מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

קדם מגבר SS ומגבר מנורות.

עמוד 2 מתוך 2
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2 
   פורומים > אודיו > אודיו יוקרתי
מחבר הודעה
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#16  נשלח: ג' 06/10/2009 22:32

הנה אתה רואה כמה דעות יש אז אני אוסיף את הדיעה הנגדית , לטעמי לא זכיתי לראות פרה SS שבתחומי המחיר , מתקרב אפילו לפרה מנורות , אני מבחינתי אפילו לא טורח לבדוק פרה SS
וד"א שמעתי פעם אחת ויחידה את האקיופייז אצל מישהו , לא ממש הכרתי את כול הציוד , אבל זה מגבר יפיפה לעיני , והיה לו סאונד שהזכיר מנורות על סטרואידים אם אתה מבין למה אני מתכווין . לא יצא לי לשמוע מגבר SS שמזכיר כ"כ מגבר מנורות
פרופיל | שלח הודעה | חפש
diz1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 20, 2004
הבעות תודה: 43
מספר הודעות: 1022

#17  נשלח: ד' 07/10/2009 8:32

ואותי מעיניין למה כל אותם חובבי הגברה טרנזיסטורית חשים צורך להכניס שפופרת למערכת שלהם?
מה חסר להם? האם הטכנולוגיה הטרנזיסטורית לא מספיק טובה בכדי לתת את התוצאה המצופה?

panter
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Sep 02, 2009

הבעות תודה: 2
מספר הודעות: 77

#18  נשלח: ד' 07/10/2009 9:38

diz1 כתב:
ואותי מעיניין למה כל אותם חובבי הגברה טרנזיסטורית חשים צורך להכניס שפופרת למערכת שלהם?
מה חסר להם? האם הטכנולוגיה הטרנזיסטורית לא מספיק טובה בכדי לתת את התוצאה המצופה?

האמת שממך לא הייתי מצפה לשאלה שכזו, אבל אם כבר שאלת אז זכותך לדעת מה אנשים אחרים חושבים בעניין.
אני אישית לא חושב שהטכנולוגיה הזאת מושלמת, וגם לא זו עם השפופרות, לכן אם השילוב של הגברת ss ופרה מנורתי נשמעים טוב יחד, ואחד מפצה על חסרונו של השני מה רע? אני מאוד אוהב את גוון הצליל שנותן לי פרה ה Unison Research - Mystery Two
ולאחר החלפת השפופרות ב NOS כל התוצאה הסופית השתפרה ללא הכר
מבחינת ההגברה אני עם מגבר ss ואני לא מרגיש שחסר לי משהו, פרט לעניין ה cd שגם הוא מנורתי אבל לא בדיוק באותה הרמה של כל הסט, אבל זה די שולי כי גם ככה התוצאה מאד מיוחדת

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#19  נשלח: ד' 07/10/2009 11:19

diz1 כתב:

תגיד לי שאלה אחת ויחידה , באותה רמת מחיר ראית פרה SS שמשתווה ו/או עובר פרה מנורות באיכות של המיד והגבוהים ? ברמות המחיר שאני בדקתי אישית לא מצאתי , ברמות המחיר ששמעתי מערכות היי אנד אצל אודיופילים שהסכימו לארח אותי , גם לא ראיתי , אבל שם לא יכולתי לבודד את זה , אבל מאידך אם אצל כולם שומעים צליל טיפוסי למרות שונות בהגברות , אתה יכול להגיע למסקנה משקפת

ואם כבר מדברים , אז למה אצל כול האודיופילים הכבדים שביקרתי אצלם בשנות ה90 (מאז 2001 הייתי יותר עסוק בבעיות בריאות כך שכבר לא יכולתי ללכת ), רוב ההגברות המנורתיות היו או של קונרד ג'והנסון או של אודיו ריסרץ' ?
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו יוקרתי עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה