מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה


קרוב לקצה הדרך למערכת החלומות שלי


עמוד 1 מתוך 2
עבור לעמוד  1  |  2  |  הבא 
   פורומים > אודיו > אודיו יוקרתי
מחבר הודעה
שמעוןב
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 02, 2005
הבעות תודה: 16
מספר הודעות: 300

 #1  נשלח: א' 26/07/2009 23:04
קרוב לקצה הדרך למערכת החלומות שלי

הואיל ובביקורות הבאות שלי יבחין הקורא חד העין שהפריטים ברשימת הציוד שלי השתנו כמעט לגמרי, אז אולי זה הרגע המתאים לספר על המהפך.
הציוד שלי עד לפני זמן קצר כלל:

רמקולים – Coincident Victory. רמקולים נייטרליים, עם Imaging מצוין, ונצילות גבוהה. עם זאת, הצליל שלהם נוטה להיות רזה, ולכן יש צורך בהגברה שפופרתית בלבד. בנוסף, 36hz זה נחמד לתקופה קצרה, אבל לא לאורך זמן. החשיבות של הבס, כפי שיודע כל אודיופיל מנוסה, איננה רק ביכולת לשחזר כלים בעלי צליל נמוך, אלא בעיקר כדי "להעביר" את תחושת האולם או האולפן – את האוויר ואת המרחב, ולהעניק נפח טבעי יותר לכלים השונים.

מגבר: Mystere IA 21. מגבר שפופרתי משולב בתצורת פנטודה, המפיק 50 ווט מענגים לצד. מגבר משולב מוזיקלי להפליא, בעל צליל יקר וממכר, שמילא בקלות את ה-Coincident, והתאים להם כמו כפפה ליד (ראו ביקורת שלי באתר).

פטפון: Michell GyroDec. אחד משניים-שלושה הפטפונים הטובים ביותר בתחום מחירו שנמכרים בארץ.

טוב, זה היה כאמור הציוד שלי עד לפני זמן קצר. אז מה קרה? לפני שנה בערך ביקרתי בביתו של עופר שחורי מ"מאסטרו אודיו" ושמעתי אצלו את ה-Bosendorfer VC 7, שהוא מייבא. ובכן, עשרים שנה אני אודיופיל. היו לי כמה וכמה וכמה זוגות רמקולים, ושמעתי עשרות רמקולים אודיופיליים אחרים, אם לא מאות. הרוב היה לכל היותר חביב, מיעוטם טובים ואפילו טובים מאוד, ומיעוט ממש קטן היה מהמם, פשוטו כמשמעו. כלומר, אתה יושב מול הרמקולים, ובדקות הראשונות אתה פשוט מעולף מאפקט ההלם: ממש פיסול וירטואלי בחלל – תלת ממדיות מרהיבה, פירוט מטורף, תדרים נמוכים הופכי קיבות, במות בגודל אצטדיון. אחרי כמה דקות (הזמן שבו ההדיוט העשיר שולף את הארנק ורושם המחאה בסכום של עלות מכונית מנהלים מפוארת), אתה מתחיל להתעשת, ואחרי עוד כמה דקות אתה מתחיל להבין למה אתה נע על הכסא בחוסר מנוחה. אחרי הכול, צ'מבלו עם קלידים ברוחב בלטה איננו כלי נפוץ כל כך. יתר על כן, תדרי מיד בעובי החוד של סכין גילוח חדש אינם מתכון להאזנה ארוכת טווח נינוחה ומענגת. כמעט כל הרמקולים במיעוט הקטן הזה בועטים בך ישירות בעצם השוק אם אתה מעז להשקות אותם באיזו הקלטה שאיננה אודיופילית. בקיצור, הבנתם: הרבה עצים, ואפס מוזיקה. נחזור ל-Bosendorfer. כששמעתי אותם אצל עופר, התנגנה בהם מוזיקה לפסנתר. כידוע, כלי קשה מאוד לשחזור. ישבתי ופשוט לא האמנתי: שני פסנתרים עומדים היו לי בעשור האחרון, ואף אחד מהם לא נשמע כל כך צלול, פעמוני ועשיר כמו פסנתר הכנף היוקרתי ששמעתי דרך הרמקולים. לא הייתי צריך לשמוע עוד הרבה כדי להבין שזה הרמקול בעל הצליל הטבעי, המאוזן, והחלק (Smooth) ביותר ששמעתי אי פעם בחיי. כשנודע לי המחיר (80000 ₪), הבנתי בצורה כואבת שזה לא המגרש שלי, חזרתי הביתה, והלכתי לישון. הרבה לילות וימים נשכחו מאז, אבל לא ה-Bosendorfer. הדבר האמיתי הזה לא הרפה ממני.

לפני חודש וחצי או חודשיים בערך קפצתי שוב לעופר, לנסוע יחד לירושלים לראות את אנסמבל קנטוס קלן המפואר. שוב שמעתי את הרמקולים. עופר סיפר לי שנשאר לו זוג אחרון בגימור בסיסי בצבע שחור מט. הואיל והגימור של הרמקול מייקר אותו להחריד, התברר שהגימור האמור מוזיל את מחירו מאוד, מה גם שידעתי שבת זוגי תעדיף חד משמעית את הגימור הזה על פני גימור "נוצץ". כמו כן, התבררו שני דברים נוספים: א. הלקוחות הבאים שיקנו את הרמקול הזה, יקבלו אותו במותג של חברת פסנתרים אחרת – Brodman. הבנתי שאין שום הבדל, אבל רמת הגימור הבסיסית של Brodman תהיה שחור פיאנו, שיעלה לא פחות מ-80000 ₪. ב. לקוח להוט אחד עמד כמעט לקנות את הרמקול, אבל התעכב מעט, כי לא הצליח למצוא קונה לווילסונים שלו. ובכן, לא עברו דקות ספורות מן הרגע שהגעתי, וסגרתי עם עופר את העסקה. מאושר ועם חיוך אווילי לגמרי הקשבתי ליוהנה קוסלובסקי הנפלאה.

למחרת הגיעו הרמקולים. חיברתי אותם לרסיבר טרנזיסטורי והרצתי אותם 5-4 ימים רצופים (ואחר כך, עם הגברה שונה, במשך חודש ימים, ובעצם, עד עתה). אחרי כן חיברתי אותם ל-Mystere שלי: אה, צליל מפיל חללים, מיד וגבוהים אלוהיים, שקיפות ופירוט פנומנליים, בס... מיד בס... כן, ניחשתם נכון: ה-Mystere שלט ב-Coincident ביד ברזל, אבל לא ב-Bosendorfer. איזו אכזבה! המגבר הנפלא הזה פשוט לא הצליח לשלוט בתדרים הנמוכים של הרמקול Full-range הזה, ובחוסר רצון קשה נאלצתי להכיר בעובדה שבזמן הקרוב אצטרך למצוא הגברה חזקה ומתאימה יותר.

בערך 15 מגברים וקדם מגברים שונים עברו אצלי בחודש אחרי כן. הפרט הבולט ביותר היה שעם כל מגבר השמיעו הרמקולים מוזיקה מענגת. לא, מעולם לא נתקלתי בתופעה כזאת! (מה גם שאלה הרמקולים הראשונים שגורמים לי ליהנות איכשהו – כן, אני מודה בזה – מהקשבה לתקליטורים), אבל תוך זמן קצר הבנתי שהתוצאות הטובות ביותר תתקבלנה עם מגבר טרנזיסטורי וקדם שפופרתי. אני מאמין גדול בהגברה שפופרתית, אבל אין הרבה מגברים שפופרתיים היכולים לשלוט היטב בתדרים הנמוכים. כמו כן, הרמקול חושף מייד כל רמז לצבע, ויש מעט מאוד מגברים שפופרתיים נייטרליים. אם כן, הגברה שפופרתית עם שני נתונים כאלה היא בהחלט מעבר ליכולתי הכספית. כרגע, לפחות. בכל אופן, בדקתי כמה מגברים טרנזיסטוריים בעלי 300-200 ווט בארבעה אום, וכמה מגברים משולבים, ביניהם שניים היברידיים, במחירים בין 30000-15000 ₪. בדקתי גם כמה קדם מגברים טרנזיסטורים ושפופרתיים. התוצאות היו מעניינות, כי הן חשפו מייד את כל יכולותיו ומגבלותיו של המגבר הנבדק, אבל שום הגברה לא השביעה את רצוני. כל ההגברות, ללא יוצא מן הכלל, סבלו ממידה מסוימת של צבע בצליל, שהפריע לי לאחר זמן קצר. היו מגברים שהצטיינו בבמה, אחרים בעושר טונלי, אחרים בטווח תדרים מאוזן גם אם קטום בקצוות, וכיו"ב.

כל זה קרה עד שנפל לידיי מגבר טרנזיסטורי שבבסיסו היה פעם Naim, אבל תחת ידיו האמונות של גאון בן ארצנו, טדי פרדו, עבר שדרוג טוטלי בלי פשרות בספק הכוח, באיכות הרכיבים, והועבר גם ל-Point to Point Wiring. המגבר הזה הוא בן 50 ווט בלבד בשמונה אום (עם שני שנאים בני 500 ווט כל אחד!) אבל שולט ברמקולים ביד רמה יותר מכל מגבר שעבר אצלי. מעבר לכך, המגבר הזה הוא תופעת טבע בכל הכרוך בניטרליות: אין בו שמץ מיקרוסקופי של צבע, בכל תדר שהוא, ובכל רמת Volume! כמו כן, הוא פשוט מגביר נטו את מה שנכנס אליו – בלי לגרוע ובלי להוסיף. למעשה, האופי שלו הוא להיות לא קיים. כל קיומו בא לו ממה שלפניו, ובעיקר מקדם המגבר. כל קדם המגברים שחיברתי אליו נחשפו מייד, לטוב ולרע, ובדרך כלל לרע. אין זה סוד שייצור קדם מגבר, המטפל באות החלש המגיע אליו, הוא עסק מורכב ויקר יותר מייצור מגבר, המטפל באות חזק פי כמה וכמה. ובכן, מצאתי שבטווח המחירים שהקדשתי לקדם המגבר, עד 15000 ₪, אין מכשיר איכותי באמת. טוב, ככה חשבתי. בינתיים, נזכרתי שחברת Mystere, יצרנית המגבר הקודם שלי, המשולב, הוציאה לשוק גם קדם מגבר. חיפשתי באינטרנט למצוא מידע על המכשיר, ו-Nada, אין כלום. בכל אופן, הואיל והמגבר המשולב של החברה הרשים אותי מאוד, והואיל והנתונים של הקדם, לפחות על הנייר, פשוט מצוינים, והואיל וביקשתי מן היבואן עופר שחורי לבדוק החלפה של המגבר המשולב תמורת הקדם, והוא הסכים, החלטתי להמר ולהזמין את הקדם. אחרי יומיים-שלושה יצרה החברה קשר עם היבואן והודיעה שהיא גילתה פוטנציומטר טוב יותר לקדם, והיא מבקשת את רשותו להחליף אותו. היבואן, בהסכמתי, הודיע שהוא מאשר. כאן חשוב להדגיש שהפוטנציומטר הקודם היה פוטנציומטר נגדים נפלא. אם בכל זאת החברה החליטה שהוא לא מספיק לה – זה אומר דרשני על רמת החברה הזאת.

ובכן, לאחר ציפייה מתישה לקדם הוא נחת לו סוף סוף בביתי (הלוואי שזה היה קורה במהירות שכתבתי את זה...). היבואן ואני נאלצנו להוציא ביחד את הקדם מן האריזות, מפני שהמפלץ הזה שוקל 20 (!) ק"ג. הנחנו אותו על השולחן והסתכלנו בו: פשוט מכשיר יפהפה, הזהה לחלוטין במראה ובמידות למגבר המשולב, אלא שהשפופרות בו הן 4x6SN7 ו-1x5AR4. מצאה חן בעיניי מאוד הספרטניות מאחור: 4 חיבורי RCA משובחים, חיבור למגבר, חיבור IEC לחשמל, וזהו. בלי קשקשת ברשת!

עד כאן טוב ויפה, אבל עליי להודות שחששתי. אחרי שבדקתי בין השאר שלושה קדמים שפופרתיים, ומצאתי שהנטייה שלהם למרוח ולצבוע היא פשוט בלתי נסבלת, כמו גם הטיפול הכושל שלהם בתחום הנמוך, פחדתי באיזה שהוא מקום שהמגבר יחשוף בלי רחמים תכונות דומות גם כאן. טוב, אני מניח שברור לכם שהמילה הבאה תהייה: התבדיתי. כי אכן – התבדיתי. חיברתי אותו למגבר, הדלקתי, ו... חיוך אידיוטי לגמרי לא מש מפניי עד עצם הרגע הזה! רבותיי, המכשיר הזה עולה 1850 יורו בלבד, אבל אילו היה כתוב עליו LAMM, אף אחד מכם לא היה מהסס לשלוף מן הכיס פי שלושה וארבעה. הקדם הקודם, זה שניתקתי לפני שחיברתי את ה-Mystere, עולה 2500 יורו ונשמע (ונראה!) ליד הקדם הנוכחי כמו Lada ליד למבורגיני. ה-Mystere שקוף לגמרי ומפורט מאוד. דינמי בצורה לא רגילה, עם צליל עשיר ועם זאת מדויק. הבמה נפרשת לאורך, לרוחב ולגובה, הכול מסודר טיפ-טופ, בתלת ממדיות מפעימה, טונות של אוויר, ומוחשות (Palpability) מלחיצה. כן, המכשיר הזה הוא הוכחה ניצחת לעליונות של קדם אקטיבי. כמו כן, ככל הידוע לי, אני הבעלים הראשונים בעולם של הקדם הזה! תחושה נעימה.

עד כאן באשר לרמקולים ולהגברה. נעבור לפטפון, ובקצרה. Michell GyroDec הוא פטפון טוב, אבל כבר מן הרגע שקניתי אותו שמתי עיין על הפטפון העליון של החברה: Orbe. ובכן, לפני זמן קצר הציע לי ערן מאודיו פריק, היבואן נעים ההליכות והבקיא של Michell, הזדמנות מצוינת לשדרוג, ולא היססתי. אם כן, גם Michell Orbe (עם זרוע TecnoArm וראש Shelter 901) נמצא כאן.


לסיכום, המערכת שלי כוללת היום:
רמקולים: Bosendorfer VC 7.
הגברה: מגבר – Naim לאחר שדרוג טוטלי. קדם מגבר – Mystere CA 21.
מקור: Michell Orbe.

תוכניות לעתיד:
1. הפונוסטייג' שלי, EAR 834P (עם שפופרות משודרגות) הוא טוב, אבל המערכת שלי ראויה היום לרמת פונוסטייג' אחרת. אולי של LAMM? בינתיים, אני מתכוון לבדוק בזמן הקרוב STEP-UP שונים ל-MC שלי (שמתי עין על זה של Music First Audio).
2. טיפול כללי במערכת החשמל: חיבור ישיר ללוח, וקניית שנאי מבדל.
3. כבלי רמקולים טובים יותר.


נערך בפעם אחרונה על-ידי שמעוןב בתאריך א' 02/08/2009 18:46, נערך בסך הכל 3 פעמים
פרופיל | שלח הודעה | חפש
ילדיעפים
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

מיקום: צפת-אין רמזורים-יש אוויר
הבעות תודה: 66
מספר הודעות: 9346

 #2  נשלח: א' 26/07/2009 23:19

תתחדש ותהנה
_________________
אמן מייסר
פרופיל | שלח הודעה | חפש
liorms
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 13, 2006

מיקום: הרצליה
הבעות תודה: 5
מספר הודעות: 1290

 #3  נשלח: א' 26/07/2009 23:31

מקנא בך על הVC7...
_________________
I have the simplest taste - I'm always satisfied with the best.

http://www.last.fm/user/liorms
פרופיל | שלח הודעה | חפש
esloan
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

מיקום: תל אביב
הבעות תודה: 197
מספר הודעות: 2737

 #4  נשלח: א' 26/07/2009 23:33

אחלה פוסט.

נהניתי לקרוא. כיף לעבור מסע כזה.

תתחדש!
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Eyal_W (אייל ווינדלר)
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Jul 01, 2005
הבעות תודה: 40
מספר הודעות: 7641

 #5  נשלח: א' 26/07/2009 23:51

מזל טוב ...

תמונות

_________________
המטרה הינה להנות ממוסיקה המערכת הינה רק האמצעי.

: Amarra Dealer

http://www.sonicstudio.com/amarra
פרטים
פרופיל | שלח הודעה | חפש
ronensud (רונן)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

מיקום: חיפה
הבעות תודה: 55
מספר הודעות: 632

 #6  נשלח: א' 26/07/2009 23:51
איזה יופי

תתחדש ותהנה איש.

אני מבין שהמיסטרי המשולב חזר לעופר או שהוא נמכר כבר?
פרופיל | שלח הודעה | חפש
barvfr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 07, 2007

מיקום: רמת השרון
הבעות תודה: 16
מספר הודעות: 725

 #7  נשלח: ב' 27/07/2009 0:01

אהה, זה אתה שלקח את המישל מהבחור הירושלמי...?!

ת ת ח ד ש
מה עם התמונות

רמקול נהדר, במיוחד עם אתה שומע קלאסי וג'אז.
את ההגברה שבחרת אני לא מכיר, אצל עופר שמעתי אותו עם ה EDGE G3.
מעניין האם בדקת גם את ה- בלאדליוס http://www.bladelius.com/index.html ?
פרופיל | שלח הודעה | חפש
MartinHSabag (מרטין סבג)
מנהל
מנהל


הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

מיקום: כפר-סבא
הבעות תודה: 1627
מספר הודעות: 59218

 #8  נשלח: ב' 27/07/2009 0:15

תתחדש !
תמונות ?

_________________
Making Products, Mentor, Lecturer
twitter facebook linkedin
About.me
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Joshua_G (יהושע גומא)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 14, 2008

מיקום: תל מונד
הבעות תודה: 31
מספר הודעות: 3471

 #9  נשלח: ב' 27/07/2009 0:28

התחדש ותהנה.

שתי הערות.

1. הראש בו אני משתמש היום הוא ZYX R100 Airy 3 . אני ממליץ לך לנסות אותו.
2. הפונו סטייג' שלי, EAR 834P עומד בפני שדרוג, לא רק של השפופרות אלא גם של כמעט כל הרכיבים האחרים. יתכן שתרצה לשמוע אותו לאחר השדרוג.

_________________
בברכה,
יהושע גומא
פרופיל | שלח הודעה | חפש
yairf (יאיר פ.)
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Nov 15, 2004

מיקום: בנימינה
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 9363

 #10  נשלח: ב' 27/07/2009 0:55

באיזה NAIM מדובר?
_________________
AudioClinic
פרופיל | שלח הודעה | חפש
שמעוןב
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 02, 2005
הבעות תודה: 16
מספר הודעות: 300

 #11  נשלח: ב' 27/07/2009 3:12

תודה למגיבים. אני מקווה לשלוח תמונות עוד היום.

ל-barvfr: לא ניסיתי אותם עם הבלדליוס.
לגבי הטענה שלך שהם טובים בעיקר לקלסי וג'ז (כוס התה שלי) - נו, בוא נאמר שזה לא ממש מדויק. אם אתה מתכוון למשל ל"מוזיקת עולם", הם פשוט מצטיינים בזה. אם אתה מתכוון למוזיקה קלה או לרוק - הם עושים עבודה מרגשת. כן, בדקתי, והם טובים גם בשירי ילדים וגבעתרון... פספסתי משהו? אתה בוודאי לא מתכוון למוזיקת מועדונים כסחיסטית, נכון? הרי למה צריך בשביל זה מערכת אודיופילית כל כך יקרה? די ברמקול PA צווחני, "ויאללה, תן לו בבומים". אבל מי יודע, אולי גם בזה ה-Bosendorfer טובים. לא ניסיתי, ואתה בוודאי מבין שגם אין לי חשק לנסות.

ל-Joshua: שמעתי דברים טובים על הראש שלך, והוא יהיה בהחלט ברשימת הקנדידטים אחרי שהראש שלי ישבוק חיים. לגבי ה-EAR. שמעתי כמה מכשירים כאלה משודרגים: בחלק לא אהבתי את התוצאה, ובחלק ניכר שיפור - אבל לי מתחשק שיפור ניכר.

ל-yairf: אין לי שמץ מושג על איזה Naim זה מבוסס, אבל מבטיח לברר.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
FOXY
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 03, 2007
הבעות תודה: 42
מספר הודעות: 1029

 #12  נשלח: ב' 27/07/2009 6:09

אבטליון כתב:
ל-barvfr: לא ניסיתי אותם עם הבלדליוס.
לגבי הטענה שלך שהם טובים בעיקר לקלסי וג'ז (כוס התה שלי) - נו, בוא נאמר שזה לא ממש מדויק. אם אתה מתכוון למשל ל"מוזיקת עולם", הם פשוט מצטיינים בזה. אם אתה מתכוון למוזיקה קלה או לרוק - הם עושים עבודה מרגשת. כן, בדקתי, והם טובים גם בשירי ילדים וגבעתרון... פספסתי משהו? אתה בוודאי לא מתכוון למוזיקת מועדונים כסחיסטית, נכון? הרי למה צריך בשביל זה מערכת אודיופילית כל כך יקרה? די ברמקול PA צווחני, "ויאללה, תן לו בבומים". אבל מי יודע, אולי גם בזה ה-Bosendorfer טובים. לא ניסיתי, ואתה בוודאי מבין שגם אין לי חשק לנסות.

שמעון תתחדש על הרמקולים

גם מוזיקה קלאסית, מטאל ורוק יכולים להיות "כסחיסטיות" שיכולים להקשות על מערכות..

"מוזיקת מועדונים" יכולה להיות באיכות שמע גבוהה כמו כל סיגנון מוזיקה אחר שקיים.

כמובן יהיו מי שיגידו PA וזהו, אך מישהו ניסה להשוות אל מול מערכת איכותית שיודעת בכלל לנגן סיגנון זה?..

לא לשכוח שמרבית האנשים שומעים גם מעבר "למוזיקת מועדונים" עוד סיגנון מוזיקה אחד לפחות.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
yuvalb
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Nov 16, 2005

מיקום: תל אביב
הבעות תודה: 8
מספר הודעות: 756

 #13  נשלח: ב' 27/07/2009 12:23


תתחדש...
כיף לקרוא על סיפורי התחדשות.
מאחל לך הרבה שעות של הנאה.

יצא לי לשמוע את הרמקול בתערוכה והאמת שפסנתר הוא משחזר מדהים. הייתי עסוק אח"כ בלחפש את הלסת שלי על הרצפה.
במוזיקת רוק ומוזיקה קצת יותר קצבית לא זכור לי שנפלתי מהכסא.
אבל ללא ספק מדובר ברמקול מדהים ואפשר רק לקנא
פרופיל | שלח הודעה | חפש
barvfr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 07, 2007

מיקום: רמת השרון
הבעות תודה: 16
מספר הודעות: 725

 #14  נשלח: ב' 27/07/2009 12:34

אבטליון כתב:
תודה למגיבים. אני מקווה לשלוח תמונות עוד היום.

ל-barvfr: לא ניסיתי אותם עם הבלדליוס.
לגבי הטענה שלך שהם טובים בעיקר לקלסי וג'ז (כוס התה שלי) - נו, בוא נאמר שזה לא ממש מדויק. אם אתה מתכוון למשל ל"מוזיקת עולם", הם פשוט מצטיינים בזה. אם אתה מתכוון למוזיקה קלה או לרוק - הם עושים עבודה מרגשת. כן, בדקתי, והם טובים גם בשירי ילדים וגבעתרון... פספסתי משהו? אתה בוודאי לא מתכוון למוזיקת מועדונים כסחיסטית, נכון? הרי למה צריך בשביל זה מערכת אודיופילית כל כך יקרה? די ברמקול PA צווחני, "ויאללה, תן לו בבומים". אבל מי יודע, אולי גם בזה ה-Bosendorfer טובים. לא ניסיתי, ואתה בוודאי מבין שגם אין לי חשק לנסות.


מוזיקת מועדונים כסחיסטית?!- אני קורא לזה מוזיקה אפילפטית
פרופיל | שלח הודעה | חפש
geblig
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 09, 2008

מיקום: חיפה
הבעות תודה: 44
מספר הודעות: 1727

 #15  נשלח: ב' 27/07/2009 15:29

אהבתי!
תתחדש תמונות
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו יוקרתי עבור לעמוד  1  |  2  |  הבא 


  
    שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

  סיסמא:
 

  


 | 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה

תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht