מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

שרשור מחירי אינטרנט - כמה באמת אתם משלמים??

עמוד 302 מתוך 387
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  301  |  302  |  303  | ... |  385  |  386  |  387  |  הבא 
   פורומים > HTPC ומחשוב > אינטרנט
מחבר הודעה
doron_amedey (Doron Amedey)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 25, 2004

הבעות תודה: 7
מספר הודעות: 3145

#4516  נשלח: שבת 14/03/2015 15:19

לצערי לא, ניסיתי להישאר ולחכות, אבל נראה לי שעבר מספיק זמן.
אולי הם רוצים לחכות ולראות אם המון משתמשים לא ילכו ,הם לא יציעו הנחה.
היה מדובר פה על ~50 שח לחודש (כ-33%) לא יכולתי לחכות.
אם בעתיד יהיה להם מבצע מאד טוב, ולא יהיה לי טוב אחזור, אם לא...לא נורא.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 25, 2004

#4517  נשלח: שבת 14/03/2015 15:24

חברים,

שלחו לי את המאמר הזה: שוק סיטונאי של אינטרנט
משהו מכיר אותו? מה דעתכם?

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 11, 2006
הבעות תודה: 383
מספר הודעות: 5868

#4518  נשלח: שבת 14/03/2015 15:34

אותו הכוונה לאבי וייס? הוא בדיחה מהלכת עם בלוג מביך.
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 25, 2004

#4519  נשלח: שבת 14/03/2015 15:36

לא הצלחתי להבין למה הוא נגד, המחירים יורדים, אותו שירות, למעט מה שציין שירותים של BPHONE (לא מבין למה), ושירות ענן של בזק.
לגבי ROUTERS, לא מבין למה הוא חושב שמי שקונה היום עוד שנה ה-ROUTER שלו לא יעבוד...(שינוי תשתית של בזק??) על מה הוא מדבר?

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Aug 05, 2010
הבעות תודה: 171
מספר הודעות: 3375

#4520  נשלח: שבת 14/03/2015 15:43

doron_amedey כתב:
לא הצלחתי להבין למה הוא נגד, המחירים יורדים, אותו שירות, למעט מה שציין שירותים של BPHONE (לא מבין למה), ושירות ענן של בזק.
לגבי ROUTERS, לא מבין למה הוא חושב שמי שקונה היום עוד שנה ה-ROUTER שלו לא יעבוד...(שינוי תשתית של בזק??) על מה הוא מדבר?

http://www.telecomnews.co.il/למה-בכלל-צריך-להחליף-... זאת דעתו
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
doron_amedey (Doron Amedey)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 25, 2004

#4521  נשלח: שבת 14/03/2015 16:39

זה של אבי וייס...
לא בטוח, אבל נראה שיש לו AGENDA בעניין, בכל מקרה מעניין.

כתב
כתב

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

הבעות תודה: 370
מספר הודעות: 4009

#4522  נשלח: שבת 14/03/2015 17:18

doron_amedey
·
הוא צודק באופן חלקי - יש פריצות בתחום מכירת הנתבים/מודמים. למשתמש הקצה. הבעיה שבגלל האג׳נדה, ההתלהמות והצדקנות הגורפת מקשה על להתייחס אליו ברצינות.
זאת, במקום להסביר, כפי שצויין קודם, יש לשים לב שהמכשיר תומך vectoring. קרי G.993.5.
עד שמשרד התקשורת יתערב, אם בלמנוע מבזק את המהלך או אם בתקינה לייבוא מכשירים תומכים, אכן זה נופל על הצרכן.
מכאן ועד לצאת בצורה גורפת ומתלהמת כנגד השוק הסיטונאי... המרחק גדול. מאוד.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 29, 2011
הבעות תודה: 134
מספר הודעות: 2591

#4523  נשלח: שבת 14/03/2015 20:17

כתבתי בשרשור אחר, שאין להתייחס למה שכתוב בtelecomnews כמקור חדשותי אמין, וזאת בלשון עדינה.

The story of stuff
http://www.storyofstuff.com/
jtk
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 30, 2012
הבעות תודה: 418
מספר הודעות: 4067

#4524  נשלח: שבת 14/03/2015 22:53

לא כל מודם VDSL2 תומך ב-G.993.5?
Gico
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 29, 2010
הבעות תודה: 45
מספר הודעות: 634

#4525  נשלח: א' 15/03/2015 1:13

telecomnews - אני מסכים שיש בעייתיות עם הלהט והנימה האישית הנכנסים למאמרים שם,
ועדיין לא ראיתי כאן עובדות נגדיות לכתוב שם, ואותי הוא די שכנע שהרפורמה הזו בעייתית,
וההשגים בה עבור הצרכן - הם מועטים מאוד, אם בכלל.
alcd
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 05, 2011
הבעות תודה: 135
מספר הודעות: 2231

#4526  נשלח: א' 15/03/2015 1:54

מה ב2 מילים רשום שם?

נתב של בזק שלך אחרי שנה

כתב
כתב

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

#4527  נשלח: א' 15/03/2015 8:07

Gico
·
הסיבה לך היא שיש שם ממש מעט עובדות.
מלבד מניפיסט ארוך של אמרתי לכם, בלי שום קשר לעובדה היבשה שאני כיום מקבל את אותו השרות בכ30% פחות.
אז לא יודע למה הוא חושב שהרפורמה בעייתית, היא לא חפה מטעויות.
גם אני מבקר אותה לא מעט בשל הקשיים מול המונופוליזם של בזק, ועל האיטיות המחרידה של ההטמעה.
אבל מכאן ועד להכריז על כישלון המרחק גדול.
מוזר, לטעמי, שאחרי יותר משנה של הכרזות ומעט מאוד בשטח, הוא ממשיך לשבח מקיר לקיר את המיזם של IBC.
ובלי מידע רחב מספיק אני יכול לשער שהשוק הסיטונאי כבר עם אחוז חדירה גבוהה מunlimited.

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 29, 2010
הבעות תודה: 45
מספר הודעות: 634

#4528  נשלח: א' 15/03/2015 10:11

ufffnick
30% פחות, אבל מדובר על מוצר שונה. אנחנו לכאורה נדבר מעתה רק עם חברה אחת, אבל עדיין מאחורי הקלעים שתי חברות נותנות לנו שירות, ומאחורי הספק יש עדיין את בזק שעכשיו יש לה אינטרס להכשיל אותו. זה לא לטובתנו.
מעבר לכך: בזק תרויח מתקלות של צרכנים, היות והספקיות ישלמו לה על ביקורים של טכנאי בזק אצל הלקוח.
ואחרי שהטכנאי יגיע ו"יחליט" שזו בעיית מודם\נתב, בזק עדיין תקבל את הכסף, והלקוח יישאר עם התקלה כי הנתב כבר לא באחריות בזק.
בקיצור: במיוחד בישראל, אני מאוד מסתייג ממצב שבו לחברה שמקבלת את כספי (גם אם בעקיפין) יש אינטרס להכשיל את השירות שאני מקבל. מצב כזה עולה לי כסף, גם אם לא ניתן לתמחר אותו כרגע, והוא לא בא לידי ביטוי בדקה שאני מתחבר באמצעות הרפורמה. חברות התקשורת הישראליות מצטיינות באיך לתת את השירות הכי גרוע במסגרת פרשנותן לחוק ולכללים של משרד התקשורת, ולבטח זה יחמיר כשמשרד התקשורת כופה עליהן מסגרת עקומה לשיתוף פעולה.

הספקים משלמים מחיר מסוים לבזק (כמעט 70 ש"ח לחיבור של 100 מגה), שיחסית למחיר הסופי עבורנו הצרכנים (100 ש"ח) נראה גבוה, וזה אומר שבעתיד הנראה לעין לא יהיו הוזלות נוספות. מהצד השני של עניין המחיר, אני מאוד מקווה שהספקיות עדיין ירויחו, כי בשביל חברות שהשירות שלהן חיוני עבורי והן מספקות אותו ב-30 ש"ח לחודש, אני רוצה שהן יישארו רווחיות ויציבות. יש לזכור שהחברות הללו צריכות להחזיק חיבור אינטרנט ומערך שירות.

בעיית התחרות היא בתחום התשתית. הרפורמה לא מביאה מתחרה נוסף בתשתית, אז השיפור שהיא מציעה הוא די מוגבל. אם אנו חושבים על הכוח העצום הנתון בידיו של משרד התקשורת, אז אפשר גם לראות בכזו רפורמה כשלון, מול מה שהמשרד היה יכול לעשות.

מבחינתי כל מרוץ מהירויות החיבור הוא ספין של חברות התשתית. מאז ומעולם תמיד איטיות ההעלאה היתה זו שהפריעה לי, ובכך אין הרפורמה מטפלת, ואילו IBC כן תטפל. כל "רפורמה" שלא מטפלת בכך היא אינה רפורמה. היא סתם שינוי כלשהו בשוק התקשורת.

אני לא חסיד של IBC ומאוד מאוכזב מאיטיות המיזם (ואני אומר זאת כתושב רעננה), אבל חברת IBC היא היחידה שתאלץ את בזק והוט להעלות את מהירות ההעלאה, וכנראה היחידה שתאלץ את בזק להפעיל את הרשת החדשה שהיא פורסת כעת.

עניין המודם\נתב: בניגוד למה שכתוב ב-telecomnews איני חושב שיש כעת בעייה של עלות החזקת מודם\נתב, כי גם עד עתה לא היה בחינם, אם בשכירות ואם בקנייה בתשלומים. אחרי שלב המעבר אנו ניאלץ להחזיק מודם\נתב בבעלותנו. חלק מעם ישראל יצטרך לקנות עכשיו מודם\נתב. לא אסון בעיני, אם כי זה "אוכל" בטווח הקצר את הרווח שבמעבר לשוק הסיטונאי.

אני בעד כל מהלך שיחליש את בזק כי יש לה כח רב מדי בשוק התקשורת בישראל, והיא מנצלת אותו לרעה. בכך יש שינוי לטובה בעקבות הרפורמה כי היא גורעת הכנסות מבזק ומעבירה אותם אל הספקים.

לסיכום: הדברים אינם שחור ולבן כפי ש-telecomnews מצייר אותם, אבל כדבריך הם גם לא צחורים כשלג,
וכל אחד בוחר על איזה חצי כוס להסתכל.
בכלל...תמיד קל יותר לקטרג על אחרים מאשר להיות בצד של העשייה, ואני מסכים שבכך telecomnews מצטיין.
ufffnick
כתב
כתב

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

#4529  נשלח: א' 15/03/2015 10:25

Gico
·
לא מבין מה אתה רוצה להגיד.
שIBC תפתח את השוק? כמו שהכניסה של אורנג׳ "שברה" את שוק הסלולר בין פלאפון וסלקום?
לדעתי זו נאיביות.
לIBC מחכה רף כניסה מאוד גבוהה וקשה מול שתי חברות עם כיסים עמוקים מאוד. בזק והוט, לדעתי לא ישיקו מיד את המהירויות הגבוהות, הן ישברו את שור המחירים - מה שיאלץ התערבות של משרד התקשורת.
לדעתי על IBC יהיה יותר נכון להתיישר לחבילות של בזק והוט עם "סוכרייה" קטנה של upload גבוהה באחוזים בודדים.
לא הייתי נסחף בקלות אל כנפי ההבטחות של קו סימטרי, בטח לא בזמן הקרוב.
כתבתי במספר מקומות בעבר - השוק הסיטונאי זה רעיון נחמד לטווח קצר, לטווח הארוך עשוי לסנדל את השוק, אם התקינה לא תתאים את עצמה בקצב סביר למציאות בשטח.

אל תדאג, בזק מרוויחה יפה גם בשוק הסיטונאי, אל תשכח שההוצאה הכבדה מבחינת בזק זה להחזיק מוקד שירות לקוחות שהופך למיותר וניתן לצמצם משמעותית ככל שיעברו יותר לשוק הסיטונאי.
כך שלבזק יש אינטרס לא קטן שיעברו לשוק הסיטונאי - היא מקבלת מחיר מקובע בחוק, ומצמצמת הוצאות. בנוסף, מבחינת תקלות - היא לא תעשה יותר מידי קונצים, כי התוצאה תהיה מעבר להוט, לא לבזק. הלקוח יקבל שירות בסופו של דבר מטכנאי בזק שאם יכשיל במתכוון, הרצון להישאר בתשתית שלהם תקטן משמעותית.

לא הבנתי למה אתה קובע שהמוצר שונה לחלוטין, בכל תצורה שאני נתקל בה המוצר זהה. רק זול יותר.

נערך בפעם אחרונה על-ידי ufffnick בתאריך א' 15/03/2015 10:31, נערך בסך הכל 2 פעמים
שח_מט
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 11, 2004
הבעות תודה: 109
מספר הודעות: 3836

#4530  נשלח: א' 15/03/2015 10:26

אמרו אותו דבר על שוק הסלולר, כמה אמיצים סחבו את העגלה קדימה - ספקים אבל גם לקוחות וזה עבר. לא הכל חלק אבל זה עובד.
אני מחזיק סים של גולן, משלם הרבה אבל מקבל הרבה - 99 ש"ח ל 20 ג'יגה ושיחות/גלישה בחו"ל
הבת שלי ביופון - כ 30 שח לחודש שני ג'יגה גלישה

גם פה אני גאה לעבור לאקספון, לרתום כמה חברים לעניין, לשכב על הגדר למען תחרות בריאה
זה לא אומר שבזק יתנו הצעה טובה עוד כמה חודשים שתהיה משתלמת לנו המשתמשים המתוחכמים אבל בלי פתיחת השוק בזק לא יציעו ויתקדמו

פורומים > אינטרנט עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  301  |  302  |  303  | ... |  385  |  386  |  387  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה