האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!


עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG
google bookmarkסימניית גוגל

חוויית אודיו-וידאו ייחודית במתחם האמנויות של מלון אלמא

בחסות חברת Valens
16/03/2016 - 07:00 
 
 

חוויית אודיו-וידאו ייחודית במתחם האמנויות של מלון אלמא

במסגרת חידושו של מלון אלמא בזכרון יעקב, השלים המלון פרויקט התקנה מקיף של תשתית אודיו-וידאו מתקדמת המבוססת בין היתר על טכנולוגיית HDBaseT, אשר פותחה על ידי חברת ולנס (Valens) הישראלית.


מלון אלמא בזיכרון יעקב, הכולל את קומפלקס מרכז האמנויות, היה במקור בית הבראה של "מבטחים" אשר עוצב על ידי הארכיטקט הנודע יעקב רכטר. ב-2005 נרכש הבניין על ידי פטרונית האמנויות לילי אפשטיין, שופץ והפך למרכז לאמנויות ברמה עולמית ומלון בוטיק יוקרתי. במסגרת חידושו, השלים המלון פרויקט התקנה מקיף של תשתית אודיו-וידאו מתקדמת המבוססת בין היתר על טכנולוגיית HDBaseT, אשר פותחה על ידי חברת ולנס (Valens) הישראלית.

ולנס הינה המפתחת והמובילה העולמית של טכנולוגיית HDBaseT – סטנדרט עולמי לחיבוריות (המוגן בפטנט), וספקית שבבים להפצת תוכן מולטימדיה אולטרה HD (אודיו ו-וידיאו) למרחקים ארוכים וללא צורך בדחיסה. הטכנולוגיה הייחודית של ולנס, שינתה את פני תעשיית האודיו-וידאו בכך שהיא מאפשרת התקנה פשוטה של מערכות Ultra-HD יעילות, גמישות, זולות יותר ומוכנות לדרישות העתיד.

הבניין זכה ב-1973 בפרס ישראל לארכיטקטורה, בשל העיצוב החדשני שלו והשילוב  עם סביבתו.  כמרכז לאמנויות, האתגר היה לספק את תשתית ה-AV הטובה מסוגה, וזאת מבלי לפגום בארכיטקטורה של הבניין ובאמנות המוצגת בו.

קומפלקס המלון, הפרוס על פני 7,750 מ"ר, כולל אולם קונצרטים, אמפיתיאטרונים, גלריות לאמנות, אזורי הסעדה הכוללים ברים ומסעדות, וכמובן חדרי אירוח יוקרתיים.

אלמא בחרו בחברת ברקאי בע"מ, אינטגרטורית של מערכות AV ונציגת קרסטרון (Crestron) בישראל. כדי לספק מענה לצורכי ה-AV של שלושה מתקנים עיקריים בקומפלקס: אולם הקונצרטים, אולם המופעים (הידוע בכינויו "הקובייה") וחדר הישיבות הראשי.

בנוסף למענה על הדרישות הייחודיות של כל אחד מהמתקנים, ברקאי נדרשו להבטיח שכל המתקנים מחוברים בינם לבין עצמם ומסוגלים לשדר תוכן מכל חדר לכל חדר. ברקאי חברו ל-Artec/Arup, המובילה העולמית בעיצוב ותכנון של מתקנים חדשניים לאמנויות הבמה, כדי לספק את התוצאות הטובות ביותר במונחי התקנת AV. 

 חוויית אודיו-וידאו ייחודית במתחם האמנויות של מלון אלמא

ברקאי השתמשו בסיבים ובכבל האולטרא Cat7a של קרסטרון לצורך ההתקנה, והתקינו את מטריצת המיתוג DigitalMedia HDBaseT 32X32 באולם הקונצרטים המרכזי, את מטריצת המיתוג  DigitalMedia HDBaseT 8x8 של קרסטרון ב"קובייה", ואת מערכת הפרזנטציה ה- Crestron DMPS 300 HDBaseT בחדר הישיבות. בנוסף, נפרסו מקלטים ומשדרים מבוססי HDBaseT של קרסטרון ברחבי המתקנים.

המערכת כולה נשלטת ומנוהלת באמצעות התוכנה של קרסטרון, להשגת קלות שימוש מקסימלית. מקורות התוכן ממוקמים במקומות נסתרים כדי שלא יפריעו למופעים האמנותיים המתקיימים בחללים. בנוסף, תוכן המוקלט או המוקרן בכל אחד מהחדרים הללו, ניתן להפצה בכל שאר החדרים, ללא כל ירידה בביצועים, שכן המתגים המותקנים בכל אחד מהחדרים מחוברים זה לזה. 

היכולות של טכנולוגית  HDBaseTלהפיץ תוכן מולטימדיה באיכויות הגבוהות ביותר על פני מרחקים ארוכים, מאפשרת לשלב את ה-AV בקומפלקס האמנויות, בלי כבלים נוספים או ציוד המפריעים למראה האלגנטי של המקום. בנוסף, מספקת הטכנולוגיה את הגמישות הנדרשת לשידור, הקלטה והפצה של תוכן בכל אחד מהחדרים על פי הצורך ובאופן קל לשימוש.

מאמר בחסות חברת Valens  


לדיון בנושא: חוויית אודיו-וידאו ייחודית במתחם האמנויות של מלון אלמא


תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
מבחן פסח: מורח או מנגב? מי הרובוט השואב הטוב ביותר?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht