עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG
google bookmarkסימניית גוגל

 Maxion Wheels ו- Michelin המציאו את הגלגל מחדש

17/09/2017 - 08:15 
 
 

Maxion Wheels ו- Michelin המציאו את הגלגל מחדש
לפעמים גלגל המכונית מתעוות או נסדק. בקרוב תגיע המכונית מצויידת בגלגלים גמישים, המשפרים את בטיחות הנהיגה וגם את איכות הנסיעה


בתערוכת הרכב Internationale Automobil-Ausstellung, הנערכת בימים אלה בפרנקפורט, גרמניה, הכריזו חברות Maxion Wheels  ו- Michelin על הגלגל Maxion הגמיש בטכנולוגיית MICHELIN ACORUS.

Maxion Wheels ו- Michelin המציאו את הגלגל מחדש

שיתוף פעולה בין החברות הביא להמצאת הגלגל מחדש עבור שוק גלגלי המכוניות הפרטיות.  טכנולוגיית ACORUS Michelin של הגלגל החדש מוגן בפטנט, משלב שתי רצועות גומי על גבי מסגרת גלגל עשוי סגסוגת מיוחדת (בעובי דק מהרגיל),  בכדי ליצור מצד אחד גלגל גמיש שיכול להתכופף ומצד שני הוא אינו יכול להישבר וכך משפר את ביצועי המכונית וגם מספק נוחות לנוסעים, כאשר הוא סופג את השפעות הדרך כאשר נתקלים במהמורות.

השם ACORUS מגיע מ- “Acorus Calamus”, שפירושו צמח ביצה שנראה כמו קנה. הצמח מופיע באגדה הצרפתית המפורסמת "האלון והקנה", שם מוסר ההשכל הוא "הקנה מתכופף ברוח וכך הוא לא נשבר, בניגוד לאלון".

הגלגל חדש תואם את כל הצמיגים בשוק וישווק תחילה בקוטר 19 אינץ' ומעלה על ידי יצרני רכבי פרימיום, המשתפים פעולה עם החברות Maxion Wheels  ו- Michelin.

Maxion Wheels ו- Michelin המציאו את הגלגל מחדש

Pieter Klinkers, מנכ"ל חברת Maxion Wheels אמר כי זו פריצת דרך בתחום הגלגלים; גלגל סטנדרטי העובר מעל מהמורה בדרך יכול לפגוע בצמיג ופוטנציאלית יכול להיגרם סדק בשפת הגלגל, דבר שעלול לסכן את בטיחותם של הנהג ושל הנוסעים. כאשר הגלגל הגמיש של Maxion פוגע במהמורה, טכנולוגיית  MICHELIN ACORUS מכופפת את הגלגל וכך מגנה על הצמיג ועל הגלגל.

 


לדיון בנושא: Maxion Wheels ו- Michelin המציאו את הגלגל מחדשעוד מ: zviwr
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMag


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMag:
עט שמצייר בתלת מימד ??
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht