שרשור מחירי אינטרנט - כמה באמת אתם משלמים??

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
זורו44
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 422 פעמים
קיבל תודות: 190 פעמים

נושא שלא נקרא #2746 

איזה מהירות ומחירים?ספק
האמת מנצחת בסופו של דבר תמיד

einshem
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #2747 

want_upload : כמו שהסברתי בעבר, לאחר שאתה מקבל מהשליח את ה NETGEAR (תבקש שליחות ללא תשלום) , אתה פשוט ניגש לחנות בזקסטור ומחליף אותו ל DLINK . עשיתי את זה כמה וכמה פעמים בלי שום בעיה.

מוקי27 : אפשר קישור ?

einshem
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #2748 

עדכון קו הטלפון הביתי בזק בינלאומי :
אני כרגע עם נציגת קשרי לקוחות על הקו ולטענתה מזה כשבוע אין יותר את החבילה של 1,500 דקות ב 30 ש"ח.
יש חבילה של 1,000 דקות לכל היעדים ב 30 ש"ח וחבילה ללא הגבלה ב 49 ש"ח.

חבל.

want_upload
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 413 פעמים
קיבל תודות: 50 פעמים

נושא שלא נקרא #2749 

einshem כתב:want_upload : כמו שהסברתי בעבר, לאחר שאתה מקבל מהשליח את ה NETGEAR (תבקש שליחות ללא תשלום) , אתה פשוט ניגש לחנות בזקסטור ומחליף אותו ל DLINK . עשיתי את זה כמה וכמה פעמים בלי שום בעיה.
...
קודם כל, תודה לך על התשובה ועל כל הדברים השימושיים שאתה כותב בפורום :)
לגבי ההחלפה של הנתב, כתבת קודם
אל תבקשו לאסוף לבד מבזקסטור, כי ברגע שתקחו משם נתב זה יהיה במסלול חיוב-זיכוי
...
אם אני ניגש לבזקסטור עם הנתב שקיבלתי בהשאלה, אז גם הנתב שאקבל במקום הNETGEAR יהיה בהשאלה?
אם אני אשאל את נציגי בזק את השאילה הזאת, הם יענו לי בחיוביות ?

nitay
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

נתב או מודם ?

נושא שלא נקרא #2750 

אם קיבלת את הנתב כמודם בלבד, לא במסלול חיוב/זיכוי, לא יוכלו להחליף לך בחנות בזק סטור ללא כניסת למסלול חיוב/זיכוי.

אני סובל מבעיות כבר שבועיים וNETGEAR גם לאחר החלפת ל NETGEAR אחר. לבסוף, הצלחתי לקבל את הנתב של די-לינק במודל חיוב/זיכוי, אך ללא התחייבות. בשונה מחיוב/זיכוי רגיל אוכל להחזיר את הנתב אם אתנתק מבזק, חוייבתי (כדי להנות מזה) בהצטרפות לרשת WIFI החברתית - אשר "תאכל" לי 1M מהרוחב פס שלי...

מוקי27
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

נושא שלא נקרא #2751 

einshem כתב:want_upload : כמו שהסברתי בעבר, לאחר שאתה מקבל מהשליח את ה NETGEAR (תבקש שליחות ללא תשלום) , אתה פשוט ניגש לחנות בזקסטור ומחליף אותו ל DLINK . עשיתי את זה כמה וכמה פעמים בלי שום בעיה.

מוקי27 : אפשר קישור ?
...
בבקשה
http://www.hometheater.co.il/vt105322.% ... %D7%AA-YES

nati086
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #2752 

אני כרגע משלם 20 שקל ל-30 מגה בנטויז'ן למשך תקופה של חצי שנה שעוד חודש עוברת.

קראתי כאן שבשימור הלקוחות של בזק בינלאומי אפשר לקבל 30 מגה ב-29.90.
עכשיו השאלה שלי איך אוכל לקבל את המחיר הזה בתור לקוח חדש.

einshem
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #2753 

באו נעשה סדר בדברים :

1. אי אפשר לקבל נתב כמודם, בהשאלה, מחנות בזקסטור. אפשר לקבל נתב כמודם, בהשאלה, אך ורק באמצעות שליח הביתה.
זאת מכיוון שלבזקסטור אין הרשאה להוציא נתב כמודם או בהשאלה מהחנות.
ברגע שהם מוציאים נתב מהחנות הם מזינים את זה כרכישה במסלול חיוב-זיכוי ומחתימים את הלקוח על טופס בהתאמה.

2. ברגע שיש לכם נתב חדש ביד, כזה שקיבלתם מהשליח, אתם יכולים לגשת לבזקסטור ולהחליף אותו לנתב מסוג אחר בבזק סטור.
לבצע החלפה אין להם שום בעיה. עשיתי את זה כמה וכמה פעמים ואף פעם לא אמרו לי שאני עובר למסלול רכישה,
בטח שאף פעם לא החתימו אותי על שום דבר, לא ביקשו תעודת זהות, כלום.
אין לי איך לבדוק בחשבונית שלי, כי אני בחטאיי נמצא במסלול חיוב-זיכוי (עשיתי אותו לפני שהיה אפשר לקבל נתב ("מודם") בהשאלה.

want_upload : בכיף :)
אני מניח שהתשובה שתקבל מנציגי בזק תהיה חיובית, אך אני מבין את הדברים בכל אופן. זה עניין של הרשאה - לנציגי קשרי לקוחות מותר להוציא "מודם" בהשאלה. למוכרים בבזקסטור אסור. להחליף מוצר קיים אין בעיה וההגיון אומר שלאחר ההחלפה המסלול יישאר אותו מסלול...

nitay: אני חושב שאתה טועה. מבחינת המוכרים בבזק סטור אתה פשוט מגיע עם נתב ומחליף אותו.
לגבי זה שהכריחו אותך להצטרף ל Free Wifi , זה די משעשע. בכל מקרה יכלת כמו שאני אומר פשוט לקחת את הנטגיר ולהחליף.

einshem
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #2754 

nati086 : בתור לקוח חדש זה הכי קל בעולם.
תגיד זה מה שאני מוכן לשלם או ביי ביי.
יעבירו אותך לקשרי לקוחות ותקבל.

nitay
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #2755 

einshem כתב:באו נעשה סדר בדברים :

1. אי אפשר לקבל נתב כמודם, בהשאלה, מחנות בזקסטור. אפשר לקבל נתב כמודם, בהשאלה, אך ורק באמצעות שליח הביתה.
זאת מכיוון שלבזקסטור אין הרשאה להוציא נתב כמודם או בהשאלה מהחנות.
ברגע שהם מוציאים נתב מהחנות הם מזינים את זה כרכישה במסלול חיוב-זיכוי ומחתימים את הלקוח על טופס בהתאמה.

2. ברגע שיש לכם נתב חדש ביד, כזה שקיבלתם מהשליח, אתם יכולים לגשת לבזקסטור ולהחליף אותו לנתב מסוג אחר בבזק סטור.
לבצע החלפה אין להם שום בעיה. עשיתי את זה כמה וכמה פעמים ואף פעם לא אמרו לי שאני עובר למסלול רכישה,
בטח שאף פעם לא החתימו אותי על שום דבר, לא ביקשו תעודת זהות, כלום.
אין לי איך לבדוק בחשבונית שלי, כי אני בחטאיי נמצא במסלול חיוב-זיכוי (עשיתי אותו לפני שהיה אפשר לקבל נתב ("מודם") בהשאלה.

want_upload : בכיף :)
אני מניח שהתשובה שתקבל מנציגי בזק תהיה חיובית, אך אני מבין את הדברים בכל אופן. זה עניין של הרשאה - לנציגי קשרי לקוחות מותר להוציא "מודם" בהשאלה. למוכרים בבזקסטור אסור. להחליף מוצר קיים אין בעיה וההגיון אומר שלאחר ההחלפה המסלול יישאר אותו מסלול...

nitay: אני חושב שאתה טועה. מבחינת המוכרים בבזק סטור אתה פשוט מגיע עם נתב ומחליף אותו.
לגבי זה שהכריחו אותך להצטרף ל Free Wifi , זה די משעשע. בכל מקרה יכלת כמו שאני אומר פשוט לקחת את הנטגיר ולהחליף.
...
מכיוון שמוגדר במערכת שזה ניתן כמודם, לא ניתן לבצע החלפה ללא מעבר לחיוב זיכוי, בשיחה עם שימור לקוחות והחנות במקביל, ההסבר של שימור הלקוחות הוא שהיום ניתן לקבל חיוב זיכוי ללא התחייבות אם מצטרפים לבזק החברתי - לא קשור - אני יודע...

בכל מקרה הבעיה לא נפתרה, כי הדילינק נתקע ודורש ריסטרט, יש לי קושחה 2.55. באססה...

einshem
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #2756 

1. אני מבין שזה מה שאמרו לך, אבל ברור שזה מה שיגידו לך. הרי מבחינתם באופן פורמלי אתה מקבל מודם ולא נתב. אם יגידו לך כן, אתה יכול ללכת עם ה"מודם" שקיבלת מאתנו לבזקסטור ולהחליף אותו ל"נתב" הרי שבעצם כך שהם יאמרו לך את זה הם יודו שהם עושים מהלקוחות שלהם צחוק, גובים כסף עבור הנתב מחלק מהלקוחות בעוד שמחלק מהלקוחות הם לא גובים, ושהעובדה שהם קוראים "מודם" לנתב היא תעלול מטופש (שבמקרה הזה אנחנו, יודעי הסוד, מרוויחים ממנו, אז לא נתלונן). לכן אין שום סיכוי שיגידו לך שאתה יכול להחליף את ה"מודם", בדיוק כמו שאם תבקש "נתב" בהשאלה מקשרי לקוחות לא יעזור לך כלום - לעולם לא תקבל. ברגע שתגיד את מילת הקסם "טוב, אז אני לא רוצה נתב, תן לי רק מודם בהשאלה" פתאום תקבל את ה"מודם" (בדיוק אותו נתב) בחינם. מצד שני עובדה היא שבזקסטור לא מוציאים ציוד בתשלום או חיוב-זיכוי מאצלם בלי לבדוק תעודת זהות ולהחתים את הלקוח על טופס. ואני מודיע לך שהחלפתי לא מעט "מודמים" בבזקסטור בלי שביקשו תעודת זהות ובלי שבדקו מספר סידורי של הנתב ובלי שום דבר כיוצא בזה, לכן אני משוכנע לחלוטין שהחלפה לא גורמת לשום מעבר מסלול. דווקא להתחיל לשבת על בזק בדרישה שיאשרו מראש החלפה כזאת יכול לפעול לרעתנו כי יכולים פתאום להפסיק את הנוהל שמאפשר את ההחלפה בלי בעיות מיותרות, ואז תהיה ללקוחות ברירה בין לקבל נתב דפוק של NETGEAR בהשאלה או נתב סביר של DLINK בתשלום/חיוב-זיכוי/התחייבות ובמקרה כזה זה יהיה לגיטימי להתחיל לחשוב על הוט כאופציה חלופית, וזה יהיה מאד עצוב.
כמובן יכול להיות שאני טועה ושבאמת ברגע שאתה מחליף את המודם שקיבלת בהשאלה בדגם אחר בבזקסטור פתאום יזינו לך מסלול חיוב-זיכוי מאותו יום והלאה, אבל מכיוון שכפי שאמרתי ההחלפה מתבצעת בלי לוודא את זהות המחליף ובלי להחתים על שום דבר, אם זה נכון מדובר בנוהל בלתי תקין בצורה קיצונית ולכן קשה לי להאמין שאלה פני הדברים.

2. זה די אידיוטי שהם נותנים ב"חיוב-זיכוי ללא התחייבות" , כי למעשה חיוב-זיכוי ללא התחייבות זו השאלה... ההבדל לרעתך בכך שזה "חיוב-זיכוי ללא השאלה" הוא שמכיוון שמדובר בציוד שלך ולא של בזק, אחרי שנה מרגע שקיבלת את המוצר נגמרת עליו האחריות, אלא אם כן תשלם 15 ש"ח בחודש על שירות BNET. ההבדל לטובתך הוא שאם נשארת בבזק שנתיים מיום שקיבלת את הנתב, הנתב עובר להיות שלך ואם תתנתק מבזק לא תצטרך להחזיר אותו. (שבינינו, זה חסר משמעות לחלוטין, היום אתה מקבל נתב בחינם מכל ספק תשתית שאתה מתחבר אליו, וסביר להניח שעוד שנה הנתב של היום כבר יהיה לא רלוונטי מבחינה טכנולוגית).

einshem
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #2757 

:roll: אני מבין שזה מה שאמרו לך, אבל ברור שזה מה שיגידו לך. הרי מבחינתם באופן פורמלי אתה מקבל מודם ולא נתב. אם יגידו לך כן, אתה יכול ללכת עם ה"מודם" שקיבלת מאתנו לבזקסטור ולהחליף אותו ל"נתב" הרי שבעצם כך שהם יאמרו לך את זה הם יודו שהם עושים מהלקוחות שלהם צחוק, גובים כסף עבור הנתב מחלק מהלקוחות בעוד שמחלק מהלקוחות הם לא גובים, ושהעובדה שהם קוראים "מודם" לנתב היא תעלול מטופש (שבמקרה הזה אנחנו, יודעי הסוד, מרוויחים ממנו, אז לא נתלונן). לכן אין שום סיכוי שיגידו לך שאתה יכול להחליף את ה"מודם", בדיוק כמו שאם תבקש "נתב" בהשאלה מקשרי לקוחות לא יעזור לך כלום - לעולם לא תקבל. ברגע שתגיד את מילת הקסם "טוב, אז אני לא רוצה נתב, תן לי רק מודם בהשאלה" פתאום תקבל את ה"מודם" (בדיוק אותו נתב) בחינם. מצד שני עובדה היא שבזקסטור לא מוציאים ציוד בתשלום או חיוב-זיכוי מאצלם בלי לבדוק תעודת זהות ולהחתים את הלקוח על טופס. ואני מודיע לך שהחלפתי לא מעט "מודמים" בבזקסטור בלי שביקשו תעודת זהות ובלי שבדקו מספר סידורי של הנתב ובלי שום דבר כיוצא בזה, לכן אני משוכנע לחלוטין שהחלפה לא גורמת לשום מעבר מסלול. דווקא להתחיל לשבת על בזק בדרישה שיאשרו מראש החלפה כזאת יכול לפעול לרעתנו כי יכולים פתאום להפסיק את הנוהל שמאפשר את ההחלפה בלי בעיות מיותרות, ואז תהיה ללקוחות ברירה בין לקבל נתב דפוק של NETGEAR בהשאלה או נתב סביר של DLINK בתשלום/חיוב-זיכוי/התחייבות ובמקרה כזה זה יהיה לגיטימי להתחיל לחשוב על הוט כאופציה חלופית, וזה יהיה מאד עצוב.
כמובן יכול להיות שאני טועה ושבאמת ברגע שאתה מחליף את המודם שקיבלת בהשאלה בדגם אחר בבזקסטור פתאום יזינו לך מסלול חיוב-זיכוי מאותו יום והלאה, אבל מכיוון שכפי שאמרתי ההחלפה מתבצעת בלי לוודא את זהות המחליף ובלי להחתים על שום דבר, אם זה נכון מדובר בנוהל בלתי תקין בצורה קיצונית ולכן קשה לי להאמין שאלה פני הדברים.

2. זה די אידיוטי שהם נותנים ב"חיוב-זיכוי ללא התחייבות" , כי למעשה חיוב-זיכוי ללא התחייבות זו השאלה... ההבדל לרעתך בכך שזה "חיוב-זיכוי ללא השאלה" הוא שמכיוון שמדובר בציוד שלך ולא של בזק, אחרי שנה מרגע שקיבלת את המוצר נגמרת עליו האחריות, אלא אם כן תשלם 15 ש"ח בחודש על שירות BNET. ההבדל לטובתך הוא שאם נשארת בבזק שנתיים מיום שקיבלת את הנתב, הנתב עובר להיות שלך ואם תתנתק מבזק לא תצטרך להחזיר אותו. (שבינינו, זה חסר משמעות לחלוטין, היום אתה מקבל נתב בחינם מכל ספק תשתית שאתה מתחבר אליו, וסביר להניח שעוד שנה הנתב של היום כבר יהיה לא רלוונטי מבחינה טכנולוגית).

want_upload
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 413 פעמים
קיבל תודות: 50 פעמים

נושא שלא נקרא #2758 

einshem: לפני שהלכת לבזקסטור להחליף את ה-NETGEAR לDLINK , קודם התקשרת ל166 וביקשת רשות לעשות את זה או שסתם באת לבזקסטור וביקשת להחליף?

nitay
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #2759 

טוב, אני לא יודע באיזה בזקסטור היית, אך כנראה בזו שביקרתי - ברננים הדברים יותר מסודרים. לא ייתנו לך להחליף נתב מלכתחילה ללא שנפתחה פניה בבזק סטור - לפחות לא לסוג נתב אחר. בגלל שבמערכת מופיע להם מודם, הם אפילו לא יכולים להחליף למודם כי אין להם ציוד שמוגדר כך. הם כן מעבירים בר-קוד על כל ציוד שהם מוציאים והמערכת טכנית מונעת מהם לעשות החלפה של מודם בנתב - פשוט מגבילים את זה ב BACKEND.

אין צורך לעשות מזה ויכוח גדול - אם מצליח לכם - כל הכבוד!.

בהצלחה לכולם!

einshem
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #2760 

want_upload: שום לבקש רשות ושום כלום. התקשרתי לבזקסטור, שאלתי : יש לכם נתב DLINK מסוג VDSL ? אמרו לי כן. באתי, נתתי לעובדת את ה NETGEAR סגור ומנוילן וביקשתי להחליף. ביקשה מספר טלפון, תיקתקה משהו על המחשב, תודה ולהתראות.

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”