עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

CES 2017: חברת LG מציגה את המסך שיגרום לכם להגיד WOW

מאת: זיו רוזנפלד, לאס וגאס
04/01/2017 - 19:00 
 
 

הקדמה

שנת 2016 הייתה חשובה מאוד ל- LG, היא השיקה את סדרת ה- Signature וטכנולוגיה חכמה לרכב. בשנת 2017, המילים החמות הן AI, IoT וטכנולוגיות ענק - ו- LG מתרכזת השנה בכל התחומים הללו. השנה LG תציג את DeepThinQ, טכנולוגיה עם שליטה קולית ויכולות AI מתקדמות בשיתוף פעולה עם Open Connectivity Foundation, אמזון וגוגל, אז יש לצפות למוצרים אשר יציגו את שיתוף הפעולה החדש במהלך 2017. כרגע החברה הציגה שואבי אבק ורובוטים ביתיים עם הטכנולוגיה החדשה כאשר בקרוב גם יוצגו מכשירים לעזרה עבור אנשים מבוגרים. לא ממש ניתנה הדגמה ליכולות במהלך אירוע העיתונאים.

CES 2017: חברת LG מציגה את המסך שיגיד לכם להגיד WOW

LG גם יציגו עדכון 3.5 ל- WebOS עם תכונת ה- Zoom Recording ותמיכה בוידאו 360 מעלות. בקטגורית הרכב היוקרתית, החברה עובדת על דרכים לשפר את הקשר בין הנהג לרכב וגם בין רכבים (V2V).

 מוצרים חכמים לבית

כל המוצרים החשמלים של החברה לבית לשנת 2017 יכילו Wi-Fi, לא משנה אם זה שואב האבק, המקרר או כל מוצר אחר שהחברה תציג. למשתמש תהיה גישה לכל המוצרים דרך אפליקציה אחת בטלפון שלו עם אפשרות למידע והפעלה מרחוק. יחד עם שילוב טכנולוגית ה- DeepThinQ, כל הנתונים ישמרו בענן עבור שימוש חכם יותר ואפשרות ללמידת הרגלי המשתמש. אחת הדוגמאות שניתנו לזה היתה הדגמה של שואב אבק אשר ידע ללכת ישירות ללכלוך מבלי להתקל בדברים עד שהחדר יהיה נקי. דוגמה נוספת הינה עבור המזגן, אם יש הרבה אבק באויר, המזגן יחוש זאת ויתאים את אופן הפעולה שלו בהתאם, כנ"ל בנוגע למכונת הכביסה או למקרר עם הבר במידה והם יחושו שיש מים קשים עם הרבה אבנית.

CES 2017: חברת LG מציגה את המסך שיגיד לכם להגיד WOW

LG הציגה גם מקרר חכם עם WebOS ומסך חכם בגודל 29" ברזווציה של 1080P אשר בלחיצה כפולה על המסך יציגה את תוכן המקרר. תכונה שימושית יותר זה אפשרות לתיוג האוכל עם Smart Tags אשר יתריע אם האוכל עומד להתקלקל וטריות המזון. כמובן שניתן לשים תזכורות, רשימות קניות, ימי הולדת של המשפחה ועוד על מסך המקרר. מכיוון שהמקרר מריץ WebOS, ניתן להתקין עליו אפליקציות ובאירוע הודגם כיצד מריצים עליו את ערוץ האוכל עם מתכונים עבור עבודה במטבח.

CES 2017: חברת LG מציגה את המסך שיגיד לכם להגיד WOW

זהו לא שיתוף פעולה ראשון של LG עם אמזון, בעבר ה- Dash ידע למשל למלא אוטומטית את המקרר אם המצרכים עומדים להגמר, אבל עכשיו יש גם עבודה חכמה יוצר עם Alexa AI ושליטה קולית. לדברי החברה, נקבל את מלוא חווית ה- Alex, כמו בדיקת מזג האויר, ניגון מוזיקה. תזכרו, זה מהמקרר, כן? כמובן שאם אתם רואים כי הגבינה או החלב נגמר, פשוט אומרים ל- Alexa להזמין וזה קורה.

LG Hub Robot & Mini

רובוט חכם של החברה, בדומה ל- Google Home או Amazon Echo וכזה שיאפשר לכם לדבר איתו על מנת לנהל את הבית שלכם. תוכלו לומר לו רשימת מצרכים לרכישה או מתי להפעיל את השואב החכם בבית. השואב מגיע עם מסך קטן בו עבור חיווי והוא מציג אמותיקונים עבור ממשק ידידותי יותר.

ל- Hub Robot יש גם אח גדול בשם Airbot ומגיע כמעט בגובה של מטר וחצי ונועד עבור שימוש בשדות תעופה או מקומות גדולים אחרים בהם יש צורך לתת הכוונות לאנשים.

CES 2017: חברת LG מציגה את המסך שיגיד לכם להגיד WOW

מסכי LCD

הגענו למסכי LCD. חברת LG טוענת כי לא ניתן להפיק צבע בצורה טובה עם Quantum DOT LCD מכיוון שהם נשענים על תאורה אחורית. המסכים החדשים של LG, נשענים על טכנולוגית LCD חדשה אשר מבטיחה להיות הטובה ביותר עד כה וזאת על ידי שימוש בטכנולוגית Nanocell אשר יפיק צבע מדוייק "וטהור" יותר ועל מנת להבטיח זאת, LG חברה ל- Technicolor.

CES 2017: חברת LG מציגה את המסך שיגיד לכם להגיד WOW

דגמי ה- LCD החדשים מגיעים עם 100% Sweet Spot בהשוואה ל- 42% במסכי LCD מדורות קודמים. סדרת מסכי ה- Super UHD הינם הראשונים אשר יגיעו עם מצב Expert עם אפשרויות מתקדמות לכיול.

מסכי OLED - לזה חיכינו ויש גם Dolby Atmos

הדגמים של השנים הקודמות תמכו ב- HDR10 ו- Dolby Vision עבור HDR, כאשר השנה יתווספו 2 אפשרויות חדשות: Hybrid Log-Gamma או בקצרה: HLG ו- Advanced Color By Technicolor.

CES 2017: חברת LG מציגה את המסך שיגיד לכם להגיד WOW

HLG מהווה סטנדרט עבור הצגת תוכן רגיל כ- HDR. חברת LG מציגה גם אפקט HDR חדש אשר מנתח כל פריים בוידאו בזמן אמת על מנת להציג את תכני ה- HDR בצורה אשר תראה טוב יותר. מסכי ה- OLED השנה מגיעים בבהירות גבוהה יותר ב- 25% לעומת המסכים משנתון 2016, אשר אומנם הציגו שחורים מרשימים, אבל עדיין היו נחותים לעומת ה- LCD בבהירות. עכשיו הפעם הצטמצם בהרבה.

נציג ממעבדות דולבי ציין כי דגמי 2017 של מסכי ה- OLED יגיעו עם Dolby Atmos מרמקולי המסך. לא ברור בדיוק איך זה יעבוד, אבל ההכרזה בהחלט מרשימה.

LG הציגו גם נגן 4K Blu-ray Player עם תאימות ל- Dolby Vision. 

LG Signature OLED W - מסך הדגל

CES 2017: חברת LG מציגה את המסך שיגרום לכם להגיד WOW

LG מציינת כי היא שילבה כאן מינימליסטיות ושלמות במוצר אחד, עם עומק של 2.67ממ ועושה שימוש במתקן מגנטי עבור הצמדה לקיר. למה השימוש באות W בשם? מאוד פשוט: Wallpaper, Window, Wow - אם תראו את המסך, תראו שזאת המילה הראשונה שתקפוץ לכם לראש.

המסך מגיע עם Soundbar נפרד מהמסך עבור Dolby Atmos.

CES 2017: חברת LG מציגה את המסך שיגיד לכם להגיד WOW

 

CES 2017: חברת LG מציגה את המסך שיגיד לכם להגיד WOW

 קרדיט תמונות: אלי חבוש ומאור לאון.


לדיון בנושא: CES 2017: חברת LG מציגה את המסך שיגרום לכם להגיד WOW

 


תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht