עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

בזק בינלאומי פורסת את הרשת האופטית הראשונה בישראל בנפח 100G

מקור: בזק בינלאומי
17/03/2014 - 16:10 
 
 

אי.סי. איי טלקום, ספקית גלובלית של פתרונות רשת של הדור הבא, הודיעה היום כי בזק בינלאומי, חברת התקשורת המובילה בישראל, פרסה את הרשת האופטית הראשונה בישראל בנפח של 100G, תוך שימוש באפולו - מערכת האופטית של אי. סי. איי. .
פריסה הרשת בוצעה לאחר ניסוי של ערוצי 100G שבוצע במרס 2013 על גבי הסיב התת-ימי הקיים והפעיל של בזק בינלאומי. הניסוי, שנערך בשיתוף עם מאגד טרה-סנטה הינו חלק ממחקר בנושא התנהגות ערוץ קוהרנטי למרחקים ארוכים. הניסוי הפגין את היכולות המתקדמות של טכנולוגיות ומערכת תעבורת הרשת בנפח 100G של אי. סי. איי בכל הקשור לפיצוי על ליקויים בערוץ שאינו ליניארי ופיזור כרומטי המנצל אלגוריתמים מתקדמים של SD-FEC.

בזק בינלאומי חותרת להגיע למספר רב של לקוחות ארגוניים ועסקיים גדולים, הדורשים להגדיל את המהירות והקיבולת, וכן מתן שירותי גיבוי הדורשים רוחבי סרט גדולים כדי לאפשר ביצוע גיבויים בזמן קצר.
הרשת החדשה מאפשרת להתגבר על צווארי בקבוק בקיבולת הרשת במקרה של שימוש תחת עומס.

שגיא קוזוך, סמנכ"ל טכנולוגיות מידע בזק בינלאומי, אמר היום: "פריסת רשת 100G מהווה התפתחות טבעית עבור בזק בינלאומי, כחלק מהמשך טיפולנו בדרישת לקוחותינו לשירותים טובים יותר וחסכוניים יותר. במהלך השנים, אי.סי. איי הוכיחה את עצמה כשותף אמין וקשוב שמספק את הצורך שלנו בטכנולוגיה, פלטפורמות ושירותים מתקדמים."

מיקי וילף, ראש היחידות העסקיות באזור אסיה פסיפיק והמזרח התיכון ב אי.סי. איי טלקום, אמר: "בזק בינלאומי מהווה שוב גורם חלוצי בישראל עם הפריסה של רשת 100G הראשונה בארץ. הלקוחות שלה יהיו הנהנים העיקריים מהיתרונות הרבים שרשת זו תספק, כגון יכולות משופרות של קיבולת, מהירות, אמינות והתאוששות מאסון. מערכת אפולו מספקת פתרון יעיל וחסכוני למפעילים ברחבי העולם שמחפשים דרכים טובות יותר לשרת את הארגון שלהם ואת לקוחותיהם המקומיים".

בזק בינלאומי פורסת את הרשת האופטית הראשונה בישראל בנפח 100G

כרטיסי השירות 100G של אפולו, שמותקנים כבר אצל לקוחות רבים ברחבי העולם, מביאים לגידול משמעותי בקיבולת הכבל האופטי, מקלים על גודש התנועה ומאפשרים יישומים חדשים.


הקישורים האופטיים בנפח של 100G משמשים להעברת עשרה ערוצים של 10G ע"ג אורך גל יחיד, הכוללים תמיכה בשירותי Ethernet, FC ו SDH. הרשת מאפשרת הגדלה בהיקף של פי 10 בקיבולת הרשת בצורה חסכונית ויעילה.


נושאים מקושרים

HTpro
HTpro


תגיות

בהקשר זה

 עוד על HTpro


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTpro:
Crestron ישראל: השנה נכפיל את היקף המכירות שלנו בישראל
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht