מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

שרשור מחירי אינטרנט - כמה באמת אתם משלמים??

עמוד 344 מתוך 386
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  343  |  344  |  345  | ... |  384  |  385  |  386  |  הבא 
   פורומים > HTPC ומחשוב > אינטרנט
מחבר הודעה
vivi
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2009

הבעות תודה: 203
מספר הודעות: 1966

#5146  נשלח: א' 15/01/2017 18:53

לאחר שבוע עם אקספון, בגדול אני מרוצה.

דפי אינטרנט: נטענים מהר מאוד - זהה לבזקבינלאומי
הורדות: יורד מהר מאוד 10MB - זהה לבזקבינלאומי
פיפא ב-PS4 ברשת: עובד חלק - זהה לבזקבינלאומי
speedtest - פינג, העלאה והורדה זהה לבזק בינלאומי
WIFI- עובד חלק בכל המכשירים כולל הזרמת סרטי 1080 לכרומקסט

חסרונות: שרתים מרוחקים
בדיקת מהירות באתר של נטפליקס - 8MB בעוד שלפני זה הייתי מקבל 70MB
*לא הצלחתי לראות הבדל בסרטים וסדרות ובסה"כ זה עובד, אני צופה ב-1080, אני מניח שמי שצופה ב-4K לא יקבל את האיכות המקסימלית

גיבויים בשרת בחו"ל [crashplan] הייתי מגבה קבוע על מהירות 320 בבזק בינלאומי, עכשיו זה מעלה על 150 מקסימום ביומיים האחרונים.

המעבר היה חלק, שירות טוב הוא שירות שלא צריך לפנות לספק וזה מה שקורה בינתיים.
האינטרנט יציב וסה"כ במחיר של 39 ש"ח לחודש אין בכלל ספק שזה עדיף.
אם זה יישאר ככה אני אשאר באקספון גם בסיום 3 חודשי ההטבה.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
osh78
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jun 30, 2007
הבעות תודה: 81
מספר הודעות: 600

#5147  נשלח: ב' 16/01/2017 18:38

כמה משלמים עבור בזק בינלאומי ברשת הוט (ללא שום תוספת של אנטיוירוס וכו') עבור מהירות של 30/1.5?
GoldenAce
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 29, 2007
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 147

#5148  נשלח: ד' 08/02/2017 19:30

שלום לכולם,

אני משלם היום 118 ש"ח לתשתית 100Mbps של בזק (זה כולל זיכוי חודשי של 10 ש"ח על המודם נתב שלהם D-Link 6850U) ועוד 30 ש"ח לספק בזב"ל (גם ל-100Mbps).
בעוד כשבוע בערך נגמר לי החוזה אצל שניהם.

עברתי על השרשורים האחרונים ולא כל כך ברור לי לגבי המחירים ל"מנוי לא חדש" לקומבינציה הנ"ל.

אשמח לדעה בנושא (כל דעה תתקבל בברכה).

מאוד חשובה לי הגישה לשרתים בחו"ל אני משתמש ב-VPN וצופה בנטפליקס US והולו די הרבה (כולל 4k).

תודה לכולם.
eran405
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 27, 2012
הבעות תודה: 290
מספר הודעות: 1505

#5149  נשלח: ד' 08/02/2017 19:55

GoldenAce
·

אני מניח שאתה רוצה להשאר בבזק בינלאומי על תשתית בזק, במקרה כזה יש לך 2 אופציות:

א. 129 ש"ח על תשתית בזק + ספק (תמיכה ישירות מבזק לא שוק סיטונאי). הדרך הכי פשוטה לקבל את מחיר כזה הוא מהשימור של בזק כבנדל תשתית + ספק אבל גם לדבר בנפרד עם כל אחד מהם אמור להיות קל יחסית לקבל 99 ש"ח לתשתית + 29 ש"ח לספק. אם אתה ממש טוב בלהוריד אותם הם יכולים גם לתת את זה ביותר זול.

היתרון העיקרי של אופציה זו היא שהמודם של בזק נשאר אצלך בהשאלה כל עוד שתשאר לקוח ישירות של בזק (ללא עלות).

ב. 99 ש"ח לשוק סיטונאי משימור של בזק בינלאומי (שוב זה כולל תשתית בזק + ספק). יכול להיות שצריך קצת להתעקש איתם שהם יכולים להציע את המחיר את הזה אבל לפחות ל-99 ש"ח הם אמורים לרדת בקלות.

באופציה השניה אתה חייב להחזיר את הציוד של בזק לבזק ואו לקבל ציוד בהשאלה מבזק בינלאומי או האופציה העדיפה עלי לקנות מודם/ראוטר משלך (כדאי עם תמיכה בווקטורינג). במקרה שאתה מחליט לקנות ציוד משלך עדיף להשאר לקוח של בזק (לא שוק סיטונאי) לכמה ימים/שבועות לוודא שהתשתית יציבה עם הציוד שלך כדי לקבל תמיכה יותר נורמלית.

בשני המקרים אתה אמור לקבל לפחות חודש אחד חינם.

בהצלחה.
(1) הבעות תודה: GoldenAce
kalda01 (דני קלמר)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2007

הבעות תודה: 43
מספר הודעות: 2936

#5150  נשלח: ה' 09/02/2017 7:54

eran405 כתב:
@GoldenAce
·

אני מניח שאתה רוצה להשאר בבזק בינלאומי על תשתית בזק, במקרה כזה יש לך 2 אופציות:

א. 129 ש"ח על תשתית בזק + ספק (תמיכה ישירות מבזק לא שוק סיטונאי). הדרך הכי פשוטה לקבל את מחיר כזה הוא מהשימור של בזק כבנדל תשתית + ספק אבל גם לדבר בנפרד עם כל אחד מהם אמור להיות קל יחסית לקבל 99 ש"ח לתשתית + 29 ש"ח לספק. אם אתה ממש טוב בלהוריד אותם הם יכולים גם לתת את זה ביותר זול.

היתרון העיקרי של אופציה זו היא שהמודם של בזק נשאר אצלך בהשאלה כל עוד שתשאר לקוח ישירות של בזק (ללא עלות).

ב. 99 ש"ח לשוק סיטונאי משימור של בזק בינלאומי (שוב זה כולל תשתית בזק + ספק). יכול להיות שצריך קצת להתעקש איתם שהם יכולים להציע את המחיר את הזה אבל לפחות ל-99 ש"ח הם אמורים לרדת בקלות.

באופציה השניה אתה חייב להחזיר את הציוד של בזק לבזק ואו לקבל ציוד בהשאלה מבזק בינלאומי או האופציה העדיפה עלי לקנות מודם/ראוטר משלך (כדאי עם תמיכה בווקטורינג). במקרה שאתה מחליט לקנות ציוד משלך עדיף להשאר לקוח של בזק (לא שוק סיטונאי) לכמה ימים/שבועות לוודא שהתשתית יציבה עם הציוד שלך כדי לקבל תמיכה יותר נורמלית.

בשני המקרים אתה אמור לקבל לפחות חודש אחד חינם.

בהצלחה.

·ציוד של בזק בהשאלה זה אומר שהציוד בחינם? אני לקוח של בזק בתשתית ולדעתי אני משלם שכירות על הציוד.
eran405
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 27, 2012

#5151  נשלח: ה' 09/02/2017 9:05

kalda01
·

כן אין סיבה לשלם על ציוד לפחות בבזק ובשוק סיטונאי בבזק בינלאומי. דרך שימור לקוחות תמיד יסכימו "לוותר" לך על העלות של השאלת הציוד למשך שנה. אחרי שנה צריך לדבר איתם שוב....

אני לא יודע אם אפשר להוריד את עלות השאלת הציוד בשוק סיטונאי באקספון וספקים אחרים.
GoldenAce
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 29, 2007

#5152  נשלח: ה' 09/02/2017 10:19

kalda01
·
זה בדיוק מה שרשמתי בפוסט הראשון שלי, שאני מקבל זיכוי על הציוד, ז"א לא משלם עליו ואכן צריך כל שנה לבקש זאת שוב.

אני כבר חושב תקופה פשוט לקנות מכשיר מתאים שיהיה שלי וזהו, נמאס מבקשת "טובות" מבזק.
GoldenAce
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 29, 2007

#5153  נשלח: ד' 15/02/2017 9:33

eran405
·129 ש"ח באנדל דרך בזב״ל ולא בזק (חודש ראשון 99 ש"ח), בנוסף בזק האריכו לי את ההשאלה של הציוד שלהם בחינם.
חוץ מלעבור לנציגה ״בכירה״ לא עשו לי בעיות מיוחדות. זה די נסגר בפחות מעשר דקות.
Itay_Pollak (איתי פולק)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Oct 22, 2005

הבעות תודה: 895
מספר הודעות: 19132

#5154  נשלח: ד' 15/02/2017 10:53

אם יש לכם ציוד בבית - תנסו את אקספון ותראו אם מה שאתם רגילים עובד עדיין תקין.
אם כן - בכסף שתחסכו בשנה אפשר לקנות מודם ראוטר פרטי.
אני משלם 69 לאקספון כבר שנה שנייה או שלישית ברציפות.
ויש עוד כמה חברים באתר שמרוצים.
לא בדקתי VPN,.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 25, 2004

הבעות תודה: 7
מספר הודעות: 3145

#5155  נשלח: ו' 17/02/2017 10:34

ואיך הקצב גלישה?
ב 012 לא היה לי טוב. עברתי לבזבל ומרוצה.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Oct 22, 2005

הבעות תודה: 895
מספר הודעות: 19132

#5156  נשלח: ו' 17/02/2017 12:46

תקרא את ההודעה הראשונה בעמוד זה.
https://www.htmag.co.il/vp2567403#2567403

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jan 11, 2011
הבעות תודה: 11
מספר הודעות: 621

#5157  נשלח: ג' 21/02/2017 10:11

המבצע שלי עם בזב"ל (200Mbps ב- 40 ש"ח) עומד להסתיים בעוד 3 חודשים וצפוי לעלות ל- 70 ש"ח. הם התקשרו אליי 10 פעמים באותו היום(!) ממספר שמזוהה כספאם (04-6094609. מה זה המספר הזה?), רק כדי לבשר לי שזה עומד להסתיים.

ניסו לשכנע אותי לחדש ב- 60 ש"ח לחודש. ביקשתי מהם להמשיך במבצע שהיה לי (משימור לקוחות) ואמרו לי ש"החבילה הזו לא קיימת יותר" (היא מעולם לא היתה קיימת באופן רשמי. היא הגיעה מלכתחילה משימור לקוחות). אמרתי להם שידברו איתי בהמשך ונראה מה אבחר (בכל זאת, מוקדם לי מדי לחשוב ולהחליט). אז הם החליטו להתמקח איתי ואמרו לי שיחדשו לי ב- 50 ש"ח. אמרתי סבבה. בשביל 10 ש"ח אני לא אתווכח כרגע ואטפל בזה בהמשך. היא אמרה לי שזה יהיה תקף מאותו היום וסיימנו את השיחה.

... ואז נפל לי האסימון. המחיר עלה לי באותו הרגע ב- 10 ש"ח ל- 50 ש"ח והיה יכול לעלות אפילו יותר. כלומר, ה"חידוש" תקף מהיום. הייתי אמור להשאר במחיר 40 ש"ח לחודש עד שיסתיים תוקף המבצע הנוכחי (בחודש מאי).

פרטי המבצע שקיבלתי מבזב"ל:
"
גלישה ללא הגבלת זמן במהירות של עד 200 קס''ש קצב הורדה ו- 5.00 מס''ש קצב העלאה בהיקף העברת נתונים(הורדה והעלאה) של עד 65 ג'יגה בייט (GB) בחודש שירות ("מסגרת החבילה").מהירות העלאה והורדה מזערית של 0.01 מס"ש.
@ חודש 1-12 תשלום בסך49.9 ש"ח ,מחודש 13 תשלום בסך 79.9 ש"ח כולל מע"מ לחודש
@ בתום תקופת ההטבה כפי שמצוין לעיל, תשלום חודשי קבוע בסך 79.90 ש"ח כולל מע''מ"

פרטי המבצע הישן (שהייתי בו את אתמול):
"
גלישה ללא הגבלת זמן במהירות של עד 200 קס''ש קצב הורדה ו- 5.00 מס''ש קצב העלאה בהיקף העברת נתונים(הורדה והעלאה) של עד 65 ג'יגה בייט (GB) בחודש שירות ("מסגרת החבילה").מהירות העלאה והורדה מזערית של 0.01 מס"ש.
@ חודש 1-12 תשלום בסך 39.9 ש"ח , החל מחודש 13 תשלום בסך 69.9 ש"ח כולל מע"מ לחודש.
@ בתום תקופת ההטבה כפי שמצוין לעיל, תשלום חודשי קבוע בסך 69.90 ש"ח כולל מע''מ"

אם מדובר בחידוש, למה לא לחדש לי בעוד 3 חודשים למחיר החדש (היקר יותר בכל מקרה)? למה להתחכם? עשיתי טעות שעניתי לכם בזמן נסיעה. לא, אני לא הולך לרדוף אחריכם כדי לתקן את ה"טעות" הצרכנית שעשיתם.

התנתקתי דרך "נתק" מבזק-בינלאומי, ועברתי להוטנט. על הדרך גיליתי שהמחיר בהוטנט ירד ל- 25 ש"ח ל- 200Mbps (נשאר 20 ש"ח לכל שאר המהירויות) ושהם נותנים 3 חודשים ראשונים חינם לכל המהירויות. פרטי המבצע שקיבלתי הוא כזה:
"מצטרפים לאחת מהמהירויות שבמבצע (המסופקות ע"י חברות התשתית ( 1)) ומשלמים את
המחירים כמפורט להלן:
מהירות מחיר לחודש
₪ 20 100Mb/3Mb עד
₪ 25 200Mb/5Mb עד
בנוסף נהנים משלושה חודשים ראשונים ללא עלות."

כלומר המחיר בממוצע לשנה הוא 18.75 ש"ח ל- 200Mbps או 15 ש"ח בחודש בממוצע לכל שאר המהירויות. אז לשלם פי 3 ומעלה לבזק-בינלאומי?

אז תודה לבזק בינלאומי שהכריחו אותי "לחדש" את המנוי אצלם 3 חודשים מראש, ביוקר, ולהתנתק מהם. לא טרחתי לבדוק מה קורה לאחרונה עד עכשיו. יופי של שירות לקוחות יש לכם.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2119
מספר הודעות: 36036

#5158  נשלח: ג' 21/02/2017 11:54

גם אני קיבלתי את השיחה לפני כמה ימים, גם לי ניסו לדחוף "מבצע" חדש ב 49 במקום 29, אמרתי להם שאני לא משלם שקל יותר ממה שאני משלם כרגע ואם יש בעיה שינתקו. הנציגה "בדקה" את הנושא וחזרה אלי עם תשובה שאפשר להמשיך במחיר הקיים. לא הרבה יותר פשוט?

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
GoldenAce
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 29, 2007

#5159  נשלח: ג' 21/02/2017 16:44

Huber
·אני חושב שפספסת את הדבר הכי חשוב שהוא הזכיר פה. בזב״ל מתקשרים כמה חודשים לפני אומרים לך ״המחיר של החבילה שלך יעלה ל-x. בוא נסגור עכשיו על x פחות 10״ שזה עדיין גבוה ממה שאתה משלם היום ואתה ברוב תמימותך יכול להסכים, רק שאתה לא מבין שזה מתחיל מידי ולא מתום החוזה הנוכחי שלך כך שנוצר מצב שאתה משלם יותר על חודשים שהיית אמור לשלם את המחיר מהחוזה הנוכחי שלך.

חוויתי אותו דבר לפני חודשיים, אמרתי שאני לא מוכן ושיש לי עוד חודש וחצי לחוזה למה לי לסגור איתכם עכשיו, נדבר עוד חודש וחצי!
בקיצור ראו הוזהרתם זה טריק מלוכלך.

דרך אגב אם תסתכל כמה הודעות למעלה תראה שקיבלתי מחיר סופי יותר טוב לתשתית וספק ממה ששילמתי לפני וכמובן עשיתי את השיחות שלי איתם יום לפני תום החוזה - זה עדיין לא הכי טוב אבל בעיקר מעצלנות אני לא משנה.
eran405
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 27, 2012

#5160  נשלח: ג' 21/02/2017 19:26

הבעיה שזו לא רק בזב"ל זה כל החברות. בדיוק היום קרה דבר דומה להורים שלי עם בהוט. אין ספק שיחסית לגודל של ארצינו יש הרבה תחרות בתחום התקשורת אלא שזה בעיקר תחרות למי יש טריקים יותר מלוכלכים.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אינטרנט עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  343  |  344  |  345  | ... |  384  |  385  |  386  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה