עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG
google bookmarkסימניית גוגל

 CES 2017: פרוייקט Alloy של אינטל. מציאות ללא חוטים

08/01/2017 - 17:00 
 
 

כשזירת המציאות המדומה מתחממת, גם אינטל נכנסת למשחק ומציגה את פרוייקט Alloy שלה שמביא קסדת מציאות מדומה ללא חוטים וללא תלות בחיישנים חיצוניים.

במערכות המציאות המדומה הקיימות היום כדוגמת HTC VIVE ואוקולוס, העקיבה מתבצעת על ידי חיישנים שמוצבים במרחב שלנו, ב VIVE זה נעשה על ידי משדרי לייזר שאנחנו צריכים להציב בשתי פינות החדר ובאוקולוס זה מתבצע על ידי מצלמה שמוצבת מול השחקן.

בפרוייקט Alloy של אינטל, טוענים בחברה שהסירו את הצורך שחיישנים חיצוניים שיעקבו אחר תנועות הקסדה וכי כל העקיבה מתבצעת על ידי הקסדה עצמה. מערכות אחרות שאינן תלויות חיישנים חיצוניים ואלחוטיות לגמרי (כדוגמת GEARVR של סמסונג או גוגל DAYDREAM וכיוצ"ב) כלל אינן ברות השוואה כאן שכן לא מדובר במערכות היודעות לעקוב בכל צירי התנועה כמו זו של אינטל מתיימרת לעשות וכמו אלה של VIVE ואוקולוס (ציר אנכי למעלה למטה וקדימה ואחורה).

ניסיתי לאתגר את הקסדה של אינטל ואני חייב לומר שהם עשו עבודה טוב במעקב בצירי התנועה. הגרפיקה לא היתה מספקת כלל ומענין לראות איך הקסדה מתמודדת עם משחקים עתירי גרפיקה ומצליחה לעקוב אחרי תנועות הקסדה בו בזמן. גם השלט שהחזקתי לא היה מאופס במרחב. רק לאחר ההדגמה נאמר לי שניתן היה ללחוץ על כפתור איפוס.

CES 2017: פרוייקט Alloy של אינטל. מציאות ללא חוטים


לדיון בנושא: CES 2017: פרוייקט Alloy של אינטל. מציאות ללא חוטיםעוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
מבחן פסח: מורח או מנגב? מי הרובוט השואב הטוב ביותר?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht