מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

עברתי ל DTT היום

עמוד 4 מתוך 6
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  הבא 
   פורומים > וידאו > לווין, כבלים,DTT, עידן+
מחבר הודעה
uris (אורי שמאי)
מורעל האתר
מורעל האתר

הצטרף בתאריך:
  Nov 16, 2005

הבעות תודה: 247
מספר הודעות: 6788

#46  נשלח: ג' 15/09/2009 21:52

גם אני עשיתי דבר דומה.
לפני כחצי שנה התנתקתי מיאס ועברתי לצלחת פרטית (רק בגלל שעדיין לא היה dtt)
היום בסלון אני עם צלחת פרטית רק לערוץ 2/10/1 שנדלק פעם בהמון זמן (שיש אירוע ישראלי חשוב) .
ובחדר השינה עם dtt .
הילדים רואים תכנים מבוקרים שאני מוריד / קונה דרך המדיה סנטר והבקרה חשובה לי מאוד(גם בתוכן וגם בזמני צפיה (לא יותר משעה ביום))
אשתי ואני רואים תכנים דרך המדיה סנטר/סטרימרים בחדר השינה ובסלון.
לא מרגישים כלל !!! בחסרונם של יאס רק מרגישים 300 שח יותר בחשבון הבנק בכל חודש.

udif
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 19, 2005

הבעות תודה: 118
מספר הודעות: 2026

#47  נשלח: ג' 15/09/2009 22:10

oferlaor כתב:
contra,

1. איכות התמונה ב-DTT היא שונה לחלוטין ממה שניתן היה להשיג לפני 6 שנים מ אנטנה מרכזית
2. אנטנה כזו סוחבת רק ערוץ 1+2

אולי זה רק אני, אבל על 5090H אני בכלל לא בטוח שהשידור האנלוגי שקלטתי דרך אנטנה מרכזית היה גרוע יותר מהשידור הדיגיטלי, לפחות חלק מהזמן.
הסיבה המרכזית מבחינתי להתקין אנטנה ל-DTT היתה ערוץ 10, שגם עכשיו, לאחר ההתקנה התברר לי שבפועך אינני צופה בו כלל.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
יוני_א (יוני)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Mar 06, 2008
הבעות תודה: 24
מספר הודעות: 848

#48  נשלח: ג' 15/09/2009 22:26

גם אנחנו עברנו ל DTT היום. אני גר בחיפה באיזור ככביר למי שמכיר. קליטה מעולה עם האנטנה הקטנטנה שמסופקת עם הממיר.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
ht-friend
ht-friend

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2918
מספר הודעות: 48669

#49  נשלח: ה' 15/10/2009 18:19

צעד נכון ו"אמיץ". גם אני לפני כשנתיים עזבתי את יס ומאז אני לא מביט אחורה. הילדה שלי נהנית מסרטי וולט דיסני מדובבים ומשאר תוכן שאני רוכש עבודה ב DVD (שאח"כ מומר למחשב שישוב אצלה בחדר), מה שמאפשר לי לשלוט על איכות התכנים שהיא צופה בהם, אני צופה בסדרות ובסרטים שלי באיכות ובזמינות שלא יס ולא הוט יכולים לספק, ואישתי - טוב אישתי רואה את התוכן שלה בויאטנמית דרך סטרימינג במחשב. אצלי אפילו ערוץ 2/10 לא חיוניים (גם כשהיה לי יס לא צפיתי בהם) ככה שאפילו את עלות ממיר ה DTT אני חוסך.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
פרופיל | שלח הודעה | חפש
ntk
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 03, 2006
הבעות תודה: 39
מספר הודעות: 1303

#50  נשלח: ו' 16/10/2009 14:48

אנשים מפחדים להתנתק, כאילו שזה סוף העולם, אבל למזלי אני כבר התנתקתי לפני שנתיים, במשך 7 שנים שילמתי אלפי שקלים ליס, לקבל 200 ערוצים שכל אחד מהם יותר גרוע מהשני, לא הייתי צופה בכלום, הכל מהאינטרנט, וגם עד שכבר הייתי מדליק טלוויזיה לראות משהו, הייתי מוצא את עצמי מזפזפ בין הערוצים במשך שעתיים וחצי, ובסוף הולך לישון עם ערץ הקניות...
.
המעשה הכי חכם שעשיתי... הכל זמין באינטרנט באיכות הרבה יותר טובה, ללא פירסומות, בלי הצורך לחכות שנה עד שסידרה מגיעה, בלי VOD או יס מקס...

לפי דעתי תוך מספר שנים יס והוט ובכלל ערוצי טלוויזיה בעולם, יצטרכו לשנות את המודל העסקי שלהם, ולהציע בעיקר תכנים ב-VOD, אין טעם ב800 ערוצים, שגם ככה משדרים רק *** ועולים ים של כסף
(1) הבעות תודה: odi
פרופיל | שלח הודעה | חפש
dima_vy
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 20, 2008

הבעות תודה: 280
מספר הודעות: 5755

#51  נשלח: ו' 16/10/2009 14:57

ntk כתב:
אנשים מפחדים להתנתק, כאילו שזה סוף העולם, אבל למזלי אני כבר התנתקתי לפני שנתיים, במשך 7 שנים שילמתי אלפי שקלים ליס, לקבל 200 ערוצים שכל אחד מהם יותר גרוע מהשני, לא הייתי צופה בכלום, הכל מהאינטרנט, וגם עד שכבר הייתי מדליק טלוויזיה לראות משהו, הייתי מוצא את עצמי מזפזפ בין הערוצים במשך שעתיים וחצי, ובסוף הולך לישון עם ערץ הקניות...
.
המעשה הכי חכם שעשיתי... הכל זמין באינטרנט באיכות הרבה יותר טובה, ללא פירסומות, בלי הצורך לחכות שנה עד שסידרה מגיעה, בלי VOD או יס מקס...

לפי דעתי תוך מספר שנים יס והוט ובכלל ערוצי טלוויזיה בעולם, יצטרכו לשנות את המודל העסקי שלהם, ולהציע בעיקר תכנים ב-VOD, אין טעם ב800 ערוצים, שגם ככה משדרים רק *** ועולים ים של כסף

בינתיים רק צריך להגיד תודה לאותם אנשים שגורמים ל"הכל" להיות זמין באינטרנט
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Shed
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2007
הבעות תודה: 135
מספר הודעות: 2854

#52  נשלח: ו' 16/10/2009 15:01

ntk כתב:
.

היה מעניין אותי מאוד לדעת האם כל מי שהתנתק מהוט/יס ועבר ל-DTT היה עושה זאת במידה והתכנים לא היו זמינים בצורה בלתי חוקית וקלה להשגה באינטרנט.
תחושת הבטן שלי אומרת שאחוז ניכר מהאנשים שהתנתקו מהוט/יס עשה זאת כי הוא התרגל לצרוך תכנים לא חוקיים מהרשת (rapidshare, newsgroups, BT וכו').

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Sep 10, 2007
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 866

#53  נשלח: ו' 16/10/2009 15:08

פעם כאשר היה בקושי ערוץ אחד היינו חולמים על טלביזיה רב ערוצית, חלמנו על טלביזיה כמו בארה"ב עם מאות ערוצים....

היום שיש לנו טלביזיה עם מאות ערוצים פתאום כולם לא מרוצים ורוצים לחזור לטלביזיה עם 4 ערוצים....

אני יכול להבין אנשים שהעלות של טלביזיה רב ערוצית כבדה עליהם ולכן בשבילהם השידור הדיגיטלי הוא אופציה משתלמת

אבל לא ניראה לי שהאנשים כאן בפורום הזה לא יכולים לעמוד בתשלום החודשי ליס/הוט.

מה שקורה שהאנשים לא צריכים את הוט ויס בגלל שהם משתמשים בסטרימרים וכיוצ"ב דרך שימוש באינטרנט , אם מחר "הברז" ייסגר ולא תהיה להם אופציה אז מהר מאוד הם יחזרו ליס/הוט.

חבר כבוד
חבר כבוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

הבעות תודה: 490
מספר הודעות: 4559

#54  נשלח: א' 18/10/2009 20:13

eyk77
גם אם תחשב עלות רכישה של סרטים לאורך זמן,
או מארזי DVD של סדרות שאתה מעוניין לצרוך,
תראה שזה משתלם יותר.

אני מעולם לא התחברתי לכלבים/(א)י(כ)ס,
הניסיון העיקרי שלי איתם זה מבית הורי,
כך שהם לא חסרים לי קרוב ל- 10 שנים.
גם היום כשאני מבקר את הורי אני לא מבין מה התועלת בכך...

לשאול את השאלה שאתה מעלה זה בערך כמו לומר "איך היו חיינו אילו ההיסטוריה התרבותית של ישראל היתה בקנדה ולא מוקפת אוייבים".
אלה כוחות השוק - מי שלא מסתגל לטכנולוגיה הקיימת, נמחק.
כל דבר חוקי אפשר להפכו ללא חוקי (ולהפך) ע"י שינוי חקיקה בהתאם לרוח הזמן.
השאלה מה האינטרס החבוי מאחורי הקלעים -
התשובה פשוטה: איזה תאגיד רב השפעה (על החקיקה) מעוניין לשנות מודל עסקי שלם? אף אחד. זה עולה להם כסף.
זו הסיבה שהחקיקה עוד לא שונתה.

וביננו, חוקי או לא,
כשהברז יסגר - זו תהיה הבעיה המינורית ביותר מבחינת חופש ברשת.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
ORAGPU
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Nov 08, 2005
הבעות תודה: 15
מספר הודעות: 680

#55  נשלח: ב' 19/10/2009 10:38
מישהו יודע מה מצב הקליטה בבקעת אונו ?

היי
מישהו יודע מה מצב הקליטה בבקעת אונו , בערים יהוד ואור יהודה ?

תודה לעונים.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
ziv_r (זיו)
ht-friend
ht-friend

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 4153
מספר הודעות: 39180

#56  נשלח: ב' 19/10/2009 10:43

ORAGPU,
עבור שאלות כאלו יש לנו את המפה שהקמנו.
http://www.hometheater.co.il/article01575.שידורי-ה...
פרופיל | שלח הודעה | חפש
geblig
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 09, 2008

הבעות תודה: 44
מספר הודעות: 1727

#57  נשלח: ב' 19/10/2009 10:56

Shed כתב:
ntk כתב:
.

היה מעניין אותי מאוד לדעת האם כל מי שהתנתק מהוט/יס ועבר ל-DTT היה עושה זאת במידה והתכנים לא היו זמינים בצורה בלתי חוקית וקלה להשגה באינטרנט.
תחושת הבטן שלי אומרת שאחוז ניכר מהאנשים שהתנתקו מהוט/יס עשה זאת כי הוא התרגל לצרוך תכנים לא חוקיים מהרשת (rapidshare, newsgroups, BT וכו').

שקוף לחלוטין.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Mistoffelees
ht-friend
ht-friend

הצטרף בתאריך:
  May 03, 2005

הבעות תודה: 169
מספר הודעות: 4572

#58  נשלח: ב' 19/10/2009 13:09

תמיד יותר זול לגנוב מאשר לקנות (כל עוד לא נתפסים)
פרופיל | שלח הודעה | חפש
ziv_r (זיו)
ht-friend
ht-friend

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 4153
מספר הודעות: 39180

#59  נשלח: ב' 19/10/2009 13:14

Shed כתב:

בדיוק כפי שרשמת, מכיוון שהתכנים כיום זמינים, פתרון כמו DTT הינו מתאים כיום עבורי לפחות. במידה וזמינות התכנים תשתנה, הפתרון ישתנה גם כן.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
geblig
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 09, 2008

הבעות תודה: 44
מספר הודעות: 1727

#60  נשלח: ב' 19/10/2009 13:17

ziv_r כתב:
Shed כתב:

בדיוק כפי שרשמת, מכיוון שהתכנים כיום זמינים, פתרון כמו DTT הינו מתאים כיום עבורי לפחות. במידה וזמינות התכנים תשתנה, הפתרון ישתנה גם כן.

זמינות התכנים רק תלך ותגדל עם כל ה(צער\שמחה) שבדבר... אתה תחליט.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > לווין, כבלים,DTT, עידן+ עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה