עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

Classe Audio - הסוף?

01/10/2017 - 19:25 
 
 

על פי מספר מקורות בימים האחרונים, נראה כי חברת קלאסה אודיו הקנדית, עומדת לסגור את פעילותה ב-6 באוקטובר.


לפי כל השמועות והפירסומים, מדובר על סגירת החברה ופיטורין של כל העובדים של החברה, אשר משרדיה הראשיים נמצאים במונטריאול, כולל הנשיא של החברה, דייב נאובר, אשר עובד בחברה מאז 2002.

Classe היא, כיום, חלק מקבוצת B&W, אשר בעצמה עוברת תקופה לא פשוטה של רה-אירגון, לאחר הפיטורין של הנשיא שלה, דאג הנדרסון. על פי השמועות, היתה אמורה להיות עיסקת רכישה של קלאסה מידי קבוצת B&W אשר לא צלחה, מה שהוביל את החברה להחלטה לסגור את המפעל ב-6 באוקטובר.
מידע רשמי מעת B&W קשה עד בלתי אפשרי להוציא לגבי התוכניות העתידיות שלה, אולם המקורות שכן משתפים מדברים על שינויי רדיקאלים במותגים ההיסטוריים של הקבוצה.

לפי אותם מקורות, הייצור של מוצרי קלאסה הופסק לחלוטין, ויש לחברה לא מעט מלאישל מוצרים ועל כן, יכול להיות שיהיה ייצור נוסף של מספר דגמים על מנת להיפטר ביתר קלות מהמלאי הקיים (נאמר, לייצר עוד קדם מגברים אם יש הרבה מגברי כח במלאי).

כבר ביולי האחרון, יצא מכתב לדילרים בעולם שבוא נאמר כי החברה תמשיך לתמוך במוצרים הקיימים (שירות ואחריות) אולם לא יהיה פיתוח נוסף של דגמים ומוצרים חדשים. התמיכה והשירות ייעשה, ככל הנראה, על ידי התשתיות של אנשים ואירגון B&W לפי טריטוריות (ארה"ב, בריטניה והונג-קונג).

החברה ציינה כי יש לה מלאים במיליוני דולרים של רכיבים וחלקים, אשר חלק בטח יוחזרו לספקים וחלק יצטרכו להיגרט או להיזרק לפח. יותר מהפתעה....הם אפילו לא ראו את זה מגיע....

במרץ האחרון החברה כבר עברה זעזוע אחד, עם רה-אירגון ופיטורין של עובדים, שינוי של תהליכים ותוכניות ובזה חשבו שיוצאים לדרך חדשה, אבל פתאום הגיעה ההודעה הזו, כרעם ביום בהיר.

תגובה רשמית מקלאסה, טרם התקבלה.
תגובת יוסי גול, מנכ"ל מטופ-אודיו, יבואני B&W ו-Classe לישראל: "לא ידוע לנו על תוכנית כזו אלא רק הפסקת ייצור של סדרה מסויימת של מוצרים".
ובתוך זה, B&W משיקים משהו חדש ב-3. באוקטובר.....
אנחנו נעדכן.
מקור: Strata-gee


לדיון בנושא: Classe Audio - הסוף?

 

Classe Audio - הסוף?


עוד מ: MartinHSabag
תגיות


דרגת קושי: 1
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMag


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMag:
עט שמצייר בתלת מימד ??
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht