עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG
google bookmarkסימניית גוגל

ה Mate 10 נחשף: ילמד אותנו לצלם טוב יותר!

16/10/2017 - 16:35 
 
 

ילמד אותנו לצלם טוב יותר. ה Mate 10 נחשף

באירוע שהסתיים זה עתה, הציגה Huawei הסינית את סדרת הפאבלטים החדשה שלה - ה Mate 10 כשהפעם, ברוח התקופה, לצד מפרט גבוה ומשודרג בסדרה, שמה החברה דגש על בינה מלאכותית עם מעבד חדש מלווה במונחים חדשים שכדאי לנו להכיר.

לדברי ריצ'רד יו, מנכ"ל חטיבת המובייל, מדובר במעבד ראשון בעולם הכולל יחידת עיבוד נוירונית, דבר שמהווה עידן חדש בתחום הטלפונים החכמים באמת. למעשה אנחנו הולכים ללמוד מושגים חדשים כמו NPU, שייתמכו בכל תחום ה AI המתגבש.

וואווי מיישרת קו, באופן אקראי כנראה, עם האייפון של אפל ומציגה את דגם 10 שלה לפאבלט הדגל.

אז מהי הבינה המלאכותית?

ילמד אותנו לצלם טוב יותר. ה Mate 10 נחשף

עוד לפני שנצלול לשאר הפרטים הטכניים במייט החדש, מדגישה וואווי כי הכל סובב סביב הבינה המלאכותית.

המעבד, מסוג KIRIN 970 שישולב בסדרת המייט 10 ושהוצג במסגרת תערוכת IFA לפני כחודש, הוא פרי פיתוחה של החברה ובעל יחידת עיבוד רשת נוירונית. ה - Huawei Mate 10 ו-HUAWEI Mate 10 Pro הם המכשירים הראשונים הפועלים באמצעות מעבד Kirin 970 החדש, פרי פיתוחה של החברה.

Kirin 970 נבנה בטכנולוגיית TSMC 10 ננומטר והוא מכיל יחידת עיבוד מרכזית Arm Cortex עם 8 ליבות, Mali G72 כרטיס גראפי הראשון בשוק עם 12 ליבות, ויחידת עיבוד נוירונית NPU הראשונה שעוצבה במיוחד למכשירי סמארטפון. Kirin 970 גם מכיל שני מעבדי תמונה לצילומים חכמים בשתי מצלמות עם יכולת בינה מלאכותית. 

שילוב המעבד הנוירוני הייחודי NPU עם ארכיטקטורת המחשוב הניידת HiAI של Huawei מאפשר למעבד Kirin 970 להפיק ביצועים טובים ב-25 אחוזים וביעילות אנרגטית משופרת ב-50 אחוזים לכל משימות הבינה המלאכותית, בהשוואה ליחידת העיבוד בעלת 4 ליבות (A73).

ילמד אותנו לצלם טוב יותר. ה Mate 10 נחשף

מה זה נותן לי?

השילוב של בינה אישית ובינה קולקטיבית במכשיר אחד, אמור לספק למשתמשים תגובות בזמן אמת, כולל סצנות זמן אמת, זיהוי עצמים ומתרגם מואץ של בינה מלאכותית. Kirin 970 הוא פלטפורמה פתוחה של בינה מלאכותית לניידים המאפשר ליצרנים ליצור יישומי בינה מלאכותית , דבר המרחיב את יכולות העיבוד של Huawei.

סידרת Huawei Mate תומכת גם בקישור המהיר ביותר להורדה של super-fast LTE. המכשירים תומכים ב-2 כרטיסי SIM בדור 4G ובחיבור כפול של VoLTE. 

מסך ללא שוליים

ילמד אותנו לצלם טוב יותר. ה Mate 10 נחשף

ה- HUAWEI Mate 10 מגיע עם מסך בעל שוליים מצומצמים כפי שראינו גם בסדרות של יצרניות מתחרות, בגודל 5.9 אינץ' בפורמט תצוגה של 16:9. כמו כן, המכשיר תומך ב-HDR10 לצבעים חיים בעת צפייה בווידאו דינמי.

ילמד אותנו לצלם טוב יותר. ה Mate 10 נחשף

ה- HUAWEI Mate 10 Pro לעומת זאת מגיע כבר עם צג OLED בגודל 6 אינץ ביחס של 18:9 ותמיכה ב-HDR10. המסך ללא שוליים מאפשר לנו לקבל מסך של 6 אינץ בתחושת בנייה של מכשיר בעל 5.5 אינץ.

ילמד אותנו לצלם טוב יותר. ה Mate 10 נחשף

מצלמה חכמה יותר

ילמד אותנו לצלם טוב יותר. ה Mate 10 נחשף

החברה ממשיכה את שיתוף הפעולה שלה עם יצרנית העדשות Leica וגם כאן מציגה מצלמה כפולה חדשה של Leica עם עדשות SUMMILUX-H, המאפשרות מיפתח עדשה כפול של f/1.6  וצילום הכולל זיהוי מיקום וחפצים בזמן אמת, מבוסס בינה מלאכותית ואפקטים של Bokeh (ליצירת תמונות בעלות עומק שדה) שגם מבוססים על בינה מלאכותית. 

ילמד אותנו לצלם טוב יותר. ה Mate 10 נחשף

אפליקציית הצילום תדע להבחין בין סוגי האובייקטים השונים ולשנות את הפרמטרים בהתאם

שילוב של חיישני 12-megapixel RGB ו- 20-megapixel monochrome, ייצוב תמונה אופטי (OIS), מיפתח עדשה f/1.6 הגדול בעולם ,אפקט Bokeh עם בינה מלאכותית וזום דיגיטלי עם בינה מלאכותית. 

ילמד אותנו לצלם טוב יותר. ה Mate 10 נחשף

הבינה המלאכותית מאפשרת לזהות את האובייקט המצולם ואת הרקע כדי לכייל את העדשה ואת המצלמה בהתאם, והיא אף תומכת בפעולת מורכבות יותר כמו זום דיגיטלי וזיהוי תנועה בכדי לייצר תמונות ברורות וחדות יותר של האובייקט המצולם.

עיצוב

ילמד אותנו לצלם טוב יותר. ה Mate 10 נחשף

לסדרת המייט 10 גוף זכוכית 3D, עם קימור בכל ארבעת הצדדים לאחיזה ארגונומית. עיצוב הצד האחורי של המכשירים כולל רצועה מחזירת אור, שנועדה להבלטת המצלמה הכפולה החדשה של Leica. חיישן טביעת האצבע של HUAWEI Mate 10 הוא בחזית המכשיר הפעם, ואילו החיישן של HUAWEI Mate 10 Pro נמצא מאחור, כדי למקסם את שטח התצוגה.

 HUAWEI Mate 10 Pro הוא גם עמיד למים ולאבק בתקן IP67. 

סוללה

ילמד אותנו לצלם טוב יותר. ה Mate 10 נחשף

ל-HUAWEI Mate 10 ול-HUAWEI Mate 10 Pro סוללה בנפח של 4,000 מילי אמפר בדחיסות גבוהה עם מערכת חכמה לניהול הסוללה המבינה את התנהגות המשתמש, ומקצה בחוכמה את משאבי הסוללה כדי למקסם את זמן השימוש בה. הסוללה תומכת בטעינה מהירה בהספק נמוך של 4.5 וולט/5 אמפר, שמטעין את הסוללה מ-1% עד 20% תוך 10 דקות ו1% עד 58% תוך 30 דקות. בנוסף, פתרון הטעינה המהירה של וואווי, הוא הראשון בעולם לקבל אישור בטיחות TÜV לטעינה מהירה.

אנדרויד אוראו 8.0

כפי שהיה גם במכשירי המייט הקודמים של החברה, שם קיבלו את מערכת ההפעלה החדשה, גם הפעם ה HUAWEI Mate 10 ו-HUAWEI Mate 10 Pro מושקים עם מערכת הפעלה Android 8.0 Oreo ועם ממשק משתמש EMUI 8.0 החדש של Huawei.

ילמד אותנו לצלם טוב יותר. ה Mate 10 נחשף

ילמד אותנו לצלם טוב יותר. ה Mate 10 נחשף

 

תכונה נוספת שמגיעה מובנית בתוך המכשיר זו האפשרות לחבר את המייט 10 למסך ולקבל סביבה של מחשב על גבי המסך. תכונה דומה למכשיר הדקס של סמסונג רק שכאן אומרת וואווי לא צריך לרכוש מוצר נפרד אלא ניתן להשתמש בכבל (שאותו כמובן צריך לרכוש בנפרד).

ילמד אותנו לצלם טוב יותר. ה Mate 10 נחשף

אביזרים חדשים

אבל לא רק סמארטפונים. וואווי משיקה עם המכשירים 3 אביזרים נילווים חדשים:

  • מצלמה EnVizion360 שמצלמת תמונות ברזולוציית 5k וצילומי וידאו 360 מעלות ברזולוציית 2k עם מבחר עשיר של אפשרויות צפייה שיאפשרו למשתמשים לשתף את הצילומים ברשתות החברתיות השונות

  • מטען supercharger התומך  4.5 וולט/5 אמפר

  • משקל חכם שיודע לנטר ולנתח דרך אפליקציה ייעודית במכשיר נתוני בריאות כמו אחוזי שומן, מסת שריר וכיו"ב.

המכשיר יגיע בארבעה צבעים: שחור קלאסי, שמפיין גולד, ורוד-זהב, מוקה-חום. HUAWEI Mate 10 Pro מגיע בצבעים אפור טיטניום, מוקה-חום, כחול מידנייט, ורוד- זהב. העיצוב הייחודי של PORSCHE למכשיר HUAWEI Mate 10 מגיע בצבע שחור קלאסי.

Huawei Mate10  יהיה זמין לקראת סוף חודש אוקטובר במדינות: מקסיקו, ספרד ואיחוד האמירויות, לישראל הוא יגיע לקראת סוף השנה. pro Huawei Mate10  ו-Huawei PORSCHE DESIGN יהיו זמינים במספר מדינות ברחבי העולם לקראת אמצע נובמבר ולארץ הם צפויים להגיע בתחילת ינואר. 

מחירים:

ה Mate 10 נחשף: ילמד אותנו לצלם טוב יותר!

הכתב היה אורח חברת וואווי במינכן


לדיון בנושא: ה Mate 10 נחשף: ילמד אותנו לצלם טוב יותר!עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
מבחן פסח: מורח או מנגב? מי הרובוט השואב הטוב ביותר?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht