עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

HOT ממשיכה להאיץ את מהירות הגלישה בישראל

הודעה לעיתונות: הוט
20/01/2015 - 07:00 
 
 

HOT ממשיכה להאיץ את מהירות הגלישה בישראל

משיקה מהירות של 500 מגה למגזר העסקי במרכזי העסקים הגדולים ומאפשרת לראשונה מהירות גלישה של 500 מגה גם לעסקים קטנים ובינוניים.

חברת HOT מודיעה היום (ג') על השקת מהירות הגלישה הגבוהה בישראל ומציעה החל מהיום 500 מגה לשוק העסקי במרכזי העסקים הגדולים בישראל עם מהירות העלאה של 10 מגה. HOT היא החברה הראשונה, והיחידה עד כה שהשיקה תשתית אינטרנט במהירות של 200 מגה למגזר הפרטי, בחודש מאי האחרון.

מהירות גלישה של 500 מגה, תתאפשר בשלב ראשון ללקוחותיה העסקיים של החברה במרכזי העסקים הגדולים בישראל ביניהם, תל אביב, רמת-גן, גבעתיים, ראש העין, פתח תקווה, אור יהודה, קרית אונו, אזורים בהם מרוכזים כ- 27% מהעסקים בישראל. במרוצת 2015 תעמיק החברה את  הפריסה ברחבי הארץ.

חברת HOT מובילה את הגלישה בישראל, ותמשיך לפעול על מנת לשמר את יתרונה בתחום ואת הפער המשמעותי שפתחה מול התחרות. מעל 40% מלקוחות החברה גולשים במהירות גלישה של 100 מגה ויותר. מהירות הגלישה הממוצעת ללקוח בסוף הרבעון השלישי עמדה על 50 מגה, עליה של 39% לעומת מהירות ממוצעת של 36 מגה לסוף שנת 2013.

HOT ממשיכה להאיץ את מהירות הגלישה בישראל

אילן צחי: HOT ממשיכה להוביל את מהירות הגלישה בישראל ומעמיקה את נוכחותה במגזר העסקי. מעתה אנו מאפשרים גם לעסקים קטנים ובינוניים, ליבת המגזר העסקי בישראל, עמוד התווך של הכלכלה הישראלית,  ליהנות מקפיצת מדרגה טכנולוגית ושדרוג משמעותי של התשתית הטכנולוגית ולעבור לשימוש ברוחבי פס גבוהים במיוחד במחירים נוחים ונגישים"

מהירות הגלישה הופכת להיות מרכיב משמעותי וקריטי יותר ויותר עבור עסקים רבים, בעיקר בעידן הענן, כאשר חלק מהיישומים הארגוניים כבר אינם יושבים ב"חצר הלקוח" והלקוח תלוי בתשתית רחבת פס עם קצבי העלאה והורדה גבוהים. המהלך מהווה קפיצת מדרגה משמעותית מבחינת טכנולוגית בעיקר עבור עסקים קטנים ובינוניים, שנאלצו להסתפק עד היום ברוחב פס נמוך יותר או לחלופין לשלם סכומים גבוהים בגין פתרונות על גבי סיבים אופטיים שמחירם מתחיל ב-900 ₪ לחודש. עתה, לקוחות עסקיים יוכלו ליהנות ממהירות גלישה של 500 מגה במחיר חודשי של 279 ₪ המוצע כעת ללא עלות התקנה. כמו כן תציע החברה חבילות שונות המותאמות לצרכי הלקוחות, לדוגמא: תשתית אינטרנט 500 מגה + 4 קווי טלפון עם 4,000 דקות בעלות של 399 ₪ לחודש (המחירים אינם כוללים מע"מ).

השקת המהירות תחילה ללקוחות העסקיים הינה חלק מאסטרטגיית החברה להמשיך ולהעמיק את אחיזתה בשוק העסקי. החברה הובילה במרוצת 2014 שורה של מהלכים משמעותיים בשוק העסקי המספקים את הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים והמהירים ביותר במחיר המשתלם ביותר. בין השאר הושקו השנה שורה של מוצרים למגזר העסקי ביניהם:  All in Box, פתרון IP Centrex של תדיראן טלקום, 200 מגה לעסקים ועוד. כיום יכולים לקוחות החברה ליהנות מסל פתרונות משולב העונה לכל צרכי התקשורת העסקית. בנוסף, הובילה HOT מובייל את מהפכת הסלולר לעסקים ותרמה למיצוב הקבוצה בשוק העסקי.


לדיון בנושא: HOT ממשיכה להאיץ את מהירות הגלישה בישראל


תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht