שרשור מחירי אינטרנט - כמה באמת אתם משלמים??

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
mp3lll
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 134 פעמים
קיבל תודות: 1006 פעמים

נושא שלא נקרא #1996 

10 מגה.
"הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם" - אין יותר אקטואלי מזה.

ufffnick
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 127 פעמים
קיבל תודות: 466 פעמים

נושא שלא נקרא #1997 

mp3lll כתב:10 מגה.
...
יורדים גם יורדים:
http://www.htmag.co.il/modules.php?name ... 32#1625732

mp3lll
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 134 פעמים
קיבל תודות: 1006 פעמים

נושא שלא נקרא #1998 

59 גם הגעתי, זה יקר עדין פלוס ה קו קל.
"הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם" - אין יותר אקטואלי מזה.

Mistoffelees
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 375 פעמים
קיבל תודות: 180 פעמים

נושא שלא נקרא #1999 

אתה יכול גם לקבל 3 חודשים חינם, מה שיביא אותך לסביבות 44 ש"ח
עם קו קל 69 ש"ח, מחיר סביר.

ufffnick
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 127 פעמים
קיבל תודות: 466 פעמים

נושא שלא נקרא #2000 

אני מניח שאתה לא מעוניין בקו.
כי לי באותו מעמד ניתנו דקות חינם (נדמה לי ש- 300) בעלות של 35 ש"ח בערך עם עלות אחזקת הקו.
כך שלי יצא משתלם (לא משתמש הרבה בקו, אבל חסך לי עוד 100 ש"ח בערך).

ariel-ro
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 84 פעמים
קיבל תודות: 190 פעמים

נושא שלא נקרא #2001 

גם אני קיבלתי הרגע את ה3 חודשים חינם+ 75 שקלים ל30 מגה.
השיחה הייתה מאוד פשוטה:
נציגה ראשונה- יכולה לתת רק 100 שקלים, אוקיי תנתקי אותי בבקשה אין בעיה אתה מועבר לקשרי לקוחות.
קשרי לקוחות- אני יכולה לתת לך ב90 שקלים, אני מסביר לה שאני מכיר אנשים שקיבלו ב75 שקלים+3 חודשים חינם, היא אומרת לי שהיא לא יכולה כנראה היו ניתוקים וכו' וכו', אני מבקש ממנה לבדוק את העניין, אחרי 2 דק' היא מעדכנת אותי שקיבלתי את המבצע.

eran405
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 380 פעמים
קיבל תודות: 790 פעמים

נושא שלא נקרא #2002 

לאור התגובות לעיל, התקשרתי שוב לבזק והפעם יותר באגרסיביות (טיפ ללקוחות חדשים בבזק תתעקשו לדבר עם המנהל של הנציג שעונה לכם).

יחסית קל לקבל את האינטרנט במחירים שרשומים באתר שלהם (10M ב-60ש"ח, 30M ב-75ש"ח) + 3 חודשים חינם שזה אכן מחירים מאד אטרקטיביים. הבעיה שחייבים לקחת מהם גם טלפון או קו קל ב-25 ש"ח. אני לא יודע איך ufffnick השיג מהם 300 דקות ב-35 ש"ח - הם מתעקשים בתוקף שאי-אפשר לקבל משהו קרוב לזה (המחיר של 300 דקות זה 50 ש"ח בחצי שנה ראשונה ואז קופץ ל-75 ש"ח).
אחרי שיחה מאד ארוכה, שהגעתי למנהלת של המנהלת עשו לי כביכול הצעה סופר מיוחדת, ב-120 ש"ח 10M תשתית + ספק בזב"ל + 300 דקות (145ש"ח בשביל אותו דבר עם 20M). אני כנראה אשאר בדאבל של הוט ואעבור להוטנט.

noam12
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

איזה ספק מומלץ (לא תשתית)למהירות של 100 -אני מתכוון מחיר+תמיכה טכנית

נושא שלא נקרא #2003 

תודה רבה
נעם

TomerP
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: תומר
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #2004 

התקשרתי לבזק אחרי קריאה של מס' תגובות כאן לגבי אנשים עם 15MB (וכנ"ל בזק בינ"ל, לקוח קיים בשתי החברות ל 15MB), ההצעות שקיבלתי (ועדכנתי) הן

בזק-
שלושה חודשים ראשונים חינם, לאחר מכן 70 ש"ח לחודשים 4-12. לא הצלחתי להוריד את הנציג ל 65 ש"ח, אבל בשביל 5 שקלים לא התווכחתי יותר מדי.
לפני כן שלמתי 110 ש"ח לחודש (90 בשלושה חודשים הראשונים) על אותה המהירות.

בזק בין לאומי-
29.90 ש"ח לחודש למשך שנה.
לפני כן שלמתי על 50 שקלים לחודש על אותה המהירות.

הרעיון בשתי החברות הוא להגיע לקשרי לקוחות. שירות הלקוחות לא יכול או לא רוצה להוריד מחירים. הנציגה בבזק אף טענה שגם בקשרי לקוחות אין מצב (במילים האלו) שאני אקבל מחיר נמוך מ- 110 ש"ח. פעמיים הייתי צריך לבקש את קשרי לקוחות, בפעם השניה היא הסכימה והמחיר שרשמתי הוא מה שסוכם עם הנציג (החביב, לעומת הנציגה משירות הלקוחות).

בבזק בינ"ל הדרך לקשרי לקוחות הייתה מהירה ולקח לנציגה מס' דק' לעדכן לי את המחיר למה שרשמתי למעלה.

אם מישהו מעוניין במס' הטלפון שלי (מסתבר שקשרי לקוחות מוכנים לבדוק לקוחות אחרים ולתאם מחירים, במידה ויש מישהו שמכירים..), אפשר לבקש בכיף בהודעה פרטית.. למרות שאפשר גם בלי..

Justme1
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

נושא שלא נקרא #2005 

שלום לכולם,
הגעתי לשרשור מחירים הזה עקב קושי להוריד את בזק (תשתית) במחיר, הם פשוט עקשניים בצורה שלא תאמן!
אני יכולה לקבל באזור רק 5MB גג וכשרציתי לחדש את המנוי ולקבל 50 ש"ח כמו בקו אחר שלנו לא הסכימו בטענה שכבר אין את המחירים האלה. לא היו מוכנים לרדת מ- 59 ש"ח לחודש ולא לתת אפילו חודשי חינם - כלום!! וכן, רבתי אפילו עם שימור לקוחות ואפילו הגעתי לרמה שהתנתקתי ליום. כשהתקשרתי להראות להם שבאתר 'כמה זה' רק יום לפני מישהו רשם שהוא מקבל 3 חודשי חינם ועוד משלם פחות ממה שביקשו ממני על מהירות כפולה זה עדיין לא עניין אותם בטענה שזה לא אתר שלהם.
אני רואה פה כמה וכמה אנשים שקיבלו 3 חודשי חינם וכו' אפילו על מהירויות גבוהות משלי ומשלמים פחות אבל איתי הם מתעקשים.
אשמח אם מישהו שקיבל בשבועיים האחרונים ככה, חודשי חינם למהירות 5MB או אפילו 10MB (שלא במסגרת השדרוג חינם במבצע 20MB שיש להם), ייתן לי את מספר הטלפון שלו וכמה הוא משלם שאוכל להוכיח להם שהמחיר קיים ולא דמיוני.

אשמח לכל עזרה !

rbox
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #2006 

מסתבר שזה בדיוק העניין, בשיחה נוספת עם קשרי לקוחות מתברר ש 3 חודשי החינם הם רק למהירויות גבוהות מ 10M, ככל הנראה לרשת NGN בלבד, מה שקיבלתי במקום הוא הנחה לחצי שנה בחבילת דקות השיחה, כך שהחיסכון מבחינתי הוא זהה. באמת ההבדל בין רמת השרות במוק הראשוני לבין קשרי הלקוחות היא מדהימה - רק בנושא המחירים כמובן.

adirbooking
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 108 פעמים
קיבל תודות: 107 פעמים

נושא שלא נקרא #2007 

rbox כתב:מסתבר שזה בדיוק העניין, בשיחה נוספת עם קשרי לקוחות מתברר ש 3 חודשי החינם הם רק למהירויות גבוהות מ 10M, ככל הנראה לרשת NGN בלבד, מה שקיבלתי במקום הוא הנחה לחצי שנה בחבילת דקות השיחה, כך שהחיסכון מבחינתי הוא זהה. באמת ההבדל בין רמת השרות במוק הראשוני לבין קשרי הלקוחות היא מדהימה - רק בנושא המחירים כמובן.
...
זה אחד הדברים הבודדים שהם באמת מפרסמים ועומדים בכך
http://www.bezeq.co.il/NGN/Pages/ngn-sp ... ffers.aspx

אכן, רק לפריסת ה-NGN 3 חודשים ראשונים חינם.
רק שהמחיר אחרי 3 החודשים הוא לא מה שכתוב שם :lol:
אלא מה שכתוב כאן -
http://www.bezeq.co.il/Internet/FastInt ... packs.aspx

גם NGN, גם 3 חודשים חינם וגם מחיר של לקוח חדש. 8)

אלו המחירים ! (Y)

Justme1
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

נושא שלא נקרא #2008 

האמת שזה מצב ממש מגוחך אם כך, לא מספיק שהם מאלצים אותי [ואחרים כמוני] להיות עם מהירות כל כך נמוכה כי הם לא מסוגלים אפילו לספק יותר מ- 5MB באזור שלי (העיקר יוצאים במבצעים של 20MB שאין באפשרות חצי מהאנשים לשדרג בגלל תשתית לא מספקת) וגם מגזימים במחיר. ממזמן הייתי עוברת ל- 10MB אם היו מרשתים את האזור אז לפחות שיבואו לקראתנו במחיר.

liranmishani
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 40 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #2009 

Justme1,
ברוכה הבאה לפורום!

בזק לא מסוגלים לספק לך מעל 5 מגה? באיזה איזור את בארץ?
לירן

Wolf19
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #2010 

liranmishani כתב:Justme1,
ברוכה הבאה לפורום!

בזק לא מסוגלים לספק לך מעל 5 מגה? באיזה איזור את בארץ?
...
אני לא מופתע, יש מקומות במרכז כמו חולון שאפילו לא מחוברים לNGN כך שבזק לא יכולים לספק אינטרנט מעל 5 מגה..

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”