שרשור מחירי אינטרנט - כמה באמת אתם משלמים??

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

נושא שלא נקרא #1171 

עכשיו דיברתי עם חוט (כמו שהרוסים טוענים :lol: )

109 ש"ח לחודש עבור 12מגה ללא התחייבות - התקנה בבית לקוח במחיר מוי כיף (עאלק) של 300ש"ח.
105 ש"ח לחודש עבור 12מגה בהתחייבות לשנה - התקנה בבית לקוח על חשבונם.
110 ש"ח לחודש עבור 12מגה בעסקת באנדל עם בב"ל (דרך הוט) בהתחייבות לשנה כמובן.

מה עדיף? לסבול עוד כמה שבועות\חודשים עד שיגיע NGN (גם ככה 85% מהעיר (צפת) מחוברת,אולי יגיע מהר...)

או לבלוע את הגלולה (הוט) ולקוות לטוב ?
th1s 1s my d1st0rt3d r34l1ty

ben-home
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 40 פעמים

נושא שלא נקרא #1172 

אתמול עדכנתי חבילה בהוט (עמדה להסתיים).

היה - 2.5M תמורת 59.90.
מעכשיו 12M תמורת 59 בהתחיבות לשנה וחצי.

ספק :
היה - 014 2.5M תמורת 16.60 משוקלל (התחיבות לשנה שעמדה להסתים).
מעכשיו- 12M ב FAST תמורת 180 ש'ח (תשלום מראש עבור חצי שנה, כלאמר 30 ש'ח לחודש).

matan-d
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #1173 

ben-home כתב: מעכשיו- 12M ב FAST תמורת 180 ש'ח (תשלום מראש עבור חצי שנה, כלאמר 30 ש'ח לחודש).
...
איך האינטרנט של FAST? אין איטיות לאתרים בחול? טורנטים עובדים טוב? יוטיוב עובד חלק?
אני שוקל לעזוב את טריפל C לטובתם, האינטרנט עובד הרבה פחות טוב מפעם.

l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #1174 

60 ש"ח ל12מגה? 8O

נראה לי זה המחיר תשתית למהירות הזו,הכי זול בשרשור :D

tomer_h
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 152 פעמים
קיבל תודות: 117 פעמים

נושא שלא נקרא #1175 

ben-home כתב:אתמול עדכנתי חבילה בהוט (עמדה להסתיים).

היה - 2.5M תמורת 59.90.
מעכשיו 12M תמורת 59 בהתחיבות לשנה וחצי.
...
כנ"ל אצלי, רק שאני קיבלתי לשנה - חצי שנה חינם + 99 שקל לחצי שנה הנותרת. בממוצע - רק 50 שקל לחודש.

l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #1176 

עדכון מהשטח :

דברתי עם הנבלות עכשיו שוב,וכמובן שהמחירים שבן ותומר פרסמו פה - לא קיימים אצלם במערכת :evil:

נציגה : קיים רק המחיר של 99ש"ח לתשתית 12מגה,אין לנו זול יותר

אני : אבל אני מסתכל בפורום ורואה אנשים שלקחו שנה וחצי שכוללת חצי שנה חינם,חצי שנה במחיר 59 וחצי שנה במחיר 99

נציגה : אני יבדוק

*המתנה של 3דקות בערך*

נציגה : בדקתי עם המנהלת שלי ואין לנו דבר כזה

אני : אני אומר לך שיש,רוצה קישור ישיר לפורום?

נציגה : יודע מה? תן לי פלאפון ואני אחזור אליך מחר עם פרטים

ובזאת נגמרה השיחה.

מכחישים בע"מ :?

tomer_h
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 152 פעמים
קיבל תודות: 117 פעמים

נושא שלא נקרא #1177 

המחיר הזה הגיע רק ביום ההתנתקות וכחלק מחבילת טלוויזיה ואינטרנט... מפליא מה שנציגים בכירים יכולים לתת שאתה רגל וחצי בחוץ....

nokobik
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 78 פעמים
קיבל תודות: 124 פעמים

נושא שלא נקרא #1178 

l33cher כתב:60 ש"ח ל12מגה? 8O

נראה לי זה המחיר תשתית למהירות הזו,הכי זול בשרשור :D
...
גם לי הציעו כבר לפני יותר מחודש את המחיר הזה על 12MB בהתחייבות לשנה.
ובאופן מפתיע ללא יותר מידי בלאגן והתמקחות, זאת הייתה ההצעה הראשונית שלהם.
כמובן שאני מדבר על סוף תקופת ההתחייבות.
קובי

ben-home
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 40 פעמים

נושא שלא נקרא #1179 

matan-d כתב:
ben-home כתב: מעכשיו- 12M ב FAST תמורת 180 ש'ח (תשלום מראש עבור חצי שנה, כלאמר 30 ש'ח לחודש).
...
איך האינטרנט של FAST? אין איטיות לאתרים בחול? טורנטים עובדים טוב? יוטיוב עובד חלק?
אני שוקל לעזוב את טריפל C לטובתם, האינטרנט עובד הרבה פחות טוב מפעם.
...
התחלתי את העסקה עם fast לפני כחודש (50 ש'ח ל 6 חודשים כדי לבדוק ספק חדש - שווה) כשעוד הייתי 014.

הדבר המוזר עם fast : יש לי נתב tp-link 1043 והוא לא מסוגל להתחבר אליהם ב l2tp (ליתר דיוק - הוא מתחבר אבל אחרי כמה שניות עד כמה דקות לא ניתן לעבוד). אז אני עובד pptp (אם זה משנה משהו).

ב 2.5 fast אחרי איזה יומיים לא יציבים היו עדיפויים על 014.

ב 12M אין לי בסיס השוואה ל 014 כמובן. בכל מקרה הורדת טורנט iso של arch linux הגיע תוך שניות למהירות של 1.2-1.4MB בשתי בדיקות שונות (אחהצ וערב). אחזור לבדוק התנהגות ב 014 ב 2.5 (אני עוד מחובר אליהם).
tomer_h כתב:המחיר הזה הגיע רק ביום ההתנתקות וכחלק מחבילת טלוויזיה ואינטרנט... מפליא מה שנציגים בכירים יכולים לתת שאתה רגל וחצי בחוץ....
...
סגרתי את העסקה עם הוט כמעט שלושה שבועות לפני סיום ההתחיבות אליהם. בנוסף, אני לקוח של הוט *רק* בתשתית אינטרנט. כמובן עזר להזכיר שבזק מציעים 10Mב 59.90.

ל l33cher :

מתי נגמרת ההתחיבות הנוכחית שלך ? אני בספק אם באמצע ההתחיבות יסכימו לזה. אב לשבועיים שלשוה לפני הסוף ? נסה שנית, ותזכיר שבזק נותן 10 במחיר הזה.

l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #1180 

בן,אינני מחויב כרגע לאף אחד (חוץ מבב"ל) בתשתית כי אני לא מחובר לאף אחד מהם.

הזכרתי להוט על המחיר של בזק (למרות שבכלל עדיין אין NGN באיזורי) - זה לא ממש עשה עליהם רושם :( (בדיוק כמו עם בזק..)

ככה זה כש-2 גופים שולטים ללא עוררין בשוק בארץ,כנראה לקוח פחות או יותר לא ממש משנים להם.

נראה אם הנציגה תחזור אלי היום ואם כן מה יש לה להציע.

ariel-ro
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 84 פעמים
קיבל תודות: 190 פעמים

נושא שלא נקרא #1181 

הגיע תורי לעדכן:
נגמרה ההתחיבות והחלטתי לעלות ל20Mbit(הקו פה לא מאפשר יותר), עם בזק לא היו בעיות וקיבלתי 70ש"ח לחודש בהתחייבות לשנה.

עם נטוויז'ן יש להם שיטה לא רעה בכלל, אני מקבל את הנציגה הראשונה שמנסה לשכנע אותי בכל תוקף שמה שהיא נתנה זה הכי זול. לאחר מכן אחרי ויכוח שתעביר אותי לקשרי לקוחות היא מעבירה אותי לדרגה הבאה, ואני אומר לה מה את יכולה לתת לי יותר זול, היא אומרת אני לא יכולה באמת שזה הכי זול, ואז אני אומר שתנתק אותי כי זה לא לעיניין בכלל, היא אומרת לי אני אעביר אותך לקשרי לקוחות כי רק הם יכולים לנתק אותך.

עברתי לקשרי לקוחות ושם היא אומרת לי שמה שהביאו לי זה הכי זול.
אני אומר לה בחברה אחרת קיבלתי X, אז היא אומרת לי אני מצטערת אין לי, הסברתי לה את המצב(בנעימים, בלי צעקות, היא הייתה מאוד נחמדה והבהרתי לה שאני לא רוצה להתנתק אלא אם זה יהיה יותר יקר :roll: ),
היא מציעה לי חבילה ועוד חבילה ועוד חבילה, עד שבסוף היא מציעה לי את החבילה הבאה:
20 מגה ב49.95ש"ח לחודש ללא התחייבות, החבילה תקפה לשנה ובסוף השנה(חודשים 11-12) אני מקבל שני חודשי חינם ככה שבממוצע יוצא 41.62ש"ח לחודש, כבר לא היה לי כח להתווכח ולדבר והחבילה נראית לי בסדר גמור במחיר אז אישרתי לה שתעדכן אותה.
לאחר מכן אמרתי לה שדיברנו על גיימר והיא לא נתנה לי מענה הולם, היא אמרה אני יכולה לתת לך 3 חודשים חינם בלי שום התחייבות להמשך הדרך, אז גם לזה הסכמתי.

יש לציין שהמענה היה מאוד מהיר(לא חיכיתי יותר מחצי דקה על הקו), וחוץ מהנציגה הראשונה השתיים הבאות היו מאוד נחמדות, ככה ש- (Y) לנטוויז'ן.

בקיצור:
20Mbit תשתית בזק: 70ש"ח לחודש עם התחייבות לשנה
20Mbit נטוויז'ן: ממוצע של 41.62ש"ח לחודש בלי התחייבות+3 חודשים גיימר חינם בלי התחייבות.
סה"כ:
111.66ש"ח ל20 מגה.

l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #1182 

עוד עדכון חם (41C) מהשטח.

כמובן שהנציגה של אתמול לא חזרה אלי (היה צפוי).

חייגתי שוב וענתה אחת בשם זהבה שממש לא יודעת לדבר והייתי מגדיר אפילו כחוצפנית (נכנסת לדבריי,צועקת,וכו')

לונג סטורי שורט - 99שקל לחודש כאשר 59.90 כל חודש ב3-חודשים הראשונים ולאחריהם ה99 המדובר,בהתחייבות לשנה כמובן.

התעקשות מצידי על אתר כמה-זה והפורום הנ"ל גרמו מצידה לגיחוך שהוביל ל "שמע חבוב,תתחבר או לא,לא מזיז לי בכלל,יאללה ביי! אה ויום טוב" (לא באותם מילים אבל מאוד קרוב :oops: )

נו שוין,נחכה לבזק.

LinkMattan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

נושא שלא נקרא #1183 

l33cher כתב:עדכון מהשטח :

דברתי עם הנבלות עכשיו שוב,וכמובן שהמחירים שבן ותומר פרסמו פה - לא קיימים אצלם במערכת :evil:

נציגה : קיים רק המחיר של 99ש"ח לתשתית 12מגה,אין לנו זול יותר

אני : אבל אני מסתכל בפורום ורואה אנשים שלקחו שנה וחצי שכוללת חצי שנה חינם,חצי שנה במחיר 59 וחצי שנה במחיר 99

נציגה : אני יבדוק

*המתנה של 3דקות בערך*

נציגה : בדקתי עם המנהלת שלי ואין לנו דבר כזה

אני : אני אומר לך שיש,רוצה קישור ישיר לפורום?

נציגה : יודע מה? תן לי פלאפון ואני אחזור אליך מחר עם פרטים

ובזאת נגמרה השיחה.

מכחישים בע"מ :?
...
בהוט יש מה שנקרא מידור מחירים. המוקדנים במכירות יכולים להציע חבילות מסויימות, והחבר'ה משימור לקוחות מקבלים חבילות הרבה יותר זולות.

אם אתה רוצה להתחבר להוט, באופן מפתיע, כנראה לא תוכל לקבל את המחיר הזול, כי אתה מתחבר רק דרך המכירות. המכירות לא יוכלו להעביר אותך לשימור לקוחות מהסיבה הפשוטה שאתה לא לקוח קיים. רק מי שלקוח של הוט ומאיים להתנתק, אז מועבר לשימור לקוחות ולהם יש את המבצעים הטובים.

והחבילות של שימור לקוחות כיום הן 59 שקלים לחודש בהתחייבות לשנה וחצי ל-12 מגה. זה מה שאני קיבלתי.

עצה שלי: דבר עם המכירות, תגיד להם שאתה יודע ששימור לקוחות מקבלים חבילות זולות (תציין את המחיר) ותדרוש את המחיר הזה. כנראה שמאותו הרגע יעבירו אותך למנהלת, שתתווכח איתך. אם תהיה מספיק עקשן ותיפול על המוקדנים הנכונים, תוכל לקבל את המחיר. ואם לא, מקסימום תתחבר, ואחרי חודש-חודשיים תבקש לעבור לשימור לקוחות כי אתה יודע שלקוחות אחרים משלמים הרבה פחות.

l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #1184 

עשיתי באנדל דרך הוט עם 012 ב12מגה - 105שקל לחודש לשנה עם התחייבות לשנה.

l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #1185 

הגיע הערב,ואיתו הרגע לחפירה ארוכה מעט - עם הקוראים הסליחה :)

חשבתי שהוט השתנו במשהו מאז השנה הסוררת שהייתי מחובר אליהם באינטרנט - אז חשבתי.

דברתי היום עם נציגה נחמדה בשם יעל,שהמליצה על הבאנדל בסך 105ש"ח לחודש בהתחייבות לשנה.

המהירות כאמור הינה 12מגה ובחרתי ב012 בתור ספק (לאורך השנים לפי מיטב זכרוני לא היו לי בעיות מהותיות איתם).

אז יעל לקחה פרטים מזהים כולל אשראי והקימה את הבאנדל,ולאחר מכן העלתה את שתינו בשיחת ועידה עם נציגה מ012.

לפני שהנציגה השניה עלתה,ביקשתי מיעל לוודא שוב את כל הפרטים,ושאני רוצה את החוזה באימייל בשביל לעבור הכל לפני ש"סוגרים עיסקה".

יעל טענה שלא ניתן לבצע זאת,רק לאחר מתן פרטים מזהים לספק אינטרנט (012) כולל אשראי ופה כבר דלקו לי 2 נורות אדומות :

א) למה לעזאזל אי אפשר לשלוח חוזה מזורגג בתור אימייל? זה לא חוזה שכ"ד שצריך עדים או משהו רציני
ב) אם אני עושה באנדל דרך הוט,למה 012 צריכים את הפרטים שלי כולל אשראי? הרי אני משלם להוט ולא אמור להתמודד עימם בכלל.

לאחר הבטחה חוזרת של יעל עלתה נציגה בשם טניה מ012.

טניה לקחה פרטים מזהים וכשהגענו לאשראי שאלתי למה בכלל היא צריכה אותו? התשובה כצפוי הייתה הזויה : "למקרה גיבוי של בעיות חיוב בהוט,אנחנו גם מספקים שירות כלשהו ומגיע לנו תשלום :? "

ממקרים ישנים בעבר זכרתי ש012 שומרים פרטים מלאים על כל לקוח,בין אם הוא עדיין בין לקוחותיהם ובין אם הוא עזב לפני אי-אלו שנים.

כשהיא ביקשה בפעם השניה את האשראי,פטרתי אותה ב"חפשי במערכת,הוא שמור אצלכם"

בסוף היא באמת "מצאה" את הפרטים ומשם בדרך קסומה-משהו יעל נעלמה מהקו.

לאחר כמה דקות טניה נתנה לי שם משתמש וסיסמה,וכשביקשתי ממנה שתחזיר אותי ליעל ע"מ לסיים,היא עשתה זאת,אך 6דקות המתנה הראו לי שזה לא יקרה.

מה עושים? מחכים! (לטלפון,לאימייל של החוזה...משהו)

שעה לאחר מכן,משהו הגיע? הצחקתם את דודה שלי ברוורס.

שוב חיוג ל*6900 שעונים תוך שניות (מכירות,לא?) ולאחר בקשה להעביר את השיחה ליעל הגיעה התגובה הצפויה "אין לנו יכולת להעביר שיחה בין נציג לנציג"

הפעם ענתה נציגה בשם ענבל (רק מהיום אני מכיר כבר 5 נציגות :lol: ) שהתעקשה שאתן פרטים ואנסה לזרז את סיום העיסקה.

לאחר מתן הפרטים היא שלחה לי את החוזה,שלתדהמתי הכיל מחיר אחרון של 115ש"ח במקום 105 כמו שסוכם מלכתחילה.

כשטענתי למחיר הראשוני כמובן שהיא לא האמינה לי,אך לאחר מעט הרמת טונים (תודה לקוקה קולה שהנעימו באותו רגע את גרוני) צורת דיבורה השתנתה לחלוטין.

כששאלתי מה עם יעל ומתי אזכה לדבר איתה בשביל שתקבע לי שעה ויום לטכנאי,וגם תסגור את העסקה הארורה,נאמר שהיא כבר הלכה הביתה (הבטיחו שהיא תחזור אלי היום זוכרים?) וכרגע לגבי טכנאי אפשרי רק ביום ראשון אחה"צ.

אז הנה לכם שירות לקוחות טיפוסי של הוט,קודם לבצע עסקה,לקבוע מחיר אחר לחלוטין ("בטעות,ברור שבטעות") ולטרטר את הלקוח אחרי אינספור נציגים שכל אחד מקפיץ אותי כמו כדור פינגפונג מנציג אחד למשנהו.

עוד לא התחברתי בכלל ואני כבר מקלל את עצמי.

מצד שני,אין פה NGN,ובזק השודדים בע"מ רוצים 175ש"ח התקנת קו (בהוט חינם,אם אתה מתחייב לשנה,300ש"ח בלי) ADSL במהירות 8מגה.

אך עם כל הרוע לב הנ"ל אנוכי אופטימי-משהו מטבעי :P וכולי תקווה שאותה יעל המדוברת תחזור אלי מחר (טלפונית,פיזית לדייט - לא משנה)

ושביום ראשון אתחבר ואגלוש להנאתי במרחבי הרשת,ואוריד טונות של חומר חוקי ולא חוקי יחדיו!

בברכת CARPE DIEM + גלישה נעימה

אופיר. :)

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”