עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

פרטנר מתחברת לסיבים האופטיים. מהירות של 1000 מגה

09/08/2017 - 13:00 
 
 

חברת פרטנר מצטרפת לספקי המגה אינטרנט ויוצאת באופן רשמי ומסחרי משלב הפיילוט שלה ומציעה מעתה לכולם להתחבר לאינטרנט מהיר יותר בתשתית סיבים אופטיים.

כבר היום פריסת התשתית של פרטנר מגיעה לעשרות אלפי בתים בישראל והחברה מתכוונת להכפיל את פוטנציאל הלקוחות שלה ותשתית האינטרנט עד סוף השנה ולהגיע למקומות נוספים.

הפריסה מתבצעת בתשתית פסיבית (גובים ותעלות) עצמאית של פרטנר באזורי בנייה חדשה, ובאמצעות השחלת הסיבים של פרטנר בתשתית פסיבית קיימת, המאפשרת פריסה ללא צורך בחפירות במקביל לתעלות קיימות. 

פרטנר מתחברת לסיבים האופטיים. מהירות של 1000 מגה

כמה מהירה הרשת?

לדברי פרטנר תשתית הסיבים האופטיים שלה מגיעה עד לקצב של 1000 מגה (הורדה). אלא שהתשתית אינה סימטרית וקצב ההעלאה יהיה הרבה פחות מהמספר הזה.

ובכל מקרה בקצב הורדה של 1000 מגה (אם אכן קצב ההורדה המעשי יגיע לכך) תוכלו למשל לשם הדוגמא להוריד סדרה באיכות HD בזמן של כ-40 שניות או להוריד אלבום מוסיקה שלם בפחות משניה.

מי יכול כבר להתחבר?

החל מהיום, ניתן להיכנס לאתר פרטנר, ולבדוק האם העיר שלכם קיבלה את פריסת התשתית של פרטנר, לשכונה, לבניין – להשאיר פרטים, ולקבל מידע נוסף מנציגי החברה.

רשת Partner Fiber כוללת אלפי ק"מ של סיבים אופטיים הפרוסים ברחבי הארץ, וכוללת גם פריסה בכבל תת ימי לאורך מישור החוף. הסיבים של פרטנר עוברים בצירים מרכזיים, לאורך ולרוחב המדינה, עם נוכחות במרכזים הכלכליים הבולטים ופריסה בעשרות שכונות ביישובים רבים ברחבי הארץ, בהם:

אור יהודה, ירושלים, כפר סבא, תל אביב, ראשון לציון, באר שבע, הוד השרון, פתח תקווה, רמת גן וראש העין.

לדברי פרטנר, עד סוף שנה, תתחיל החברה בפריסה של הרשת ביישובים נוספים, בהם: גבעתיים, באר יעקב, גבעת שמואל, גני תקווה, הרצליה, חדרה, חולון, יבנה, נתניה ורמת השרון.

כמה זה עולה?

לרגל השקת Partner Fiber, ייהנו המצטרפים בשלב זה לשירות, ממחיר מוגבל למשך שנה: גלישה במהירות של עד 1,000 מגה ב- 100 שקלים לחודש (ספק+ תשתית סיבים). לאחר שנה, החבילה תעבור למחיר המלא של 210 שקלים לחודש, או שתוכלו לבחור בחבילות אחרות, החל מ-99 שקלים לחודש לספק + תשתית סיבים.

 


לדיון בנושא: פרטנר מתחברת לסיבים האופטיים. מהירות של 1000 מגה


עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht