עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

ככה עושים טלויזיות! ביקור במפעל Hisense בסין

30/03/2018 - 14:00


עמוד הקודם: מרכז הפיתוח | המאמר המלא

 
 
 

המפעלים

וכעת לחלק האחרון בסיור שלנו, ביקור במפעלי החברה. המפעלים, הנמצאים בצד השני לגמרי של העיר צ'ינגדאו, היו במרחק שעתיים נסיעה ממרכז הפיתוח. זה לבד היה נתון מרשים במיוחד, שכן העיר מתפתחת בצורה מהירה מאוד. גורדי שחקים ופרויקטים של נדלן, הייסנס אחראית על חלק לא מבוטל מהם, אפיינו את הנסיעה שלנו מצד אחד של צ'ינגדאו לצדה השני. ואם זה לא הספיק, היינו צריכים לעבור גם בגשר הארוך ביותר בעולם אשר אורכו כ-30 קילומטרים. הגשר נמצא ברובו המלא מעל לפני המים ויוצר מראה מדהים. הוא נתן לנו מבט לתוך יכולות הבנייה הסיניות, שכן יש בו קומות ומחלפי ענק, וכל זאת רק בארבע שנות בנייה.

ביקור במשרדי ומפעלי חברת הייסנס בסין

ביקור במשרדי ומפעלי חברת הייסנס בסין

הגענו למפעל שם קיבלנו חליפות נקיות מונעי חשמל סטטי איתן אנו נצטרך ללכת לכל אורך השהות במתקני המפעל.

ביקור במשרדי ומפעלי חברת הייסנס בסין

בפס הייצור קיבלנו הצצה לכיצד מייצרים את לוחות החומרה שבמסכי הייסנס. לוח האם הראשי היה הראשון, ולאחר מכן הדפסת המעגלים על לוחות החיבורים שכללו את כל מה שנרצה למצוא בדרך כלל במסך. העובדים בפס הייצור הראו לנו בדיוק במה כל לוח מתאפיין וכיצד המכונות מדפיסות את הלוחות ומעבירות אותן הלאה לפס ההרכבה.

ביקור במשרדי ומפעלי חברת הייסנס בסין

ביקור במשרדי ומפעלי חברת הייסנס בסין

במפעל בו ביקרנו מייצרים, אורזים ושולחים עשרות אלפי טלוויזיות מדי יום לכל רחבי הגלובוס, וכן זאת לא הפתעה לראות את זריזות העובדים והמכונות בפס ההרכבה. הרובוט מעביר את הפאנל מצד אחד של המסוע לצידו השני, מבריג את הלוחות תחת בקרת העובדים (כמובן שהכל פועל באופן אוטומטי), ולאחר מכן הוא עובר לפס הבקרה, שם העובדים בודקים את המסכים תחת חושך כדי לבדוק שאין תקלות כלשהן או בעיות עננות. המפעל מצויד במסועים רובוטים שמעבירים את המסכים והדגמים למקומות שונים, ולהוסיף קצת לפעילות, כל רכב כזה מנגן מוזיקה של רכב גלידה. די משעשע למען האמת.

ביקור במשרדי ומפעלי חברת הייסנס בסין

ביקור במשרדי ומפעלי חברת הייסנס בסין

ביקור במשרדי ומפעלי חברת הייסנס בסין

 

סיכום

לאחר יומיים מלאים של פעילות שותפת עם הייסנס הגענו לחנויות המרכזיות בסין על מנת לראות כיצד המותג מופיע בהן. ואכן יכולנו למצוא נוכחות של החברה בכל מקום שאליו הגענו, החל ממסכי הטלוויזיה ועד למכונות הכביסה. הייסנס התגלתה כחברה עצומה, אפילו יותר גדולה ממה שרובנו חשבנו כשרק הגענו לסין. זו הייתה הפעם הראשונה בתולדות החברה בה הביאה עיתונאים לבקר במפעלים ומרכזי הפיתוח שלה, שם הוצגו לנו חטיבות שונות בחברה וכן שלל של חידושים ופיתוחים שכלל לא ידענו על קיומם. הייסנס מובילה את השוק בסין ונראה שהיא מתקדמת בצעדי ענק להרבה מקומות אחרים בעולם, ישראל ביניהם. ובמיוחד לחובב טכולוגיה כמוני, היה מדובר בטיול וביקור יוצא דופן. יצא לנו אף לפגוש את סגן נשיא החברה, דוקטור Lan Lin, שהתגלה כאדם חביב וצנוע במיוחד ואודיופיל לא קטן, שהעביר איתנו שיחה לא קצרה על מערכות סאונד משוכללות במיוחד.

כל התמונות בכתבה צולמו על ידי עמית לגו.

גילוי נאות: הכתב היה אורח של חברת הייסנס בסין.


לדיון בנושא: ככה עושים טלויזיות! ביקור במפעל Hisense בסין


< עמוד הקודם: מרכז הפיתוחהמאמר המלא


עוד מ: עמית_לגו
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0
(2) הצבעות

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht