עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

שוק הטלוויזיות החכמות/מחוברות - תסתכלו מה קורה בארה'ב

30/07/2017 - 10:10 
 
 

השימוש במכשירי טלוויזיה המחוברים לאינטרנט (בין אם זה כטלוויזיה חכמה המתחברת ישירות או דרך מכשיר חיצוני, כמו סטרימר) ממשיך לעלות בעליה חדש, עם עוד שנה של צמיחה דו ספרתית בארה"ב.
שוק הטלוויזיות החכמות/מחוברות - תסתכלו מה קורה בארה''ב
webOS 3.5 של LG


בסך הכל, 168.1 מיליון בני אדם בארה"ב ישתמשו בטלוויזיה המחוברת לאינטרנט השנה, עלייה של 10.1% לעומת שנת 2016. השימוש בטלוויזיות חכמות, אשר כוללות קישוריות מובנית בהן ואינן זקוקות למכשיר משני, הן תת-הקבוצה הגדולה ביותר בקטגוריה.
שוק הטלוויזיות החכמות/מחוברות - תסתכלו מה קורה בארה

Android TV

משתמשי הטלוויזיה החכמה מהווים כמעט מחצית מכלל הצופים בטלוויזיה, עם 81.2 מיליון משתמשים ב -2017. זוהי עלייה חדה של 30.8% לעומת שנת 2016. 

Tizen 3.0 של Samsung


"בעיקרו של דבר, יותר אנשים קונים טלוויזיות חכמות ממה שהיה צפוי בעבר, אשר מוריד את הביקוש למכשירים לחיבור הטלוויזיה לאינרנט של צד שלישי", אמר פול ורנה, אנליסט וידאו ראשי ב- eMarketer.

שוק הטלוויזיות החכמות/מחוברות - תסתכלו מה קורה בארה

Hisenseעם זאת, הצמיחה בשימוש במכשירי טלוויזיה מחוברים נותרת איתנה. להערכת eMarketer, כ- 38.9 מיליון אמריקאים ישתמשו במכשיר Roku לפחות פעם בחודש, עלייה של 19.3% לעומת 2016. כתוצאה מכך, המכשיר יתפוס 23.1% מכלל משתמשי הטלוויזיה המחוברים.

שוק הטלוויזיות החכמות/מחוברות - תסתכלו מה קורה בארה

Roku

"כמשתתף העיקרי היחיד בשוק שאינו קשור לפלטפורמה של תוכן או טלוויזיה, Roku השתמשה בניטראליות שלה כדי לסגור עסקאות עם מגוון רחב של שותפים, כולל יצרני טלוויזיה חכמות, ספקי שירות (OTT) וחברות מדיה חברתית, "אמר ורנה. "האסטרטגיה הרחבה הזו, בשילוב עם מבחר רחב של התקני קישוריות של החברה בנקודות מחיר שונות, שמה את Roku בראש החבורה". 


חשוב לציין שיש חפיפה, שכן חלק מהצרכנים ומשקי הבית משתמשים ביותר ממכשיר אחד.

המתחרה הקרוב של רוקו בארה"ב הוא Chromecast, אשור לו יהיו 36.9 מיליון משתמשים השנה, ומהווים 22.0% ממשתמשי הטלוויזיה המחוברת. בינתיים, אמזון Fire TV תהיה עם 35.8 מיליון משתמשים בשנת 2017, או 21.3% של משתמשי טלוויזיה מחוברת.

שוק הטלוויזיות החכמות/מחוברות - תסתכלו מה קורה בארה
Chromecast Ultra

רביעית, רחוקה בין התקני ההחיבוריות, היא Apple TV, שלה יהיו 21.3 מיליון משתמשים השנה, שווה ערך ל -12.7% ממשתמשי הטלוויזיה בארה"ב. Apple TV תמשיך ליפול עוד יותר מאחורי המתחרים שלה בשנים הקרובות. המתחרים שלה צפויים להוסיף בין 20 מיליון ל-30 מיליון משתמשים עד סוף 2021, בעוד Apple TV יוסיף פחות מ-4 מיליון.

"Apple TV נעצר על ידי היעדר הצעת תוכן משכנעת, היעדר תמיכה בתוכן הווידאו של אמזון הפופולארי יותר ויותר, ובמחיר גבוה בהרבה מהמתחרים שלה", אמר ורנה. "התקני Apple TV מתחילים כעת ב -150 דולר, בעוד ש- Google, אמזון ורוקו מוכרים מכשירים במחירים נמוכים מ -40 דולר".

מקור: eMarketer
תמונות: Samsung, Roku, LG, הייסנס, Android Developer Site, Google.Store, Apple


לדיון בנושא: שוק הטלוויזיות החכמות/מחוברות - תסתכלו מה קורה בארה'ב


עוד מ: MartinHSabag
תגיות


דרגת קושי: 1
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMag


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMag:
עט שמצייר בתלת מימד ??
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht