ל\012\נטוויז'ן? מה הבעיה?

powerngn\gamer\private ngn - נזק בינלאומי
fixed ip+gamer - 012
tag1\2\3\4\5 - נטוויז'ן

ביחרי ושלמי כאוות נפשם (אולי נפשך,תלוי בעצבים שתתפסי באותו רגע,ובנציג\ה האומלל\ה שייפול ברשתך ;) :lol: )

טמטמתי איזה נציג של בזק שהיה פה בשביל לתקן לי את ה8מגה (לא מתחבר לאף ספק,אפילו לא 1@1 או 2@2 לבדיקת תשתית).

מהון להון הוא אומר שתוך חודשיים מקס' מתקינים פה NGN.

אויש איך שאני הולך לטרטר את הנציגים לשם שינוי :twisted: (סמיילי של אחד שמחכך ידיו בהנאה)
th1s 1s my d1st0rt3d r34l1ty

nerya40
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 122 פעמים

נושא שלא נקרא #1574 

adirbooking כתב:בוא נעשה ועידה... אתה תריב עם נזק בינלאומי על המשתמש שלי ואני אעשה ההפך בשבילך עם נזק בלבד :)

הנציג אמר לי 79.90 ולא רצה לרדת אגורה מתחת לזה... העלנו את בזק בינלאומי על הקו בדקנו שהכל בסדר ושאפשר לקבל את הרוחב פס מפה לשם הנציג של בזק פלט 69.90.... מכאן הוא כבר היה בבעיה.

http://www.hometheater.co.il/vt153959.2 ... 7%95%D7%92

שרשור שפתחתי על כל ההתנהלות..

הנציג טען שאמר לי 79.90 ואני התעקשתי על ה-69.90, הוא טען שיש הקלטות והוא יכול להוכיח... [עוד טעות שהוא עשה..]
אמרתי לו תוציא את ההקלטות, חובת ההוכחה עליך... ברגע שהזכרת אותן.
הוא טען שאין ולא היה מחיר כזה [69.90 ש"ח] אז אמרתי לו שאם הוא מוציא את ההקלטות והוא שומע את עצמו אומר את המחיר הנ"ל, הוא משלם את ההפרש מכיסו הפרטי ? - כמובן שהוא ענה בשלילה וביקש שאמתין כמה דק'

לאחר כ-3 דק' המתנה הוא חזר לשיחה ואמר שדיבר עם אחד האחראים ואכן המחיר שאקבל הוא 69.90 ל-3 חודשים [בכל מקרה רציתי לשדרג ל-30 אז 3 חודשים להכין את הקרקע זה המון זמן..]
כמה ימים אח"כ אני מגיע למכללה ויושב משתעמם באיזה הרצאה, ידידה שיושבת לידי עובדת בנזק ואמרה שבדקה והתשלום שלי הוא 86.90 ש"ח... ושאלה אם ארצה שתסדר, אמרתי לה שלא.. אין צורך בקומבינה..
הגעתי הבייתה חייגתי לנזק ואכן, הנציגה הנחמדה הציגה בפניי את המחיר הנ"ל.. ביקשתי יפה שתיגש ללוגים ותראה את השיחות האחרונות אשר הסתכמו במחיר של 69.90 ואכן כך ראתה ואמרה גם היא שאין ולא היה מחיר כזה, אמרתי לה בואי תתאמצי לפני שנגיע לערכאות ע"פ הקלטות שלהם שצויין המחיר 69.90...
אמרה לי להמתין גם היא וחזרה אליי בתשובה שאקבל זיכוי של 30 שקלים בכל חודש ואין צורך להתעצבן..
:evil:

אנחנו חיים בישראל, רק ככה עובדים כאן אנשים וזה עצוב !!

כרגע אני כבר מבשל את השדרוג, כמה דפים אחורה יש בחור שקיבל הצעה של 84 ש"ח תשתית על 50מגה ל-3 חודשים, אני מסכים לקבל את המחיר הנ"ל ל-30מגה גם..

ובנוגע למה שאתה ציינת 49.90 ש"ח ל-30מגה ספק.. בכיף..

כל מי ששוקל לשדרג, תמצאו לכם קצת זמן פנוי ותחסכו לעצמכם עשרות אם לא מאות [ויש כאלה שגם אלפי..] שקלים בשנה על הוצאות האינטרנט השוטפות בלבד!!!

לא סתם אלי לוזון שר "איזו מדינה..."
...
מה תגיד על 30 מגה ב- 88 שקל בלבד ?
אני הצלחתי להוציא תשתית HOT וספק נטוויז'ן ביחד ב- 88 שקל. (עם אופציה לשדרוג גיימר ב- 15 שקל)

adirbooking
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #1575 

8O - אם זה נקרא להגיד משהו אז - 8O

[איך?!] למרות שאני שונא את הוט ומתעב את נטוויז'ן :D

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”