מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

שרשור מחירי אינטרנט - כמה באמת אתם משלמים??

עמוד 173 מתוך 386
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  172  |  173  |  174  | ... |  384  |  385  |  386  |  הבא 
   פורומים > HTPC ומחשוב > אינטרנט
מחבר הודעה
einshem
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Jun 09, 2012
הבעות תודה: 5
מספר הודעות: 36

#2581  נשלח: ד' 04/07/2012 12:45

איזה בלגאן.. אני במצב בדיוק כמו של VIRUS , כלומר עם תשתית אינטרנט בבזק אך ללא קו, וכשאני נכנס לאותו אזור אישי ולוחץ על "מסלול אינטרנט ללקוחות חדשים" אני מקבל הודעה "לא נמצאה הצעה זמינה בקמפיין זה".
אני נוטה לחשוב כמו virus עצמו שכנראה מדובר בטעות, כי אין סיבה שבזק תציע ללקוח קיים מחירים טובים יותר מאשר ללקוחות חדשים.
מכל מקום, עם ניסיון רב מול בזק אני יכול לומר שהמחיר הכי טוב שאתם יכולים להשיג מהם כלקוחות קיימים הוא המחיר ללקוחות חדשים שמופיע באתר (גם אם הוא קצת מוסתר, צריך להכנס לדף של מחירי שדרוג ומשם יש קישור למחירי לקוח חדש, כרגע לדוגמה המחיר של לקוח חדש ל 20 מגה הוא 85 ש"ח) , ובנוסף חודש ראשון חינם (כך לדוגמה בחישוב שנתי 20 מגה יוצא 78 ש"ח לחודש) ועם נתב בהשאלה, בלי חיוב-זיכוי (תקראו לזה "מודם", זה לא משנה, זה בדיוק אותו נתב). שימו לב שבמקרה הזה את הנתב אתם לא יכולים לאסוף מבזק סטור, אלא רק לקבל באמצעות שליח הביתה (תבקשו ללא חיוב על השליחות) כי ברגע שהנתב יוצא מבזקסטור יש עליו חיוב. אתם תקבלו את הנתב המחורבן של Netgear. גשו איתו סגור לבזקסטור ותחליפו ל D-Link אבל תתקשרו קודם לוודא שיש במלאי, הרבה פעמים אין.
כמובן שאפשר להשיג את זה אך ורק מקשרי/שימור לקוחות, וגם סביר שיגידו לכם שאין מחירים כאלה ותוכיחו שאתם מכירים מישהו שמקבל את המחיר הזה על ידי זה שתתנו להם את מספר הטלפון שלו...
כל הכבוד על השרשור המוצלח, וכל מי שמצליח להשיג מחירים טובים יותר, לא לחשוב פעמיים, שתפו את כולם! כדי שגם אתם תדעו כשמישהו אחר משיג מחיר יותר טוב.
ועוד טיפ קטן : יש מאתמול מבצע בבזק של תשתית במהירות 30 מגה ב 30 ש"ח לחודש, וגם לקוחות קיימים מקבלים אותו.
הקאץ' : המחיר הוא ל-3 חודשים בלבד, לאחר מכן המחיר קופץ ל 130 ש"ח בחודש (כמובן שאפשר להתקשר בזמן ולהחליף למבצע אחר)
בהצלחה.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 30, 2009

הבעות תודה: 53
מספר הודעות: 1653

#2582  נשלח: ד' 04/07/2012 19:52

מישהו הצליח להוציא מנזק את המודם-ראוטר בשביל מהירות 20 ומעלה בחינם?

כרגע ב166 בדקו לי את הקו ואני יכול :

1) לשדרג ל10 או 15 ללא תוספת בתשלום (65 לחודש)
2) לעלות ל20 אבל אז זה דורש החלפת ראוטר שיעלה 9.90 לחודש אחרי "זיכוי" (מחירון 19.90).

איזה הם נותנים היום ומה הכי מומלץ? כבר התנסתי ב DSL עם סימנס,ודי-לינק ואני נוטה לאחרון,למרות שהסימנס מצוין גם רק יש לו בעיה שהוא כל הזמן ר-ו-ת-ח.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 29, 2011
הבעות תודה: 134
מספר הודעות: 2588

#2583  נשלח: ה' 05/07/2012 1:22

לפי תגובות פה בשרשור אפשר להשיג את הראוטר בהשאלה.

The story of stuff
http://www.storyofstuff.com/
einshem
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Jun 09, 2012

#2584  נשלח: ה' 05/07/2012 1:43

א. לא מוכרים לי המחירים שאתה מדבר עליהם. המחיר שאני מכיר עבור נתב 20 מגה ומעלה (VDSL) הוא 25 ש"ח לחודש כפול 24 חודשים, כאשר אתה מקבל את הכסף בחזרה בכל חודש בתנאי שנשארת מנוי בתשתית בזק במהירות 20 מגה ומעלה (חיוב-זיכוי).
מכיוון שהמחיר שאתה מקבל מבזק הוא לשנה, והחיוב-זיכוי על הנתב נמשך שנתיים, נוצרת למעשה התחייבות שלך לבזק לשנתיים, מתוכן שנה לאחר תום המבצע שקיבלת (רוצה לעזוב אחרי שנה כי ביקשו ממך מחיר גבוה? תמשיך לשלם 25 ש"ח במשך 12 חודשים בלי לקבל זיכוי = הפסדת 300 ש"ח).
אם תישאר בבזק במשך שנתיים מיום קבלת הנתב (מה שסביר להניח יקרה ממילא), יוצא שקיבלת את הנתב מבזק בחינם.
למיטב ידיעתי, יש רק 2 נתבים של בזק שתומכים במהירות 20 מגה ומעלה, דגם אחד של Netgear (פחות מומלץ) ודגם אחד של D-Link (יותר מומלץ).
כמו שכתבתי קודם, אין שום סיבה להתחייב לבזק ולהיות בעמדת נחיתות במיקוח עתידי. אפשר בהחלט לקבל את הנתב בחינם, אבל אני מסביר שוב:
1. רק קשרי לקוחות יכולים לתת את הנתב בהשאלה. ורק במשלוח על ידי שליח הביתה. ומקבלים רק Netgear.
2. אם תבקש נתב/ראוטר בהשאלה, לא יתנו לך. אתה צריך לבקש מודם. בפועל זה סתם משחק מילים בשביל שיוכלו לתת לך את הנתב בהשאלה, כי מה שתקבל בפועל זה אותו נתב בדיוק, ולא מודם. למה? כי אין לבזק מודם שתומך במהירות 20 מגה ומעלה. רק נתב. וכי בזק יודעים שאם הם לא יחלקו "מודם" בהשאלה למי שיתעקש, יצטברו נגדם תלונות עד שמשרד התקשורת ייאלץ אותם לחלק את הנתבים בהשאלה לכל דורש בלי קשרי לקוחות ובלי שטויות, או לחלופין לחלק ללקוחות גם מודמים ללא נתב שתומכים במהירות 20 מגה ומעלה. מכיוון שככל הנראה הנתבים ממילא עולים לבזק אגורות, והעדיפות שלה הוא ליצור התחייבות של הלקוחות כלפיה, האינטרס של בזק הוא לשמור על המצב הקיים שבו מחולקים רק נתבים כאשר הרוב המוחלט של הלקוחות מקבלים אותם במסלול חיוב-זיכוי ולא בהשאלה.
l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 30, 2009

#2585  נשלח: ה' 05/07/2012 6:21

זה בסדר עניין ההתחייבות,אין לאיפה לעבור גם ככה (הוט לא אופציה מבחינתי,אלא אם כן חברת החשמל תפתיע את כולם ותתחיל כבר לחבר אנשים בכל הצפון בראשית 2013,אין לי בעיה לעזוב ולספוג את הקנס).

על כל מקרה כל המחירים לא רלבנטים כי זאת הייתה נציגה מ166,אמורים לחזור אלי היום לבדוק כמה באמת אפשר (כנראה שעדיין רק 20),נבקש את קשרי ("שימור") לקוחות ונמשיך הלאה

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 29, 2011
הבעות תודה: 134
מספר הודעות: 2588

#2586  נשלח: ה' 05/07/2012 7:34

l33cher: עדיין תהיה בעמדת נחיתות כשתרצה "לאיים" שאתה עובר להוט כדי להשיג חבילה טובה יותר...

The story of stuff
http://www.storyofstuff.com/
einshem
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Jun 09, 2012

#2587  נשלח: ה' 05/07/2012 9:27
עמדת נחיתות

בדיוק ככה. למה להתחייב כשלא חייבים? משרד התקשורת החליט לבטל את ההתחייבויות, אז בזק דוחפת לך התחייבות בדלת האחורית. אתה לא צריך להסכים לזה ולו רק עקרונית. אם בכל המהירויות עד 20 מגה מקבלים מודם בהשאלה, אין שום סיבה שבמהירות של 20 מגה ומעלה נצטרך לשלם על המודם. זו פשוט חוצפה.
kalda01 (דני קלמר)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2007

הבעות תודה: 43
מספר הודעות: 2936

#2588  נשלח: ה' 05/07/2012 14:27

הוט לא מחייבים על מודם/ראוטר בחבילות הטריפל גולד ופלטינום
l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 30, 2009

#2589  נשלח: ה' 05/07/2012 16:56

צודקים,שדרגתי עכשיו ל15מגה לבינתיים לראות איך העסק עובד.

העלות נשארת אותו הדבר לחצי שנה,ואז חוזר ל"מחירון" (משהו שהנציגה מאתמול "שכחה" לציין ) שהוא 110ש"ח לתשתית בלבד (כמובן שנעדכן לפני שהמחיר יקפוץ לו )

השינוי במהירות תשתית לא אמור להיות מיידי? או רק תוך 24שעות?

חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Jun 09, 2012

#2590  נשלח: ה' 05/07/2012 22:05

לא כתבת איזה מחיר קיבלת.. מחיר רק לחצי שנה? איזה חברה מעצבנת זו בזק, לא ייאמן. צריך להוציא חוק נגדם. שידרוג שהוא לא ל 20 מגה ומעלה אמור להיות תוך כמה שעות, בכל מקרה מקבלים SMS.
l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 30, 2009

#2591  נשלח: ה' 05/07/2012 23:19

כתבתי בעמוד הקודם או לפניו,אני כרגע משלם 65 לתשתית (היה 8,עכשיו 15 באותו מחיר).

על 20מגה הם רוצים יותר מדי אז אני מחכה קצת לצבור כוחות לקשרי לקוחות ביום אחר.

כרגע נפל לי הסנכרון ואני על 15 אבל צריך לשנות גם בספק (נזק בינלאומי).

חשבתי שמוקדי מכירות פתוחים 24/7 כנראה שלא..

חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Nov 19, 2011
הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 59

#2592  נשלח: ו' 06/07/2012 2:03

l33cher כתב:
כתבתי בעמוד הקודם או לפניו,אני כרגע משלם 65 לתשתית (היה 8,עכשיו 15 באותו מחיר).

על 20מגה הם רוצים יותר מדי אז אני מחכה קצת לצבור כוחות לקשרי לקוחות ביום אחר.

כרגע נפל לי הסנכרון ואני על 15 אבל צריך לשנות גם בספק (נזק בינלאומי).

חשבתי שמוקדי מכירות פתוחים 24/7 כנראה שלא..

זה מעניין. הם מסרבים להוזיל מחיר, אבל מוכנים לתת עבורו משהו אחר.

מה שכן, טופס מוזר מופיע כתנאי למבצע של לקוחות חדשים.
ומחירים, כמובן, אחרים לגמרי.
einshem
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Jun 09, 2012

#2593  נשלח: ו' 06/07/2012 12:52

זה טופס עדכני? מתברר שפתאום בזק הפסיקה את הזיכוי המלא על הנתב ומחזירה רק 15 ש"ח בחודש מתוך 25.. אז זו כבר לא סתם התחייבות אלא התחייבות לשנתיים + חיוב של כ-240 ש"ח עבור הנתב שלמעשה לא ניתן לקבל שירות של 20 מגה ומעלה בלעדיו. אני גם מאד לא אתפלא אם חלק גדול מהנציגים "שוכחים" לציין את העובדה הזאת שהזיכוי כבר לא מלא. צריך להתלונן נגדם במשרד התקשורת.
בכל מקרה, מסתבר לפי המחיר שקיבלת, שדף הקמפיין הסודי ש virus פרסם אכן נכון, והמחירים הכי נמוכים שאפשר לקבל הם:
15 מגה ב 65 ש"ח
20 מגה ב 70 ש"ח
30 מגה ב 75 ש"ח
אני לקחתי כרגע מבצע של 30 מגה ב 30 ש"ח ל 3 חודשים, לפני שיסתיים אנסה להשאר על 30 מגה ב 75 ש"ח (אלא אם כן יהיו עד אז מחירים חדשים..) ואעדכן.
virus, האם זה טופס סטנדרטי לכל מי שמתחבר לאינטרנט או ספציפי למבצע מסוים? זה אותו מבצע שראית דרך האזור האישי או מבצע שמפורסם באתר של בזק?
l33cher
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 30, 2009

#2594  נשלח: ו' 06/07/2012 13:48

FYI - לפני חודשיים בערך כשפתחתי הזמנה לשדרוג (בפעם הראשונה ששדרגו תשתית,כולל השארת מדבקה על הדלת,ולא היה קו טלפון 24שעות),הגעתי לקשרי לקוחות ואחת "בכירה" הציעה לי בו במקום 50מגה תשתית ב85ש"ח,בלי שהתמקחתי או כלום.

כמובן ששום דבר מעשי לא קרה מאז עד אתמול למרות שעדיין לא סיימו פה את העבודות (אבל 15מגהביט לבינתיים זה לא רע כמעט כפול ממקודם).

חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Nov 19, 2011
הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 59

#2595  נשלח: ו' 06/07/2012 16:23

einshem כתב:

virus, האם זה טופס סטנדרטי לכל מי שמתחבר לאינטרנט או ספציפי למבצע מסוים? זה אותו מבצע שראית דרך האזור האישי או מבצע שמפורסם באתר של בזק?

זה טופס שמצורף כתנאי לאותו מבצע שפרסמתי קודם. לאחר בחירת חבילה מהרשימה, אני חייב להסכים לתנאי שימוש. כשפתחתי אותם... טוב, ראית בעצמך מה כתוב שם.

עם מה שמופיע בדף מצבעים , בטופס, ב"המבצעים שלי" זה לא רק בלגאן אחד גדול, אלא גם הטעיה.

חוק הגנת הצרכן.
ציטוט:
2. איסור הטעיה (תיקון: תשמ"א, תשמ"ח, תשנ"ג, תשנ"ט, תש"ס, תשס"ו-5)
(א) לא יעשה עוסק דבר במעשה או במחדל, בכתב או בעל פה או בכל דרך אחרת לרבות לאחר מועד ההתקשרות בעסקה - העלול להטעות צרכן בכל ענין מהותי בעסקה
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אינטרנט עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  172  |  173  |  174  | ... |  384  |  385  |  386  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה