מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

עברתי ל DTT היום

עמוד 3 מתוך 6
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  הבא 
   פורומים > וידאו > לווין, כבלים,DTT, עידן+
מחבר הודעה
ewolf
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 03, 2007
הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 578

#31  נשלח: ב' 14/09/2009 13:53

offirs כתב:
יש היום כתבה בנושא בידיעות על כך,שתושבים מאזור ת"א שרכשו את הממיר לא קולטים בכלל את השידורים.

מדובר על אנשים ללא אנטנה מרכזית בכלל.

גם מצטטים מוכרים שאומרים לקונים,שאין טעם לרכוש את הממירים באזור הזה.

בנוסף נכתב שבקרוב יתקינו משדרים באזור שיפתרו את הבעיה.

יש מישהו מאזור ת"א שניסה?

בעיות קליטת DVB-T/DTT בעיר ת"א
http://www.hometheater.co.il/vt89079
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
yanivol
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 23, 2006

הבעות תודה: 102
מספר הודעות: 2712

#32  נשלח: ב' 14/09/2009 14:16

אני גר בשכנות לזיו. מבדיקה בארון התקשורת הקומתי לא איתרתי חיבור לאנטנת UHF כנראה שאין אצלינו.
אנסה להשיג מפתח לגג ואצא לבדוק. ללא אנטנה מרכזית לא הצלחתי לקלוט DTT בכלל.
התנתקתי מ YES כבר לפני כחצי שנה פשוט כי לא היה לנו שום שימוש בשירותים שלהם. לקח לי כשנה לשכנע את ההנהלה שאנחנו לא צריכים אותם. ובעצם בכלל לא רואים טלוויזיה.

אשמח לשמוע מה עלות התקנת אנטנת UHF מרכזית - חזרנו לשנות ה-70...

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Sep 10, 2007
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 866

#33  נשלח: ב' 14/09/2009 16:56

אני מתכוון לעבור לשידורים דיגיטליים, במקביל אעבור לטלביזיה שחור לבן ואולי אתחבר גם לכבלים פירטיים ...
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 08, 2009
מספר הודעות: 113

#34  נשלח: ב' 14/09/2009 19:56

אני עברתי לרדיו שפורפרות ,מדבר עם החברים שלי בקוד מורס וחולם על היום שבו יהיו שידורי תלת מימד בהפרדה גבוהה בחינם . אני לא מוכן לשלם על כלום עד אז .
וביום הופעת השידורים התלת מימד בהפרדה גבוהה , אני אעבור לטלויזיה שחור לבן כי ככה אני אוהב להוות את ההוויות של האנושות של לפני 80 שנים .
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3939
מספר הודעות: 38021

#35  נשלח: ב' 14/09/2009 20:10

yanivol,
אני חושב שפנייה למתקיני צלחות לווין באיזור מגורינו תניב תשובות מהימנות יותר מהתשובות בפורום.

eyk77 & contra,
שירות DTT איננו משהו ישן, זהו חידוש בארץ.
Spook
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 18, 2007
הבעות תודה: 26
מספר הודעות: 923

#36  נשלח: ב' 14/09/2009 20:23

eyk77 ו-contra, אני לא מבין מה כואב לכם.
אם עד כה השידורים האנלוגים של התחנות הציבוריות לא יכלו לספק את הציבור בגלל איכות השידור הירודה, עכשיו התקדמנו והם משודרים דיגיטלית.
ולציבור שעד כה היה מחובר לכבלים וללווין ובעיקר ראה ערוצי 1,2 ו-10, זה בהחלט התקדמות שאפשר לקבל את הערוצים הנ"ל מבלי לשלם מאות שקלים בחודש.
במיוחד כשאת הערך המוסף שכביכול מספקים HOT ו-YES הם מספקים את זה באיכות ירודה יחסית לשאר העולם. ה-HD הוא לא ממש HD (לפעמים UPSCALE) הסרטים בדרך כלל לא מגיעים ב-DD וה-bitrate מאוד נמוך. וכל זאת תוך רמת שירות מאוד נמוכה והתחייבויות שקרובות לחתונה קתולית. או במילים אחרות, לא נותנים תמורה למחיר.
אז בהחלט אפשר להבין את השמחה של הרבה מאוד אנשים לאלטרנטיבה החדשה שנפתחה ולכך שהמדינה התקדמה סוף סוף לשידורים דיגטלים ולא מפקירה אותנו לחברות הענק על מנת לקבל שידור איכותי.
contra
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 08, 2009

#37  נשלח: ב' 14/09/2009 21:23

הדבר היחיד שכואב לי זה לראות אנשים חכמים , משכילים , עובדים ומסודרים שמונעים מאחרים את הזכות להנות מקידמה טכנולוגית . בעצם יש עוד כמה דברים שכואבים לי ועל זה בהמשך .
גם לי לא מתאים לשלם 260 שח על YES-HD-MAX . גם אני יכול למצוא בכל חודש מה לעשות בכסף הזה מארוחה טובה עם המשפחה ועד קניית כרטיס זכרון חדש למצלמה הדיגיטלית . אבל אני חושב שיש מקום גם לזה וגם לזה . אני לא עובד בכל יום משבע בבוקר עד שבע בערב כדי שבסופו של דבר אמנע ממשפחתי להנות מקידמה הטכנולוגית , גם אם לפעמים היא נגישה במחיר שניראה גבוה . אני כן עובד 12קשה שעות ביום כדי לאפשר למשפחתי להנות מקידמה הטכנולוגית ולהתקדם ביחד איתה .
לי היה כואב לראות את ילדיי מדברים עם חבריהם על סדרת טלויזיה ולדעת שאני אחראי על זה שהם לא יודעים על מה מדובר . לי היה כואב לדעת שאני מנעתי מילדיי לצפות בסדרה שהם אוהבים או תוכנית מדע או היסטוריה שתורמת להשכלתם . לי היה כואב לדעת שאני מונע מאשתי להנות מפרק בסדרה מסויימת אחרי יום קשה בעבודה ובבית גם אם זה הפרק היחיד שרואה בטלויזיה בחודש אחד . לי היה כואב לדעת שאני מתחשבן עם האנשים הקרובים עליי ביותר על 260 שקלים ומונע מהם להנות . לי היה כואב לדעת שאני מכריח את ילדיי לצפות בתוכניות כמו "שומר מסך" או "כוכב נולד " או "הישרדות " שלא תורמות להם דבר ומונע מהם לצפות בתוכניות שהיו מוסיפות לידע שלהם או פשוט תוכניות לגילם שגורמות להם להנות . כל זה כדי להתחשבן עם יס\ הוט ולהראות להם מה אני מסוגל לעשות כדי לא לשלם להם 260 שח ? זה באמת שווה את זה ?
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#38  נשלח: ב' 14/09/2009 21:26

contra,
מה הקשר בין מה שרשמת לבין הסיבות שלי לעזיבת יס?
3 שנים אני הייתי עם הוט. בשנתיים האחרונות עם יס. כשאני חושב קצת אחורה (ועשיתי זאת לא מזמן עם הרעייה), אף אחד מבני ביתי לא עשה שימוש בשירותי הכבלים\לווין. הערוצים היחידים שנפתחו הינם 10 & 2.
הבנים שלי בני 2 & 4 ולא רואים TV כלל מלבד תכנים מוקלטים מראש.
אז ייתכן ועבורך יש הצדקה לשירותי יס\הוט, אך עבורי - לא.
dima_vy
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 20, 2008

הבעות תודה: 260
מספר הודעות: 5700

#39  נשלח: ב' 14/09/2009 21:34

contra כתב:
הדבר היחיד שכואב לי זה לראות אנשים חכמים , משכילים , עובדים ומסודרים שמונעים מאחרים את הזכות להנות מקידמה טכנולוגית . בעצם יש עוד כמה דברים שכואבים לי ועל זה בהמשך .
גם לי לא מתאים לשלם 260 שח על YES-HD-MAX . גם אני יכול למצוא בכל חודש מה לעשות בכסף הזה מארוחה טובה עם המשפחה ועד קניית כרטיס זכרון חדש למצלמה הדיגיטלית . אבל אני חושב שיש מקום גם לזה וגם לזה . אני לא עובד בכל יום משבע בבוקר עד שבע בערב כדי שבסופו של דבר אמנע ממשפחתי להנות מקידמה הטכנולוגית , גם אם לפעמים היא נגישה במחיר שניראה גבוה . אני כן עובד 12קשה שעות ביום כדי לאפשר למשפחתי להנות מקידמה הטכנולוגית ולהתקדם ביחד איתה .
לי היה כואב לראות את ילדיי מדברים עם חבריהם על סדרת טלויזיה ולדעת שאני אחראי על זה שהם לא יודעים על מה מדובר . לי היה כואב לדעת שאני מנעתי מילדיי לצפות בסדרה שהם אוהבים או תוכנית מדע או היסטוריה שתורמת להשכלתם . לי היה כואב לדעת שאני מונע מאשתי להנות מפרק בסדרה מסויימת אחרי יום קשה בעבודה ובבית גם אם זה הפרק היחיד שרואה בטלויזיה בחודש אחד . לי היה כואב לדעת שאני מתחשבן עם האנשים הקרובים עליי ביותר על 260 שקלים ומונע מהם להנות . לי היה כואב לדעת שאני מכריח את ילדיי לצפות בתוכניות כמו "שומר מסך" או "כוכב נולד " או "הישרדות " שלא תורמות להם דבר ומונע מהם לצפות בתוכניות שהיו מוסיפות לידע שלהם או פשוט תוכניות לגילם שגורמות להם להנות . כל זה כדי להתחשבן עם יס\ הוט ולהראות להם מה אני מסוגל לעשות כדי לא לשלם להם 260 שח ? זה באמת שווה את זה ?

אני לא ממש מבין למה להתנתק מטלויזיה רב ערוצית כאשר אצלך בבית יש נופשות הצורכות את התכנים המסופקים רק בטלויזיה רב ערוצית הרי השידור הדיגיטלי מיועד לאנשים שלא צורכים (או צריכים) את הכמות הערוצים המסופקת בעבור 260 ש"ח לחודש או לאנשים שאין להם 260 ש"ח בחודש לשלם עבור התענוג הזה. לפי התאור שלך אתה לא משתייך לאף אחת מהקבוצות.
כל אחד שמחליט להתנתק עושה את החשבון שלו בסופו של דבר, ואני מניח שזיו, לדוגמא, בבוא הזמן כן יתחבר שוב, כאשר הבנים שלו יתחילו לראות טלויזיה ויתחילו להחליף עם חברים שלהם חוויות מהצפיה.

אני יכול לתת את עצמי כדוגמא לקבוצה אחרת, כאשר אני כן מעוניין לראות חדשות, וסתם בשביל הרגשה הטובה להדליק טלויזיה ברקע. את כל התוכן שאני רוצה, אני מקבל מהרשת, אבל את התחושה של "סתם להדליק טלויזיה" אי אפשר עדיין לספק ברשת. ובשביל התחושה הזאת אני לא רואה לנכון לשלם 260 ש"ח בחודש, אך ערוצים 10 ו-2 בהחלט יספקו אותי וחברה שלי

לכן נראה לי שאתה טועה כשאתה חושב שמישהו כאן מונע מבני ביתו להנות ממגוון תכנים של טלויזיה רב-ערוצית
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3691
מספר הודעות: 69124

#40  נשלח: ג' 15/09/2009 8:37

contra,

אוי ואבוי אם הדרך שלך לספק תרבות למשפחה שלך מסתכמת במנוי של יס או הוט.

אני גדלתי, כמו רבים אחרים, עם ערוץ 1 בלבד (ועוד ערוץ 6 מירדן כשקלטו אותו כראוי).

בגיל 11 עברתי עם הורי לארה"ב. שם היינו מחוברים לכבלים (הם היו אנלוגים אז ולא היו שלטים IR אלא היה שלט שנראה כמו ממיר שהיה בו הרבה כפתורים והיה מחובר בחוט ארוך לטלויזיה). היו לנו בערך אותה כמות ערוצים כפי שיש לנו בישראל כיום (זה היה בתחילת שנות ה-80).

להגיד לך משהו? גם בתור ילד לא נפלתי מהמבחר. מה בסוף ראיתי? סרטים מצויירים ו-THREES COMPANY (בהחלט תוכניות תרבות מוכרות וידועות).

עד היום, 90% מהתוכן שנמצא בטלויזיה הוא *** טהור בעיני. בערוץ 2 ובערוץ 10 אני מתקשה למצוא תוכניות איכות וגם כשעושים תוכניות שאני מחשיב כאיכותיות הן נמרחות יותר מדי (התוכנית על הקסמים, מיקי חיימוביץ' על החרם על ילדים).

כל אחד צריך לעשות את ההחלטה שלו מה מתאים לו. לסגנון חייו של זיו כנראה שמתאים DTT יותר. גם להורים שלי ששילמו מאות ש"ח בכל חודש על ערוצים שהם מעולם לא ראו זה לא התאים.

אני בבית לא רואה איך אני אתנתק מהלויין. לי זה מתאים מאוד. חס ושלום אני לא חושש לרגע שאם אתנתק הילדים שלי יהפכו למוקצים מחוסר היכולת שלהם להבין על מה חבריהם מדברים. אבוי לנו אם נגיע לשלב הזה שזה יהיה ה-SCOPE התרבותי שלנו.

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 08, 2009

#41  נשלח: ג' 15/09/2009 17:46

ברור שכל אחד חופשי לבחור לעצמו ולמשפחתו אם הסידור הכי מתאים להם .
שלא תבינו אותי לא נכון לגבי נושא החינוך . החינוך לא מגיע מהטלויזיה . החינוך מגיע מהבית ספר , מההתנהגות בבית , משעות רבות של לימוד עצמי בליווי הורים ומורים פרטי . טלויזיה תורמת לחינוך , כן , כשזה נעשה במידה הנכונה ובהשגחה צמודה כדי לסנן את התכנים . כנ"ל לגבי האינטרנט אבל זה נושא אחר .
אם במשפחתו של זיו הוחלט פה אחד שעוזבים את הכבלים\ הלוין וכל בני משפחתו מסכימים על זה , אין בכלל בעיה . במקרה כזה נשאלת השאלה למה הניתוק בא רק עכשיו ? אותה אנטנה מרכזית שזיו הזכיר היתה שם גם לפני שש שנים כשזיו בחר להתחבר לכבלים \ לוין והיתה יכולה לספק אז כמות ערוצים גבוהה יותר מאשר היום דרך ה-DTT . בשש השנים האלה בינתיים זיו ומשפחתו התרגלו לסטנדרטים שכוללים תכנים המשודרים בטלויזיה הרב ערוצית .
אני נגד זה שמונעים מכל בני הבית , פתאום , אחרי מספר שנים של חברות והתרגלות לתכנים מסויימים , שהופ , עוצר , אין תוכניות טלויזיה , אין ספורט , אין סדרות שמשדרים בערוצי הילדים , מוזיקה , תרבות אלא רק חדשות , כוכב נולד , הישרדות , שומר מסך . נכון שחוסכים 300 שח לחודש אבל האם זה נכון לעשות את זה למשפחה ולמנוע מהם להנות מהתכנים שהורגלו אליהם במשך שנים כה רבות ?
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3691
מספר הודעות: 69124

#42  נשלח: ג' 15/09/2009 18:05

contra,

אני מבין שאתה שמת את עצמך לדובר לילדים של זיו?

אתה באמת לא מבין מה השתנה בשנים הללו?

1. איכות התמונה ב-DTT היא שונה לחלוטין ממה שניתן היה להשיג לפני 6 שנים מ אנטנה מרכזית
2. אנטנה כזו סוחבת רק ערוץ 1+2
3. אני מניח שאת אספקת שאר הדברים שלא זמינים דרך DTT יש לזיו דרכים אחרות להשיג.

בכל מקרה, אני בעד שכל אחד יעשה מה שמתאים לו. כמו שאמרתי, אני לא רואה את עצמי ללא יס או הוט בשנים הקרובות, ללא קשר למה שיהיה זמין בלויין פרטי או באינטרנט או דרך DTT. יש אנשים שכן, אין דבר נכון או לא נכון.

לכל משפחה יש את הזכות להחליט מה מתאים להם, גם כלכלית וגם כללית.

אני מכיר לא מעט אנשים שהתנתקו בכלל מהכבלים והלויין ולא קלטו דבר בשנים האחרונות, ו-DTT אולי יחזיר אותם לצפות בטלויזיה (אם כי לפי מה שיש בערוצים 2+10 באמת שלא הייתי מטפח ציפיות במקומם, וערוץ 1 בכלל DEAD MAN WALKING).

למי שכל צפית הטלויזיה שלו מסתכמת בחדשות בכל ערב ואולי איזו תוכנית או סרט פעם בסוף שבוע, אני חושב ש-DTT הוא פיתרון מצויין.

להורי הוא היה יכול להתאים אלמלא פשוט החליטו לפני כמה חודשים (בעצתי) לשים צלחת על הגג ולקלוט את שידורי הלויין החינמיים של הרשות השניה (חבילה זהה ל-DTT, אך עם עוד 2-3 ערוצים).

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#43  נשלח: ג' 15/09/2009 19:03

contra,
השיקולים שלי להתנתק מיס פורטו כבר פעמיים לאורך השרשור. אני מבין שהם לא מקובלים עליך, אבל הם בהחלט לא פתוחים לדיון פתוח, בטח שלא איתך.
contra
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 08, 2009

#44  נשלח: ג' 15/09/2009 19:28

סליחה , לא התכוונתי לגרום לתגובות זעם וכעס כאלה . רציתי רק לשתף אותכם בנקודת מבטי . אני לא אגיב בשרשור הזה יותר .
זיו , אם השיקולים שלך לא פתוחים לדיון פתוח לא מבין למה פתחת שרשור בשם "עברתי ל-DTT היום " דוקא בפורום פתוח ולא שמרת את הנושא לדיון סגור עם המקורבים ביותר ? במקום זה היית יכול לרשום את תוכן ההודע ולסגור את ההודעה לתגובות . אל תרגיש חייב לענות , זו היתה רק שאלה רטורית .
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#45  נשלח: ג' 15/09/2009 19:45

contra,
אין פה זעם, יש פה תהייה על הרצון שלך להיכנס לשיקולים שלא שלך.
אם אין לך מה לתרום או לשאול בנושא, אל תלחץ על הכפתור "פרסם תגובה".
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > לווין, כבלים,DTT, עידן+ עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה