עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG
google bookmarkסימניית גוגל

CES 2017: גרמין מציגה 3 דגמי שעונים חכמים בעברית

מאת: מאור לאון, לאס וגאס
05/01/2017 - 18:00 
 
 

בהשקת סדרת ה Multisport, לראשונה GARMIN מציגה גדלי שעונים לאותה הסדרה וכך הצרכן יכול לבחור לא רק לפי תכונות מכשיר אלא גם לפי גודל המכשיר המתאים לו.

שלושת הדגמים, Fenix 5S, Fenix 5 ו- Fenix 5S מתממשקים לטלפון הנייד שלנו ומתפקדים גם כשעון חכם שיציג לנו התראות והודעות במסך השעון עם תמיכה מלאה בעברית.

CES 2017: גרמין מציגה 3 דגמי שעונים חכמים בעברית

ה- Fenix 5S הוא שעון  Multisport הקטן בסדרה עם דגש על מאפיינים נשיים . גודלו 42 מ"מ.

זמין בצבעי כסף עם רצועה לבנה, טורקיז או רצועת סיליקון שחורה, בשחור עם רצועה שחורה, שמפניה עם רצועת זמש אפורה ועמידה במים ובצבע שמפניה עם רצועת מתכת. 

ה-Fenix 5  ,  גודל הביניים כ- 47 מ"מ קומפקטי יותר בהשוואה לדגמים קודמים (Fenix 3HR) כמובן  מגיע עם תכונות ה - Multisport  כל דגמי Fenix 5  זמינים במגוון צבעים, גימורים ואביזרים .

שעון ה- Fenix 5X   שגודלו 51 מ"מ, ניתן אף לראות  מפות לרכיבה על אופנים ומאפייני לוויינים נוספים כגון מסלול ריצה מעגלי ומסלול רכיבה מעגלי. המשתמש יכול להזין את יעד הריצה או הרכיבה והשעון יציע להם מסלולים מתאימים ע"פ בחירתם. 

דגמי שעוני הספיר מופעלים באמצעות wi-fi, כך שמשתמשים יכולים להתחבר לרשת הביתית שלהם באמצעות השעון ולהעלות  נתונים אוטומטית דרך  Garmin Connect כאשר המשתמשים בטווח קליטה.

כל אחד מהדגמים החדשים של Fenix 5 הוא עם דרגות עמידות למים ל - 100 מטרים .

לדברי החברה, הסוללה של Fenix 5 יכולה להחזיק מעמד עד שבועיים במצב של smartwatch ו עד -24 שעות במצב GPS. הסוללה של Fenix 5S יכולה להחזיק מעמד עד 12 ימים במצב של SmartWatch ו -20 שעות במצב של GPS. הסוללה של Fenix 5X   יכולה להחזיק מעמד עד 8 ימים במצב smartwartch ועד 13 שעות במצב GPS . משתמשים יכולים לנצל את מצב החיסכון באנרגיה בכדי להאריך את חיי הסוללה אף יותר. 

סדרת השעונים החדשה צפויה להגיע לישראל בתחילת חודש אפריל

 

 


לדיון בנושא: CES 2017: גרמין מציגה 3 דגמי שעונים חכמים בעבריתעוד מ: maorleon
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
מבחן פסח: מורח או מנגב? מי הרובוט השואב הטוב ביותר?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht