עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

גלישה עם Free Wifi Bezeq גם במטוסים ורכבות

12/07/2017 - 07:50 
 
 

גלישה עם Free Wifi Bezeq גם במטוסים ורכבות
אם עד עכשיו ניתן היה לגלוש בחינם בנקודות חמות בארץ וברחבי העולם, מהיום ניתן יהיה לגלוש בחינם גם במטוסים וברכבות.


חברת בזק מרחיבה את שירות Free Wifi Bezeq גם למטוסים. לקוחות בזק יכולים לגלוש חינם גם בזמן טיסות. השירות זמין בעשרות חברות תעופה בינלאומיות (במאות מטוסים) ובמאות רכבות בחו"ל. זאת, בנוסף לעשרות מיליוני נקודות WiFi אליהן יכולים לקוחות השירות להתחבר בכל רחבי העולם ולכ-600 אלף נקודות גישה חינמיות בארץ.

השירות מתבצע בשיתוף עם חברת IPASS וחברות לוויין, המספקות חיבוריות לרשת אינטרנט על גבי מטוסים. השירות זמין בעשרות חברות טיסה בינלאומיות, ביניהן חברות: Lufthansa, Air France, KLM, Virgin Atlantic, Austrian, Delta, Singapore Airlines.
כמו כן השירות זמין גם בטיסות פנימיות בארה״ב ובקנדה, באמצעות החברות: Delta , United , American Airlines, Air Canada, Virgin America ועוד.
חשוב לציין כי עדיין לא בכל המטוסים של כל חברה מופעל השירות, אך הוא נמצא במגמת התרחבות ויתרחב גם לחברות תעופה נוספות.

מי יכול להתחבר לשירות?
השירות החינמי נועד עבור לקוחות בזק ובכדי ליהנות מהשירות יש להוריד ולהתקין את אפליקציית Bezeq Free WiFi  ולהזהות עם שם המשתמש והסיסמא. ברגע שהאפליקציה מזהה את רשתות החינם המשתפות פעולה עם בזק היא מתחברת אליה באופן אוטומטי.
לאפליקציה גרסת iOS ואנדרואיד.

גיל רוזן, סמנכ"ל השיווק והחדשנות בבזק: "הרחבת השירות גם לטיסות הוא המשכו של מהלך אסטרטגי שהתחיל לפני מספר שנים, למינוף התשתית הקיימת שלנו, על מנת לאפשר ללקוחותינו ליהנות, גם מחוץ לביתם, מאותם השירותים שמהם הם נהנים בביתם, ובחינם. בשדרוג הנוכחי של האפליקציה הוספנו מיליוני נקודות גלישה חינמיות בעולם ובנוסף הרחבנו את אפשרויות הגלישה גם על גבי מטוסים ורכבות, תוך שימת דגש על מתן ערך ללקוחותינו, הבא לידי ביטוי בחווית לקוח מתקדמת ובחיסכון כספי אמיתי".


לדיון בנושא: גלישה עם Free Wifi Bezeq גם במטוסים ורכבות


עוד מ: zviwr
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht