עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

דירקטוריון סלקום אישר את המהלך - תשיק שידורי טלוויזיה OTT

הודעה לעיתונות, הועברה כלשונה
17/06/2014 - 07:00 
 
 

חברת סלקום עובדת על המייזם כבר מספר שנים ושפכה על זה לא מעט כספים, אך לאחר הסיפור עם נוחי והתחרות שהיא סופגת בתחום הסלולאר, הוחלט לבחון את כל המייזם מחדש והיום התקבלה הודעה רשמית כי הדירקטוריון אישר את המהלך.


הודעה לעיתונות - הועברה כלשונה

סלקום הודיעה היום, כי דירקטוריון החברה החליט על כניסת החברה לתחום שירותי הטלוויזיה על גבי האינטרנט ( הידוע כ – Over the top TV או OTT TV).

ניר שטרן, מנכ"ל קבוצת סלקום מסר: "החברה תכנס לתחום פעילות חדש ותציע שרותי טלוויזיה על גבי האינטרנט ( OTT TV (. כניסה לשוק חדש ורווי, תצריך השקעות ותוספת הוצאות תפעוליות כדי לייצר הכנסות עתידיות. בהתאם למדיניות משרד התקשורת לעודד תחרות בשוק הטלוויזיה הישראלי, פתרון ה – OTT TV של החברה יאפשר לנו להציע חלופה אטרקטיבית לשרותי הטלוויזיה המסורתיים בכבלים או בלוויין שמוצעים כיום ע"י קבוצת הוט וקבוצת בזק. שרותי הטלויזיה על גבי האינטרנט הינם סינרגטיים ומשלימים לליבת הפעילות של החברה, יסייעו בשימור לקוחות ויחזקו את מעמדנו כקבוצת תקשורת מובילה בישראל."

גלעד ארדן, שר התקשורת : "אני מברך את חברת סלקום על החלטתה. המהלך יקדם את התחרות בתחום הטלויזיה הרב ערוצית בישראל, ויסייע להוזלת המחיר הגבוה אותו משלם כיום הצרכן הישראלי עבור שירותי טלויזיה. אנו נסייע ככל האפשר בעידוד ובקידום התחרות בתחום."דירקטוריון סלקום אישר את המהלך - תשיק שידורי טלוויזיה OTT

 


לדיון בנושא: דירקטוריון סלקום אישר את המהלך - תשיק שידורי טלוויזיה OTT

תגיות


דרגת קושי: 1
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht