שגיאות רבות, ו Packet loss גבוה ב 500 מגה של הוט

אינטרנט, מהירות, סיבים, fiber, ספקים, בעיות בשירות

מנהל: מנהלי רשתות

שלח תגובה
Acadir
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

שגיאות רבות, ו Packet loss גבוה ב 500 מגה של הוט

שליחה על ידי Acadir »

היום התחברתי לאינטרנט של הוט 500 מגה ויש לי הרבה שגיאות של Total UnCorrectables. אבל אני מקבל את כל ה 500 ואין ניתוקים.
כשהיה לי 200 מגה האיטנרנט היה יציב מאוד ולא היו שגיאות...
הספק הוא פרטנר.

תוכלו להסביר לי למה זה?
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

Ymac
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

שליחה על ידי Ymac »

איפה אתה חווה packet loss?
אלו נתוני סנכרון נהדרים, זה לא הרבה שגיאות בכלל.

Acadir
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

שליחה על ידי Acadir »

תודה על התגובה. אבל האינטרנט זז מאוד באיטיות, פגישות זום נתקעות מידי 5 דקות ,הורדות בקצב של 10 Mbps ומשחקים בלאגים מטורפים.
עכשיו השאלה שלי האם זה יכולה להיות העוצמה של מהירות ההעלה? כי ראיתי שבאיזו אתר רשום שצריך להיות עוצמה של 40dBmV ואצלי זה בסביבות ה- 30...
או שזה יכול להיות שזה פרטנר כי המהירות של הספק שלי לא מותאמת לתשתית... כי פרטנר לא מספקים 500 אלא רק 200...

בכל מקרה, אני חושב לעבור בחזרה ל 200 מגה אם זה ימשיך ככה.
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

yaronshani
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

שליחה על ידי yaronshani »

היתה לי בעיה דומה. אני עובד מול AWS ומול השירות קבצים שלהם באירלנד, שם קיבלתי קצב הורדה של 100KB/S בזמן שספקים אחרים הוציאו לי 30MB/S. חיבור בVPN גם פתר את הבעיה במקרה שלי. התקשרתי לHOT NET (לא הוט) עקב כך שVPN פותר את הבעיה, כלומר הבעיה לא בהוט. הסברתי להם את הבעיה. אמרו לי שהבעיה היא חייגן. לדעתי הם התכוונו לNAT. הוציאו אותי מהחייגן לטענתם (גם יצאתי מהNAT) ומאז הכל חלק.

Acadir
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

שליחה על ידי Acadir »

אני לא מחובר באמצעות חייגן כך שאני חושב שזה לא הבעיה אצלי... אני מחובר בצורה אוטומטית...
ראיתי ביקורות ש HOT NET גרועים (אולי בגלל שזה NET כברירת מחדל). האם באמת זה כל כך נוראי שם? או שהם טובים ובאמת אין להם עומסים וכל מה שהזכרתי למעלה...

לדעתי, לא קשור לספק במקרה שלי. אלא זו תשתית הוט שלא טובה אצלי באזור ולא יכולה לספק 500 מגה אלא רק 200 שעבד בצורה מעולה..

yaronshani
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

שליחה על ידי yaronshani »

אני גם לא חושב שהחייגן קשור. אתה יושב מאחורי NAT? האם האייפי שלך לפי ICANHAZIP.COM זה אותו אייפי שמופיע בWAN של HOTBOX? מה התחילית של האייפי שלך?

Acadir
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

שליחה על ידי Acadir »

כן, זו אותה כתובת ip. היא מתחילה ב ...176.228 והיא לא משתנה... בפרטר הם לא שמים מאחורי NET. וזאת הסיבה שהמשכתי איתם..

שלח תגובה

חזור אל “אינטרנט - ספקים, תשתית, סיבים fiber”