עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG
google bookmarkסימניית גוגל

 Apple פוזלת לעבר המודם ה- 5G של Intel

19/11/2017 - 07:10 
 
 

חברת Apple משתמשת בסמארטפונים שלה ברכיבי תקשורת של Qualcomm וגם של Intel. על פי מקור באתר Fast Company נמסר כי ישנה סבירות גבוהה כי אפל תשתמש ברכיב המודם 5G של אינטל עבור דגם האייפון העתידי.

ב- CES 2017 הכריזה אינטל על השקת דגם המודם Intel® XMM™ 7660 ובהודעה לעיתונות  שפרסמה אינטל השבוע היא הודיעה כי השלימה בהצלחה ניסוי של שיחת טלפון מסוג 5G מקצה לקצה, המבוססת על הסיליקון המוקדם של 5G שלה. פתרון מודם חדשני זה מתיישר עם התוכניות של אפל עבור דגם הסמארטפון iPhone 5G, שיושק בשנת 2019 או 2020.

אני מניח שחלק מהקוראים חושבים כי המעבר למודם של אינטל קשורה לתביעה המתנהלת בין אפל וקואלקום, אך מקור המידע מצביע על כך שזה נובע אך ורק מסיבות מקצועיות וכי אינטל מוכנה כנראה לענות על הצרכים של אפל, כשמדובר בהתאמה אישית של הרכיבים שלהם, כאשר Qualcomm אינה מסוגלת לכך.

Apple פוזלת לעבר המודם ה- 5G של Intel

מכשיר ה- iPhone 5G העתידי יהיה מסוגל למהירויות חיבור של gigabit per second, מה שיכול לשנות באופן קיצוני את הדרך שבה אנו מחשבים, מתקשרים, וצורכים תוכן באמצעות המכשיר. המעבר ל- 5G הוא מורכב מבחינה טכנית כי הוא דורש תיאום נרחב בין יצרנית הטלפון לבין ספקים פוטנציאליים עוד הרבה לפני בחירת הספק הרשמי.

בנוסף לכך, יש המאמינים כי החיבור בין אפל לבין אינטל יכול לקרות אפילו מוקדם יותר. לאחרונה ציטט עיתון wsj מקורות ללא רשמיים וכתב כי אפל כבר בונה אב-טיפוס של iPhone בשימוש ברכיבי מודם של אינטל מדור3G/4G  בלבד. כן נמסר כי יצרן מטייוואן יספק רכיבים מבוססי MediaTek, כספק משני אפשרי.


לדיון בנושא: Apple פוזלת לעבר המודם ה- 5G של Intel


עוד מ: zviwr
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

4.5
(2) הצבעות

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
מבחן פסח: מורח או מנגב? מי הרובוט השואב הטוב ביותר?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht